Uitslagen Swimkick #2, 14-12-2014, Vlissingen

Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,3
Leeftijdgroep Heren 5-8
1Kylian OosterveenZPC De Zeeuwse Kust27:82
2Ruben SlingerlandZ.V. de Bevelanders32:15
3Olaf ElshoutZPC De Zeeuwse Kust35:38
4Davy LouwsZ. & P.C. de Ganze38:32
5Rick FiliusZPC De Zeeuwse Kust38:72
6Stijn KooleZPC De Zeeuwse Kust38:77
7Anas KadiriZPC De Zeeuwse Kust47:48
8Noah den BoerZPC De Zeeuwse Kust53:96
Leeftijdgroep Dames 5-8
1Mirre SpijkerZPC De Zeeuwse Kust28:34
2Emma de VoogdZPC De Zeeuwse Kust29:83
3Amélie PoulardZPC De Zeeuwse Kust32:20
4Jodie SteendijkZPC De Zeeuwse Kust32:70
5Iris DuvekotZPC De Zeeuwse Kust32:90
6Jasmijn de BoerZPC De Zeeuwse Kust33:06
7Lisa BekkerZPC De Zeeuwse Kust33:39
8Lieke DuijnkerkeZPC De Zeeuwse Kust37:33
9Beau de BoerZPC De Zeeuwse Kust38:02
10Maartje CrajéZ.V. de Bevelanders38:26
11Daisy VisserZPC De Zeeuwse Kust39:49
12Floortje van der MeerZ.V. Zeelandia39:90PR
13Fleur DorrepaalZ.V. Zeelandia41:15PR
14Megan HoogestegerZPC De Zeeuwse Kust41:45
15Gabriëlle Bruins SlotZPC De Zeeuwse Kust46:24
Emma BrinkmanZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Heren 9-11
1Joris van GelderZ. & P.C. de Ganze20:39
2Niels HoogenraadZPC De Zeeuwse Kust28:71
3Dylan BrizeeZ.V. de Bevelanders29:37
4Gijs de LigtSg ZOC29:75PR
5Anthony BurgerZ.V. Zeelandia29:92PR -3.36 (33:28)
6Daniel BronsemaZ.V. de Bevelanders32:08
7Lars KoudenburgZ. & P.C. de Ganze32:89
8Jesse ForatZPC De Zeeuwse Kust32:93
9Koen YeZPC De Zeeuwse Kust33:20
10Justin ZurhaarZPC De Zeeuwse Kust33:76
11Amasja MarinissenZPC De Zeeuwse Kust35:71
12Presley Dean HenkesZPC De Zeeuwse Kust36:28
13Joep WestveerZ.V. de Bevelanders37:58
Jaimey SmidZ. & P.C. de Ganzeafgem.
Bemboe HaarZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Leeftijdgroep Dames 9-10
1Noa BoschlooZPC De Zeeuwse Kust27:93
2Hilde KooleZ.V. de Bevelanders31:09
3Madelief KranzZPC De Zeeuwse Kust34:04
4Basma KadiriZPC De Zeeuwse Kust36:61
5Evi de KokZPC De Zeeuwse Kust36:68
Maisam NassiriZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Faedra PapastavropoulouZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 3: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,3
Geen deelnemers gevonden

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Dames 9-10
1Veerle LavooyZ. & P.C. de Ganze52:40
2Iza NijsseZ. & P.C. de Ganze54:16

Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,3
Leeftijdgroep Heren 5-8
1Ruben SlingerlandZ.V. de Bevelanders23:02
2Davy LouwsZ. & P.C. de Ganze26:62
3Sam BroekstraDe Zeeuwse Kust 236:34
Thijmen RothuisZ. & P.C. de Ganzeafgem.
Leeftijdgroep Dames 5-8
1Floortje van der MeerZ.V. Zeelandia26:18PR -0.80 (26:98)
2Fleur DorrepaalZ.V. Zeelandia31:82PR -1.86 (33:68)
Maartje CrajéZ.V. de Bevelanders27:03AA

