Uitslagen Zeeuwse competitie #2, 28-11-2010, Kapelle

Programma 1: 100 m. Rugslag Dames onbekend
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:18:36
2Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:20:84
3Judith SchuijsSg ZOC1:21:34PR -0.78 (1:22:12)
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:80
5Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:25:36
6Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:26:13
7Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:27:91
8Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:86
9Kayleigh KloetSg ZOC1:32:80PR +3.23 (1:29:57)
10Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:34:58
11Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:82
12Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze1:52:18
Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht1:50:13RD

Programma 2: 100 m. Rugslag Heren onbekend
1Christian van BommelSg ZOC1:10:54PR +1.30 (1:09:23)
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:15:75
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:31
4Jorn de KlerkSg ZOC1:19:12PR +1.23 (1:17:89)
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:67
6Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:27:39
7Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:30:91PR -3.54 (1:34:45)
8Bob BoerZ.V. de Otters1:41:02
9Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:50:02
Stijn van der KelenZ.V. de Otters2:06:71RD

Programma 2T50: 50 m. Rugslag Heren onbekend
Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:36TT

Programma 3: 50 m. Schoolslag Dames onbekend
1Judith SchuijsSg ZOC40:60PR +2.00 (38:60)
2Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx43:72
3Isla MacKayZ.V. OnderdakEx43:92
4Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze44:38
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld44:97
6Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders45:45
7Lise VossenSg ZOC46:55PR
8Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze47:11
9Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze48:60
10Elja de HaasZ.V. OnderdakEx48:98
11Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze49:10
12Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze50:48
13Daira JansenSg ZOC51:18PR +1.76 (49:42)
14Ilja ManniZ.V. OnderdakEx54:08
15Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld55:89
16Deveney DunnesSg ZOC58:54PR +2.59 (55:95)
17Valèrie van UdenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:01:62

Programma 4: 50 m. Schoolslag Heren onbekend
1René van OudenaardeSg ZOC36:76PR +1.82 (34:94)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:18
3Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:06
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze42:08
5Jaap VasseurZ. & P.C. de Ganze42:48
6Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze43:67
7Kai GoudswaardZ. & P.C. de Ganze47:61
8Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders50:16
9Bob BoerZ.V. de Otters51:18
10Martin StroosnijderSg ZOC51:57PR -0.25 (51:82)
11Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze53:56
12Vincent OosterhoffSg ZOC54:28PR

Programma 5: 200 m. Vrijeslag Dames onbekend
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom2:39:91
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze2:40:76
3Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze2:42:44
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld2:51:23
5Margreta JansenSg ZOC2:52:02PR +5.24 (2:46:78)
6Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze3:04:11
Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze----AA

Programma 6: 200 m. Vrijeslag Heren onbekend
1Jorn de KlerkSg ZOC2:28:26PR -8.76 (2:37:02)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:32:36
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze2:36:09
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:39:72
5Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze2:40:13

Programma 7: 25 m. Schoolslag Dames onbekend
1Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze20:58
2Lise VossenSg ZOC21:40PR
3Elja de HaasZ.V. OnderdakEx21:98
4Kayleigh KloetSg ZOC22:55PR -1.69 (24:24)
4Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze22:55
6Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze23:00
7Ilja ManniZ.V. OnderdakEx23:12
8Bianca SmetSg ZOC23:25PR +1.06 (22:19)
9Daira JansenSg ZOC25:28PR -3.32 (28:60)
10Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld25:71
11Deveney DunnesSg ZOC29:00PR -0.02 (29:02)
12Valèrie van UdenZ.V.Zeelandia Afgemeld29:02
Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze----AA

Programma 8: 25 m. Schoolslag Heren onbekend
1René van OudenaardeSg ZOC16:57PR -0.03 (16:60)
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld17:89
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld17:98
4Jorn de KlerkSg ZOC18:16PR -0.40 (18:55)
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld18:43
6François SmetSg ZOC19:39PR +2.11 (17:28)
7Kai GoudswaardZ. & P.C. de Ganze21:02
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia21:17PR -0.81 (21:98)
9Martin StroosnijderSg ZOC23:10PR -0.64 (23:74)
10Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze23:64
11Stijn van der KelenZ.V. de Otters28:07

Programma 9: 50 m. Vlinderslag Dames onbekend
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze37:51
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:88
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld38:70
4Judith SchuijsSg ZOC38:92PR +1.53 (37:39)
5Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx39:76
6Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld41:02
7Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze42:87
8Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze43:51
9Isla MacKayZ.V. OnderdakEx44:13
10Kayleigh KloetSg ZOC46:10PR -0.20 (46:30)
11Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze49:34
12Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx50:12
13Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze51:65
14Ilja ManniZ.V. OnderdakEx56:42
15Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht57:32
16Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze58:20
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:39VI

