Uitslagen Zeeuwse competitie #3, 28-02-2010, Terneuzen

Programma 1: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Judith SchuijsSg ZOC1:27:43PR -4.24 (1:31:67)
2Jill VernimmenZ.V. de Otters1:34:95
3Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:39:64
4Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:41:75
5Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:43:01
6Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:74
7Kayleigh KloetSg ZOC1:47:18PR -12.85 (2:00:03)
Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:30:50SL
Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze1:54:75SL

Programma 1T50: 50 m. Schoolslag Dames Senioren
Kayleigh KloetSg ZOC49:48TTPR -0.51 (49:99)

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1René van OudenaardeSg ZOC1:21:05PR +5.28 (1:15:77)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:60
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:99
4Arjan van BovenZ.V. de Otters1:26:48
5Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:26:75
6Norbert de MaillieZ.C. Koewacht1:27:12
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:73
8Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:32:16
9Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:35:92
10Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:44:57
11Martin StroosnijderSg ZOC1:51:09PR -0.49 (1:51:58)
12Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:55:53
13Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze2:03:55
14Mark PotappelZ.V. Zeelandia2:04:21PR -9.89 (2:14:10)
15Justin v.d. WerfZ.V. de Otters2:07:06
16Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze2:18:22
999François SmetSg ZOC----PR: (1:20:80)

Programma 2T50: 50 m. Schoolslag Heren Senioren
Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:37TT

Programma 3: 50 m. Rugslag Dames Senioren
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze36:26
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:31
3Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom38:71
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld39:69
5Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld40:11
6Elise PlatjouwZ.V. de Otters41:00
7Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders41:46
8Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld41:71
9Vera PootZ. & P.C. de Ganze41:90
10Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze42:09
11Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx42:16
12Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze43:61
13Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld45:26
14Bianca SmetSg ZOC46:21PR +3.51 (42:70)
15Daira JansenSg ZOC46:26PR +3.90 (42:36)
16Kayleigh KloetSg ZOC46:89PR -1.15 (48:04)
17Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:89
18Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia55:32PR +13.62 (41:70)

Programma 4: 50 m. Rugslag Heren Senioren
1Sebastiaan HaakZ.V. de Otters33:39
2Arjan van BovenZ.V. de Otters37:33
3Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze38:32
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld39:17
5Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze39:22
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:42
7Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze39:95
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze40:53
9Noud van SpallZ.V. Zeelandia42:29PR -1.33 (43:62)
10Bob BoerZ.V. de Otters44:34
11Thomas van der BentZ.V. de Otters47:42
12Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze49:47
13Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze50:92
14Stijn van der KelenZ.V. de Otters56:00
999Jorn de KlerkSg ZOC----PR: (36:57)

Programma 5: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Judith SchuijsSg ZOC2:59:27PR -4.01 (3:03:28)
2Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze3:17:68
3Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze3:17:86
4Isla MacKayZ.V. OnderdakEx3:20:04
5Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld3:30:30
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:08:38RD
999Margreta JansenSg ZOC----PR: (3:05:06)

Programma 6: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Norbert de MaillieZ.C. Koewacht2:45:80
2Sebastiaan HaakZ.V. de Otters2:52:47
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:52:81
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze2:58:26
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:00:34
6Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze3:01:43
7Bob BoerZ.V. de Otters3:46:30
Noud van SpallZ.V. Zeelandia3:37:28SLPR -13.41 (3:50:69)

Programma 7: 25 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Judith SchuijsSg ZOC14:82PR -8.35 (23:17)
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis15:43
3Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx15:70
4Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld15:80
5Vera PootZ. & P.C. de Ganze15:82
6Lise VossenSg ZOC16:13PR
7Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders16:16
8Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze16:22
9Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld16:39
10Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld16:86
11Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze17:05
12Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld17:07
13Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld17:23
14Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld17:75
15Kayleigh KloetSg ZOC18:48PR -5.66 (24:14)
16Daira JansenSg ZOC19:00PR -8.19 (27:19)
17Bianca SmetSg ZOC19:59PR +2.47 (17:12)
999Margreta JansenSg ZOC----PR

