Deelnemers Swimkick #2, 12-12-2010, Kapelle

Joelle Boone 200300722
Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,324:23(2)

Lucienne Hoffmann 200300478
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,331:42(9)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,31:00:52(9)

Jasmijn Walraven 200300070
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,328:56(4)
Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,325:87(3)
Programma 10: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1,2,346:39:00

Faye van Eenennaam 200201650
Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,328:73(5)

Loïs Kamphuis 200201610
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,335:64(10)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,355:24(5)

Froukje van der Heijden 200201514
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,327:15(1)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,356:42(6)

Thomas Wirtz 200201317
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,329:55(6)
Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,323:63(1)
Programma 10: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1,2,346:39:00

Stijn Wildschut 200201247
Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,325:87(3)

Rik Klaaijsen 200201039
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,329:13(5)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,346:26(1)

Esmée Baecke 200201028
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,327:17(3)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,354:08(4)

Jonas Oosterhoff 200200591
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,329:90(7)PR
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,349:63(2)PR

Levina Mulder 200200294
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,357:75(7)

Mirjam van Belzen 200200206
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,331:29(8)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,357:76(8)
Programma 10: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1,2,346:39:00

Parel Bun 200200064
Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,327:15(1)
Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,350:44(3)
Programma 10: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1,2,346:39:00

Veerle Meijaard 200103110
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el28:55(8)
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el22:37(1)

Quincy Bosschaart 200103098
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el24:10(2)

Epril Gerber 200103096
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el46:39:00

Esmée Wiggelinkhuyzen 200103092
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el46:39:00

Melissa Anthonise 200102788
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el46:39:00
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el58:47

Jordy Mulder 200102381
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el27:73(5)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el46:02(2)

Eva van der Sar 200102270
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el27:94(6)

Chenna Goedbloed 200102264
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el24:60(4)

Florian Solé 200101769
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el1:11:16(11)

Remco de Baar 200101765
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el26:73(5)

Bo van Terheijden 200101760
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el31:16(10)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el57:60(8)

Isabelle Oosthoek 200101064
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el30:02(9)
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el24:46(3)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Femke Michels 200100352
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el33:13VC
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el1:02:50(9)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Nathalie Jakhari 200004576
Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el46:39:00

Claudia Geelhoed 200004400
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el46:39:00
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el46:39:00

Irene van Egmond 200004294
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el21:77(2)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el43:23(1)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Joni Rensen 200004252
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el34:58(11)
Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el2:09:63(3)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Femke Priemis 200004250
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el21:59(1)
Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el1:56:48(1)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Frederiko Burger 200003569
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el31:95VCPR
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el1:02:75(10)PR

Maik de Vrieze 200003447
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el27:21(4)
Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el2:07:12(2)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Sacha Langemaire 200003244
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el24:12(3)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el49:12(3)

Yasmine Hoeven 200003240
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el28:34(7)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el51:64(4)

Wim van der Linden 200002937
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el53:65(6)

Jarno Meerman 200001403
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el37:09(12)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el51:91(5)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Lars Michels 199901603
Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el27:99(6)
Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el55:48(7)
Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend46:39:00

Terug