Uitslagen District deel 2, 15-11-2009, Hulst

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Zeelandia4:24:39
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:26:97
Jorg Verhallen46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze4:41:39
Erik Vermue46:39:00
Lukas de Hamer46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze5:14:60
Daniel Mehlbaum46:39:00
Roy Zeilstra46:39:00
Kevin Dane46:39:00
Sander de Hamer46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Zeelandia2:20:13
Bonno Jansen46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Mark Potappel46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:21:68
Michael van Acker46:39:00
Bart Verhallen46:39:00
Jan van Acker46:39:00
Robbe van Rie46:39:00

Programma 3: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
Ploeg Stzw: De Honte2:26:75
Iris Erpelinck46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Laura Reym46:39:00
Simone van Kerckhoven46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:29:82BM
Evi Erpelinck46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Kim Erpelinck46:39:00
Natasja de Roos46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:29:88
Esther Poot46:39:00
Manon van der Heijden46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Stefanie Korsuize46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:39:29
Judith Schuijs46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:44:46
Kirsten Niemeijer46:39:00
Dian de Keyzer46:39:00
Enia Heyne46:39:00
Moja Heyne46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:58:10
Vera Poot46:39:00
Eden van de Moere46:39:00
Britt van Vossen46:39:00
Jelita van Esseveld46:39:00

Programma 4: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Evi BaeckeSg ZOC16:78PR
2Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte17:45
3Charlotte StrackZ.V. de Honte20:51
4Tristan KloetSg ZOC21:05PR -5.61 (26:66)
5Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze21:96
6Rick de BlockZ.V. de Honte21:98
7Gelein van HaelstZ.V. de Otters22:68
8Dennis RombautZ.V. de Honte23:13
9Lisa van HoijeZ.V. de Honte27:11
10Amber MaenhautZ.V. de Honte27:97
11Aniek de BooijZ.V. de Honte28:19
12Lars TielemanZ.V. de Honte28:35
13Lana BroekhovenZ.V. de Honte30:41
14Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust32:76
15Vicky FerketZ.V. de Honte35:92
16Koen RombautZ.V. de Honte36:92
17Max MaenhautZ.V. de Honte43:39
18Dieter ErpelinckZ.V. de Honte45:43

Programma 5: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 6 el
1Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:51:85
2Vincent OosterhoffSg ZOC1:52:58PR
3Martijn van DriesscheZ.V. de Honte1:59:23
4Justin v.d. WerfZ.V. de Otters2:06:16
Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze----RE

Programma 6: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 1 el
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:35:36
2Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:38:46
3Isabel StrackZ.V. de Honte1:41:40
4Lisa de KeyzerZ.V. de Honte1:42:65
5Kayleigh KloetSg ZOC1:42:67PR -12.97 (1:55:64)
6Maaike van CampenZ.V. de Honte1:43:67
7Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:44:56
7Vanity de RoosZ.V. de Honte1:44:56
9Anne de MeurichyZ.V. de Honte1:45:29
10Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:45:60
11Agnes van CampenZ.V. de Honte1:46:89
12Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:47:08
13Evi BaeckeSg ZOC1:48:02PR
14Femke NiemeijerZ.V. de Honte1:53:29
15Laura TielemanZ.V. de Honte1:58:07
16Rany van AckerZ.V. de Honte2:01:74
Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:38:73SL
Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze2:04:21VC
Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:21:22VC
Aura van der VleutenZ.V. de Otters2:21:31VC
Sanne PotappelZ.V. Zeelandia2:22:80VCPR -12.55 (2:35:35)

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:46:62
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:50:67PR -5.87 (1:56:54)
3Michael van AckerZ.V. de Honte2:03:94
4Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze2:09:38
5Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze2:19:91

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Lars PlatjouwZ.V. de Otters51:54
2Bob BoerZ.V. de Otters51:85
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia57:43PR +1.20 (56:23)
4Stijn van der KelenZ.V. de Otters1:00:07
5Luc TielemanZ.V. de Honte1:04:31
BMRoel van DrongelenZ.V. de Honte41:47BM
BMJan van AckerZ.V. de Honte50:33BM

