Uitslagen Zuidelijke Cirkel #2, 07-03-2010, Vlissingen

Programma 1: 4x 50 m. Wisselslag Mix
Ploeg Stzw: PSV----
Bianca van Ringelestijn46:39:00
Harold Matla46:39:00
Joris Haest46:39:00
Jolanda van Gendt46:39:00
Ploeg Stzw: RZ5:08:33
Gino Martijn46:39:00
Han Ruijs46:39:00
Ralph Caster46:39:00
Erik van der Zeijden46:39:00
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda5:35:44
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda5:35:44
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda5:35:44
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda5:35:44
Rinse Rooker46:39:00
Nico Baay46:39:00
Pieter Husslage46:39:00
Phil Trethewie46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:54:34BM
Dorien Vasseur46:39:00
Peter Boekhorst46:39:00
Veronique Vasseur46:39:00
Bianca Hertogh - Buijsse46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel6:03:73
Abe Kramer46:39:00
Dolph Kamphuis46:39:00
Jan Murre46:39:00
Arno Wouters46:39:00
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda8:37:91
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda8:37:91
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda8:37:91
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda8:37:91
Annie de Vos46:39:00
Anneke Logtenberg46:39:00
Meke Oomens46:39:00
Mies Kuipers46:39:00

Programma 2: 100 m. Schoolslag Mix
1Ralph CasterRZ1:19:89
2Peter FölkerAqua-Novio-941:20:88
3John WirtzSG de Zeeuwse Kust1:22:57
4Martin MartensBZV1:25:02
5Wim de LangeAZC-Sprey Hout1:25:96
6Liselotte JolingPSV1:26:90
7Caroline VervuerenSVAZ1:27:36
8André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:28:77
9Peter BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:29:83
10Donald UijtenbogaartHet Y1:30:51
11Renee de KokPSV1:31:42
12Dennis de KrakerDe Zilvermeeuw1:32:57
13Jan de LaatAquaAmigos1:35:48
14Linda HoogendamWVZ1:35:58
15Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:36:21
16Veronique VasseurZ.V. Scheldestroom1:36:96
17Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust1:37:15
18Arno van EderenDe Zilvermeeuw1:37:20
19Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw1:37:29
20Nico BaayOld Dutch1:37:89
21Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom1:37:94
22Ruud SloofDe Rijn1:38:59
23Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:41:83
24Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom1:42:40
25Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:42:78PR +11.68 (1:31:10)
26Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust1:43:06
27Marlie BraberZ.V. de Stormvogel1:44:62
28Mar van GeelOld Dutch1:45:27
29Arno LoofZ. & P.C. de Schelde1:45:42
30Lieve RensSVAZ1:47:35
31Martin StroosnijderSg ZOC1:50:11PR -0.98 (1:51:09)
32Gonnie BakPSV1:50:13
33Mies KuipersOld Dutch2:06:49
34Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld2:07:73
35Ad TersteegOld Dutch2:17:37
36Annie de VosOld Dutch2:29:22
37Anneke LogtenbergOZ&PC2:33:16
38Marianne MaandonksPSV3:05:59

Programma 2T50: 50 m. Schoolslag Mix
Martin StroosnijderSg ZOC51:85TTPR -0.04 (51:89)

