Uitslagen Zeeuwse Winter Kampioenschappen, 11-01-2014, Terneuzen

Programma 1: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Manon AerssensPSV2:28:68
2Nikita van den OudenNuenen2:29:49
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:30:68
4Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust2:33:81
5Simone de RijckeZ.C. Koewacht2:34:37
6Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust2:35:72
7Eva van ElsenZPC De Zeeuwse Kust2:39:77
8Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde2:41:22
9Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:41:57
10Larissa JansenPSV2:41:71
11Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom2:42:08
12Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:45:01
13Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust2:47:80
14Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders2:51:72
15Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom2:52:68
16Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:55:62
Anouk MeesenZ.C. Koewachtafgem.
Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Sophie van BolderikZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Lore van RielZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:06:83
2Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:07:67
3Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:10:95
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:11:09
5Christoph BralDe Marlijn SG1:12:45
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:13:15
7Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:15:43
8Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:16:66
9Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:17:39
10Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:17:59
11Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:17:88PR
12Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:18:65
13Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:21:11
14Bert van WaesDe Marlijn SG1:21:30
15Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde1:21:94
16Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:23:25

Programma 3: 100 m. Schoolslag Heren Senioren 1 en 2
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:04:48
2Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:15:55
3Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:16:23
4Joost GevaertZ.V. de Bevelanders1:16:76
5Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:17:17
6Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:18:08
7Robin HermansTRB-RES1:18:31
8Maarten van KalsbeekZPC De Zeeuwse Kust1:23:89
9Tim TottéZ.V. Scheldestroom1:24:62
10Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom1:26:60
11Ryan VerschurenZ.C. Koewacht1:33:59
12Youri MelseZ. & P.C. de Schelde1:38:12
Tibor JansenZ.V. de Bevelandersafgem.
Christiaan de DieZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 4: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:07:19
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:14:00
3Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:15:91
4Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:19:05
5Koen LegtersZ. & P.C. de Schelde1:19:20
6Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:21:72
7Carlo FieretZ.V. Scheldestroom1:23:30
8Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:25:82
9Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde1:33:09
10Michael van AckerDe Marlijn SG1:35:00
11Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:35:53
Max EngelenZ.V. Scheldestroom----SL

Programma 5: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
1Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:11:34
2Arjen HielZ.C. Koewacht1:15:09
3Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:15:48
4Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:16:01
5Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:17:77
6Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:18:19
7Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust1:20:41
8Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:20:91
9Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:21:90
10Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:24:42
11Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:25:91
12Justin BooneZ.V. de Bevelanders1:29:73
13Jurgen HielZ.C. Koewacht1:32:36
14Matthijs van DriesscheZ.C. Koewacht1:34:84
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:35:29
Marwan FadelZ. & P.C. de Schelde----ng

Programma 6: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:02:15
2Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:02:65
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:05:48
4Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:07:11
5Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:07:40
6Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:09:02
7Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:11:89
8Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:13:44
9Sanny EulinkZ. & P.C. de Schelde1:13:80
10Roos van MarrewijkZ.V. de Bevelanders1:14:06
11Iris DielemanZ.C. Koewacht1:14:61
12Jody SturmsZ.C. Koewacht1:14:80
13Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:15:13
14Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust1:15:37
15Renske BoogertZ.V. de Bevelanders1:15:73
16Joëlle van den AmeeleZ. & P.C. de Schelde1:16:23

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
1Ruden de RidderPSV1:14:59
2Sem van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:16:94
3Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:21:38
4Thijs CompietZ.V. de Honte1:23:89
5Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:24:34
6Rick de BlockZ.V. de Honte1:25:36
7Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:26:01
8Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:26:89
9Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders1:27:80
10Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:27:96
11Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:28:26
12Dennis HuangZ.V. Scheldestroom1:30:09
13Jochem de BatZ. & P.C. de Schelde1:32:70
14Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:33:77
15Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde1:34:16
16Dennis RombautZ.V. de Honte1:34:60

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Irina de RidderZPC De Zeeuwse Kust37:78
2Lisa de BlockZ.V. de Honte38:07
3Ilse CovZ. & P.C. de Schelde38:10
4Esther TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust38:28
5Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde38:35
6Romy van BunderZ.V. de Bruinvis39:11
7Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust39:72
8Bridget de BatZ. & P.C. de Schelde39:88
9Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde40:33
10Froukje van der HeydenZ. & P.C. de Ganze41:52
11Gemma MoelekerZ.V. de Bevelanders41:86
12Daphne VonkDe Marlijn SG42:07
13Myrthe VismanZ. & P.C. de Schelde42:59
14Elte van GoethemDe Marlijn SG43:07
15Carmen WeezepoelZPC De Zeeuwse Kust44:81
Isa de BruijnDe Marlijn SG----VH

