Uitslagen District competitie #1, 04-10-2009, Kapelle

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Ganze4:59:29
Linda van de Ree46:39:00
Esther Poot46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Daphne de Koster46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia5:06:99
Judith Schuijs46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Thérèse de Munck46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel5:12:91
Lianda Vervloed46:39:00
Iris Klapwijk46:39:00
Lois van den Berg46:39:00
Marianne Bhugwandass46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel5:13:91
Vivian Koopmanschap46:39:00
Corline Meulmeester46:39:00
Rowena de Kok46:39:00
Liza Koole46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze5:43:05
Ellen Stolk46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Danielle Rabout46:39:00
Eden van de Moere46:39:00

Programma 3: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:24:82
Lennard Breel46:39:00
Alex Breel46:39:00
Ozzie Hoogesteger46:39:00
Mees Leijnse46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:30:44
Matthijs Berndsen46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:56:73
Daniel Mehlbaum46:39:00
Kai Goudswaard46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Ronnie Otte46:39:00

Programma 4: 25 m. Rugslag Mix Minioren 4 el
1Evi BaeckeSg ZOC20:02PR
2Ruden de RidderPSV21:45
3Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust22:58
4Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust22:86
5Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust24:26
6Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust24:89
6Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze24:89
8Tristan KloetSg ZOC25:90PR -2.09 (27:99)

Programma 5: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:44:85
2Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:51:46
3Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust1:55:42
4Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel1:58:02
4Dominique WesselZ.V. de Stormvogel1:58:02
6Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel2:02:04
7Vicky den EngelsmanZ.V. de Stormvogel2:08:91
8Marek SiebelinkZ.V. de Stormvogel2:16:44

Programma 6: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders46:86
2Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze50:54
3Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze51:03
4Kayleigh KloetSg ZOC52:54PR -3.15 (55:69)
5Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze53:06
6Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze54:19
7Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze55:24
8Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze56:36
9Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:01:79
10Tessa WamelinkZ. & P.C. de Ganze1:04:53
11Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze1:05:47
12Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:17:64PR -8.75 (1:26:39)

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Rowan TollenaarZ.V. de Stormvogel1:48:93
1Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:48:93
3Gianno van den BergZ.V. de Stormvogel2:02:21
Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust2:06:36SK

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze55:04
2Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze55:33
3Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze58:26
4Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:06:39
Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze----AA

Programma 9: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:21:11
2Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:24:92
3Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:30:07
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:34
5Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:31:72
6Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:29
7Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:85
8Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust1:36:28
Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:31:31RH
999Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust----
999Janine van den DriestZ.V. de Stormvogel----

Programma 10: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
1Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:29:14
2Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:29:28
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:37:85PR -8.90 (1:46:75)
4Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust1:41:85
5Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:46:32
Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:34:73SKPR -8.14 (1:42:87)
999Alexander WesselZ.V. de Stormvogel----
999Joost FlinkerbuschZ.V. de Stormvogel----

Programma 11: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel32:36
2Esther PootZ. & P.C. de Ganze32:57
3Judith SchuijsSg ZOC32:88PR -1.48 (34:36)
4Lois van den BergZ.V. de Stormvogel33:07
5Liza KooleZ.V. de Stormvogel35:64
6Céline EngelsmanZ.V. de Stormvogel35:75
7Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld36:06
8Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze37:92
9Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze38:60
10Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze40:75
11Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze46:20
12Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze49:56
13Tessa WamelinkZ. & P.C. de Ganze53:98
999Britt StolkZ. & P.C. de Ganze----
999Faye KistersZ.V. de Stormvogel----
999Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze----

Programma 12: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:07
2Jorn de KlerkSg ZOC30:57PR +0.50 (30:07)
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze31:38
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze31:97
5Ozzie HoogestegerZ.V. de Stormvogel32:92
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:45
7Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel35:04
8Kai GoudswaardZ. & P.C. de Ganze45:06
9Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze48:10
999Ismir ObarcaninZ.V. de Stormvogel----
999Daan de WinZ. & P.C. de Ganze----

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren 2 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:22:54
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:80
3Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel1:33:21
4Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust1:33:99
5Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:38:73
6Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:40:41
7Marianne BhugwandassZ.V. de Stormvogel1:45:07
8Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel1:47:91
Daira JansenSg ZOC----AFPR

Programma 15: 100 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 2 el
1Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:76
2Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:22:02
3Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:32:26
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:33:40
5Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:41:99
Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze----AE
Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:35:03VC
999Jordy de NoodZ.V. de Stormvogel----

Programma 17: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:32:38
999Marlie BraberZ.V. de Stormvogel----

Programma 18: 50 m. Schoolslag Dames Senioren
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze42:00
2Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom44:36
3Margreta JansenSg ZOC47:18PR +0.87 (46:31)
4Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze49:19
5Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze50:70
6Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld53:87
7Chantal GeusZ. & P.C. de Ganze54:51
999Britt StolkZ. & P.C. de Ganze----

Programma 19: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Pim BekkersZ.V. de Stormvogel1:23:91
2Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:24:61
999Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 20: 50 m. Schoolslag Heren Senioren
1René van OudenaardeSg ZOC36:35PR +1.41 (34:94)
2Christian van BommelSg ZOC38:07PR -0.28 (38:35)
3Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze38:40
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak39:02PR +1.58 (37:44)
4Erik VermueZ. & P.C. de Ganze39:02
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:72
7Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze40:10
8Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld43:32
9Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze44:27
10Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze45:57
11Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze45:74
12Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze47:61
13Kai GoudswaardZ. & P.C. de Ganze52:34
999Daan de WinZ. & P.C. de Ganze----