Programma 3: 50 m. Vrijeslag Mix
1Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust27:65
2Niels van WageningenD'Elft27:75
3Phil TrethewieZ.V. Den Doorn27:82
4Harold MatlaPSV28:31
5Jeroen van der KallenBZV28:50
6Gino MartijnRZ28:76
7Rinse RookerPSV29:39
8Brend BrevéPSV29:53
9Erik van der ZeijdenRZ30:00
10Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust30:30
11Han RuijsRZ30:50
12Dennis de KrakerDe Zilvermeeuw30:65
12Peter BoekhorstZ.V. Scheldestroom30:65
14Roelien BraberZ.V. de Stormvogel30:88
15Pieter HusslageOld Dutch31:01
16Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis31:09
17John WirtzSG de Zeeuwse Kust31:36
18Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis31:82
19Walter van LuenenBZV31:90
20Lars VisserSG de Zeeuwse Kust32:40
21Mark KapDe Zilvermeeuw32:42
22Rob van WijkDES32:65
23Nic GeersGouwestaete32:67
24Erwin van DartelAquaAmigos33:22
25Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust33:36
26Jolanda van GendtPSV33:47
27Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust33:67
28Arno LoofZ. & P.C. de Schelde33:69
29Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:22
30Evert JobseLuctor et Emergo34:44
31Kristien van den MoortelSHARK34:61
32Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust34:72
33Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom35:14
34Peter van GenderenOld Dutch35:72
35Ruud SloofDe Rijn35:99
36Meke OomensOld Dutch36:52
37Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom36:61
38Nicole van den DoeselaarAquaAmigos37:38
39Anja LeijtenBZV37:67
40Lianne MeermanLuctor et Emergo37:86
41Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust39:83
42Yvonne van ZijlBZV40:57
43Ernest van IerselArethusa40:97
44Martin StroosnijderSg ZOC40:98PR +0.59 (40:39)
45Bianca SmetSg ZOC41:72PR +6.32 (35:40)
46Gonnie BakPSV42:77
47Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw43:07
48Frans van der WalleOld Dutch44:28
49Ad TersteegOld Dutch48:48
50Janneke van LiesdonkArethusa49:14
51Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw1:34:35

Programma 4: 100 m. Vlinderslag Mix
1Oscar van HolsteynAquaAmigos1:06:51
2René BeetsmaHZ&PC Heerenveen1:09:50
3Ronnie BabijnZ. & P.C. de Schelde1:09:76
4Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:14:73
5Bart van BetuwZegenwerp1:16:83
6Liselotte JolingPSV1:20:48
7Donald UijtenbogaartHet Y1:21:12
8Maaike van DiggeleZPB H&L Productions1:21:56
9Patty VerhagenPSV1:24:32
10Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:29:65
11Marlie BraberZ.V. de Stormvogel1:30:21
12Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:30:40
13Veronique VasseurZ.V. Scheldestroom1:33:77
14Clementine van BruxvoortZPB H&L Productions1:40:15
15Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:40:17PR +10.07 (1:30:10)
16Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:41:71
17Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen1:42:12
18Alie VisserHZ&PC Heerenveen1:43:45
Mar van GeelOld Dutch2:11:22VC

Programma 5: 25 m. Rugslag Mix
1René BeetsmaHZ&PC Heerenveen15:58
2Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust15:76
3Brend BrevéPSV16:02
4Gino MartijnRZ16:45
5Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust16:85
6Peter FölkerAqua-Novio-9416:93
7Jeroen van der KallenBZV17:21
8Rinse RookerPSV18:29
9Phil TrethewieZ.V. Den Doorn18:32
10Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld18:46
11Erik van der ZeijdenRZ18:55
12Ralph CasterRZ18:72
13Jan de LaatAquaAmigos18:75
14Lars VisserSG de Zeeuwse Kust18:82
15Conzuela BrinkZ.V. de Stormvogel18:88
16Renee de KokPSV18:91
17Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen18:93
18Erwin van DartelAquaAmigos19:07
19Roelien BraberZ.V. de Stormvogel19:12
20Pieter HusslageOld Dutch19:16
21Nicole van den DoeselaarAquaAmigos19:57
22Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust20:07
23Walter van LuenenBZV20:86
24François SmetSg ZOC20:91PR +1.15 (19:76)
25Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom21:18
26Frans van der WalleOld Dutch21:35
27Evert JobseLuctor et Emergo21:68
28Bianca SmetSg ZOC21:85PR +1.27 (20:58)
29Anja LeijtenBZV22:13
30Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw22:22
31Meke OomensOld Dutch22:80
32Nico BaayOld Dutch24:02
33Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia25:28PR +3.95 (21:33)
34Lenie BalZ.V. de Stormvogel25:70
35Janneke van LiesdonkArethusa26:43
36Martin StroosnijderSg ZOC27:28PR -1.30 (28:58)
37Yvonne van ZijlBZV27:36
38Anneke LogtenbergOZ&PC38:18
39Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw46:71
Mies KuipersOld Dutch26:77RH

