Uitslagen Zuidelijke Cirkel deel 5, 31-10-2010, Terneuzen

Programma 1: 4x 50 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Schelde1:51:68
Maarten de Pooter46:39:00
Bas Wesdorp46:39:00
José de Pooter46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Ploeg Z.V. Den Doorn1:54:57
Wouter van der Stelt46:39:00
René Bras46:39:00
Tom Uilenberg46:39:00
Dylan Haverkamp46:39:00
Ploeg RZ1:58:39
Ralph Caster46:39:00
Han Ruijs46:39:00
Erik van der Zeijden46:39:00
Gino Martijn46:39:00
Ploeg Stormvogel2:05:86
Lars Visser46:39:00
Jan Murre46:39:00
John Wirtz46:39:00
Peter de Lange46:39:00
Ploeg PSV2:07:35
Liselotte Joling46:39:00
Bianca Cox46:39:00
Renee de Kok46:39:00
Jolanda van Gendt46:39:00
Ploeg Stormvogel2:13:38
Mariella Rijk46:39:00
Rianne Schutte46:39:00
Marlie Braber46:39:00
Roelien Braber46:39:00
Ploeg Z.V. Den Doorn2:19:68
Nico Swart46:39:00
Ineke Branderhorst46:39:00
Antoinette Kant46:39:00
André Bras46:39:00
Ploeg Old Dutch2:24:09
Phil Trethewie46:39:00
Pieter Dijkstra46:39:00
Mar van Geel46:39:00
Frans van der Walle46:39:00
Ploeg Zeelandia2:52:12
Thérèse de Munck46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
Gerlinda Smet46:39:00
François Smet46:39:00
Ploeg Old Dutch3:35:25
Tineke de Bueger46:39:00
Meke Oomens46:39:00
Mies Kuipers46:39:00
Annie de Vos46:39:00

Programma 2: 25 m. Rugslag Mix
Leeftijdgroep Dames 80-84
1Anneke LogtenbergOZ&PC36:54
2Marianne MaandonksPSV38:45
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV23:60
2Annie de VosOld Dutch27:82
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Tineke de BuegerOld Dutch27:94
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch22:28
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders18:39
Leeftijdgroep Dames 55-59
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze23:91
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Peter de LangeZ.V. de Stormvogel16:61
2Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam18:11
3Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust2:15:66
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg de WinterOld Dutch22:96
2Lenie BalZ.V. de Stormvogel25:25
3Mies KuipersOld Dutch25:78
4Joke ZuyderwijkTZC Vahalis28:41
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Elly HoegeeZVDO'7418:95
2Michella van BallegooyenTZC Vahalis27:66
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Ralph CasterRZ17:55
2Jan MurreSG de Zeeuwse Kust18:23
3Martin StroosnijderSg ZOC27:07PR -0.21 (27:28)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harold MatlaPSV16:20
2Roeland van der HeijdenPSV16:67
3Jaap de MunckZ.V. Zeelandia18:82PR
4François SmetSg ZOC20:13PR +0.37 (19:76)
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Corine van GiessenZVDO'7419:28
2Bep van den HeuvelOld Dutch20:66
3Korsine GuntherTZC Vahalis22:54
4Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia25:53PR +4.20 (21:33)
5Sylvia de KortLuctor et Emergo27:94
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis18:39
2Manuela PuntZVDO'7418:89
Bianca SmetSg ZOCafgem.PR: (20:58)
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7415:00
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Marlie BraberZ.V. de Stormvogel19:28
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Regina TankensZVDO'7417:63
2Renee de KokPSV17:87
3Esther VosZVDO'7417:89
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Lars VisserSG de Zeeuwse Kust18:55
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust20:32

Programma 3: 200 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders2:41:62
2Mar van GeelOld Dutch3:16:27
Leeftijdgroep Dames 55-59
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze3:37:33
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Peter de LangeZ.V. de Stormvogel2:38:22
2Jan de LaatAquaAmigos2:55:51
Leeftijdgroep Dames 50-54
Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze2:45:58
2Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust3:04:27
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn2:21:58
2Joost de KroonAquaAmigos2:37:88
3Jan MurreSG de Zeeuwse Kust2:41:50
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Maarten de PooterZ. & P.C. de Schelde2:29:34
2Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom2:40:06
Ronnie BabijnZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Meke OomensOld Dutch2:58:05
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis2:33:94
2Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom2:39:88
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Bas WesdorpZ. & P.C. de Schelde2:21:05
2René BrasZ.V. Den Doorn2:33:34
3Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis2:38:51
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Gino MartijnRZ2:31:41
2Han RuijsRZ2:52:03
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Bianca CoxPSV2:28:40
2Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust2:39:47
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Caroline VervuerenSVAZ2:35:79
2Mariëlle BoersOostdobbers5:44:84
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Dennis KlopBiesboschzwemmers2:29:78
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Pieter DijkstraOld Dutch2:13:02
2Erik van der ZeijdenRZ2:32:75
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Nicole van der KooySBC20002:27:80