Programma 9: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:31:80
2Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:39:62
3Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:41:54
4Kirsten NiemeijerZ.V. de Honte1:42:35
5Amy VerhallenZ.V. de Honte1:44:42
6Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:46:02
7Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:26
8Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:05
8Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:05
10Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze1:54:07
11Sanne HemelaarZ.V. de Honte1:54:85
12Veerle de RijkZ.V. de Honte2:03:62
13Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze2:14:19
BMEmke ErpelinckZ.V. de Honte1:23:82BM
BMEvi ErpelinckZ.V. de Honte1:24:96BM
BMKim ErpelinckZ.V. de Honte1:38:03BM
Tessa WamelinkZ. & P.C. de Ganze2:21:16SK

Programma 9T50: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:32TT

Programma 10: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Lise VossenSg ZOC44:70PR
2Kimberly de WitteZ.V. de Honte49:00
3Angele van DriesscheZ.V. de Honte53:42
4Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte1:00:04
5Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:00:70
BMNatasja de RoosZ.V. de Honte47:81BM

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:22
2Jorn de KlerkSg ZOC36:72PR -0.35 (37:08)
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze36:78
4Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze38:14
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:60
6Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte40:04
7Jan KindtZ.V. de Honte41:79
8Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze42:23
9Mark PotappelZ.V. Zeelandia47:40PR -1.36 (48:76)
BMTom ErpelinckZ.V. de Honte30:15BM
BMJorg VerhallenZ.V. de Honte33:07BM

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 14: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
1Laura ReymZ. & P.C. de Schelde36:44
2Joline VerhallenZ.V. de Honte37:47
3Judith SchuijsSg ZOC38:67PR -1.65 (40:32)
4Dian de KeyzerZ.V. de Honte38:89
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld39:65
6Moja HeyneZ.V. de Honte43:54
7Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze43:55
8Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis44:74
9Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze46:38
10Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze46:73
11Vera PootZ. & P.C. de Ganze47:57
12Lisa de KeyzerZ.V. de Honte49:57
13Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze52:47

Programma 15: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 50 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld38:64
2Jan KindtZ.V. de Honte42:61
3Robbe van RieZ.V. de Honte42:76
4Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze46:22
5Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze46:81
6Justin v.d. WerfZ.V. de Otters1:02:72
Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze1:02:43SR

Programma 17: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 50 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte39:79
2Esther PootZ. & P.C. de Ganze42:33
3Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze44:73
4Isla MacKayZ.V. OnderdakEx45:13
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld46:29
6Enia HeyneZ.V. de Honte47:21
7Elise PlatjouwZ.V. de Otters47:39
7Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze47:39
9Daira JansenSg ZOC49:42PR -0.13 (49:55)
10Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:01:04
11Tessa WamelinkZ. & P.C. de Ganze1:04:89

Programma 19: 200 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte2:10:28
2Jorg VerhallenZ.V. de Honte2:18:41
3Erik VermueZ. & P.C. de Ganze2:20:88
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:23:66PR +10.73 (2:12:94)
4Christian van BommelSg ZOC2:23:66PR +0.82 (2:22:85)
6René van OudenaardeSg ZOC2:37:44PR +17.19 (2:20:26)
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:40:99
8Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze3:06:07

Programma 20: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Arjan van BovenZ.V. de Otters1:03:81
2Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:08:22
3Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:17:52PR +2.42 (1:15:09)
4Roel van DrongelenZ.V. de Honte1:19:64
5Jan van AckerZ.V. de Honte1:42:50

Programma 21: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:24:19
2Emke ErpelinckZ.V. de Honte2:33:19
3Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze2:38:54
4Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom2:41:11
5Margreta JansenSg ZOC2:54:01PR +7.23 (2:46:78)
6Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze3:06:28
6Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze3:06:28

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Karin Broekhoven- de KlerkZ.V. de Honte1:17:77
2Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:19:36
3Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:19:81
4Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx1:23:60
5Kim ErpelinckZ.V. de Honte1:24:34
6Kirsten NiemeijerZ.V. de Honte1:27:01
7Natasja de RoosZ.V. de Honte1:28:82
8Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte1:35:52
9Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:36:64
10Bianca SmetSg ZOC1:37:18PR +22.38 (1:14:80)
11Sanne HemelaarZ.V. de Honte1:37:54
12Angele van DriesscheZ.V. de Honte1:42:07
13Laura TielemanZ.V. de Honte1:43:89
14Isabel StrackZ.V. de Honte1:44:45
15Agnes van CampenZ.V. de Honte1:44:87
16Femke NiemeijerZ.V. de Honte1:55:91