Programma 9: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:30:37
2Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:33:50
3Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:34:12
4Scot HullZ.V. de Bevelanders1:39:33
5Remy VaneZPC De Zeeuwse Kust1:39:37
6Bart van DonselaarZPC De Zeeuwse Kust1:40:76
7Evert NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:40:76
8Ruben SigmondZ. & P.C. de Schelde1:40:85
9Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:43:72
10Jesse VleutZ.V. de Bevelanders1:44:21
11Bram VersprilleZ. & P.C. de Schelde1:45:37
12Roderik VantrichtZ.C. Koewacht1:45:47
13Daan HoefeijzersZ.C. Koewacht1:46:88
14Aidan AndersenZPC De Zeeuwse Kust1:53:19
15Koen IriksZPC De Zeeuwse Kust1:57:14
Sem TommelZPC De Zeeuwse Kust----SC
Richard Dani?lseZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 9T50: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust45:34TT

Programma 10: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:00:78
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:03:43
3Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:03:56
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:04:00
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:04:83
6Larissa JansenPSV1:05:44
7Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:06:58
8Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:07:91
9Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:07:95
10Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:08:02
11Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:08:70
12Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:10:09
13Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:10:76
14Josine van DorsselaerZ.C. Koewacht1:11:43
15Eline NijskensDe Marlijn SG1:11:48
16Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:16:09

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 1 en 2
1Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:00:07
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:01:26
3Kelly BergezZ.C. Koewacht1:02:67
4Sophie BonteZ.C. Koewacht1:02:67
5Manon KloostermanZwemlust-den Hommel1:03:32
6Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:05:13
7Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:05:61
8Charlotte BralZ.C. Koewacht1:06:31
9Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:06:43
10Femke HielZ.C. Koewacht1:06:84
11Simone van KerckhovenDe Marlijn SG1:07:17
12Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:07:64
13Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:08:09
14Isabelle LoofZ.V. de Bruinvis1:11:13
15Cynthia van GilsZ.V. de Bevelanders1:17:33
16Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:17:34
Lore van RielZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 12: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon AerssensPSV1:01:42
2Eva van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:02:36
3Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:02:57
4Nikita van den OudenNuenen1:02:61
5Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:04:48
6Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:06:58
7Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:08:45
8Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:08:54
9Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust1:09:98
10Crisha de VisserZ.C. Koewacht1:10:78
11Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:11:06
12Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:11:06
13Xanthe van RietZ. & P.C. de Schelde1:11:09
14Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:11:79
15Lieke TimmermansZ.V. de Bevelanders1:11:87
16Marenne HuighZ.V. Scheldestroom1:12:67

Programma 13: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde59:41
2Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:02:61
3Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:02:95
4Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:03:38PR
5Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:05:83
6Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:07:52
7Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:07:79
8Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:08:39
9Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:09:06
10Christoph BralDe Marlijn SG1:10:47
11Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:11:88
12Bert van WaesDe Marlijn SG1:12:59
13Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:13:27
14Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:14:34
15Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:15:06
16Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:16:36
Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 14: 100 m. Rugslag Heren Senioren 1 en 2
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:02:03
2Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:04:41
3Joost GevaertZ.V. de Bevelanders1:06:98
4Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:07:18
5Robin HermansTRB-RES1:08:34
6Tim TottéZ.V. Scheldestroom1:10:11
7Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:10:76
8Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:14:43
9Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom1:20:53
10Youri MelseZ. & P.C. de Schelde1:20:61
11Maarten van KalsbeekZPC De Zeeuwse Kust1:23:89
12Ryan VerschurenZ.C. Koewacht1:25:81
Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde----ng
Tibor JansenZ.V. de Bevelandersafgem.

Programma 15: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:00:47
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:00:54
3Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:06:37
4Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:10:42
5Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:10:55
6Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:14:04
7Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:17:64
8Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:17:67
9Carlo FieretZ.V. Scheldestroom1:17:89
10Koen LegtersZ. & P.C. de Schelde1:18:15
11Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:21:17
12Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:23:00
13Michael van AckerDe Marlijn SG1:28:84
BMMax EngelenZ.V. Scheldestroom1:18:72BM

Programma 16: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 3 en 4
1Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust1:05:08
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:07:34
3Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:07:83
4Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:09:47
5Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:13:73
6Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:15:23
7Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:15:93
8Arjen HielZ.C. Koewacht1:16:88
9Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:18:95
10Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:19:30
11Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:19:44
12Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:23:41
13Jurgen HielZ.C. Koewacht1:25:49
14Matthijs van DriesscheZ.C. Koewacht1:28:98
Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders----RD
Marwan FadelZ. & P.C. de Schelde----ng

Programma 17: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:08:09
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:10:70
3Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:11:63
4Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:12:00
5Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:12:15
6Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:13:01
7Larissa JansenPSV1:14:78
8Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:16:84
9Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:18:40
10Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:19:28
11Josine van DorsselaerZ.C. Koewacht1:19:58
12Eline NijskensDe Marlijn SG1:21:52
13Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:22:09
14Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:22:49
15Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:25:46
Bianca de PooterDe Marlijn SG----AA

