Uitslagen Zeeuwse Sprintwedstrijd, 03-05-2009, Oostburg

Programma 1: 50 m. Schoolslag Dames onbekend
1Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom36:09
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde36:42
3Naomi GelderlandZ.C. Koewacht36:72
4Emke ErpelinckZ.V. de Honte38:25
5Nikita KruisNayade38:52
6Jaimy KortZ.V. de Stormvogel39:97
7Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom40:17
8Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust40:46
9Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde40:89
10Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis41:17
11Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom41:39
12Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom41:88
13Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom42:66
14Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom44:10
15Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom46:53
15Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom46:53

Programma 2: 50 m. Schoolslag Heren onbekend
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde30:36
2Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde30:73
3Nathan TramperZ.V. de Bevelanders31:42
4Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde33:11
5Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel33:56
6Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust33:58
7Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel33:72
8Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders35:36
9Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde35:99
10Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders36:07
10Roel DellaertZ.V. de Bruinvis36:07
12Robin DellaertZ.V. Scheldestroom36:84
13Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom39:11
14Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom44:95
BMSander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom42:02BM
BMIvan DellaertZ.V. Scheldestroom48:92BM

Programma 3: 50 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:65
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust37:70
3Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde38:90
4Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders40:36
5Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom40:72
6Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders40:94
7Iris ErpelinckZ.V. de Honte41:24
8Esther PootZ. & P.C. de Ganze41:62
9Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom44:65
Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel----AA

Programma 4: 50 m. Schoolslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde31:51
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom34:76
3Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde34:83
4Sander BoidinZ.V. Scheldestroom34:86
5Davy HermansZ.V. Scheldestroom34:86
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis36:42
7Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom36:53
8Peter CornelisZ.V. Scheldestroom36:71
9Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde38:10
10Tom ErpelinckZ.V. de Honte38:15
11Andrew van VlietZ.V. de Stormvogel38:32
11Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld38:32
13Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust38:75
14Christian van BommelSg ZOC39:02PR +0.67 (38:35)
15Roel van DrongelenZ.V. de Honte39:54
16Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom39:61

Programma 5: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders36:40
2Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust36:54
3Merel van DrongelenZ.V. de Honte38:02
4Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom39:10
5Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde39:15
6Kelly BergezZ.C. Koewacht39:79
7Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde40:24
8Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders40:56
9Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust41:06
10Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde41:14
11Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde41:84
12Femke HielZ.C. Koewacht42:92
13Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel43:24
13Nadine KosterZ.C. Koewacht43:24
15Simone van KerckhovenZ.V. de Honte43:67
16Lotte DalmeijerLuctor et Emergo43:95
17Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom44:32
18Lore van RielZ. & P.C. de Schelde44:94
19Ilona VrolijkZ.V. Scheldestroom49:54
20Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom51:81

Programma 60: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
1Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust33:58
2Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze34:31
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders34:36
4Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde34:40
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde37:31
6Robin HermansTRB-RES37:40
7Jordy de KokZ.V. de Bevelanders38:72
8Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht39:02
9Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde39:69
9Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde39:69
11Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:81
12Robin NahonZ.V. de Bevelanders39:88
13Jorn de KlerkSg ZOC40:40PR -0.87 (41:28)
14Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht41:34
Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 61: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis34:74
2Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde35:97
3Levy KortZ.V. de Stormvogel39:72
4Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders40:98
5Jan KindtZ.V. de Honte43:84
6Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel43:91
7Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte44:25
8Jeroen RuissenZ.C. Koewacht44:91
9Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom45:19
10Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders46:23
11Tim TottZ.V. Scheldestroom49:54
12Max EngelenZ.V. Scheldestroom50:36
Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust39:72SL

Programma 7: 50 m. Schoolslag Meisjes Minioren 5 el
1Manon AerssensPSV44:14
2Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders46:14
3Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde46:67
4Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde46:82
5Nikita van den OudenNuenen48:08
6Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde48:62
7Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis48:72
8Imke BunZ.C. Koewacht48:73
9Elise de KwaadstenietZ. & P.C. de Schelde49:35
10Stephanie de RoosZ.V. de Honte49:88
11Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze50:08
12Meike RomeijnsenZ. & P.C. de Schelde50:67
13Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust51:53
14Laura ThomaesZ.V. Scheldestroom53:09
15Nicole ThomaesZ.V. Scheldestroom53:68
16Manon van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:00:60
Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust41:22
2Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust42:02
3Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust43:98
4Arjen HielZ.C. Koewacht44:97
5Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde45:79
6Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom46:56
7Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom46:75
8Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom46:80
9Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde47:92
10Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust48:09
11Ruben HamelinkZ.V. de Bevelanders49:25
12Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde50:70
13Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze50:82
14Vincent de VosZ. & P.C. de Schelde52:66
15Nicky BergezZ.C. Koewacht53:15
16Arco NahonZ.V. de Bevelanders53:92
Niek van HeeschZ.C. Koewacht----AA