Programma 23: 50 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
1Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze54:53
2Vanity de RoosZ.V. de Honte54:70
3Charlotte StrackZ.V. de Honte58:64
4Tristan KloetSg ZOC58:95PR -1.62 (1:00:57)
5Dennis RombautZ.V. de Honte1:01:57
6Rick de BlockZ.V. de Honte1:02:42
7Aniek de BooijZ.V. de Honte1:05:18
8Lisa van HoijeZ.V. de Honte1:10:91
9Amber MaenhautZ.V. de Honte1:16:51
10Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust1:19:42
11Max MaenhautZ.V. de Honte1:24:73
12Lana BroekhovenZ.V. de Honte1:25:26
13Dieter ErpelinckZ.V. de Honte1:29:31
14Vicky FerketZ.V. de Honte1:35:28
15Koen RombautZ.V. de Honte1:38:54
Gelein van HaelstZ.V. de Otters58:64SL
Lars TielemanZ.V. de Honte1:16:78SL

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze44:36
2Martijn van DriesscheZ.V. de Honte45:78
3Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze47:08
4Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze47:66
5Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze54:32

Programma 25: 25 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Vincent OosterhoffSg ZOC18:64PR
2Rick de BlockZ.V. de Honte22:05
3Dennis RombautZ.V. de Honte24:12
4Lars TielemanZ.V. de Honte30:68
5Dieter ErpelinckZ.V. de Honte48:95

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders36:71
2Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze37:53
3Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte39:21
4Lisa de KeyzerZ.V. de Honte39:96
5Isabel StrackZ.V. de Honte40:54
6Stephanie de RoosZ.V. de Honte41:13
7Evi BaeckeSg ZOC42:04PR +1.21 (40:83)
8Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze42:53
9Maaike van CampenZ.V. de Honte42:70
10Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze42:81
11Kayleigh KloetSg ZOC43:95PR -3.25 (47:20)
12Anne de MeurichyZ.V. de Honte44:57
13Vanity de RoosZ.V. de Honte45:16
14Agnes van CampenZ.V. de Honte45:74
15Rany van AckerZ.V. de Honte48:41
16Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze48:61
17Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze49:65
18Charlotte StrackZ.V. de Honte50:57
19Tessa WamelinkZ. & P.C. de Ganze57:26
20Claudia v.d. BergenZ.V. de Honte1:12:01

Programma 27: 25 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis15:72
2Laura TielemanZ.V. de Honte21:04
3Femke NiemeijerZ.V. de Honte21:91
4Rany van AckerZ.V. de Honte22:32
5Sanne PotappelZ.V. Zeelandia25:33PR -7.08 (32:40)
6Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters27:10
7Aura van der VleutenZ.V. de Otters27:54
8Claudia v.d. BergenZ.V. de Honte33:33

Programma 28: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:30:67
2Michael van AckerZ.V. de Honte1:41:45
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:43:13PR -5.93 (1:49:06)
4Bob BoerZ.V. de Otters1:44:85
5Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:49:46PR +11.50 (1:37:96)
6Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:55:22
7Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:57:07
8Justin v.d. WerfZ.V. de Otters2:03:39
9Luc TielemanZ.V. de Honte2:04:22
10Stijn van der KelenZ.V. de Otters2:17:84

Programma 29: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:18:45
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:17
3Amy VerhallenZ.V. de Honte1:32:85
4Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:33:17
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:34:81
6Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:35:43
7Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:36:58
8Kirsten NiemeijerZ.V. de Honte1:37:54
9Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:37:84
10Lise VossenSg ZOC1:37:94PR
11Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:39:93
12Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:32
13Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze1:46:26
14Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte1:47:25
15Sanne HemelaarZ.V. de Honte1:47:60
16Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:51:29
17Kimberly de WitteZ.V. de Honte1:55:08
18Veerle de RijkZ.V. de Honte1:55:36
19Angele van DriesscheZ.V. de Honte2:00:47
20Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze2:04:59
21Daphne ErpelinckZ.V. de Honte2:12:91