Programma 18: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren 1 en 2
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:10:20
2Kelly BergezZ.C. Koewacht1:12:61
3Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:14:23
4Sophie BonteZ.C. Koewacht1:14:69
5Manon KloostermanZwemlust-den Hommel1:15:06
6Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:15:45
7Femke HielZ.C. Koewacht1:17:48
8Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:18:34
9Charlotte BralZ.C. Koewacht1:20:50
10Simone van KerckhovenDe Marlijn SG1:21:64
11Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:22:96
12Cynthia van GilsZ.V. de Bevelanders1:35:11
13Kelsey van de BroekeZ.C. Koewacht2:02:51
Carmen van DiessenZ.V. de Bevelandersafgem.
Lore van RielZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 19: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon AerssensPSV1:11:04
2Nikita van den OudenNuenen1:13:70
3Hilde ScheeleZ. & P.C. de Schelde1:17:94
4Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:18:56
5Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:20:59
6Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:21:69
7Eva van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:21:86
8Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust1:22:16
9Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:24:02
10Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:24:37
11Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:25:06
12Crisha de VisserZ.C. Koewacht1:25:57
13Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:25:59PR -3.11 (1:28:70)
14Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:30:76
15Marenne HuighZ.V. Scheldestroom1:31:01
16Pauline ScheeleZ.V. Scheldestroom1:33:48
Claudia de BuckZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:09:69
2Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:13:61
3Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:16:30
4Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:16:51
5Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:21:34
6Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:22:14
7Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:27:08
8Jody SturmsZ.C. Koewacht1:30:77
9Inge HertoghZ.V. Scheldestroom1:31:21
10Renske BoogertZ.V. de Bevelanders1:32:99
11Sanny EulinkZ. & P.C. de Schelde1:33:24
12Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:33:48
13Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:33:90
14Femke WegmanZ.C. Koewacht1:37:46
15Sanne GoedegebuurZ. & P.C. de Schelde1:40:52
16Iris DielemanZ.C. Koewacht1:43:45

Programma 21: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 1 en 2
1Ruden de RidderPSV1:04:34
2Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:05:06
3Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:09:16
4Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:15:09
5Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:15:34
6Sem van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:16:56
7Thijs CompietZ.V. de Honte1:16:80
8Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders1:17:34
9Jochem de BatZ. & P.C. de Schelde1:19:23
10Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:20:86
11Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:22:93
12Rick de BlockZ.V. de Honte1:23:00
13Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:23:67
14Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:27:27
15Dennis HuangZ.V. Scheldestroom1:27:54
16Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde1:28:10

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Esther TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust1:13:05
2Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:14:14
3Bridget de BatZ. & P.C. de Schelde1:14:65
4Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:15:51
5Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde1:17:69
6Lisa de BlockZ.V. de Honte1:17:95
7Babet de VoogdZPC De Zeeuwse Kust1:17:98
8Demi van der VeldeDe Marlijn SG1:18:26
9Joelle BooneZPC De Zeeuwse Kust1:19:47
10Isa de BruijnDe Marlijn SG1:19:70
11Elte van GoethemDe Marlijn SG1:20:31
12Daphne VonkDe Marlijn SG1:21:06
13Gemma MoelekerZ.V. de Bevelanders1:21:17
14Carmen WeezepoelZPC De Zeeuwse Kust1:21:73
15Naomi van der VeldeZ. & P.C. de Schelde1:21:99
16Romy van BunderZ.V. de Bruinvis1:22:39

Programma 23: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:25:81
2Stijn de RechterZ.C. Koewacht1:26:38
3Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:26:55
4Lorenzo BakkerZ. & P.C. de Schelde1:28:47
5Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:31:69
6Remy VaneZPC De Zeeuwse Kust1:31:71
7Evert NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:31:97
8Koen IriksZPC De Zeeuwse Kust1:32:13
9Jesse VleutZ.V. de Bevelanders1:35:35
10Ruben SigmondZ. & P.C. de Schelde1:37:92
11Roderik VantrichtZ.C. Koewacht1:38:34
12Sander ProvoostDe Marlijn SG1:39:49
13Sven KramerZ.V. de Bevelanders1:42:22
Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust----RC
Aidan AndersenZPC De Zeeuwse Kust----AA
Bart van DonselaarZPC De Zeeuwse Kust----RD