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Heren 9-11
1Dylan BrizeeZ.V. de Bevelanders19:29
2Daniel BronsemaZ.V. de Bevelanders25:66
3Joep WestveerZ.V. de Bevelanders29:36
Jaimey SmidZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,3
Leeftijdgroep Heren 5-8
1Kylian OosterveenZPC De Zeeuwse Kust47:69
2Thijmen LavooijZ. & P.C. de Ganze48:99
3Olaf ElshoutZPC De Zeeuwse Kust51:30
4Stijn KooleZPC De Zeeuwse Kust1:01:73
5Anas KadiriZPC De Zeeuwse Kust1:04:06
6Rick FiliusZPC De Zeeuwse Kust1:09:18
7Noah den BoerZPC De Zeeuwse Kust1:11:16
Leeftijdgroep Dames 5-8
1Emma de VoogdZPC De Zeeuwse Kust52:78
2Mirre SpijkerZPC De Zeeuwse Kust54:77
3Iris DuvekotZPC De Zeeuwse Kust56:01
4Jodie SteendijkZPC De Zeeuwse Kust57:85
5Jasmijn de BoerZPC De Zeeuwse Kust58:80
6Lisa BekkerZPC De Zeeuwse Kust59:88
7Lieke DuijnkerkeZPC De Zeeuwse Kust1:04:86
8Beau de BoerZPC De Zeeuwse Kust1:04:95
9Daisy VisserZPC De Zeeuwse Kust1:13:34
10Amélie PoulardZPC De Zeeuwse Kust1:13:88
11Gabriëlle Bruins SlotZPC De Zeeuwse Kust1:20:12
12Ana Luisa Sosa rodriguezZPC De Zeeuwse Kust1:25:92
Megan HoogestegerZPC De Zeeuwse Kust----VR
Emma BrinkmanZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Heren 9-11
1Anthony BurgerZ.V. Zeelandia46:23PR
2Niels HoogenraadZPC De Zeeuwse Kust51:37
3Gijs de LigtSg ZOC52:43PR
4Presley Dean HenkesZPC De Zeeuwse Kust54:50
5Vilmar Sosa RodriguezZPC De Zeeuwse Kust57:72
6Amasja MarinissenZPC De Zeeuwse Kust58:10
7Koen YeZPC De Zeeuwse Kust59:37
8Justin ZurhaarZPC De Zeeuwse Kust1:02:68
9Jesse ForatZPC De Zeeuwse Kust1:04:63
Bemboe HaarZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Leeftijdgroep Dames 9-10
1Basma KadiriZPC De Zeeuwse Kust59:43
2Hilde KooleZ.V. de Bevelanders1:04:06
3Madelief KranzZPC De Zeeuwse Kust1:04:48
Evi de KokZPC De Zeeuwse Kust----VR
Maisam NassiriZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Faedra PapastavropoulouZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Heren 9-11
1Lars KoudenburgZ. & P.C. de Ganze1:36:38
2Joris van GelderZ. & P.C. de Ganze1:38:10
Leeftijdgroep Dames 9-10
1Iza NijsseZ. & P.C. de Ganze1:35:68
2Veerle LavooyZ. & P.C. de Ganze1:44:35
3Noa BoschlooZPC De Zeeuwse Kust2:12:28

Programma 10: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1,2,3
1 Ploeg De Zeeuwse Kust2:07:04
Emma de Voogd----
Stijn Koole----
Mirre Spijker----
Iris Duvekot----
2 Ploeg De Zeeuwse Kust2:14:57
Lisa Bekker----
Anas Kadiri----
Gabriëlle Bruins Slot----
Olaf Elshout----
3 Ploeg De Zeeuwse Kust2:23:22
Lieke Duijnkerke----
Jodie Steendijk----
Kylian Oosterveen----
Noah den Boer----

Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix
1 Ploeg De Zeeuwse Kust1:58:10
Presley Dean Henkes----
Evi de Kok----
Koen Ye----
Hilde Koole----
Ploeg De Zeeuwse Kust----SK
Niels Hoogenraad----
Jesse Forat----
Basma Kadiri----
Vilmar Sosa Rodriguez----
Ploeg De Zeeuwse Kust----SC
Amasja Marinissen----
Justin Zurhaar----
Madelief Kranz----
Noa Boschloo----

Terug