Programma 6: 200 m. Vrijeslag Mix
1Albert BoonstraAqua-Novio-942:15:05
2Roos van EschD'Elft2:18:00
3Harold MatlaPSV2:21:44
4Phil TrethewieZ.V. Den Doorn2:21:76
5Linda HoogendamWVZ2:23:35
6Jeroen van der KallenBZV2:27:15
7Donald UijtenbogaartHet Y2:29:13
8Caroline VervuerenSVAZ2:31:05
9Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis2:32:77
10Wim de LangeAZC-Sprey Hout2:32:96
11Jolanda van GendtPSV2:38:47
12Bart van BetuwZegenwerp2:39:55
13Rob van WijkDES2:39:72
14Liset de VeerAqua-Novio-942:40:15
15Nic GeersGouwestaete2:41:50
16Han RuijsRZ2:42:12
17Marlie BraberZ.V. de Stormvogel2:42:22
18Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis2:44:97
19Jan MurreSG de Zeeuwse Kust2:45:25
20Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust2:50:11
21Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust2:57:70
22Ruud SloofDe Rijn3:03:25
23Gregor PompenAqua-Novio-943:06:17
24Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom3:11:35
25Mar van GeelOld Dutch3:15:40
26Dörthe DrägerDES3:30:41
27Gonnie BakPSV3:32:70
28Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust3:34:97
29Annie de VosOld Dutch4:10:56
30Ad TersteegOld Dutch4:11:97
Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust----AQ

Programma 7: 25 m. Schoolslag Mix
1Ralph CasterRZ17:05
2Gino MartijnRZ17:63
3Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust17:76
4Rinse RookerPSV18:67
5Erik van der ZeijdenRZ19:04
6Pieter HusslageOld Dutch19:34
7Renee de KokPSV19:51
8Jaap de MunckZ.V. Zeelandia19:52PR +1.45 (18:07)
9Conzuela BrinkZ.V. de Stormvogel19:55
10Maaike van DiggeleZPB H&L Productions19:75
11Jan de LaatAquaAmigos20:12
12Erwin van DartelAquaAmigos20:18
13François SmetSg ZOC20:28PR +3.00 (17:28)
14Walter van LuenenBZV20:32
15Roelien BraberZ.V. de Stormvogel20:53
16Evert JobseLuctor et Emergo20:68
16Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust20:68
18Nico BaayOld Dutch20:80
19Ruud SloofDe Rijn20:89
20Lars VisserSG de Zeeuwse Kust21:02
21Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw21:80
22Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust22:61
23Yvonne van ZijlBZV22:94
24Gonnie BakPSV23:81
25Lianne MeermanLuctor et Emergo24:06
26Nicole van den DoeselaarAquaAmigos24:16
27Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw24:66
28Peter ReedijkDe Krabben24:84
29Anja LeijtenBZV25:31
30Janneke van LiesdonkArethusa26:29
31Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld26:77
32Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia29:19PR +4.89 (24:30)
33Anneke LogtenbergOZ&PC30:90
34Marianne MaandonksPSV40:40
35Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw52:87

