Uitslagen Swimkick #2, 12-12-2010, Kapelle

Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,3
1Parel BunZPC De Zeeuwse Kust27:15
1Froukje van der HeijdenZ.V. de Bevelanders27:15
3Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders27:17
4Jasmijn WalravenZPC De Zeeuwse Kust28:56
5Rik KlaaijsenZ. & P.C. de Ganze29:13
6Thomas WirtzSG de Zeeuwse Kust29:55
7Jonas OosterhoffSg ZOC29:90PR
8Mirjam van BelzenZPC De Zeeuwse Kust31:29
9Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze31:42
10Loïs KamphuisSG de Zeeuwse Kust35:64

Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el
1Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze21:59
2Irene van EgmondZ. & P.C. de Ganze21:77
3Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel24:12
4Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze27:21
5Jordy MulderZ.V. de Bevelanders27:73
6Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust27:99
7Yasmine HoevenZ.V. de Stormvogel28:34
8Veerle MeijaardSG de Zeeuwse Kust28:55
9Isabelle OosthoekSG de Zeeuwse Kust30:02
10Bo van TerheijdenZ.V. de Stormvogel31:16
11Joni RensenZ. & P.C. de Ganze34:58
12Jarno MeermanLuctor et Emergo37:09
Frederiko BurgerSg ZOC31:95VCPR
Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kust33:13VC

Programma 3: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 1,2,3
Geen deelnemers gevonden

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,3
1Thomas WirtzSG de Zeeuwse Kust23:63
2Joelle BooneZPC De Zeeuwse Kust24:23
3Jasmijn WalravenZPC De Zeeuwse Kust25:87
3Stijn WildschutZPC De Zeeuwse Kust25:87
5Faye van EenennaamSG de Zeeuwse Kust28:73

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Veerle MeijaardSG de Zeeuwse Kust22:37
2Quincy BosschaartZPC De Zeeuwse Kust24:10
3Isabelle OosthoekSG de Zeeuwse Kust24:46
4Chenna GoedbloedZPC De Zeeuwse Kust24:60
5Remco de BaarSG de Zeeuwse Kust26:73
6Eva van der SarSG de Zeeuwse Kust27:94

Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1,2,3
1Rik KlaaijsenZ. & P.C. de Ganze46:26
2Jonas OosterhoffSg ZOC49:63PR
3Parel BunZPC De Zeeuwse Kust50:44
4Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders54:08
5Loïs KamphuisSG de Zeeuwse Kust55:24
6Froukje van der HeijdenZ.V. de Bevelanders56:42
7Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust57:75
8Mirjam van BelzenZPC De Zeeuwse Kust57:76
9Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:00:52

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Irene van EgmondZ. & P.C. de Ganze43:23
2Jordy MulderZ.V. de Bevelanders46:02
3Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel49:12
4Yasmine HoevenZ.V. de Stormvogel51:64
5Jarno MeermanLuctor et Emergo51:91
6Wim van der LindenZ.V. de Stormvogel53:65
7Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust55:48
8Bo van TerheijdenZ.V. de Stormvogel57:60
9Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kust1:02:50
10Frederiko BurgerSg ZOC1:02:75PR
11Florian SoléZPC De Zeeuwse Kust1:11:16

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze1:56:48
2Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze2:07:12
3Joni RensenZ. & P.C. de Ganze2:09:63

Programma 10: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1,2,3
Ploeg Luctor et Emergo2:00:99
Thomas Wirtz46:39:00
Jasmijn Walraven46:39:00
Parel Bun46:39:00
Mirjam van Belzen46:39:00

Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Ploeg Z&PC de Ganze1:54:89
Maik de Vrieze46:39:00
Irene van Egmond46:39:00
Femke Priemis46:39:00
Joni Rensen46:39:00
Ploeg Luctor et Emergo2:02:98
Isabelle Oosthoek46:39:00
Femke Michels46:39:00
Jarno Meerman46:39:00
Lars Michels46:39:00

Terug