Uitslagen Zuidelijke Cirkel deel 3, 07-06-2009, Vlissingen

Programma 1: 4x 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: Z.V. Den Doorn1:56:50
René Bras46:39:00
André Bras46:39:00
Tom Uilenberg46:39:00
Wouter van der Stelt46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:02:61
Marlie Braber46:39:00
Roelien Braber46:39:00
Jeroen Dellebeke46:39:00
Jan Brink46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:02:61
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:02:61
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:10:38
Peter de Lange46:39:00
Abe Kramer46:39:00
Ron van Vliet46:39:00
Arno Wouters46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:10:38
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:10:38
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:17:33
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:17:33
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:17:33
Marcel Kort46:39:00
Angelique Lok46:39:00
Marijke van Hoek46:39:00
Patrick van Haaren46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:19:47
Gabrielle Verdonk46:39:00
Bart Roelse46:39:00
Carla Viergever46:39:00
Peter Romkes46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:19:47
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:19:47
Ploeg Stzw: De Schelde2:21:94
Ploeg Stzw: De Schelde2:21:94
Ploeg Stzw: De Schelde2:21:94
Jolanda Sytsma46:39:00
Erik de Bruijne46:39:00
Ingrid van Assche46:39:00
Arno Loof46:39:00
Ploeg Stzw: Old Dutch2:27:09
Mar van Geel46:39:00
Phil Trethewie46:39:00
Ad Tersteeg46:39:00
Rinse Rooker46:39:00
Ploeg Stzw: Old Dutch2:27:09
Ploeg Stzw: Old Dutch2:27:09

Programma 2: 100 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Philippe van den DungenAquaAmigos56:08
2Ralf PetersKZ & PC57:78
3Stan DekkerPlons58:55
4Niels van WageningenD'Elft1:00:00
5Oscar van HolsteynAquaAmigos1:00:41
6Harold MatlaPSV1:00:47
7Phil TrethewieZ.V. Den Doorn1:01:55
8Gino MartijnRZ1:03:00
9Willem ZwiersAquaAmigos1:03:28
10Claudia van DrunenAquaAmigos1:03:38
11Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:03:51
12Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:04:12
13Dennis KlopBiesboschzwemmers1:04:70
14Rinse RookerPSV1:05:17
15Perry PrincePlons1:07:20
16Jan VlasblomPlons1:07:87
17Donald UijtenbogaartHet Y1:08:13
18Han RuijsRZ1:08:29
19Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers1:08:94
20Marco de BatZ. & P.C. de Schelde1:08:98
21Marlie BraberZ.V. de Stormvogel1:09:81
22Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis1:09:95
23Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel1:10:41
24Nic GeersGouwestaete1:10:45
25Jolanda van GendtPSV1:11:16
26Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:11:39
27Patty VerhagenPSV1:11:81
28Rob van WijkDES1:11:97
29Vincent de KeijzerPlons1:12:38
30Kitty van GendtPSV1:12:83
31Inge de LaatAquaAmigos1:13:09
32Angelique LokZ.V. de Stormvogel1:14:95
33Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust1:15:26
34Karin RommersPSV1:15:61
35Chantal van IsterdaelPSV1:16:55
36Kristien van den MoortelSHARK1:16:70
37Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:17:16
38Renee de KokPSV1:17:30
39Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:19:48
40Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom1:19:83
41Arno LoofZ. & P.C. de Schelde1:20:47
42Ruud SloofDe Rijn1:20:66
43Meke OomensOld Dutch1:21:41
44Lianne MeermanLuctor et Emergo1:22:42
45Yvonne vd GuchteLuctor et Emergo1:23:31
46Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:24:01
47Mar van GeelOld Dutch1:24:40
48Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:25:75
49Hans HartelohDES1:29:03
50Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust1:38:76
51Bart RoelseLuctor et Emergo1:41:05
52Sylvia de KortLuctor et Emergo1:54:29
53Ad TersteegOld Dutch2:01:23
54Marianne MaandonksPSV2:47:54
999Joop van EijkPlons----
999Liselotte JolingPSV----

Programma 3: 25 m. Vlinderslag Mix onbekend
1Wouter van der SteltBiesboschzwemmers15:31
2René BrasZ.V. Den Doorn15:39
3Peter FölkerAqua-Novio-9415:74
4Angelique LokZ.V. de Stormvogel16:25
5Marlie BraberZ.V. de Stormvogel16:94
6Ronald van HoutertDe Dommelbaarzen17:14
7Roelien BraberZ.V. de Stormvogel17:44
8Marcel KortZ.V. de Stormvogel17:64
9Jan de LaatAquaAmigos18:43
10Carla ViergeverLuctor et Emergo18:48
11Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust19:18
12Arno LoofZ. & P.C. de Schelde19:70
13Lianne MeermanLuctor et Emergo19:73
14Rinse RookerPSV20:52
15Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust21:78
16Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom22:36
17Gonnie BakPSV22:55
18Martin StroosnijderSg ZOC23:90PR +1.65 (22:25)
19Lenie BalZ.V. de Stormvogel24:88
20Sylvia de KortLuctor et Emergo31:68
21Annie de VosOld Dutch35:96

