Uitslagen Minioren wedstrijd #5, 06-04-2014, Vlissingen

Programma 1: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Maaike MeulblokZPC De Zeeuwse Kust1:35:38
2Annet MoelekerZ.V. de Bevelanders1:40:65
3Iris IriksZPC De Zeeuwse Kust1:49:76
4Lin NelenZPC De Zeeuwse Kust1:50:95

Programma 2: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4 el
1Sem BonteZPC De Zeeuwse Kust2:02:83
2Joeri KloostermanZ.V. de Bevelanders2:07:73
3Adne SandifortZPC De Zeeuwse Kust2:19:19
4Robin LouwerseZPC De Zeeuwse Kust2:20:41
5Jort GlerumZ.V. de Bevelanders2:24:52
Joshua BijvankZPC De Zeeuwse Kust2:00:00SC
Steyn MosterdZPC De Zeeuwse Kust2:16:86SJ

Programma 3: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 4
1Anna TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust1:32:37
2Fenna KlaassenZPC De Zeeuwse Kust1:39:56
3Vera de MunnikZ.V. de Bevelanders1:42:56
4Danique CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust1:45:27
5Dafina VrindZPC De Zeeuwse Kust1:47:64
6Emma SiebonsZPC De Zeeuwse Kust1:47:98
7Madelon van der WantZPC De Zeeuwse Kust1:48:30
8Carmen SteijgerZPC De Zeeuwse Kust1:55:90
9Zoë HoogeveenZ.V. de Bevelanders1:57:65
10Lavinya HerreboutZPC De Zeeuwse Kust2:08:04
Evy ValkenierZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 5
1Aidan AndersenZPC De Zeeuwse Kust40:34
2Koen IriksZPC De Zeeuwse Kust43:97
3Bart van DonselaarZPC De Zeeuwse Kust45:70
4Flynn WoltermanZPC De Zeeuwse Kust45:87
5Nathan de BruinZPC De Zeeuwse Kust50:55
6Yorick VisserZPC De Zeeuwse Kust51:76
7Bart RommersZ.V. de Bevelanders54:28
8Sven KramerZ.V. de Bevelanders56:99
9Dimitri van LeeuwenZPC De Zeeuwse Kust1:04:56
10Quinten StolsZ.V. Zeelandia1:06:34PR +0.90 (1:05:44)
11Ole PijlZ.V. de Bevelanders1:07:58
Floris MinekusZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 5: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 5
1Irina de RidderZPC De Zeeuwse Kust3:07:71
2Babet de VoogdZPC De Zeeuwse Kust3:07:97
3Gemma MoelekerZ.V. de Bevelanders3:17:55
4Jasmijn WalravenZPC De Zeeuwse Kust3:35:14
5Janice ProvoostZ.V. de Bevelanders3:41:32
6Suus HooijerZ.V. de Bevelanders3:59:43
7Astrid BosselaarZPC De Zeeuwse Kust4:02:30
8Marieke HirdesZ.V. de Bevelanders4:18:38
9Vera SmallegangeZ.V. de Bevelanders4:20:64
10Elise van DunZPC De Zeeuwse Kust4:46:97
Lente DuvekotZPC De Zeeuwse Kust----VH
Lot KallemeinZPC De Zeeuwse Kust----VB
Klaudia KozakZPC De Zeeuwse Kust----RH
Nina SchoonZPC De Zeeuwse Kust----RF
Rosa-Lynn WondergemZ.V. de Bevelanders----ng
Joelle BooneZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Carmen WeezepoelZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 6: 100 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6
1Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:21:94
2Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:27:49
3Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:30:15
4Remy VaneZPC De Zeeuwse Kust1:30:46
5Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak1:42:92PR -2.60 (1:45:52)
6Michiel de BruijneZPC De Zeeuwse Kust1:45:58
7Evert NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:45:84
8Richard Dani?lseZ. & P.C. de Ganze1:56:60
9Scot HullZ.V. de Bevelanders1:58:96
10Refa FondseZPC De Zeeuwse Kust1:59:33
Stijn van MarrewijkZ.V. de Bevelanders----VB
Jesse VleutZ.V. de Bevelandersafgem.

