Uitslagen Jose van den berghe trofee 2010, 25-04-2010, Wachtebeke

Programma 1: 100 m. Rugslag Heren
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:05:65
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:06:36
3Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:09:40
4Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:09:81
5Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:10:54
6Christoph BralZ.C. Koewacht1:11:75
7Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:12:01
8Robin HermansTRB-RES1:12:59
9Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:12:80
10Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:13:66
11Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:16:20
12Arno van den BergheZ.C. Koewacht1:18:03
13Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:18:23
14Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:19:05
15Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom1:19:44
16Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:19:65
17Arjan van BovenZ.V. de Otters1:19:69
18Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:20:31
19Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:22:64
20Rik RozendaalLuctor et Emergo1:24:05
21Tim TottZ.V. Scheldestroom1:25:43
22Koen LegtersZ. & P.C. de Schelde1:27:14
23Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel1:28:38
24Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde1:28:42
25Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:30:06
26Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:31:06
27Robbe van RieZ.V. de Honte1:31:11
28Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:36:42
Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht----AE

Programma 2: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:14:37
2Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:16:08
3Sophie BonteZ.C. Koewacht1:16:61
4Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:16:87
5Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:17:26
6Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:18:11
7Charlotte BralZ.C. Koewacht1:18:73
8Emelie BralZ.C. Koewacht1:22:18
9Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:22:24
10Kelly BergezZ.C. Koewacht1:22:79
11Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:22:85
12Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:23:20
13Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde1:24:33
14Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:24:45
15Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:24:59
15Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:24:59
17Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:25:74
18Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:26:51
19Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:26:81
20Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:26:87
21Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:29:52
22Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:30:39
23Femke HielZ.C. Koewacht1:30:69
24Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:31:66
25Charissa LoofZ. & P.C. de Schelde1:33:18
26Bianca de PooterZ.V. de Honte1:33:54
27Sanne van HamZ.C. Koewacht1:35:74
28Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders1:39:52
29Kimberly de WitteZ.V. de Honte1:46:85
Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:16:73AA

Programma 3: 200 m. Schoolslag Heren onbekend
1Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde2:56:19
2Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde3:05:00
3Norbert de MaillieZ.C. Koewacht3:22:71

Programma 4: 200 m. Schoolslag Dames onbekend
1Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde3:14:34

Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde1:23:19
2Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:33:85
3Mika MathiaLuctor et Emergo1:34:82
4Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:35:02
5Romano de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:37:11
6Nicky BergezZ.C. Koewacht1:40:00
7Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:40:98
8Rick de BlockZ.V. de Honte1:53:21
9Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust2:05:93
Justin v.d. WerfZ.V. de Otters1:55:66RC
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroom2:01:84RC

Programma 6: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Manon AerssensPSV1:21:16
2Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:24:25
3Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:27:40
4Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:31:53
5Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:32:41
6Imke BunZ.C. Koewacht1:33:35
7Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:35:01
8Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:36:94
9Shanice BeekmanLuctor et Emergo1:38:74
10Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:40:01
11Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:43:51
12Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:43:58
13Vanity de RoosZ.V. de Honte1:47:82
14Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht1:48:12
15Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:49:75
16Ivana DusarduynZ.V. Scheldestroom1:49:96
17Charlotte de LooseLuctor et Emergo1:52:81
18Christel HamelinkZ.V. de Otters1:53:61
19Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom1:53:90
20Madelief de WitLuctor et Emergo1:54:99
21Laura ValentZ.C. Koewacht1:55:22
22Manon van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:58:04
23Ilja ManniZ.V. OnderdakEx2:05:71
Kim Van GemertLuctor et Emergo----AE
Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters----AE

Programma 7: 100 m. Vrijeslag Heren onbekend
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom57:81
2Christoph BralZ.C. Koewacht1:00:90
3Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:01:21
4Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:01:89
5Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:02:28
6Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:02:44
7Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:02:64
8Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:02:70
9Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:02:86
10Robin HermansTRB-RES1:04:40
11Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:04:86
12Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:04:97
13Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:05:06
14Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom1:05:45
15Arjan van BovenZ.V. de Otters1:05:79
16Arno van den BergheZ.C. Koewacht1:06:27
17Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:09:19
18Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:09:59
19Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:10:58
20Christian van NieuwenhuizenZPC De Zeeuwse Kust1:11:25
20Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:11:25
22Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:11:45
23Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:11:64
24Jeroen RuissenZ.C. Koewacht1:12:53
25Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:16:95
26Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:17:54
27Arno LoofZ. & P.C. de Schelde1:17:79
28Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde1:18:63
29Bas GoossenZ.C. Koewacht1:18:80
30Robbe van RieZ.V. de Honte1:18:95
31Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:19:06
32Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:34:72