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust23:94
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde24:18
3Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis25:07
4Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust25:26
5Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak25:44PR
6Christoph BralDe Marlijn SG25:69
7Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde25:77
8Bert van WaesDe Marlijn SG26:01
9Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust26:02
10Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis26:18
11Joost GevaertZ.V. de Bevelanders26:26
12Tom ErpelinckDe Marlijn SG26:48
13Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust26:48
14Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust26:49
15Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde26:77
16Erik VermueZ. & P.C. de Ganze27:10
17Robin NahonZ.V. de Bevelanders27:35
18Roel DellaertZ.V. de Bruinvis28:86
19Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust31:15
20Ruden de RidderPSV32:81
Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders----AA
Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust----AA
Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----AA
Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde----ng
Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 25: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1 Ploeg Koewacht4:07:98
Sophie Bonte1:02:81
Charlotte Bral1:04:05
Kelly Bergez1:01:40
Simone de Rijcke59:72
2 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:08:64
Kirsten Walraven1:02:36
Nikita van den Ouden1:02:59
Eva van Elsen1:02:82
Manon Aerssens1:00:87
3 Ploeg Honte4:16:98
Iris Erpelinck1:02:48
Emke Erpelinck1:03:85
Simone van Kerckhoven1:06:89
Evi Erpelinck1:03:76
4 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:18:23
Sam Zegelink1:06:59
Marloes van der Vlies1:03:99
Céline Brink1:06:97
Laura Nieuwland1:00:68
5 Ploeg Schelde4:20:72
Laura van Sabben1:05:16
Larissa Gelderland1:05:90
Sophie van Bolderik1:08:02
Josje van Houwelingen1:01:64
6 Ploeg Bevelanders4:31:74
Heleen de Lange1:09:15
Demi van den Broek1:11:95
Larissa Jansen1:06:68
Manon Kloosterman1:03:96
7 Ploeg Scheldestroom4:33:20
Rody Vanhijfte1:07:48
Marlinda Eggermont1:05:40
Rani Rootsaert1:09:68
Pauline Rootsaert1:10:65
8 Ploeg Koewacht4:40:76
Femke Hiel1:08:41
Crisha de Visser1:11:08
Eline Nijskens1:12:00
Anouk Meesen1:09:27
9 Ploeg Bevelanders5:11:45
Roos van Marrewijk1:18:64
Renske Boogert1:18:94
Cynthia van Gils1:20:25
Lieke Timmermans1:13:62
10 Ploeg Scheldestroom5:15:41
Marenne Huigh1:17:36
Nadia van de Woestijne1:18:70
Pauline Scheele1:18:73
Inge Hertogh1:20:62

Programma 26: 4x 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:03:83
Philip van Moll1:02:06
Jasper Rouwendal1:09:52
Jonathan Davidse58:86
Tom van Elsen53:39
2 Ploeg Bruinvis4:08:82
Roel Dellaert1:05:95
Diego De Meyer1:04:33
Alex Eversdijk1:02:29
Angelo De Meyer56:25
3 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:09:72
Stefan Roovers1:03:07
Niek de Ridder1:10:44
Joeri van Wallenburg1:00:51
Steven Uijl55:70
4 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:19:68
Thijmen Visser1:05:78
Kalle van Gemert1:15:56
Ruden de Ridder1:03:27
Noa Eversdijk55:07
5 Ploeg Schelde4:24:27
Jomme Bruijnzeel1:10:29
Bas van Houwelingen1:08:91
Christiaan de Die1:04:63
Niels Dieleman1:00:45
6 Ploeg Koewacht4:36:26
Christoph Bral1:09:87
Arjen Hiel1:18:20
Thijmen van de Beek1:08:69
Bert van Waes59:50
7 Ploeg Bevelanders4:37:22
Arco Nahon1:11:98
Robin Nahon1:21:65
Dennis Boonman1:06:01
Joost Gevaert57:58
8 Ploeg Scheldestroom4:40:95
Tim Totté1:10:44
Robin Hermans1:18:45
Robin Dellaert1:10:44
Davy Hermans1:01:61
9 Ploeg Scheldestroom5:04:86
Vincent Keijmel1:14:02
Rik Vanhijfte1:21:23
Carlo Fieret1:24:80
Max Engelen1:04:81
10 Ploeg Bevelanders5:16:66
Jochem Rozinga1:20:48
Sjoerd Boogert1:35:95
Jeroen Reijnhout1:11:95
Benjamin Vermeulen1:08:27
11 Ploeg Scheldestroom5:21:51
Matthijs Boidin1:19:01
Dennis Huang1:31:17
Ruben de Kraker1:19:43
Marnix Scheele1:11:90
Ploeg Honte----SJ
Thijs Compiet1:16:15
Rick de Block----
Tom Erpelinck----
Wouter van Kerckhoven----

