Uitslagen Swimkick-Speedo deel 1, 17-10-2010, Goes

Programma 101: 25 m. Rugslag Mix
1Rik KlaaijsenZ. & P.C. de Ganze24:50
2Parel BunZPC De Zeeuwse Kust26:72
3Mirjam van BelzenZPC De Zeeuwse Kust27:59
4Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust27:92
5Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust28:00
6Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze28:53
7Saranya ErdtsieckLuctor et Emergo29:16
8Lobke de WitLuctor et Emergo29:33
9Thomas WirtzSG de Zeeuwse Kust29:92
10Faye van EenennaamSG de Zeeuwse Kust33:95
11Jasmijn WalravenZPC De Zeeuwse Kust38:79
12Ruben van BelzenZPC De Zeeuwse Kust41:70
Celeste ArnoldSG de Zeeuwse Kust29:98RH
Danique RoeleveldSG de Zeeuwse Kust31:94RH
Fleur NicodemZ. & P.C. de Ganzeziek
Froukje van der HeijdenZ.V. de Bevelandersziek

Programma 102: 25 m. Rugslag Mix
1Isabelle OosthoekSG de Zeeuwse Kust25:86
2Jordy MulderZ.V. de Bevelanders25:89
3Timen van der BeldLuctor et Emergo26:78
4Frederiko BurgerSg ZOC27:73PR
5Maartje ValkenierZPC De Zeeuwse Kust27:82
6Jarno MeermanLuctor et Emergo27:86
7Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust27:86
8Melissa AnthoniseZ. & P.C. de Ganze29:59
9Eva van der SarSG de Zeeuwse Kust30:17
10Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze30:44
11Joni RensenZ. & P.C. de Ganze30:87
12Remco de BaarSG de Zeeuwse Kust31:85
13Sam van der BeldLuctor et Emergo34:43
Sophie RoelandschapLuctor et Emergo28:39RH
Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Claudia GeelhoedZ.V.Zeelandia Afgemeldziek
Hannes YeZPC De Zeeuwse Kustziek

Programma 103: 50 m. Rugslag Mix
1Jonas OosterhoffSg ZOC1:00:78PR
2Loïs KamphuisSG de Zeeuwse Kust1:05:81
Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders1:00:54RE

Programma 104: 50 m. Rugslag Mix
1Irene van EgmondZ. & P.C. de Ganze51:75
2Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel54:04
3Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust54:11
4Salah RossZ.V. de Stormvogel55:02
5Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze55:16
6Yasmine HoevenZ.V. de Stormvogel57:60
7Wim van der LindenZ.V. de Stormvogel1:00:25
8Isabella ArnoldLuctor et Emergo1:00:32
9Karin de GrooteZ.V. de Stormvogel1:01:08
10Chenna GoedbloedZPC De Zeeuwse Kust1:01:24
11Ismail BahamidZ. & P.C. de Ganze1:03:02
12Manon SoukupZ.V. de Stormvogel1:04:45
13Florian SoléZPC De Zeeuwse Kust1:19:80
Ruben CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust54:18RD
Bo van TerheijdenZ.V. de Stormvogel1:04:42RH
Boaz v.d. VeldenZ. & P.C. de Ganzeziek

Programma 1: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6
1Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:14:02
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:14:39
3Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:17:69
4Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:18:00
5Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:19:12
6Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:19:92
7Ricardo van BelzenZPC De Zeeuwse Kust1:20:81
8Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:22:64
9Mika MathiaLuctor et Emergo1:22:80
10Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust1:24:10
11Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:29:03
12Vincent OosterhoffSg ZOC1:29:92PR
13Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:30:03
14Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders1:34:32
15Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:45:23
16Damian GommersZ.V. de Bevelanders1:47:69
Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust----AA

Programma 2: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 5
1Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:46:33
2Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:47:20
3Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:49:02
4Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:49:59
5Evi BaeckeSg ZOC1:54:29PR +0.11 (1:54:18)
6Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:56:51
7Silvy van SlingerlandZ.V. de Stormvogel1:56:89
8Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:58:09
9Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel2:18:19
10Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze2:30:44
Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:48:58SL
Saona de VisserZ.V. de Bevelanders1:55:67SK
Madelief de WitLuctor et Emergo1:58:07SA

