Uitslagen Districtcompetitie #2, 14-11-2010, Zierikzee

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg De Bruinvis1:46:92
Roel Dellaert46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Ploeg De Bruinvis1:54:10
Norbert de Maillie46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Francis Ryckaert46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Zeelandia1:55:13
Christian van Bommel46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
Ploeg Zeelandia2:10:00
Thijs van Spall46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Bonno Jansen46:39:00

Programma 3: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 4: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Tristan KloetSg ZOC19:67PR -1.38 (21:05)
2Anne HamelinkZ.V. de Otters20:57
3Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis20:88
4Romy van BunderZ.V. de Bruinvis21:23
5Jordy MulderZ.V. de Bevelanders21:67
6Jonas OosterhoffSg ZOC21:80PR
7Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders23:90
8Amber de BrouwerZ.V. de Otters29:16

Programma 5: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 6 el
Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis1:47:32RF
Vincent OosterhoffSg ZOC1:57:64SLPR

Programma 6: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 1 el
1Evi BaeckeSg ZOC1:40:20PR -7.82 (1:48:02)
2Christel HamelinkZ.V. de Otters1:42:04
3Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht1:51:67
4Elja de HaasZ.V. OnderdakEx1:53:48
5Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:17:26
Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:37:80RH
Ilja ManniZ.V. OnderdakEx1:44:64SL
Selina van AggelenZ.V. de Bruinvis2:35:40RH
Kimberly van AggelenZ.V. de Bruinvis2:35:40SB

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis44:95
1Noud van SpallZ.V. Zeelandia44:95PR -1.45 (46:40)
3Bob BoerZ.V. de Otters49:57
4Lars PlatjouwZ.V. de Otters50:14
5Mark PotappelZ.V. Zeelandia54:19PR -2.04 (56:23)
Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis45:73SL

Programma 9: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 10: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Lise VossenSg ZOC46:10PR
2Kayleigh KloetSg ZOC48:76PR -0.72 (49:48)
3Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld49:77
4Daisy BlockZ.V. de Bruinvis50:10
5Christel HamelinkZ.V. de Otters51:09
6Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters52:70
7Nathalie WeermannZ.V. de Bruinvis53:94
8Deveney DunnesSg ZOC55:95PR -1.59 (57:54)
9Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht57:20
10Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis58:86
Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:11:00SCPR -3.65 (1:14:65)
Selina van AggelenZ.V. de Bruinvis1:21:29SL
Kimberly van AggelenZ.V. de Bruinvis1:25:16SA

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis28:48
2Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld40:04
3Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis44:02

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 14: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
1Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:02
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis39:29
3Isla MacKayZ.V. OnderdakEx42:62
4Tessy BlockZ.V. de Bruinvis45:42
5Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis45:70
6Rowena BlockZ.V. de Bruinvis50:70
7Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:03:77

Programma 15: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 50 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis38:20
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:42
3Jorn de KlerkSg ZOC39:36PR +0.18 (39:18)
4Sven IvensZ.V. de Bruinvis39:47
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:39

Programma 17: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 50 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Judith SchuijsSg ZOC38:64PR +0.04 (38:60)
2Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis44:20
3Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis47:98
4Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx48:11
5Elja de HaasZ.V. OnderdakEx49:74
6Daira JansenSg ZOC51:38PR +1.96 (49:42)
Rowena BlockZ.V. de Bruinvis50:73SA

Programma 19: 200 m. Vrijeslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 20: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis56:67
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis57:92
3Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis58:80
4Christian van BommelSg ZOC1:01:64PR -0.47 (1:02:11)
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:03:45
6Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:03:83PR +4.67 (59:16)
7Norbert de MaillieZ.C. Koewacht1:05:41
8Jorn de KlerkSg ZOC1:05:80PR -0.72 (1:06:52)
9Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:05:86
10Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:06:51
11Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:72
12Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:73
13Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:12:08
14Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:26

Programma 21: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:07:13
2Judith SchuijsSg ZOC1:10:97PR -1.06 (1:12:03)
3Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:11:92
4Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:12:13
5Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:13:36
6Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:70
7Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:14:02
8Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:15:34
9Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:67
10Margreta JansenSg ZOC1:17:00PR +1.68 (1:15:31)
11Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:92
12Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:20:80
13Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:92