Programma 8: 100 m. Vrijeslag Dames onbekend
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:05:06
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:06:29
3Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:06:43
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:07:04
5Kelly BergezZ.C. Koewacht1:07:58
6Charlotte BralZ.C. Koewacht1:09:28
7Sophie BonteZ.C. Koewacht1:09:47
8Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:09:50
9Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:11:65
10Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:11:66
10Femke HielZ.C. Koewacht1:11:66
12Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:11:86
13Emelie BralZ.C. Koewacht1:12:42
14Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:12:73
15Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze1:13:65
16Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:13:81
17Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:14:05
18Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:14:15
19Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:14:33
20Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:14:80
21Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:17:01
22Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:17:05
23Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:17:38
24Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:17:45
25Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:18:64
26Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:20:01
27Nadine KosterZ.C. Koewacht1:20:48
28Lise VossenSg ZOC1:20:78PR
29Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:23:32
30Jessie EulinkZ. & P.C. de Schelde1:26:62

Programma 9: 200 m. Wisselslag Heren onbekend
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde2:21:52
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:29:10
3Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde2:31:00
4Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde2:32:59
5Norbert de MaillieZ.C. Koewacht2:54:01
6Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust2:56:45
7Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel3:15:75

Programma 10: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust2:41:86
2Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders2:48:99
3Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders2:57:43
4Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders2:57:64
5Manon BooneZ. & P.C. de Schelde2:59:25
6Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde3:04:33
7Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom3:05:97
8Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde3:07:70

Programma 11: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze36:82
2Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde39:64
3Nicky BergezZ.C. Koewacht39:72
4Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust40:20
5Arjen HielZ.C. Koewacht41:92
6Nick SoetmulderZ. & P.C. de Schelde42:29
7Nander MeermanLuctor et Emergo44:72
8Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde44:93
9Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis46:76
10Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom48:64
11Jurgen HielZ.C. Koewacht49:31
12Thijs MeijerLuctor et Emergo1:01:32
13Lars PyfferoenZ.V. Scheldestroom1:05:04

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom35:97
2Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde39:42
3Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis39:96
4Sabine DielemanZ. & P.C. de Schelde41:63
5Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust45:88
6Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde45:97
7Vanity de RoosZ.V. de Honte46:03
8Gaby JoosseSG de Zeeuwse Kust46:27
9Shanice BeekmanLuctor et Emergo47:20
10Kim Van GemertLuctor et Emergo52:41
11Emily van StaverenLuctor et Emergo52:49
12Sabien VerherbruggenZ.C. Koewacht55:75
13Manon van de WoestijneZ.V. Scheldestroom59:81
14Laura ValentZ.C. Koewacht1:02:22

Programma 13: 100 m. Schoolslag Heren onbekend
1Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:14:39
2Christoph BralZ.C. Koewacht1:17:50
3Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:20:53
4Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:20:90
5Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:22:26
6Robin HermansTRB-RES1:23:70
7Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:23:78
8Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:26:23
9Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:27:23
10Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:58
11Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:29:01
12Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:29:14
13Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:29:15
14Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:29:21
15Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:32:20
16Robbe van RieZ.V. de Honte1:37:55
17Christian van NieuwenhuizenZPC De Zeeuwse Kust1:38:32
18Koen LegtersZ. & P.C. de Schelde1:38:47
19Rik RozendaalLuctor et Emergo1:41:23
20Jeroen RuissenZ.C. Koewacht1:42:73
21Arno LoofZ. & P.C. de Schelde1:46:68
22Bas GoossenZ.C. Koewacht1:47:24
23Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:49:68
24Tim TottZ.V. Scheldestroom1:50:85
25Lars PlatjouwZ.V. de Otters2:02:51

Programma 14: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:24:31
2Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:27:75
3Charlotte BralZ.C. Koewacht1:28:98
4Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:29:01
5Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:33:11
6Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:33:75
7Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:33:77
8Jessie EulinkZ. & P.C. de Schelde1:33:94
9Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:34:19
10Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:34:25
11Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:34:40
12Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:35:18
13Nadine KosterZ.C. Koewacht1:38:71
14Lise VossenSg ZOC1:39:02PR -12.98 (1:52:00)
15Sanne van HamZ.C. Koewacht1:40:30
16Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:40:37
17Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:42:21
18Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:44:35
19Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:48:84
20Kimberly de WitteZ.V. de Honte1:48:86
21Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:53:00
22Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders1:53:37
23Hilde BoogaardLuctor et Emergo1:55:60
Anne MortierZ.C. Koewacht----ng