Programma 3: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 2
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:18:59
2Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:34:26
3Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:38:63
4Tristan KloetSg ZOC1:44:51PR
5Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:51:00
6Jamiro HoevenZ.V. de Stormvogel1:56:32
7Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:03:51
Sem van ElsenZPC De Zeeuwse Kustziek

Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 2
1Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust2:09:99

Programma 5: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV1:17:08
2Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:28:64
3Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:33:96
4Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust1:34:97
5Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders1:38:10
6Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:40:54

Programma 6: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 4
1Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:47:82
2Caroline VervuerenSVAZ1:53:76
3Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:55:67
4Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:58:32
5Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze2:01:16
6Quincy DuitZ.V. de Stormvogel2:03:92
7Romy KuyperZ.V. de Stormvogel2:09:66
8Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders2:09:69
9Zoë van EenennaamZPC De Zeeuwse Kust2:10:10
10Renske BoogertZ.V. de Bevelanders2:11:49

Programma 7: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 200 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1
Geen deelnemers gevonden

Programma 105: 25 m. Schoolslag Mix
1Rik KlaaijsenZ. & P.C. de Ganze26:31
2Parel BunZPC De Zeeuwse Kust26:41
3Mirjam van BelzenZPC De Zeeuwse Kust26:41
4Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust27:98
5Saranya ErdtsieckLuctor et Emergo30:23
6Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust30:54
7Thomas WirtzSG de Zeeuwse Kust31:20
8Lobke de WitLuctor et Emergo31:28
9Danique RoeleveldSG de Zeeuwse Kust31:76
10Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze32:09
11Jasmijn WalravenZPC De Zeeuwse Kust32:20
12Faye van EenennaamSG de Zeeuwse Kust34:40
13Ruben van BelzenZPC De Zeeuwse Kust38:40
Celeste ArnoldSG de Zeeuwse Kust28:97SK
Froukje van der HeijdenZ.V. de Bevelandersziek
Fleur NicodemZ. & P.C. de Ganzeziek

Programma 106: 25 m. Schoolslag Mix
1Timen van der BeldLuctor et Emergo25:25
2Maartje ValkenierZPC De Zeeuwse Kust25:38
3Melissa AnthoniseZ. & P.C. de Ganze27:00
4Eva van der SarSG de Zeeuwse Kust27:14
5Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze27:50
6Sophie RoelandschapLuctor et Emergo27:82
7Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust27:98
8Sam van der BeldLuctor et Emergo28:64
9Isabelle OosthoekSG de Zeeuwse Kust30:30
10Joni RensenZ. & P.C. de Ganze30:44
11Jarno MeermanLuctor et Emergo30:77
12Remco de BaarSG de Zeeuwse Kust31:93
Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kustafgem.
Hannes YeZPC De Zeeuwse Kustziek

Programma 107: 50 m. Schoolslag Mix
1Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders1:03:56
2Jonas OosterhoffSg ZOC1:16:80PR
Loïs KamphuisSG de Zeeuwse Kust1:01:48SL

Programma 108: 50 m. Schoolslag Mix
1Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust55:16
2Wim van der LindenZ.V. de Stormvogel58:00
3Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel58:72
4Frederiko BurgerSg ZOC58:73PR
5Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze58:78
6Ruben CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust59:06
7Chenna GoedbloedZPC De Zeeuwse Kust59:88
8Karin de GrooteZ.V. de Stormvogel59:96
9Jordy MulderZ.V. de Bevelanders1:00:73
10Isabella ArnoldLuctor et Emergo1:00:88
11Irene van EgmondZ. & P.C. de Ganze1:02:77
12Salah RossZ.V. de Stormvogel1:05:87
13Yasmine HoevenZ.V. de Stormvogel1:06:30
14Ismail BahamidZ. & P.C. de Ganze1:07:73
15Manon SoukupZ.V. de Stormvogel1:08:91
16Bo van TerheijdenZ.V. de Stormvogel1:11:09
Florian SoléZPC De Zeeuwse Kust1:19:51SL
Boaz v.d. VeldenZ. & P.C. de Ganzeziek
Claudia GeelhoedZ.V.Zeelandia Afgemeldziek