Programma 27: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust2:12:21
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:17:66
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:19:61
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:22:25
5Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust2:23:11
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:24:69
7Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde2:25:72
8Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde2:26:43
9Christoph BralDe Marlijn SG2:27:93
10Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis2:27:99
11Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:28:19
12Robin NahonZ.V. de Bevelanders2:28:44
13Tom ErpelinckDe Marlijn SG2:29:34
14Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde2:29:90
15Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust2:33:58
Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----SL
Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 28: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:16:97
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:17:58
3Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:21:66
4Larissa JansenPSV1:23:75
5Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:23:87
6Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:24:07
7Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:25:44
8Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:26:09
9Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:26:60
10Eline NijskensDe Marlijn SG1:26:69
11Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:27:07
12Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:28:03
13Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:30:91
14Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:31:14
15Josine van DorsselaerZ.C. Koewacht1:32:17
16Ingeborg Speelman HamelinkDe Marlijn SG1:33:92

Programma 29: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 1 en 2
1Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:17:61
2Kelly BergezZ.C. Koewacht1:19:80
3Charlotte BralZ.C. Koewacht1:19:98
4Manon KloostermanZwemlust-den Hommel1:20:03
5Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:22:52
6Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:23:24
7Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:24:09
8Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:25:41
9Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:26:70
10Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:27:02
11Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:29:40
12Simone van KerckhovenDe Marlijn SG1:29:86
13Femke HielZ.C. Koewacht1:32:32
14Emma PoolZ. & P.C. de Schelde1:32:87
15Nadine KosterZ.C. Koewacht1:33:93
16Demi van CampenhoutZ. & P.C. de Schelde1:34:58

Programma 30: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Nikita van den OudenNuenen1:17:39
2Manon AerssensPSV1:18:20
3Eva van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:22:25
4Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:26:22
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:26:97
6Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:29:05
7Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:29:57
8Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:30:42
9Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:30:55
10Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:31:44
11Hilde ScheeleZ. & P.C. de Schelde1:31:55
12Xanthe van RietZ. & P.C. de Schelde1:32:25
13Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:32:49
14Pauline ScheeleZ.V. Scheldestroom1:33:22
Marenne HuighZ.V. Scheldestroom----AA
Crisha de VisserZ.C. Koewacht----ng
Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Claudia de BuckZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 31: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2
1Ruden de RidderPSV56:35
2Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust59:01
3Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:00:30
4Thijs CompietZ.V. de Honte1:02:94
5Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:04:47
6Sem van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:05:04
7Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:07:22
8Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:07:41
9Rick de BlockZ.V. de Honte1:08:08
10Jochem de BatZ. & P.C. de Schelde1:08:42
11Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:08:61
12Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:08:79
13Marnix ScheeleZ.V. Scheldestroom1:10:81
14Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:11:39
15Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde1:11:58
16Ruben CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust1:12:01
Dennis HuangZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 32: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:21:70
2Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:23:57
3Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:26:52
4Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:29:83
5Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:30:49
6Aniek de BooijDe Marlijn SG1:31:71
7Inge HertoghZ.V. Scheldestroom1:31:95
8Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:33:15
9Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust1:34:06
10Lianke de BruijneZ.C. Koewacht1:35:75
11Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:36:51
12Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:38:62
13Rebecca LeunisZ. & P.C. de Schelde1:39:39
14Chenna GoedbloedZPC De Zeeuwse Kust1:39:52
15Jaimy WondergemZPC De Zeeuwse Kust1:39:75
Sanny EulinkZ. & P.C. de Schelde----SR
Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 33: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders36:92
2Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust37:53
3Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust39:90
4Stijn de RechterZ.C. Koewacht40:95
5Aidan AndersenZPC De Zeeuwse Kust41:20
6Ruben SigmondZ. & P.C. de Schelde42:00
7Remy VaneZPC De Zeeuwse Kust43:49
8Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis43:92
9Roderik VantrichtZ.C. Koewacht44:27
10Michiel de BruijneZPC De Zeeuwse Kust44:68
11Stijn WildschutZPC De Zeeuwse Kust45:88
12Yorick VisserZPC De Zeeuwse Kust47:30
13Evert NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust47:35
14Daan HoefeijzersZ.C. Koewacht49:43
15Nathan de BruinZPC De Zeeuwse Kust53:80
Richard Dani?lseZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 34: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Esther TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust1:28:77
2Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:32:69
3Naomi van der VeldeZ. & P.C. de Schelde1:33:65
4Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:34:14
5Lisa de BlockZ.V. de Honte1:37:49
6Anna TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust1:37:58
7Froukje van der HeydenZ. & P.C. de Ganze1:38:01
8Ilse CovZ. & P.C. de Schelde1:39:01
9Gemma MoelekerZ.V. de Bevelanders1:40:44
10Isa de BruijnDe Marlijn SG1:40:85
11Demi van der VeldeDe Marlijn SG1:41:92
12Bridget de BatZ. & P.C. de Schelde1:42:46
13Marit van EsbroekZ. & P.C. de Schelde1:43:94
14Elte van GoethemDe Marlijn SG1:44:18
15Carmen WeezepoelZPC De Zeeuwse Kust1:46:84
16Myrthe WautersZ.C. Koewacht1:46:93

