Uitslagen District #4, 14-03-2010, Zierikzee

Programma 1: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis5:34:95
Tamara van de Plasse46:39:00
Manon Eversdijk46:39:00
Daphne Wiskerke46:39:00
Karen Coone46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia5:43:41
Margreta Jansen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Thérèse de Munck46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00

Programma 1ET50: 100 m. Rugslag Dames Senioren
Margreta JansenSg ZOC1:32:14ETPR +8.97 (1:23:17)

Programma 2: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: Onderdak2:41:35
Glenn Letterie46:39:00
Isla MacKay46:39:00
Lise Vossen46:39:00
Sabine Verweel46:39:00

Programma 3: 4x 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:09:63
Matthijs Berndsen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis2:16:24
Gino van Geersaem46:39:00
Kylian de Munter46:39:00
Niels van Geersaem46:39:00
Diego De Meyer46:39:00

Programma 4: 25 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
1Evi BaeckeSg ZOC24:04PR
2Tristan KloetSg ZOC27:54PR -0.94 (28:48)
3Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders30:51
4Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis31:06
5Romy van BunderZ.V. de Bruinvis31:64
6Jonas OosterhoffSg ZOC38:15PR

Programma 5: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Kayleigh KloetSg ZOC1:28:00PR -15.45 (1:43:45)
2Evi BaeckeSg ZOC1:37:59PR
3Annouschka PijckeZ.V. de Bruinvis1:44:13
4Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:47:75
5Kimberly van AggelenZ.V. de Bruinvis2:15:22
6Selina van AggelenZ.V. de Bruinvis2:22:26
7Nathalie WeermannZ.V. de Bruinvis2:25:04

Programma 6: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis33:51
2Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx41:78
3Christel HamelinkZ.V. de Otters44:86
4Elja de HaasZ.V. OnderdakEx46:18
5Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht47:07
6Ilja ManniZ.V. OnderdakEx47:38

Programma 7: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Stijn van der KelenZ.V. de Otters51:82
Vincent OosterhoffSg ZOC47:73AIPR

Programma 9: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:67
2Lise VossenSg ZOC44:41PR -19.16 (1:03:57)
3Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld44:76
4Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld44:93
5Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld46:44
6Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis56:63

Programma 10: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis41:00
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia44:04PR +1.75 (42:29)
3Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis44:29
4Bob BoerZ.V. de Otters45:38
5Mark PotappelZ.V. Zeelandia47:83PR -1.32 (49:15)
6Lars PlatjouwZ.V. de Otters52:70
7Justin v.d. WerfZ.V. de Otters52:72

Programma 11: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
1Judith SchuijsSg ZOC39:92PR -0.80 (40:72)
2Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis43:56
3Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis43:98
4Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx49:26
5Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis54:75

Programma 13: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 14: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis33:86
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:15
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:96
4Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis43:00
5Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis50:31

Programma 15: 100 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:21:81
2Jill VernimmenZ.V. de Otters1:22:36
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:77
4Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:29:89
5Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:30:86

Programma 16: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:08:73
2Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:63
3Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:17:43
4Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:18:15

Programma 17: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:24:09
2Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:25:54
3Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:29:67
4Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:67
5Margreta JansenSg ZOC1:40:10PR +10.06 (1:30:04)
6Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:57:85

Programma 18: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:02:23
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:04:51
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:11:86
4Christian van BommelSg ZOC1:14:75PR +0.89 (1:13:86)
5René van OudenaardeSg ZOC1:15:30PR +5.40 (1:09:90)
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:73

Programma 18T50: 50 m. Vlinderslag Heren Senioren
Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld33:40TT

Programma 19: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Tristan KloetSg ZOC48:88PR -7.32 (56:20)
2Romy van BunderZ.V. de Bruinvis54:56
3Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis54:89
4Jonas OosterhoffSg ZOC58:50PR

Programma 20: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Kayleigh KloetSg ZOC1:49:00PR +1.82 (1:47:18)
2Annouschka PijckeZ.V. de Bruinvis1:59:52
3Evi BaeckeSg ZOC2:02:12PR
4Nathalie WeermannZ.V. de Bruinvis2:29:21
5Selina van AggelenZ.V. de Bruinvis2:42:66
6Kimberly van AggelenZ.V. de Bruinvis2:46:82
Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis2:07:63SL

Programma 21: 25 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Christel HamelinkZ.V. de Otters22:81
2Ilja ManniZ.V. OnderdakEx23:60
3Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx24:05
4Elja de HaasZ.V. OnderdakEx24:81
5Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht27:62

Programma 22: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 23: 25 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Vincent OosterhoffSg ZOC25:29PR
2Stijn van der KelenZ.V. de Otters29:47

Programma 24: 200 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 25: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:98
2Lise VossenSg ZOC1:28:45PR
3Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:30:34
4Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:35:45
5Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:37:02
6Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:36
7Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis2:08:06

Programma 26: 200 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 27: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:29:54
2Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis1:32:56
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:45:48PR +7.63 (1:37:85)
4Bob BoerZ.V. de Otters1:47:93
5Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:55:76
6Justin v.d. WerfZ.V. de Otters1:58:28
Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:32:82RHPR -1.91 (1:34:73)

Programma 28: 200 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis2:38:19
2Judith SchuijsSg ZOC2:40:15PR -24.44 (3:04:59)
3Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis2:47:86

Programma 29: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:15:61
2Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:18:73
3Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:18:86

Programma 30: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis2:13:77
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:35:29
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:38:58
4Jorn de KlerkSg ZOC2:39:00PR +1.98 (2:37:02)
5Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis2:41:83

Programma 30T100: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:89TT

Programma 31: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 32: 200 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 33: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:32:39
2Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:34:70
3Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:35:02
4Jill VernimmenZ.V. de Otters1:36:32
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:67
6Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:40:82
7Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:44:67

Programma 34: 200 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 35: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:17:92
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:18:06
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:40
4Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:26:26
5Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:33:01
6Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:40:70

Programma 36: 100 m. Rugslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 37: 50 m. Rugslag Dames Senioren
1Karen CooneZ.V. de Bruinvis37:29
2Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld39:74
3Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis39:89
4Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom39:97
5Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis41:42
6Margreta JansenSg ZOC42:04PR +3.53 (38:51)
Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld52:48RD

Programma 38: 100 m. Rugslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 39: 50 m. Rugslag Heren Senioren
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis31:02
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis31:07
3Christian van BommelSg ZOC31:73PR -0.37 (32:10)
4Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis33:42
5Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis33:67
6Sven IvensZ.V. de Bruinvis34:96
7Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis35:97
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:45
René van OudenaardeSg ZOC37:57RHPR +2.63 (34:94)

Programma 40: 4x 50 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia3:01:36VG
Chantal Vermeulen46:39:00
Eva Pijpelink46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Sanne Stroosnijder46:39:00

Programma 41: 4x 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis----
Jordy van Bunder46:39:00
Romy van Bunder46:39:00
Sylvio De Meyer46:39:00
Annouschka Pijcke46:39:00

Terug