Programma 8: 25 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Sebastiaan HaakZ.V. de Otters13:70
2René van OudenaardeSg ZOC13:74PR +0.24 (13:50)
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld13:85
4Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld13:92
5Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze14:10
6Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze14:23
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld14:86
8Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld15:45
9Noud van SpallZ.V. Zeelandia16:10PR
10Bob BoerZ.V. de Otters16:63
11Mark PotappelZ.V. Zeelandia16:95PR
12Lars PlatjouwZ.V. de Otters17:20
13Martin StroosnijderSg ZOC17:32PR -0.43 (17:75)
14Thomas van der BentZ.V. de Otters17:96
15Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze18:73
16Justin v.d. WerfZ.V. de Otters19:23
17Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze19:73
18Stijn van der KelenZ.V. de Otters22:30
999François SmetSg ZOC----PR: (14:34)
999Jorn de KlerkSg ZOC----PR: (18:64)

Programma 9: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze32:20
2Jill VernimmenZ.V. de Otters33:56
2Judith SchuijsSg ZOC33:56PR +0.80 (32:76)
4Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis34:39
5Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:56
6Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx34:89
7Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom35:02
8Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze35:07
9Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze35:61
10Vera PootZ. & P.C. de Ganze35:74
11Lise VossenSg ZOC36:00PR
12Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze36:36
13Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze36:61
14Isla MacKayZ.V. OnderdakEx36:64
15Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:99
16Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld37:15
16Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders37:15
18Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:02
19Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld39:29
20Daira JansenSg ZOC40:32PR +2.16 (38:15)
21Kayleigh KloetSg ZOC41:54PR -0.38 (41:92)
22Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld41:98
23Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze42:86
24Bianca SmetSg ZOC43:32PR +7.92 (35:40)
25Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia55:36PR +17.36 (38:00)

Programma 10: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Arjan van BovenZ.V. de Otters28:32
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze28:71
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld29:76
4Sebastiaan HaakZ.V. de Otters30:26
5René van OudenaardeSg ZOC30:36PR +2.25 (28:11)
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld30:36
7Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze31:74
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze32:10
9Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze33:57
10Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld33:86
11Noud van SpallZ.V. Zeelandia37:34PR +0.98 (36:36)
12Bob BoerZ.V. de Otters38:31
13Martin StroosnijderSg ZOC40:51PR +0.12 (40:39)
14Lars PlatjouwZ.V. de Otters40:67
15Mark PotappelZ.V. Zeelandia41:73PR +2.04 (39:69)
16Thomas van der BentZ.V. de Otters43:78
17Justin v.d. WerfZ.V. de Otters46:22
18Stijn van der KelenZ.V. de Otters51:80
999Jorn de KlerkSg ZOC----PR: (30:07)

Programma 11: 400 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom5:41:54
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld6:05:39
3Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze6:40:92
4Elise PlatjouwZ.V. de Otters6:41:02
999Margreta JansenSg ZOC----PR: (5:58:07)

Programma 12: 800 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Norbert de MaillieZ.C. Koewacht11:29:10
2Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze12:11:84
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze12:13:24
4Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze12:47:10
5Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze12:50:75

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:36
2Lise VossenSg ZOC1:35:93PR
3Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:38:50
4Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:39:07
5Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:82
Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:36:42VC
999Daira JansenSg ZOC----PR

Programma 14: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Arjan van BovenZ.V. de Otters1:24:95
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:09
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:42

Programma 15: 4x 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze2:19:25
Manon van der Heijden46:39:00
Vera Poot46:39:00
Daphne de Koster46:39:00
Esther Poot46:39:00
Ploeg Stzw: Onderdak2:21:19
Glenn Letterie46:39:00
Lise Vossen46:39:00
Sabine Verweel46:39:00
Maartje Oosterhoff46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze2:38:26
Rawnie Lock46:39:00
Britt den Engelsman46:39:00
Britt van Vossen46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:38:54
Chantal Vermeulen46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Kayleigh Kloet46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:40:36
Judith Schuijs46:39:00
Corina Baaij46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:43:80
Sylvia Mollet46:39:00
Sanne Stroosnijder46:39:00
Eva Pijpelink46:39:00
Bianca Smet46:39:00

Programma 16: 4x 50 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:21:29
Bonno Jansen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze2:23:22
Kevin Dane46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Erik Vermue46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia3:04:32
Mark Potappel46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze3:05:42
Lukas de Hamer46:39:00
Roy Zeilstra46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Timo Zeilstra46:39:00

Terug