Deelnemers Speedo #3, 01-02-2009, Kapelle

Caroline Vervueren SVAZ/121/81
Programma 2: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 2 en 32:05:70(3)
Programma 10: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 2 en 32:09:88(2)

Laura Nieuwland 200001834
Programma 2: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 2 en 31:46:92(1)
Programma 10: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 2 en 32:02:00(1)

Yannick Hoffmann 200001041
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el2:10:85SA
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el57:60VB

Tim Valentijn 200000987
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el2:11:72(7)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el1:03:55(5)

Amber Rose Heijdens 200000610
Programma 2: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 2 en 31:54:82(2)
Programma 10: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 2 en 32:17:88RD

Christian Mehlbaum 200000317
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el----(999)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el----(999)

Romy Regt 199903468
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 42:03:73(12)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 42:11:29(13)

Annelies Dijke 199903442
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 42:13:10(14)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 42:04:62(10)

Eva van Elsen 199903026
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 42:09:66(13)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:51:65RF

Esmee Koeman 199902682
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:58:62(9)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 42:17:41(14)

Romy Eversdijk 199902680
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:58:86SK
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 42:02:73(9)

Aniek Valentijn 199902678
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 42:02:45(11)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 42:07:89(12)

Jozua Leenheer 199902257
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el2:01:89SA
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el51:78(1)

Lein Mulder 199902255
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el----(999)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el----(999)

Heleen de Lange 199902048
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:53:86(6)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:45:62(4)

Selena Kuijt 199901972
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 42:00:48(10)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:46:89(5)

Joey Sinke 199901945
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el2:02:74(4)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el1:11:11VC

Sylvie de Weert 199901550
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 4----(999)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 4----(999)

Anouk van Haaren 199901548
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:51:81(5)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:59:86(8)

Jens Ingelse 199901533
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el1:52:69(2)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el51:17VC

Isrid Wigman 199901470
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:46:67(4)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:51:83(6)

Gaby Joosse 199901146
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:58:46(8)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 42:07:49(11)

Mika Mathia 199901083
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el1:54:88(3)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el58:03(3)

Pablo Mol 199900969
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el----(999)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el----(999)

Shanice Beekman 199900854
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:42:23(1)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:40:57(2)

Eline Bekkers 199900740
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:46:63(3)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:43:03(3)

Nikita van den Ouden 199900622
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:42:83(2)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:33:39(1)

Carolien Verbiest 199900542
Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 41:54:52(7)
Programma 12: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 41:57:54(7)

Nathan Bun 199900405
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el2:11:13(6)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el1:00:55(4)

Ricardo van Belzen 199900403
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el1:57:36SK
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el53:73(2)

Thijs Wagenvoort 199900273
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el2:10:91(5)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el1:04:05VB

Robin Davidse 199900131
Programma 1: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el1:50:69(1)
Programma 9: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el----AA

Natasja Böseler 199803870
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:55:60SR
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5----AF

Kim Lamper 199803868
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 5----(999)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5----(999)

Bapke de Meulmeester 199803294
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:55:98(8)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 52:28:93VC

Marloes van der Vlies 199802784
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:57:37(9)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 51:56:47(5)

Daphne Louws 199802686
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:49:66(5)

Indra Reijnhout 199802638
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:54:69(7)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 52:04:98(6)

Fleur Wijdeveld 199802592
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:42:23(3)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 51:42:57(2)

Geurt Schwitter 199802385
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 53:55:48VH
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 51:33:10(4)

Jeffrey Cats 199801937
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 54:07:24VB
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 51:34:23(5)

Jaimy de Vrieze 199801342
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 52:00:13(10)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 52:17:19(7)

Sabine Verweel 199801298
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:42:03(2)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 51:44:27(3)

Hinke Oosterhoff 199801296
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:36:46(1)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 51:25:58(1)

Nander Meerman 199801261
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 53:24:31(2)
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 51:28:22(3)

Kalle van Gemert 199801259
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 53:13:42(1)
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 51:19:09(2)

Ricardo Lauffer 199801157
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 53:23:26VC
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 51:18:95(1)

Timo Zeilstra 199801019
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 54:57:19RE
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 51:54:34(6)

Jochem Neels 199800999
Programma 3: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 5----(999)
Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5----(999)

Lisa Davidse 199800924
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:43:05(4)
Programma 14: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 51:53:26(4)

Sara Aburabaiya 199800638
Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 51:53:21(6)

Jan Vermue 199703635
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:44:30RD
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 67:13:49(10)

Thijs Mallekote 199703301
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6----(999)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 67:13:49(10)

Mark Potappel 199703059
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:56:11(10)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 67:32:54(13)
Programma 13T200: 200 m. Vrijeslag Jongens Minioren 63:40:77TT

Tom van Elsen 199703009
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:29:01(4)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 66:17:67(6)

Ruben Hamelink 199703003
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:39:80(8)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 66:44:44(9)

Noud van Spall 199702571
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:48:92(9)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 67:25:71(12)
Programma 13T200: 200 m. Vrijeslag Jongens Minioren 63:41:88TT

Jonathan Davidse 199702473
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:23:20RD
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 65:40:38(3)

Sander de Hamer 199701541
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:29:13(5)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 66:25:10(7)

Arco Nahon 199701483
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:39:44(7)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 66:35:41(8)

Casper Zwier 199701355
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:21:19(2)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 65:17:73(1)

Alex Breel 199700945
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:29:41(6)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 65:56:02(5)

Wouter Stap 199700935
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:22:52(3)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 65:39:45(2)

Philip van Moll 199700767
Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 61:19:30(1)
Programma 13: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 65:40:97(4)

Terug