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Rob HanouPSV39:44
Leeftijdgroep Heren 50-54
1André SchutteZPC De Zeeuwse Kust36:09
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust31:63
Leeftijdgroep Heren 40-44
1José de PooterZ. & P.C. de Schelde31:21
2Jaap de MunckZ.V. Zeelandia42:59PR +4.79 (37:79)
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Meke OomensOld Dutch45:37
2Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers52:64
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Oscar van HolsteynAquaAmigos30:14
2Wouter van der SteltBiesboschzwemmers34:08
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Marlie BraberZ.V. de Stormvogel37:99
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Esther VosZVDO'7431:58
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Lars VisserSG de Zeeuwse Kust40:04
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers32:97
2Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust43:20
Gerrie ZuyderwijkTZC Vahalisafgem.

Programma 5: 100 m. Wisselslag Mix
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV1:59:21
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Mar van GeelOld Dutch1:50:37
Leeftijdgroep Dames 55-59
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:46:25
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Jan de LaatAquaAmigos1:31:54
2Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust1:54:96
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Lenie BalZ.V. de Stormvogel1:56:15
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:29:92
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:06:23
2Ralph CasterRZ1:16:48
3John WirtzSG de Zeeuwse Kust1:19:48
4Martin StroosnijderSg ZOC1:52:48PR +3.26 (1:49:22)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Roeland van der HeijdenPSV1:14:09
2José de PooterZ. & P.C. de Schelde1:17:20
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV1:16:20
2Manuela PuntZVDO'741:24:61
3Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom1:29:57
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Marcel van WinssenDe Gelenberg1:06:18
2Erik de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:20:36
3René BrasZ.V. Den Doorn1:20:41
Leeftijdgroep Heren 30-34
1André BrasZ.V. Den Doorn1:23:90
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Jolanda van GendtPSV1:20:86
2Marlie BraberZ.V. de Stormvogel1:28:80
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Renee de KokPSV1:22:01
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Dylan HaverkampZ.V. Den Doorn1:10:94
2Pieter DijkstraOld Dutch1:11:65
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Rianne SchutteZ. & P.C. de Schelde1:24:30

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 80-84
1Anneke LogtenbergOZ&PC24:69
2Marianne MaandonksPSV35:96
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch25:91
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Tineke de BuegerOld Dutch27:32
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch19:72
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders14:37
2Mar van GeelOld Dutch17:63
Leeftijdgroep Dames 60-64
1Nelly JansenOld Dutch29:95
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Hans WijsmanPSV12:47
2Peter ReedijkDe Krabben21:78
Leeftijdgroep Heren 50-54
1André SchutteZPC De Zeeuwse Kust14:52
2Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam14:76
3Ruud ZuyderwijkTZC Vahalis18:38
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg de WinterOld Dutch19:57
2Joke ZuyderwijkTZC Vahalis24:33
Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Elly HoegeeZVDO'7415:36
2Michella van BallegooyenTZC Vahalis19:34
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn12:67
2Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust13:04
3Joost de KroonAquaAmigos13:74
4Ries SterkenburgZVDO'7413:93
5Martin StroosnijderSg ZOC17:64PR +0.33 (17:32)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harold MatlaPSV13:04
2Jaap de MunckZ.V. Zeelandia15:04PR +0.73 (14:31)
3François SmetSg ZOC16:32PR +1.98 (14:34)
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Antoinette KantBiesboschzwemmers15:37
2Corine van GiessenZVDO'7416:32
3Meke OomensOld Dutch16:80
4Bep van den HeuvelOld Dutch17:82
5Korsine GuntherTZC Vahalis18:60
Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers----AA
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis14:45
Bianca SmetSg ZOCafgem.PR: (17:12)
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Oscar van HolsteynAquaAmigos12:96
2Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis14:20
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Gino MartijnRZ13:04
2Han RuijsRZ13:86
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Roelien BraberZ.V. de Stormvogel14:51
2Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust15:36
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Lars VisserSG de Zeeuwse Kust14:62
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Erik van der ZeijdenRZ13:69
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers13:54
2Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust16:46
Gerrie ZuyderwijkTZC Vahalisafgem.