Programma 4: 50 m. Schoolslag Mix onbekend
1Harold MatlaPSV31:98
2Peter RomkesLuctor et Emergo34:68
3Peter v. MeerveldAZ&PC35:59
4Dennis KlopBiesboschzwemmers36:14
5Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust36:58
6Willem ZwiersAquaAmigos37:38
7Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers37:79
8Han RuijsRZ38:96
9Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust39:76
10Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis40:31
11Renee de KokPSV41:09
12Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis41:41
13Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel41:47
14Rob HanouPSV42:02
15André BrasZ.V. Den Doorn42:28
16Ronald van HoutertDe Dommelbaarzen42:45
17Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust43:74
18Inge de LaatAquaAmigos43:80
19Herman ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel44:03
20Carla ViergeverLuctor et Emergo44:27
21Ruud SloofDe Rijn44:78
22Karin RommersPSV46:74
23Arno LoofZ. & P.C. de Schelde50:75
24Martin StroosnijderSg ZOC53:64PR +1.75 (51:89)
25Ad TersteegOld Dutch56:98
26Marianne MaandonksPSV1:25:70
Sylvia de KortLuctor et Emergo1:06:33SK

Programma 5: 200 m. Rugslag Mix onbekend
1Francijna de KooterBiesboschzwemmers2:48:73
2Peter de LangeZ.V. de Stormvogel2:54:17
3Helma KootAZ&PC2:55:32
4Donald UijtenbogaartHet Y2:57:11
5Kitty van GendtPSV2:57:77
6Angelique LokZ.V. de Stormvogel3:01:84
7Roelien BraberZ.V. de Stormvogel3:14:02
8Mirjam den HoudijkerZPB H&L Productions3:15:59
9Rinse RookerPSV3:17:32
10Jan de LaatAquaAmigos3:28:64

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Philippe van den DungenAquaAmigos12:90
2Stan DekkerPlons13:06
3Phil TrethewieZ.V. Den Doorn13:27
4Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust13:53
5Gino MartijnRZ13:57
6Perry PrincePlons13:68
7Peter FölkerAqua-Novio-9413:82
8Tom UilenbergZ.V. Den Doorn13:86
9Ronald van HoutertDe Dommelbaarzen14:31
10Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis14:69
11Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis14:75
12Leo den DekkerPlons14:79
13Rinse RookerPSV14:82
14Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers14:89
15Roelien BraberZ.V. de Stormvogel15:37
16Rob van WijkDES15:44
17Marlie BraberZ.V. de Stormvogel15:80
18Hans HartelohDES16:18
19Ruud SloofDe Rijn16:27
20Lianne MeermanLuctor et Emergo16:71
21Marcel KortZ.V. de Stormvogel16:77
22Meke OomensOld Dutch17:01
23Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust17:03
24Martin StroosnijderSg ZOC18:13PR +0.24 (17:89)
25Gonnie BakPSV18:82
26Frans van der WalleOld Dutch19:26
27Lenie BalZ.V. de Stormvogel20:20
28Sylvia de KortLuctor et Emergo24:47
29Annie de VosOld Dutch27:32
Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust----ng

Programma 7: 100 m. Schoolslag Mix onbekend
1Harold MatlaPSV1:12:54
2Peter v. MeerveldAZ&PC1:18:03
3Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:20:19
4Peter RomkesLuctor et Emergo1:21:78
5Willem ZwiersAquaAmigos1:22:93
6Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:23:25
7Han RuijsRZ1:24:06
8Niels van WageningenD'Elft1:24:18
9Claudia van DrunenAquaAmigos1:25:06
10Wouter van der SteltBiesboschzwemmers1:25:59
11Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:28:61
12Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel1:30:84
13Erik de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:33:30
14Meke OomensOld Dutch1:34:02
15Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:34:07
16Patty VerhagenPSV1:34:76
17Jan de LaatAquaAmigos1:35:20
18Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust1:35:49
19Ronald van HoutertDe Dommelbaarzen1:35:72
20Linda HoogendamWVZ1:36:33
21Carla ViergeverLuctor et Emergo1:37:19
22Ruud SloofDe Rijn1:37:70
23Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:37:78
24Kitty van GendtPSV1:39:07
25Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom1:40:53
26Chantal van IsterdaelPSV1:42:14
27Herman ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel1:42:85
28Mar van GeelOld Dutch1:43:01
29Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:43:20
30Martin StroosnijderSg ZOC1:56:22PR +4.64 (1:51:58)
31Ad TersteegOld Dutch2:13:30
999Liselotte JolingPSV----

Programma 8: 25 m. Rugslag Mix onbekend
1Peter de LangeZ.V. de Stormvogel16:73
2Peter FölkerAqua-Novio-9416:78
3Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust17:05
4Rinse RookerPSV18:25
5Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis18:39
6Marlie BraberZ.V. de Stormvogel19:86
7Ronald van HoutertDe Dommelbaarzen21:32
8Hans HartelohDES21:59
9Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust21:93
10Clementine van BruxvoortZPB H&L Productions22:81
11Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust22:99
12Frans van der WalleOld Dutch23:24
13Lenie BalZ.V. de Stormvogel25:16
14Martin StroosnijderSg ZOC28:58PR
15Annie de VosOld Dutch29:19