Programma 30: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:07:06
2Jorn de KlerkSg ZOC1:08:93PR -0.99 (1:09:92)
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:10:12
4Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:10:27
5Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:15:20
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:81

Programma 31: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Bob BoerZ.V. de Otters37:69
2Lars PlatjouwZ.V. de Otters38:46
3Stijn van der KelenZ.V. de Otters48:76
BMBart SeijZ.V. de Honte37:04BM
BMJan van AckerZ.V. de Honte39:43BM

Programma 32: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Joline VerhallenZ.V. de Honte1:09:68
2Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:14:14
3Judith SchuijsSg ZOC1:14:15PR -0.63 (1:14:78)
4Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:19:13
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:63
6Moja HeyneZ.V. de Honte1:23:64
7Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:26:21

Programma 33: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis34:99
2Elise PlatjouwZ.V. de Otters36:10
3Dian de KeyzerZ.V. de Honte36:51
4Isla MacKayZ.V. OnderdakEx36:78
BMKarin Broekhoven- de KlerkZ.V. de Honte35:32BM
BMNatasja de RoosZ.V. de Honte38:51BM

Programma 34: 200 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:52:59
2Jorn de KlerkSg ZOC2:52:61PR -9.81 (3:02:42)
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze3:05:58
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze3:10:61
5Jan KindtZ.V. de Honte3:11:34
6Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze3:19:60
7Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze3:23:29
8Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze3:25:04
BMWouter van KerckhovenZ.V. de Honte3:09:92BM

Programma 36: 200 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:33:22
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze2:56:35
3Esther PootZ. & P.C. de Ganze3:03:62
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld3:14:40
5Enia HeyneZ.V. de Honte3:21:82
6Daira JansenSg ZOC3:23:60PR +3.77 (3:19:83)
7Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze3:31:44

Programma 38: 200 m. Rugslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 39: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:08:94
2Christian van BommelSg ZOC1:10:69PR -0.45 (1:11:14)
3Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:14:30
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:17:17PR +4.98 (1:12:19)
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:22
6Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:18:97
7Arjan van BovenZ.V. de Otters1:19:09
8René van OudenaardeSg ZOC1:21:17PR +5.18 (1:15:98)
9Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:31:21
10Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:32:16
11Robbe van RieZ.V. de Honte1:35:19
12Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:43:77

Programma 40: 200 m. Rugslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 41: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:15:61
2Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:20:27
3Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:24:55
4Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:27:46
5Margreta JansenSg ZOC1:30:04PR +6.87 (1:23:17)
6Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:31:48
7Karin Broekhoven- de KlerkZ.V. de Honte1:31:86
8Enia HeyneZ.V. de Honte1:31:90
9Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:32:37
10Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:34:18
11Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:34:46
12Kim ErpelinckZ.V. de Honte1:40:50
13Bianca SmetSg ZOC1:47:87PR +16.87 (1:31:00)
BMIris ErpelinckZ.V. de Honte1:12:95BM

Programma 42: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 43: 4x 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: De Ganze2:56:66
Yannick Hoffmann46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Christian Mehlbaum46:39:00
Jaimy de Vrieze46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte3:03:21
Martijn van Driessche46:39:00
Stephanie de Roos46:39:00
Rick de Block46:39:00
Evelien van Kerckhoven46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:16:47
Timo Zeilstra46:39:00
Alicia Anthonise46:39:00
Jesper Verschiere46:39:00
Jade v.d. Moere46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte3:34:62
Dennis Rombaut46:39:00
Anne de Meurichy46:39:00
Lars Tieleman46:39:00
Maaike van Campen46:39:00

Programma 35: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Robbe van RieZ.V. de Honte1:32:41
2Michael van AckerZ.V. de Honte1:49:85
3Luc TielemanZ.V. de Honte2:07:24

Programma 37: 100 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Joline VerhallenZ.V. de Honte1:21:02
2Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:25:08
3Lise VossenSg ZOC1:28:03PR
4Dian de KeyzerZ.V. de Honte1:29:06
5Amy VerhallenZ.V. de Honte1:30:38
6Moja HeyneZ.V. de Honte1:32:19
7Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:34:00
8Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:35:22
9Kimberly de WitteZ.V. de Honte1:56:27
10Veerle de RijkZ.V. de Honte1:58:82

Terug