Programma 35: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde52:99
2Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust54:78
3Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust55:17
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust55:65
5Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak56:01PR
6Roel DellaertZ.V. de Bruinvis56:31
7Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis56:48
8Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis57:34
9Tom ErpelinckDe Marlijn SG57:41
10Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders58:40
11Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust58:86
12Bert van WaesDe Marlijn SG59:09
13Erik VermueZ. & P.C. de Ganze59:34
14Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust59:39
15Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:01:83
16Christoph BralDe Marlijn SG1:03:76
Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 36: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren 1 en 2
1Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde56:90
2Joost GevaertZ.V. de Bevelanders57:51
3Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde58:04
4Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde58:66
5Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders59:31
6Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG59:54
7Robin NahonZ.V. de Bevelanders59:79
8Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht59:96
9Robin HermansTRB-RES1:00:87
10Tim TottéZ.V. Scheldestroom1:01:28
11Maarten van KalsbeekZPC De Zeeuwse Kust1:06:39
12Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom1:06:89
13Youri MelseZ. & P.C. de Schelde1:08:48
14Ryan VerschurenZ.C. Koewacht1:12:70
Tibor JansenZ.V. de Bevelandersafgem.

Programma 37: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust52:49
2Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust52:60
3Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust55:51
4Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders59:36
5Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:00:09
6Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:00:13
7Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:01:12
8Koen LegtersZ. & P.C. de Schelde1:01:55
9Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:03:12
10Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:04:31
11Carlo FieretZ.V. Scheldestroom1:06:56
12Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:08:67
13Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:09:45
14Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:10:30
15Michael van AckerDe Marlijn SG1:11:59
16Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:11:78

Programma 38: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 3 en 4
1Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust55:95
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust58:40
3Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde58:67
4Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis58:99
5Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde59:61
6Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:00:52
7Arjen HielZ.C. Koewacht1:00:89
8Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:01:57
9Jeffrey CatsZ.V. de Bevelanders1:02:05
10Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:02:57
11Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:04:91
12Justin BooneZ.V. de Bevelanders1:06:94
13Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:07:55
14Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:08:34
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:09:93
16Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:10:25

Programma 39: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:07:50
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:12:11
3Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:14:45
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:64
5Larissa JansenPSV1:14:81
6Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:14:95
7Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:15:83
8Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:19:77
9Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:20:11
10Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:20:33
11Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:21:91
12Eline NijskensDe Marlijn SG1:22:51
13Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:23:05
14Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:23:97
15Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:25:08
16Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom1:27:16

Programma 40: 100 m. Rugslag Dames Senioren 1 en 2
1Sophie BonteZ.C. Koewacht1:09:45
2Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:10:84
3Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:11:98
4Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:13:34
5Manon KloostermanZwemlust-den Hommel1:14:26
6Charlotte BralZ.C. Koewacht1:15:68
7Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:16:18
8Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:17:59
9Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:18:01
10Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:18:51
11Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:20:13
12Femke HielZ.C. Koewacht1:22:89
13Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde1:24:36
14Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:24:41
15Demi van CampenhoutZ. & P.C. de Schelde1:27:29
16Cynthia van GilsZ.V. de Bevelanders1:28:07

Programma 41: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon AerssensPSV1:08:89
2Nikita van den OudenNuenen1:10:53
3Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:10:72
4Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:11:02
5Eva van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:14:20
6Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:17:27
7Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:18:19
8Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust1:18:87
9Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:19:01
10Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:20:55PR -2.34 (1:22:89)
11Xanthe van RietZ. & P.C. de Schelde1:20:63
12Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:21:43
13Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:21:88
14Crisha de VisserZ.C. Koewacht1:21:99
15Annick MeertensZ. & P.C. de Schelde1:22:52
16Pauline ScheeleZ.V. Scheldestroom1:24:93
Claudia de BuckZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 42: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde59:89
2Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:00:68PR
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:00:87
4Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:03:02
5Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:03:74
6Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:04:06
7Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:04:09
8Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:04:51
9Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:04:73
10Christoph BralDe Marlijn SG1:05:58
11Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:07:92
12Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:08:45
13Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:10:94
14Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:12:44
15Bert van WaesDe Marlijn SG1:12:84
16Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:14:30
Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 43: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren 1 en 2
1Joost GevaertZ.V. de Bevelanders1:03:67
2Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:04:19
3Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:04:68
4Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:04:94
5Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:09:80
6Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:09:97
7Robin HermansTRB-RES1:11:30
8Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:12:90
9Tim TottéZ.V. Scheldestroom1:14:67
10Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:14:92
11Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom1:22:69
12Youri MelseZ. & P.C. de Schelde1:25:36
13Maarten van KalsbeekZPC De Zeeuwse Kust1:26:66
14Ryan VerschurenZ.C. Koewacht1:30:39