Programma 7: 50 m. Rugslag Mix
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch1:00:91
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch57:30
2Tineke de BuegerOld Dutch1:07:89
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch50:88
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders41:05
Leeftijdgroep Heren 55-59
Peter ReedijkDe Krabben1:06:09RH
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Peter de LangeZ.V. de Stormvogel36:20
2Jan de LaatAquaAmigos43:62
3Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust52:99
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Lenie BalZ.V. de Stormvogel1:01:92
Leeftijdgroep Heren 45-49
1John WirtzSG de Zeeuwse Kust41:13
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Nico SwartBiesboschzwemmers34:54
2Harold MatlaPSV35:40
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia57:79PR +16.09 (41:70)
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Gino MartijnRZ35:63
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Bianca CoxPSV35:60
2Marlie BraberZ.V. de Stormvogel40:92
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Caroline VervuerenSVAZ35:31
2Mariëlle BoersOostdobbers1:48:59
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Tom UilenbergZ.V. Den Doorn35:36
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Rianne SchutteZ. & P.C. de Schelde38:64

Programma 8: 100 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Rob HanouPSV1:34:68
Leeftijdgroep Heren 50-54
1André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:31:75
Leeftijdgroep Dames 50-54
Mies KuipersOld Dutch----AF
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:27:78
2Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:34:97
3Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:42:12
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Jan MurreSG de Zeeuwse Kust1:31:29
2Joost de KroonAquaAmigos1:32:42
Leeftijdgroep Heren 40-44
1José de PooterZ. & P.C. de Schelde1:15:20
2Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom1:33:15
Ronnie BabijnZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers1:25:39
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV1:17:80
2Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:27:76
3Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom1:34:67
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Oscar van HolsteynAquaAmigos1:06:95
2Wouter van der SteltBiesboschzwemmers1:19:04
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Jolanda van GendtPSV1:24:54
2Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust1:34:49

Programma 9: 25 m. Schoolslag Mix
Leeftijdgroep Dames 80-84
1Anneke LogtenbergOZ&PC29:46
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch31:27
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Tineke de BuegerOld Dutch29:68
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Mar van GeelOld Dutch20:19
Leeftijdgroep Heren 55-59
Peter ReedijkDe Krabben22:59SL
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam18:18
2Peter de LangeZ.V. de Stormvogel18:55
3Ruud ZuyderwijkTZC Vahalis24:51
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg de WinterOld Dutch22:80
Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Elly HoegeeZVDO'7420:51
2Michella van BallegooyenTZC Vahalis24:93
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Ralph CasterRZ16:27
2John WirtzSG de Zeeuwse Kust16:61
3Phil TrethewieZ.V. Den Doorn18:91
4Martin StroosnijderSg ZOC23:78PR +0.04 (23:74)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harold MatlaPSV14:66
2Roeland van der HeijdenPSV15:51
3François SmetSg ZOC19:72PR +2.44 (17:28)
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Corine van GiessenZVDO'7421:70
2Bep van den HeuvelOld Dutch23:29
3Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers23:78
4Korsine GuntherTZC Vahalis24:88
5Sylvia de KortLuctor et Emergo28:10
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Manuela PuntZVDO'7418:72
2Ingrid DammerTZC Vahalis20:34
Bianca SmetSg ZOCafgem.PR: (22:19)
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis18:91
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7415:77
2Han RuijsRZ17:19
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Marlie BraberZ.V. de Stormvogel22:02
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Esther VosZVDO'7416:71
2Regina TankensZVDO'7417:88
3Renee de KokPSV18:30
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Lars VisserSG de Zeeuwse Kust19:73
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Erik van der ZeijdenRZ18:26
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers17:36
2Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust22:38