Programma 10: 50 m. Vlinderslag Heren onbekend
1Christian van BommelSg ZOC30:39PR -1.31 (31:70)
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze32:74
3Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze33:95
4René van OudenaardeSg ZOC34:14PR +2.41 (31:73)
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:50
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:86
7Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze35:79
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia42:32PR -0.66 (42:98)
9François SmetSg ZOC43:08PR +9.38 (33:70)
10Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders48:82
11Bob BoerZ.V. de Otters54:64
12Vincent OosterhoffSg ZOC55:52PR
Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze40:72VI

Programma 11: 200 m. Schoolslag Dames onbekend
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze3:20:89
2Lise VossenSg ZOC3:33:76PR
3Margreta JansenSg ZOC3:34:92PR +4.04 (3:30:88)
4Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld4:23:67

Programma 12: 200 m. Schoolslag Heren onbekend
1René van OudenaardeSg ZOC2:58:67PR +12.29 (2:46:38)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:00:20
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:18:36
4Martin StroosnijderSg ZOC3:55:95PR

Programma 13: 100 m. Vrijeslag Dames onbekend
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:11:76
2Judith SchuijsSg ZOC1:11:95PR +0.98 (1:10:97)
3Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:15:50
4Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:16:89
5Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:19:54
6Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:19:58
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:48
8Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:21:26
9Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:21:52
10Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:23:80
11Kayleigh KloetSg ZOC1:28:79PR +0.79 (1:28:00)
12Daira JansenSg ZOC1:29:07PR +4.53 (1:24:54)
13Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:82
14Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:30:11
15Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:35
16Bianca SmetSg ZOC1:47:02PR +32.22 (1:14:80)
17Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze1:47:23
18Deveney DunnesSg ZOC1:49:57PR
19Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht1:51:80

Programma 14: 100 m. Vrijeslag Heren onbekend
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:00:76
2Christian van BommelSg ZOC1:01:57PR -0.07 (1:01:64)
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:06:80
4Jorn de KlerkSg ZOC1:08:53PR +2.73 (1:05:80)
5Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:10:17
6Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:12:83
7Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:18:95
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:24:00PR -1.20 (1:25:20)
9Bob BoerZ.V. de Otters1:26:20
10Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:29:36
11Vincent OosterhoffSg ZOC1:32:52PR +2.60 (1:29:92)
12Kai GoudswaardZ. & P.C. de Ganze1:32:99
13Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:33:55
14Martin StroosnijderSg ZOC1:34:16PR -4.51 (1:38:67)
15Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:35:10
16Stijn van der KelenZ.V. de Otters2:01:95

Programma 15: 5x 50 m. Vrijeslag Dames onbekend
Ploeg Z.V. Zeelandia2:58:80
Ploeg Z.V. Zeelandia2:58:80
Corina Baaij46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Els Dommanschet46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Ploeg Z&PC de Ganze3:00:39
Ploeg Z&PC de Ganze3:00:39
Esther Poot46:39:00
Jaimy de Vrieze46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Jelita van Esseveld46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Ploeg Z&PC de Ganze3:03:02
Linda van de Ree46:39:00
Danielle Rabout46:39:00
Britt van Vossen46:39:00
Isrid Wigman46:39:00
Rawnie Lock46:39:00
Ploeg Z&PC de Ganze3:03:02
Ploeg Onderdak3:06:70
Lise Vossen46:39:00
Elja de Haas46:39:00
Marieke Dalebout46:39:00
Isla MacKay46:39:00
Maartje Oosterhoff46:39:00
Ploeg Onderdak3:06:70
Ploeg Z.V. Zeelandia3:30:19
Kayleigh Kloet46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Deveney Dunnes46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Ploeg Z.V. Zeelandia3:30:19

Programma 16: 5x 50 m. Vrijeslag Heren onbekend
Ploeg Z.V. Zeelandia2:32:94
Matthijs Berndsen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Bonno Jansen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Ploeg Z.V. Zeelandia2:32:94
Ploeg Z&PC de Ganze2:48:86
Erik Vermue46:39:00
Ronnie Otte46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Ploeg Z&PC de Ganze2:48:86
Ploeg Z.V. Zeelandia2:53:89
Noud van Spall46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
François Smet46:39:00
Ploeg Z.V. Zeelandia2:53:89

Terug