Programma 44: 100 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust59:43
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:03:00
3Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:04:28
4Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:06:19
5Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:07:98
6Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:10:36
7Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:14:20
8Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:17:31
9Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:18:95
10Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:20:01
11Carlo FieretZ.V. Scheldestroom1:24:53
12Koen LegtersZ. & P.C. de Schelde1:25:18
13Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:25:48
14Michael van AckerDe Marlijn SG1:26:12
15Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:28:86

Programma 45: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4
1Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust1:03:50
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:04:63
3Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:07:53
4Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:09:61
5Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:10:72
6Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:11:59
7Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:14:92
8Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:18:00
9Jeffrey CatsZ.V. de Bevelanders1:20:48
10Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:25:35
11Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:25:41
12Justin BooneZ.V. de Bevelanders1:25:54
13Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:26:77
14Matthijs van DriesscheZ.C. Koewacht1:31:01
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:33:26
16Tom VermeulenZ.C. Koewacht1:35:84

Programma 46: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
1Ruden de RidderPSV1:02:09
2Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:09:14
3Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:12:86
4Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:14:08
5Sem van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:16:28
6Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:16:95
7Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:19:97
8Rick de BlockZ.V. de Honte1:22:20
9Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:23:97
10Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:24:92
11Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:27:51
12Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:28:15
13Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde1:28:29
14Jochem de BatZ. & P.C. de Schelde1:28:36
15Rinke HielDe Marlijn SG1:28:86
16Marnix ScheeleZ.V. Scheldestroom1:30:90

Programma 47: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:09:56
2Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:10:92
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:14:81
4Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:15:59
5Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:17:66
6Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:20:18
7Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust1:21:20
8Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:21:70
9Iris DielemanZ.C. Koewacht1:23:56
10Roos BijstersZ.V. Scheldestroom1:25:51
11Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:28:59
12Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:28:99
13Inge HertoghZ.V. Scheldestroom1:29:68
14Noa TangheZ.V. Scheldestroom1:30:75
15Aniek de BooijDe Marlijn SG1:33:15
Renske BoogertZ.V. de Bevelanders----RD

Programma 48: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Stijn de RechterZ.C. Koewacht1:12:83
2Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:13:27
3Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:13:61
4Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:14:06
5Michiel de BruijneZPC De Zeeuwse Kust1:15:06
6Aidan AndersenZPC De Zeeuwse Kust1:15:98
7Remy VaneZPC De Zeeuwse Kust1:18:98
8Evert NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:19:04
9Jesse VleutZ.V. de Bevelanders1:19:56
10Ruben SigmondZ. & P.C. de Schelde1:20:15
11Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:20:67
12Lorenzo BakkerZ. & P.C. de Schelde1:23:06
13Roderik VantrichtZ.C. Koewacht1:24:80
14Stijn WildschutZPC De Zeeuwse Kust1:26:75
15Sander ProvoostDe Marlijn SG1:27:72
Koen IriksZPC De Zeeuwse Kust----AA

Programma 49: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Esther TiemersmaZPC De Zeeuwse Kust1:21:67
2Bridget de BatZ. & P.C. de Schelde1:23:14
3Ilse CovZ. & P.C. de Schelde1:27:54
4Babet de VoogdZPC De Zeeuwse Kust1:27:92
5Elte van GoethemDe Marlijn SG1:28:02
6Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde1:28:36
7Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:28:41
8Froukje van der HeydenZ. & P.C. de Ganze1:29:77
9Lisa de BlockZ.V. de Honte1:31:49
10Isa de BruijnDe Marlijn SG1:33:52
11Carmen WeezepoelZPC De Zeeuwse Kust1:33:80
12Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:34:59
13Daphne VonkDe Marlijn SG1:34:83
14Gemma MoelekerZ.V. de Bevelanders1:35:40
Joelle BooneZPC De Zeeuwse Kust----RC
Demi van der VeldeDe Marlijn SG----RD

Programma 50: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Simone de RijckeZ.C. Koewacht27:28
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze27:53
3Manon AerssensPSV27:98
4Kelly BergezZ.C. Koewacht28:05
5Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:06
6Eva van ElsenZPC De Zeeuwse Kust28:81
7Manon KloostermanZwemlust-den Hommel28:85
8Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust29:03
9Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust29:05
10Iris ErpelinckZ.V. de Honte29:20
11Nikita van den OudenNuenen29:20
12Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde29:21
13Evi ErpelinckZ.V. de Honte29:24
14Emke ErpelinckDe Marlijn SG29:38
15Larissa JansenPSV29:85
16Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom29:95
17Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom29:97
18Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust30:04
19Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust30:17
20Sophie BonteZ.C. Koewacht30:23
21Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde30:24
22Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde30:49
23Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust30:71
24Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders30:94