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Mix
1Oscar van HolsteynAquaAmigos30:12
2René BeetsmaHZ&PC Heerenveen30:36
3Dolph KamphuisZ.V. de Stormvogel31:14
4Harold MatlaPSV31:86
5Brend BrevéPSV32:13
6Niels van WageningenD'Elft32:35
7André SchutteZPC De Zeeuwse Kust34:54
8Caroline VervuerenSVAZ35:08
9Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust37:47
10Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze37:84
11Kristien van den MoortelSHARK39:56
12Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom39:71
13Nic GeersGouwestaete41:44
14Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust41:52
15Alie VisserHZ&PC Heerenveen41:91
16Nicole van den DoeselaarAquaAmigos42:34
17Arno LoofZ. & P.C. de Schelde43:11
18Lieve RensSVAZ43:71
19Dörthe DrägerDES45:43
20Meke OomensOld Dutch45:79
21Mies KuipersOld Dutch1:00:82
22Annie de VosOld Dutch1:18:13
Lars VisserSG de Zeeuwse Kust48:71VG

Programma 9: 100 m. Wisselslag Mix
1Peter FölkerAqua-Novio-941:13:12
2Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:14:75
3Brend BrevéPSV1:16:31
4Ralph CasterRZ1:16:39
5Liselotte JolingPSV1:17:97
6Wim de LangeAZC-Sprey Hout1:18:04
7Dennis de KrakerDe Zilvermeeuw1:18:22
8Bart van BetuwZegenwerp1:18:77
9John WirtzSG de Zeeuwse Kust1:19:39
10Han RuijsRZ1:19:63
11Erik van der ZeijdenRZ1:19:78
12Rinse RookerPSV1:19:90
13Pieter HusslageOld Dutch1:20:29
14Maaike van DiggeleZPB H&L Productions1:21:08
15Jolanda van GendtPSV1:21:55
16Donald UijtenbogaartHet Y1:22:87
17Mark KapDe Zilvermeeuw1:23:00
18Patty VerhagenPSV1:24:10
19Renee de KokPSV1:24:20
20Roelien BraberZ.V. de Stormvogel1:25:47
21Marlie BraberZ.V. de Stormvogel1:26:55
22Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:29:14
23Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen1:29:91
24Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom1:30:15
25Veronique VasseurZ.V. Scheldestroom1:30:45
26Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:97
27Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:31:12PR +9.22 (1:21:90)
28Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom1:33:06
29Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:33:33
30Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust1:33:44
31Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:35:48
32Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom1:39:52
33Mar van GeelOld Dutch1:50:14
34Bianca SmetSg ZOC1:51:49PR +20.99 (1:30:50)
35Martin StroosnijderSg ZOC1:53:40PR
36Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust1:53:48
37Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw1:53:66
38Nico BaayOld Dutch1:54:20
39Lenie BalZ.V. de Stormvogel1:57:53
40Mies KuipersOld Dutch2:03:45
41Annie de VosOld Dutch2:16:04
Peter BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:19:23RH

Programma 10: 25 m. Vrijeslag Mix
1Dolph KamphuisZ.V. de Stormvogel12:90
2Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust13:18
3Phil TrethewieZ.V. Den Doorn13:28
4René BeetsmaHZ&PC Heerenveen13:30
5Harold MatlaPSV13:39
6Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust13:92
7Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis14:64
8Rinse RookerPSV14:82
9Ralph CasterRZ14:90
10Walter van LuenenBZV15:14
11Erwin van DartelAquaAmigos15:17
12Lars VisserSG de Zeeuwse Kust15:28
13Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis15:31
14Rob van WijkDES15:62
15Marlie BraberZ.V. de Stormvogel15:73
16Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust16:05
17Evert JobseLuctor et Emergo16:10
18Maaike van DiggeleZPB H&L Productions16:43
19Ruud SloofDe Rijn16:57
20Conzuela BrinkZ.V. de Stormvogel16:73
21François SmetSg ZOC16:91PR +2.57 (14:34)
21Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust16:91
23Lianne MeermanLuctor et Emergo17:16
24Meke OomensOld Dutch17:18
25Alie VisserHZ&PC Heerenveen17:22
26Martin StroosnijderSg ZOC18:05PR +0.74 (17:32)
27Ernest van IerselArethusa18:10
28Anja LeijtenBZV18:41
29Frans van der WalleOld Dutch19:05
30Yvonne van ZijlBZV19:25
31Bianca SmetSg ZOC19:73PR +2.62 (17:12)
32Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw20:23
33Nico BaayOld Dutch21:21
34Janneke van LiesdonkArethusa22:85
35Ad TersteegOld Dutch22:99
36Peter ReedijkDe Krabben23:36
37Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia24:64PR +5.31 (19:32)
38Anneke LogtenbergOZ&PC25:07
39Marianne MaandonksPSV35:72
40Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw48:40