Programma 23: 50 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
1Romy van BunderZ.V. de Bruinvis58:95
2Anne HamelinkZ.V. de Otters59:26
3Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis59:41
4Tristan KloetSg ZOC1:00:02PR +1.07 (58:95)
5Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders1:01:02
6Jordy MulderZ.V. de Bevelanders1:03:07
7Amber de BrouwerZ.V. de Otters1:13:48
Jonas OosterhoffSg ZOC1:13:89SLPR -2.91 (1:16:80)

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 25: 25 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Vincent OosterhoffSg ZOC18:51PR
2Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis20:72
3Frederiko BurgerSg ZOC26:92PR

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 27: 25 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Evi BaeckeSg ZOC16:26PR -0.52 (16:78)
2Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx17:79
2Ilja ManniZ.V. OnderdakEx17:79
4Elja de HaasZ.V. OnderdakEx19:09
5Sanne PotappelZ.V. Zeelandia23:02PR -1.71 (24:73)
6Kimberly van AggelenZ.V. de Bruinvis27:61
7Selina van AggelenZ.V. de Bruinvis32:10

Programma 28: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:29:67
2Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis1:29:95
3Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:34:45PR -3.51 (1:37:96)
4Bob BoerZ.V. de Otters1:46:16
5Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:46:23PR +3.10 (1:43:13)
6Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:52:20

Programma 29: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Lise VossenSg ZOC1:34:89PR
2Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:45
3Christel HamelinkZ.V. de Otters1:51:80
4Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis2:04:86
5Nathalie WeermannZ.V. de Bruinvis2:12:07
6Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:34:66
Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht----AF
Kayleigh KloetSg ZOC1:29:57RDPR -8.71 (1:38:28)
Daisy BlockZ.V. de Bruinvis1:59:89RC

Programma 29T50: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
Kayleigh KloetSg ZOC44:23TTPR +2.97 (41:26)

Programma 30: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 31: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis26:92
2Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld32:72
3Bob BoerZ.V. de Otters37:15
4Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis38:00
5Lars PlatjouwZ.V. de Otters38:21
6Vincent OosterhoffSg ZOC39:10PR -8.63 (47:73)

Programma 32: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 33: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx33:26
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis33:33
3Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:79
4Isla MacKayZ.V. OnderdakEx35:77
5Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx37:89
6Tessy BlockZ.V. de Bruinvis38:04
7Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis39:82
8Ilja ManniZ.V. OnderdakEx42:03
9Rowena BlockZ.V. de Bruinvis42:16
10Daisy BlockZ.V. de Bruinvis43:95
11Nathalie WeermannZ.V. de Bruinvis49:89
12Deveney DunnesSg ZOC51:86PR +3.95 (47:91)

Programma 34: 200 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 35: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:11:59
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:42
3Jorn de KlerkSg ZOC1:16:04PR -2.55 (1:18:59)
4Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:16:70
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:51
6Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:20:42
7Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:36:10PR +8.76 (1:27:34)
8Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:49:09PR +11.24 (1:37:85)

Programma 36: 200 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 37: 100 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Judith SchuijsSg ZOC1:19:64PR -0.31 (1:19:95)
2Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:24:42
3Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:29:02
4Lise VossenSg ZOC1:30:03PR
5Daira JansenSg ZOC1:33:11PR +0.69 (1:32:42)
5Kayleigh KloetSg ZOC1:33:11PR +0.39 (1:32:72)
7Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:36
8Tessy BlockZ.V. de Bruinvis1:43:12

Programma 38: 200 m. Rugslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 39: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:05:16
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:06:02
3Christian van BommelSg ZOC1:10:47PR +1.23 (1:09:23)
4Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:10:48
5Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:13:84
6Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:17:26PR +5.07 (1:12:19)
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:17:56
8Norbert de MaillieZ.C. Koewacht1:17:91
9Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:67
10Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:22:34
11Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:25:10
12Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:31:57
Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:20:45RD

Programma 40: 200 m. Rugslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 41: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:17:02
2Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:18:11
3Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:23:92
4Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:24:12
5Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:24:95
6Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:28:95
7Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:08
8Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:30:48
9Margreta JansenSg ZOC1:31:45PR +8.28 (1:23:17)
10Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:60
11Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:32:95
12Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:59:97

Programma 42: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 43: 4x 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
Ploeg Zeelandia3:24:57
Frederiko Burger46:39:00
Evi Baecke46:39:00
Jordy Mulder46:39:00
Deveney Dunnes46:39:00

Terug