Programma 109: 100 m. Schoolslag Mix
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6
1Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:25:38
2Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:28:04
3Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:30:15
4Mika MathiaLuctor et Emergo1:30:69
5Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:32:27
6Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:32:78
7Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:35:92
8Ricardo van BelzenZPC De Zeeuwse Kust1:36:12
9Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:36:12
10Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust1:36:64
11Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:38:49
12Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust1:40:75
13Vincent OosterhoffSg ZOC1:55:97PR
Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders1:42:51RD
Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:48:78RD
Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:57:00RH
Damian GommersZ.V. de Bevelanders2:01:95RH

Programma 10: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
1Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:25:39
2Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:25:65
3Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:26:26
4Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:29:10
5Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:30:60
6Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:30:84
7Saona de VisserZ.V. de Bevelanders1:32:00
8Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:33:80
9Evi BaeckeSg ZOC1:33:86PR -2.18 (1:36:04)
10Madelief de WitLuctor et Emergo1:47:11
11Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze1:48:86
12Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel1:59:50
13Silvy van SlingerlandZ.V. de Stormvogel2:08:71

Programma 11: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 2
1Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:48:05
2Tristan KloetSg ZOC1:48:14PR
3Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:53:27
4Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:55:35
5Jamiro HoevenZ.V. de Stormvogel2:04:70
6Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:14:77
Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:32:92RH
Sem van ElsenZPC De Zeeuwse Kustziek

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 2
1Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:22:36

Programma 13: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV1:33:23
2Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:34:51
3Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:45:33
4Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders1:50:84
5Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust1:52:87
Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust----RE

Programma 14: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 4
1Caroline VervuerenSVAZ48:52
2Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust49:52
3Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders54:00
4Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:02:74
5Quincy DuitZ.V. de Stormvogel1:11:47
6Zoë van EenennaamZPC De Zeeuwse Kust1:11:95
7Romy KuyperZ.V. de Stormvogel1:12:91
Renske BoogertZ.V. de Bevelanders59:25VD

Programma 15: 200 m. Schoolslag Jongens Junioren 1
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 200 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1
Geen deelnemers gevonden

Programma 17: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6
1Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:36:67
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:41:00
3Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:44:77
4Ricardo van BelzenZPC De Zeeuwse Kust1:47:80
5Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:48:43
6Mika MathiaLuctor et Emergo1:48:54
7Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:50:61
8Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust1:53:09
9Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:55:59
10Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:56:83
11Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders2:03:13
12Vincent OosterhoffSg ZOC2:04:99PR
13Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders2:23:59
Damian GommersZ.V. de Bevelanders----EA
Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:49:25SK
Noa EversdijkZPC De Zeeuwse Kust1:58:90SK
Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:59:57SD

Programma 18: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 5
1Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:34:51
2Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:35:09
3Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:38:69
4Saona de VisserZ.V. de Bevelanders1:38:73
5Evi BaeckeSg ZOC1:38:90PR -4.99 (1:43:89)
6Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:40:00
7Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:41:34
8Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:48:83
9Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:55:31
10Madelief de WitLuctor et Emergo2:05:04
11Silvy van SlingerlandZ.V. de Stormvogel2:05:18
Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel----RE

Programma 1001: 4x 25 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Luctor1:46:91
Jasmijn Walraven46:39:00
Danique Roeleveld46:39:00
Annabel van Zetten46:39:00
Saranya Erdtsieck46:39:00
Ploeg Luctor1:56:89
Thomas Wirtz46:39:00
Parel Bun46:39:00
Mirjam van Belzen46:39:00
Ruben van Belzen46:39:00

Programma 1101: 4x 25 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Luctor1:35:61
Ruben Cuelenaere46:39:00
Isabelle Oosthoek46:39:00
Timen van der Beld46:39:00
Sam van der Beld46:39:00
Ploeg Luctor1:36:25
Maartje Valkenier46:39:00
Jarno Meerman46:39:00
Lars Michels46:39:00
Femke Michels46:39:00
Ploeg Ganze1:40:63
Ismail Bahamid46:39:00
Irene van Egmond46:39:00
Maik de Vrieze46:39:00
Melissa Anthonise46:39:00

Terug