Programma 6T50: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6
Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust37:50TT

Programma 7: 200 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 200 m. Rugslag Jongens Junioren 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Annet MoelekerZ.V. de Bevelanders1:50:84
2Lin NelenZPC De Zeeuwse Kust2:09:91
Iris IriksZPC De Zeeuwse Kust----RC
Maaike MeulblokZPC De Zeeuwse Kust----RE

Programma 10: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4 el
1Joshua BijvankZPC De Zeeuwse Kust55:83
2Sem BonteZPC De Zeeuwse Kust57:68
3Robin LouwerseZPC De Zeeuwse Kust1:35:20
Steyn MosterdZPC De Zeeuwse Kust----VD
Adne SandifortZPC De Zeeuwse Kust----VC
Jort GlerumZ.V. de Bevelanders----VC
Joeri KloostermanZ.V. de Bevelanders----VC

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 4
1Anna TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust1:22:90
2Fenna KlaassenZPC De Zeeuwse Kust1:23:83
3Danique CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust1:28:85
4Vera de MunnikZ.V. de Bevelanders1:32:43
5Madelon van der WantZPC De Zeeuwse Kust1:32:59
6Zoë HoogeveenZ.V. de Bevelanders1:42:17
7Carmen SteijgerZPC De Zeeuwse Kust1:44:37
8Lavinya HerreboutZPC De Zeeuwse Kust1:46:00
9Emma SiebonsZPC De Zeeuwse Kust1:46:62
10Dafina VrindZPC De Zeeuwse Kust1:50:54
Evy ValkenierZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 12: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 5
1Bart van DonselaarZPC De Zeeuwse Kust1:38:50
2Aidan AndersenZPC De Zeeuwse Kust1:47:98
3Yorick VisserZPC De Zeeuwse Kust1:48:96
4Koen IriksZPC De Zeeuwse Kust1:52:21
5Bart RommersZ.V. de Bevelanders1:54:04
6Dimitri van LeeuwenZPC De Zeeuwse Kust1:57:86
7Nathan de BruinZPC De Zeeuwse Kust2:01:40
8Flynn WoltermanZPC De Zeeuwse Kust2:04:20
9Quinten StolsZ.V. Zeelandia2:06:05PR -10.43 (2:16:48)
10Ole PijlZ.V. de Bevelanders2:26:01
Sven KramerZ.V. de Bevelanders----SG
Floris MinekusZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5
1Irina de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:25:66
2Babet de VoogdZPC De Zeeuwse Kust1:37:31
3Gemma MoelekerZ.V. de Bevelanders1:42:65
4Lot KallemeinZPC De Zeeuwse Kust1:49:27
5Jasmijn WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:54:19
6Janice ProvoostZ.V. de Bevelanders1:56:16
7Astrid BosselaarZPC De Zeeuwse Kust2:09:88
8Vera SmallegangeZ.V. de Bevelanders2:18:97
9Marieke HirdesZ.V. de Bevelanders2:43:24
Lente DuvekotZPC De Zeeuwse Kust----VB
Klaudia KozakZPC De Zeeuwse Kust----VC
Nina SchoonZPC De Zeeuwse Kust----VC
Suus HooijerZ.V. de Bevelanders----VC
Rosa-Lynn WondergemZ.V. de Bevelanders----ng
Joelle BooneZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Carmen WeezepoelZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 14: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 6
1Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders2:57:52
2Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust2:59:17
3Remy VaneZPC De Zeeuwse Kust3:05:50
4Michiel de BruijneZPC De Zeeuwse Kust3:13:48
5Evert NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust3:21:14
6Scot HullZ.V. de Bevelanders3:32:92
7Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak3:32:96PR -17.22 (3:50:18)
8Richard Dani?lseZ. & P.C. de Ganze3:42:23
9Refa FondseZPC De Zeeuwse Kust4:06:94
Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust----RC
Stijn van MarrewijkZ.V. de Bevelanders----VD
Jesse VleutZ.V. de Bevelandersafgem.

Programma 15: 200 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 200 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Terug