Programma 11: 4x 25 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo----
Lianne Meerman46:39:00
Evert Jobse46:39:00
Sylvia de Kort46:39:00
Mario Cuelenaere46:39:00
Ploeg Stzw: PSV2:15:83
Liselotte Joling46:39:00
Harold Matla46:39:00
Brend Brevé46:39:00
Jolanda van Gendt46:39:00
Ploeg Stzw: RZ2:19:58
Gino Martijn46:39:00
Han Ruijs46:39:00
Ralph Caster46:39:00
Erik van der Zeijden46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:29:35
John Wirtz46:39:00
Lars Visser46:39:00
Ron van Vliet46:39:00
Arno Wouters46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:39:77
Roelien Braber46:39:00
Conzuela Brink46:39:00
Mariella Rijk46:39:00
Marlie Braber46:39:00
Ploeg Stzw: De Zilvermeeuw2:40:02
Mariska Beerendonk46:39:00
Mascha Schijvenaars46:39:00
Dennis de Kraker46:39:00
Arno van Ederen46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom2:41:85
Bianca Hertogh - Buijsse46:39:00
Dorien Vasseur46:39:00
Peter Boekhorst46:39:00
Patrick van Akkeren46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:56:18
Bianca Smet46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
Jaap de Munck46:39:00
Corina Baaij46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:00:85
Abe Kramer46:39:00
Lenie Bal46:39:00
André Schutte46:39:00
Marijke van Hoek46:39:00

Programma 12: 800 m. Vrijeslag Mix
1René BeetsmaHZ&PC Heerenveen9:50:65
2Albert BoonstraAqua-Novio-949:58:72
3Roos van EschD'Elft9:59:15
4Ronnie BabijnZ. & P.C. de Schelde10:07:28
5Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust10:16:85
6Linda HoogendamWVZ10:19:70
7Niels van WageningenD'Elft10:40:36
8Patty VerhagenPSV11:01:29
9Oscar van HolsteynAquaAmigos11:14:55
10Wim de LangeAZC-Sprey Hout11:22:92
11Martin MartensBZV11:26:24
12Phil TrethewieZ.V. Den Doorn11:36:35
13Liset de VeerAqua-Novio-9411:42:88
14Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust11:47:32
15André ZandbergTRB-RES11:47:89
16Mark KapDe Zilvermeeuw11:55:33
17Jan MurreSG de Zeeuwse Kust12:02:61
18Nic GeersGouwestaete12:03:18
19Roelien BraberZ.V. de Stormvogel12:04:14
20Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze12:14:95
21Kristien van den MoortelSHARK12:22:58
22Lieve RensSVAZ12:24:02
23Pieter HusslageOld Dutch12:46:68
24Meke OomensOld Dutch13:00:56
25Jan de LaatAquaAmigos13:03:36
26Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen13:14:90
27Clementine van BruxvoortZPB H&L Productions13:32:23
28Gregor PompenAqua-Novio-9413:37:20
29Arno van EderenDe Zilvermeeuw13:46:76
30Peter van GenderenOld Dutch13:48:62
31Alie VisserHZ&PC Heerenveen14:59:27
32Mar van GeelOld Dutch15:16:99
33Gonnie BakPSV15:22:78
34Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld16:21:54
35Annie de VosOld Dutch17:38:97
36Ad TersteegOld Dutch18:01:24
37Mies KuipersOld Dutch19:11:35

Terug