Programma 21: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Ruden de RidderPSV39:79
2Evi BaeckeSg ZOC40:83PR
3Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze40:92
4Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust42:89
5Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust43:15
6Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust44:96
7Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze47:46
8Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust48:23
9Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze52:74
10Tristan KloetSg ZOC56:57PR -5.60 (1:02:17)

Programma 22: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze45:52
2Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust45:70
2Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders45:70
4Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze48:07
5Kayleigh KloetSg ZOC48:82PR -3.58 (52:40)
6Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze48:93
7Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel49:08
8Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust49:82
9Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze51:76
10Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust52:66
11Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze53:38
12Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze53:99
13Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze57:22
14Marek SiebelinkZ.V. de Stormvogel57:59
15Vicky den EngelsmanZ.V. de Stormvogel59:72
16Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:00:39PR -7.82 (1:08:20)
17Tessa WamelinkZ. & P.C. de Ganze1:02:01
18Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze1:18:15
Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel56:00RF
999Dominique WesselZ.V. de Stormvogel----

Programma 24: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Lein MulderZ.V. de Stormvogel47:86
2Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze48:18
3Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders52:99
4Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze55:06
5Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust55:68
6Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze56:16
7Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders58:63
Gianno van den BergZ.V. de Stormvogel----RE
Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze51:81RD
999Rowan TollenaarZ.V. de Stormvogel----

Programma 26: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:13:31
2Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:18:91
3Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:23:04
4Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:10
5Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:25:39
6Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:98
7Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:61
8Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:29:23
9Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust1:29:76
10Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:31:58
11Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze1:32:93
12Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze1:48:70
999Janine van den DriestZ.V. de Stormvogel----
999Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust----
999Britt StolkZ. & P.C. de Ganze----
999Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 26T50: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:82TT

Programma 28: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:15:39
2Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:17:36
3Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust1:30:10
4Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:32:36PR -7.43 (1:39:79)
5Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:33:56PR +0.58 (1:32:98)
6Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:43:33
7Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:49:26
8Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:56:11
9Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze2:01:25
999Alexander WesselZ.V. de Stormvogel----
999Joost FlinkerbuschZ.V. de Stormvogel----

Programma 30: 200 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
1Lois van den BergZ.V. de Stormvogel3:24:82
2Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel3:29:04
3Liza KooleZ.V. de Stormvogel3:44:42
Céline EngelsmanZ.V. de Stormvogel4:04:61SK
999Faye KistersZ.V. de Stormvogel----

Programma 31: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
1Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:13
2Judith SchuijsSg ZOC1:32:76PR +1.09 (1:31:67)
2Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:32:76
4Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:43:82
5Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:48:23
6Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze1:49:57
999Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze----

Programma 32: 200 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
1Ozzie HoogestegerZ.V. de Stormvogel3:19:70
2Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel3:31:51
999Ismir ObarcaninZ.V. de Stormvogel----

Programma 33: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:60
2Jorn de KlerkSg ZOC1:29:30PR -0.09 (1:29:39)
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:32:82
4Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:35:87
5Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:40:82
6Kai GoudswaardZ. & P.C. de Ganze1:51:95
7Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze2:19:83
999Daan de WinZ. & P.C. de Ganze----

Programma 34: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust2:49:89
2Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel2:50:23
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld2:50:48
4Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze3:02:37
4Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze3:02:37
6Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze3:10:36
7Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel3:12:45
8Marianne BhugwandassZ.V. de Stormvogel3:14:17
9Daira JansenSg ZOC3:14:47PR +6.53 (3:07:94)
999Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze----

Programma 36: 200 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Lennard BreelZ.V. de Stormvogel2:28:22
2Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:36:44
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze2:36:86
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze2:44:26
5Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze2:50:60
6Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze2:58:50
999Jordy de NoodZ.V. de Stormvogel----

Programma 38: 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:22:20
2Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:25:56
2Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:25:56
4Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:26:51
5Margreta JansenSg ZOC1:27:27PR +1.81 (1:25:46)
6Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:89
7Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze1:37:33
8Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:40:60
9Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:00
10Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:42:92
Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:32:16RH
Chantal GeusZ. & P.C. de Ganze1:47:89VG
999Marlie BraberZ.V. de Stormvogel----

Programma 39: 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:12:23
2Christian van BommelSg ZOC1:12:75PR +0.46 (1:12:29)
3Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:12:86PR +2.60 (1:10:26)
4René van OudenaardeSg ZOC1:15:23PR +3.83 (1:11:40)
5Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:16:17
6Pim BekkersZ.V. de Stormvogel1:16:59
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:58
8Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:24:02
9Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:26:47
10Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:35:02
Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:10RH
999Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 40: 4x 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
Ploeg Stzw: De Ganze----EA
Vera Poot46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Britt van Vossen46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:29:82
Rowena de Kok46:39:00
Eline Bekkers46:39:00
Sylvie de Weert46:39:00
Iris Klapwijk46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:41:80
Eva Pijpelink46:39:00
Kayleigh Kloet46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:03:56
Jelita van Esseveld46:39:00
Jaimy de Vrieze46:39:00
Jade v.d. Moere46:39:00
Britt den Engelsman46:39:00

Programma 41: 4x 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia4:42:26
Jorn de Klerk46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:56:51
Ozzie Hoogesteger46:39:00
Mees Leijnse46:39:00
Alex Breel46:39:00
Lennard Breel46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze5:10:64
Lukas de Hamer46:39:00
Kevin den Braber46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00

Terug