Programma 51: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust3:34:57
Jonathan Davidse52:75
Steven Uijl54:45
Jasper Rouwendal53:91
Tom van Elsen53:46
2 Ploeg Schelde3:45:13
Christiaan de Die56:10
Gijs Manhave57:04
Jasper van Riet59:43
Bas van Houwelingen52:56
3 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust3:45:32
Philip van Moll57:39
Jan Brink57:75
Joeri van Wallenburg55:66
Niek de Ridder54:52
4 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust3:49:04
Noa Eversdijk56:32
Ruden de Ridder56:41
Kalle van Gemert58:50
Thijmen Visser57:81
5 Ploeg Bevelanders3:55:54
Dennis Boonman58:79
Jeroen Reijnhout1:00:42
Robin Nahon59:46
Joost Gevaert56:87
6 Ploeg Bruinvis3:57:07
Alex Eversdijk57:72
Robbert Dellaert1:02:89
Angelo De Meyer56:96
Roel Dellaert59:50
7 Ploeg Koewacht3:59:86
Sjoerd van de Poele1:00:53
Thijmen van de Beek1:01:73
Bert van Waes59:76
Christoph Bral57:84
8 Ploeg Scheldestroom4:06:70
Davy Hermans1:02:22
Robin Dellaert1:01:79
Robin Hermans1:00:85
Martijn Eggermont1:01:84
9 Ploeg Schelde4:09:01
Luka Jaksic1:00:34
Koen Legters1:02:89
Niels Dieleman1:03:58
Jomme Bruijnzeel1:02:20
10 Ploeg Honte4:09:07
Thijs Compiet1:03:46
Tom Erpelinck56:81
Rick de Block1:09:94
Wouter van Kerckhoven58:86
11 Ploeg Bevelanders4:16:14
Justin Boone1:07:73
Siegert van Dieren1:01:16
Jeffrey Cats1:05:43
Arco Nahon1:01:82
12 Ploeg Scheldestroom4:19:61
Tim Totté1:03:17
Ruben de Kraker1:05:89
Carlo Fieret1:06:14
Max Engelen1:04:41
13 Ploeg Scheldestroom4:45:45
Rik Vanhijfte1:10:48
Michael Vrolijk1:10:31
Matthijs Boidin1:09:50
Marnix Scheele1:15:15

Programma 52: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1 Ploeg Schelde4:39:32
Josje van Houwelingen1:07:14
Lore van Riel1:17:93
Larissa Gelderland1:12:31
Laura van Sabben1:01:94
2 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:39:55
Marloes van der Vlies1:10:52
Nikita van den Ouden1:19:42
Laura Nieuwland1:09:06
Manon Aerssens1:00:54
3 Ploeg Koewacht4:44:83
Sophie Bonte1:10:08
Charlotte Bral1:19:84
Kelly Bergez1:13:30
Simone de Rijcke1:01:61
4 Ploeg ZPC De Zeeuwse Kust4:55:94
Kirsten Walraven1:11:09
Céline Brink1:22:49
Sam Zegelink1:17:91
Eva van Elsen1:04:44
5 Ploeg Scheldestroom5:04:27
Marlinda Eggermont1:15:09
Rani Rootsaert1:24:75
Ryan Verplanke1:13:30
Nicky Vanhijfte1:11:12
6 Ploeg Bevelanders5:08:69
Heleen de Lange1:18:64
Manon Kloosterman1:23:05
Larissa Jansen1:15:95
Demi van den Broek1:11:04
7 Ploeg Koewacht5:16:58
Crisha de Visser1:22:88
Anouk Meesen1:24:70
Josine van Dorsselaer1:19:53
Femke Hiel1:09:47
8 Ploeg Bruinvis5:27:23
Manon Eversdijk1:24:31
Daphne Wiskerke1:32:48
Carmen de Ridder1:17:51
Isabelle Loof1:12:93
9 Ploeg Scheldestroom5:37:22
Laura Hermans1:24:26
Pauline Scheele1:28:46
Tessa Karels1:27:28
Bianca Hertogh - Buijsse1:17:22
10 Ploeg Bevelanders6:02:84
Renske Boogert1:24:89
Cynthia van Gils1:42:19
Lieke Timmermans1:31:31
Froukje van der Heyden1:24:45
11 Ploeg Scheldestroom6:10:71
Roos Bijsters1:29:38
Evelyn Verplanke1:39:69
Noa Tanghe1:36:53
Naomi Esseling1:25:11
Ploeg Honte----EA
Evelien van Kerckhoven1:19:73
Emke Erpelinck----
Iris Erpelinck----
Evi Erpelinck----

Terug