Programma 9: 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Philippe van den DungenAquaAmigos25:93
2Stan DekkerPlons26:11
3Harold MatlaPSV27:79
4Phil TrethewieZ.V. Den Doorn27:84
5René BrasZ.V. Den Doorn28:06
6Peter v. MeerveldAZ&PC28:36
7Tom UilenbergZ.V. Den Doorn28:59
8Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust28:66
9Gino MartijnRZ28:81
10Peter FölkerAqua-Novio-9428:94
11Willem ZwiersAquaAmigos29:55
12Perry PrincePlons29:78
13Marco de BatZ. & P.C. de Schelde30:32
14Linda HoogendamWVZ30:73
14Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers30:73
16Han RuijsRZ30:89
17Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis31:13
18Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis31:47
19André BrasZ.V. Den Doorn31:52
20Nic GeersGouwestaete31:87
21Patrick van HaarenZ.V. de Stormvogel31:88
22Marlie BraberZ.V. de Stormvogel32:04
23Roelien BraberZ.V. de Stormvogel32:22
24Francijna de KooterBiesboschzwemmers32:29
25Joop van EijkPlons32:39
26Rob van WijkDES32:89
27Renee de KokPSV33:77
28Angelique LokZ.V. de Stormvogel33:79
29Inge de LaatAquaAmigos33:90
30Kristien van den MoortelSHARK33:94
31Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust34:07
32Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch34:46
33Chantal van IsterdaelPSV34:85
34Jan de LaatAquaAmigos35:28
35Ruud SloofDe Rijn35:46
36Jolanda SytsmaZ. & P.C. de Schelde35:69
37Rob HanouPSV36:08
38Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom36:21
39Lianne MeermanLuctor et Emergo36:24
40Mirjam den HoudijkerZPB H&L Productions36:31
41Hans HartelohDES37:02
42Mar van GeelOld Dutch38:13
43Herman ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel39:17
44Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust40:69
45Martin StroosnijderSg ZOC41:32PR +0.93 (40:39)
46Gonnie BakPSV42:58
47Bart RoelseLuctor et Emergo46:17
48Frans van der WalleOld Dutch46:98
49Ad TersteegOld Dutch48:92
50Sylvia de KortLuctor et Emergo53:11
51Marianne MaandonksPSV1:14:23

Programma 10: 100 m. Vlinderslag Mix onbekend
1Oscar van HolsteynAquaAmigos1:05:12
2Philippe van den DungenAquaAmigos1:11:64
3Niels van WageningenD'Elft1:14:15
4Donald UijtenbogaartHet Y1:20:17
5Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:23:85
6Claudia van DrunenAquaAmigos1:23:92
7Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers1:25:95
8Jolanda van GendtPSV1:25:96
9Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:34:57
10Meke OomensOld Dutch1:35:65
11Kristien van den MoortelSHARK1:35:90
12Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:39:90
13Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:40:20
Peter de LangeZ.V. de Stormvogel1:34:85VC
Mar van GeelOld Dutch2:13:50VC

Programma 11: 4x 50 m. Rugslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:45:06
Marlie Braber46:39:00
Angelique Lok46:39:00
Patrick van Haaren46:39:00
Peter de Lange46:39:00
Ploeg Stzw: PSV2:48:77
Chantal van Isterdael46:39:00
Jolanda van Gendt46:39:00
Kitty van Gendt46:39:00
Renee de Kok46:39:00
Ploeg Stzw: PSV2:48:77
Ploeg Stzw: PSV2:48:77
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:23:00
Ron van Vliet46:39:00
Lenie Bal46:39:00
Marijke van Hoek46:39:00
Abe Kramer46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:23:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:23:00

Programma 12: 800 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Ralf PetersKZ & PC9:40:00
2Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust9:44:57
3Mark GorissenKZ & PC9:55:54
4Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde10:14:02
5Arno WoutersZPC De Zeeuwse Kust10:29:22
6Leo den DekkerPlons10:30:95
7Linda HoogendamWVZ10:43:48
8Patty VerhagenPSV10:47:40
9Oscar van HolsteynAquaAmigos10:49:11
10Helma KootAZ&PC11:09:00
11Dennis KlopBiesboschzwemmers11:09:70
12Phil TrethewieZ.V. Den Doorn11:27:95
13Jolanda van GendtPSV11:30:32
14Rob HanouPSV12:11:88
15Nic GeersGouwestaete12:28:38
16Kristien van den MoortelSHARK12:30:58
17Roelien BraberZ.V. de Stormvogel12:37:71
18Meke OomensOld Dutch12:43:18
19Yvonne vd GuchteLuctor et Emergo13:12:56
20Rudolf DegenaarPSV14:52:87
21Mar van GeelOld Dutch14:57:59
22Gonnie BakPSV15:01:07
23Clementine van BruxvoortZPB H&L Productions15:19:93
24Ad TersteegOld Dutch17:51:64
25Annie de VosOld Dutch18:45:94

Terug