Programma 15: 200 m. Vrijeslag Heren Junioren 2 en 3
1Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:14:71
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust2:28:25
3Norbert de MaillieZ.C. Koewacht2:35:58
4Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust2:43:66
5Arco NahonZ.V. de Bevelanders3:07:75

Programma 16: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom2:29:13
2Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde2:49:03
3Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis2:51:29
4Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom2:58:91

Programma 17: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Arjen HielZ.C. Koewacht1:34:57
2Nander MeermanLuctor et Emergo1:39:89
3Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:41:27
4Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:48:24
5Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:53:68
6Mika MathiaLuctor et Emergo1:53:76
7Lars PyfferoenZ.V. Scheldestroom1:54:31
8Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:54:71
9Jurgen HielZ.C. Koewacht1:54:74
10Romano de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:56:16
11Rick de BlockZ.V. de Honte1:57:24
12Gelein van HaelstZ.V. de Otters2:06:62
13Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroom2:07:23
14Justin v.d. WerfZ.V. de Otters2:08:71
15Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust2:23:76
Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:43:45SL
Thijs MeijerLuctor et Emergo2:10:90SK

Programma 18: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Manon AerssensPSV1:31:15
2Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom1:31:28
3Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:37:01
4Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:39:17
5Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:42:13
6Shanice BeekmanLuctor et Emergo1:42:79
7Imke BunZ.C. Koewacht1:43:01
8Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:44:58
9Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:45:15
10Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:48:15
11Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust1:48:51
12Ivana DusarduynZ.V. Scheldestroom1:50:20
13Emily van StaverenLuctor et Emergo1:51:78
14Gaby JoosseSG de Zeeuwse Kust1:51:82
15Charlotte de LooseLuctor et Emergo1:52:49
16Kim Van GemertLuctor et Emergo1:56:86
17Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:57:48
18Ilja ManniZ.V. OnderdakEx1:57:58
19Christel HamelinkZ.V. de Otters1:57:63
20Vanity de RoosZ.V. de Honte1:58:00
21Madelief de WitLuctor et Emergo1:59:98
22Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom2:00:59
23Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust2:00:66
24Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust2:02:26
25Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:03:11
26Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht2:10:18
Sabien VerherbruggenZ.C. Koewacht----AE

Programma 19: 100 m. Vlinderslag Heren onbekend
1Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:04:55
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:07:12
3Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:07:95
4Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:07:95
5Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:08:66
6Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:09:38
7Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:09:98
8Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:10:43
9Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:11:06
10Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:13:16
11Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:15:11
12Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:17:56
13Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:23:03
14Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:04
15Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:24:57
16Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:25:14
17Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:26:07
18Arjan van BovenZ.V. de Otters1:27:40
19Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:28:79
20Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:43:06
21Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:46:80
22Tim TottZ.V. Scheldestroom1:51:99

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:11:36
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:15:18
3Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:19:31
4Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:21:20
5Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:24:94
6Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:25:13
7Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:26:01
8Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:26:60
9Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:27:03
10Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:27:41
11Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde1:30:12
12Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:30:15
13Femke HielZ.C. Koewacht1:30:39
14Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:31:76
15Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:32:03
16Charissa LoofZ. & P.C. de Schelde1:36:05
17Bianca de PooterZ.V. de Honte1:41:12
18Nadine KosterZ.C. Koewacht1:45:64
19Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:45:83
Lore van RielZ. & P.C. de Schelde----AE

Programma 21: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde1:09:34
2Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:14:90
3Arjen HielZ.C. Koewacht1:19:36
4Nander MeermanLuctor et Emergo1:19:98
5Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:20:65
6Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:22:03
7Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:23:35
8Nick SoetmulderZ. & P.C. de Schelde1:23:50
9Mika MathiaLuctor et Emergo1:25:71
10Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:26:71
11Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:28:65
12Jurgen HielZ.C. Koewacht1:30:84
13Nicky BergezZ.C. Koewacht1:35:47
14Rick de BlockZ.V. de Honte1:39:76
15Lars PyfferoenZ.V. Scheldestroom1:45:08
16Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroom1:53:68
17Thijs MeijerLuctor et Emergo2:02:60
18Gelein van HaelstZ.V. de Otters2:04:93
Justin v.d. WerfZ.V. de Otters----ng