Programma 10: 50 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 80-84
1Anneke LogtenbergOZ&PC57:66
2Marianne MaandonksPSV1:12:09
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV40:22
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch50:48
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch47:37
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders32:02
2Mar van GeelOld Dutch39:57
Leeftijdgroep Dames 60-64
1Nelly JansenOld Dutch1:11:37
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Hans WijsmanPSV27:96
2Peter ReedijkDe Krabben49:39
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Peter de LangeZ.V. de Stormvogel31:35
2André SchutteZPC De Zeeuwse Kust32:59
3Jan de LaatAquaAmigos33:79
4Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust40:75
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg de WinterOld Dutch44:73
2Mies KuipersOld Dutch53:01
3Joke ZuyderwijkTZC Vahalis58:46
Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze32:94
2Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust35:31
3Elly HoegeeZVDO'7435:47
4Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust36:04
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde25:81
2Phil TrethewieZ.V. Den Doorn27:90
3Joost de KroonAquaAmigos30:39
4John WirtzSG de Zeeuwse Kust31:00
5Ries SterkenburgZVDO'7431:15
6Ralph CasterRZ31:41
7Martin StroosnijderSg ZOC39:95PR -0.44 (40:39)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1José de PooterZ. & P.C. de Schelde28:09
2Maarten de PooterZ. & P.C. de Schelde28:40
3Harold MatlaPSV28:76
4Roeland van der HeijdenPSV29:11
5Nico SwartBiesboschzwemmers29:22
6Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom32:36
7Jaap de MunckZ.V. Zeelandia34:15PR +2.08 (32:07)
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Antoinette KantBiesboschzwemmers34:78
2Meke OomensOld Dutch36:86
3Corine van GiessenZVDO'7437:10
4Korsine GuntherTZC Vahalis42:94
5Sylvia de KortLuctor et Emergo52:89
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis31:24
2Ingrid DammerTZC Vahalis34:95
3Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom35:40
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Oscar van HolsteynAquaAmigos27:57
2Bas WesdorpZ. & P.C. de Schelde29:01
3Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis31:29
4Erik de BruijneZ. & P.C. de Schelde32:58
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7426:71
2Gino MartijnRZ29:33
3André BrasZ.V. Den Doorn31:85
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Roelien BraberZ.V. de Stormvogel31:34
2Bianca CoxPSV31:88
3Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust33:63
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Caroline VervuerenSVAZ30:35
2Mariëlle BoersOostdobbers1:20:19
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Dennis KlopBiesboschzwemmers29:63
2Lars VisserSG de Zeeuwse Kust32:99
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Pieter DijkstraOld Dutch26:41
2Dylan HaverkampZ.V. Den Doorn27:74
3Tom UilenbergZ.V. Den Doorn29:27
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Rianne SchutteZ. & P.C. de Schelde34:74
Gerrie ZuyderwijkTZC Vahalisafgem.

Programma 11: 4x 50 m. Schoolslag Mix
Ploeg Schelde2:27:72
Erik de Bruijne46:39:00
Bas Wesdorp46:39:00
José de Pooter46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Ploeg PSV2:27:82
Renee de Kok46:39:00
Liselotte Joling46:39:00
Roeland van der Heijden46:39:00
Harold Matla46:39:00
Ploeg ZVDO'742:32:34
Esther Vos46:39:00
Ries Sterkenburg46:39:00
Regina Tankens46:39:00
Dennis van Beek46:39:00
Ploeg RZ2:37:61
Erik van der Zeijden46:39:00
Gino Martijn46:39:00
Han Ruijs46:39:00
Ralph Caster46:39:00
Ploeg Z.V. Den Doorn2:41:91
Wouter van der Stelt46:39:00
André Bras46:39:00
Tom Uilenberg46:39:00
Dylan Haverkamp46:39:00
Ploeg Stormvogel2:52:80
Lars Visser46:39:00
Jan Murre46:39:00
John Wirtz46:39:00
Peter de Lange46:39:00
Ploeg Z.V. Den Doorn2:56:10
Nico Swart46:39:00
Ineke Branderhorst46:39:00
Antoinette Kant46:39:00
René Bras46:39:00
Ploeg Stormvogel3:03:65
Mariella Rijk46:39:00
Rianne Schutte46:39:00
Marlie Braber46:39:00
Lana Ohlenroth46:39:00
Ploeg TZC Vahalis3:23:33
Trudie van Niejenhuis46:39:00
Korsine Gunther46:39:00
Ingrid Dammer46:39:00
Joke Zuyderwijk46:39:00
Ploeg Old Dutch4:42:98
Tineke de Bueger46:39:00
Annie de Vos46:39:00
Truus Ruiter46:39:00
Nelly Jansen46:39:00

Programma 12: 400 m. Wisselslag Mix
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch10:59:47
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Rob HanouPSV6:39:63
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders6:43:65
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Mies KuipersOld Dutch9:36:82
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust6:02:54
Leeftijdgroep Heren 40-44
Ronnie BabijnZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Meke OomensOld Dutch7:10:89
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Marcel van WinssenDe Gelenberg5:23:29
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Roelien BraberZ.V. de Stormvogel6:58:88
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Caroline VervuerenSVAZ6:16:53
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Nicole van der KooySBC20005:49:40

Terug