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Manon AerssensPSV1:12:45
2Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom1:14:86
3Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:15:84
4Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:17:81
5Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:21:70
6Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:22:36
7Gaby JoosseSG de Zeeuwse Kust1:23:40
8Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust1:23:54
9Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:23:61
10Imke BunZ.C. Koewacht1:24:32
11Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:28:84
12Sabine DielemanZ. & P.C. de Schelde1:30:13
13Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:35:96
14Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:36:77
15Ivana DusarduynZ.V. Scheldestroom1:38:06
16Laura ValentZ.C. Koewacht1:41:79
17Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:42:25
18Sabien VerherbruggenZ.C. Koewacht1:43:88
19Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom1:48:31
20Manon van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:48:65
21Madelief de WitLuctor et Emergo1:50:05
22Ilja ManniZ.V. OnderdakEx1:52:70
23Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht1:53:37
24Christel HamelinkZ.V. de Otters1:55:35
25Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:36:21
Charlotte de LooseLuctor et Emergo1:40:23AA

Programma 23: 50 m. Vrijeslag Heren onbekend
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom26:19
2Hajo KokZ.V. de Bevelanders26:78
3Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde27:19
4Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom27:89
5Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht29:17
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld29:81
7Arno van den BergheZ.C. Koewacht30:15
8Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust31:54
9Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust31:81
10Jeroen RuissenZ.C. Koewacht31:86
11Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel31:99
12Christian van NieuwenhuizenZPC De Zeeuwse Kust32:02
13Rik RozendaalLuctor et Emergo32:17
14Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel32:31
15Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust33:08
16Arno LoofZ. & P.C. de Schelde34:19
17Bart VermeulenZ.C. Koewacht34:77
18Bas GoossenZ.C. Koewacht35:40
19Lars PlatjouwZ.V. de Otters39:36
20Arco NahonZ.V. de Bevelanders40:40

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders29:77
2Simone de RijckeZ.C. Koewacht30:15
2Kelly BergezZ.C. Koewacht30:15
4Sophie BonteZ.C. Koewacht30:89
5Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders30:93
6Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust31:09
7Emelie BralZ.C. Koewacht31:53
8Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde32:24
9Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze32:79
10Eline VermueZ.V. de Bevelanders33:26
11Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde34:67
12Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht35:00
13Lise VossenSg ZOC35:68PR
14Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht36:20
15Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx36:22
16Sanne van HamZ.C. Koewacht36:29
17Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders37:67
18Jessie EulinkZ. & P.C. de Schelde38:94
19Emily van StaverenLuctor et Emergo43:56
20Hilde BoogaardLuctor et Emergo48:46
21Kimberly de WitteZ.V. de Honte50:33

Programma 25: 4x 100 m. Wisselslag Heren onbekend
Ploeg De Schelde4:35:11
Cas van Vorstenbos46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Erwin van Boven46:39:00
Ploeg ZCKoewacht5:01:73
Roderick van Doeselaar46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Aaron van de Broeke46:39:00
Sjoerd van de Poele46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:02:17
Vincent Keijmel46:39:00
Robin Hermans46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Ruben de Koster46:39:00
Ploeg De Bevelanders5:16:79
Robin Nahon46:39:00
Tibor Jansen46:39:00
Hajo Kok46:39:00
Arco Nahon46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:22:98
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Yoshua Rijk46:39:00
Tim Tott46:39:00
Ploeg ZCKoewacht6:07:40
Arno van den Berghe46:39:00
Bart Vermeulen46:39:00
Jeroen Ruissen46:39:00
Bas Goossen46:39:00

Programma 26: 4x 100 m. Wisselslag Dames onbekend
Ploeg De Bevelanders5:06:93
Miriam van Noorden46:39:00
Annelotte van Dieren46:39:00
Manon Kloosterman46:39:00
Larissa Jansen46:39:00
Ploeg ZCKoewacht5:17:88
Sophie Bonte46:39:00
Charlotte Bral46:39:00
Larissa Gelderland46:39:00
Kelly Bergez46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:36:80
Nicky Vanhijfte46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Ploeg ZCKoewacht6:05:35
Sabina van Doeselaar46:39:00
Simone de Rijcke46:39:00
Nadine Koster46:39:00
Femke Hiel46:39:00
Ploeg Scheldestroom6:07:47
Vicky Vermeire46:39:00
Laura Hermans46:39:00
Nadia van de Woestijne46:39:00
Lore van Riel46:39:00

Programma 30: 200 m. Rugslag Heren onbekend
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde2:23:29

Programma 301: 200 m. Vlinderslag Heren onbekend
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde2:29:50

Terug