Programma 9: 50 m. Rugslag Dames onbekend
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde30:80
2Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom33:24
3Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom34:07
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte34:24
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom34:56
6Nikita KruisNayade34:99
7Jaimy KortZ.V. de Stormvogel37:11
8Emke ErpelinckZ.V. de Honte37:29
9Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis38:04
9Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom38:04
11Naomi GelderlandZ.C. Koewacht38:82
12Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom38:95
13Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom39:44
14Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde39:89
15Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom41:38
16Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom43:29

Programma 10: 50 m. Rugslag Heren onbekend
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde28:65
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders30:10
3Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde30:36
4Roel DellaertZ.V. de Bruinvis30:64
5Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel31:02
5Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust31:02
7Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde31:40
8Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel32:14
9Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders32:39
10Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde33:47
11Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders35:14
12Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom35:15
13Robin DellaertZ.V. Scheldestroom37:77
14Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom46:99
BMSander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom40:98BM
BMIvan DellaertZ.V. Scheldestroom46:94BM

Programma 11: 50 m. Rugslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel30:94
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust31:02
3Iris ErpelinckZ.V. de Honte34:92
4Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders35:61
5Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde36:14
6Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:04
7Esther PootZ. & P.C. de Ganze37:26
8Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders37:86
9Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom38:76
10Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom38:79
Moja HeyneZ.V. de Honte40:52RC

Programma 12: 50 m. Rugslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:85
2Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust29:73
3Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom30:08
4Davy HermansZ.V. Scheldestroom32:02
5Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde32:24
6Christian van BommelSg ZOC33:02PR +0.92 (32:10)
7Sander BoidinZ.V. Scheldestroom33:22
7Tom ErpelinckZ.V. de Honte33:22
9Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis33:50
10Peter CornelisZ.V. Scheldestroom34:42
11Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde35:46
12Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom35:74
13Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld36:71
14Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom38:46

Programma 13: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Lotte DalmeijerLuctor et Emergo34:53
2Merel van DrongelenZ.V. de Honte35:52
3Larissa JansenZ.V. de Bevelanders35:76
4Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust36:36
5Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde36:63
6Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders36:72
7Kelly BergezZ.C. Koewacht37:20
8Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom37:64
9Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel38:64
10Lindsay van der MeerZ.V. de Bevelanders39:08
11Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde39:51
12Laura ReymZ. & P.C. de Schelde39:78
13Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom41:13
14Lore van RielZ. & P.C. de Schelde45:45
15Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom45:82
16Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom47:45
17Ilona VrolijkZ.V. Scheldestroom47:94

Programma 140: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze29:95
2Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust32:22
3Sven IvensZ.V. de Bruinvis32:56
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders32:56
5Robin HermansTRB-RES33:93
6Richard OskamZ. & P.C. de Schelde34:39
7Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde35:39
8Robin NahonZ.V. de Bevelanders35:58
9Jorn de KlerkSg ZOC36:57PR -0.63 (37:20)
10Jordy de KokZ.V. de Bevelanders37:02
11Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom37:38
12Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde37:64
13Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde38:69
14Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht39:08
15Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht39:85
Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:85RF

Programma 141: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde32:76
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis33:10
3Levy KortZ.V. de Stormvogel35:57
4Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust36:08
5Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders37:58
6Jeroen RuissenZ.C. Koewacht41:35
7Tim TottZ.V. Scheldestroom41:48
8Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte41:50
9Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel41:76
10Jan KindtZ.V. de Honte43:11
11Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom44:16
12Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders44:37

Programma 15: 50 m. Rugslag Meisjes Minioren 5 el
1Manon AerssensPSV40:86
2Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde42:19
2Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde42:19
4Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders42:29
4Nikita van den OudenNuenen42:29
6Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust43:51
7Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde43:75
8Elise de KwaadstenietZ. & P.C. de Schelde44:54
9Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis46:36
10Indra ReijnhoutZ.V. de Bevelanders46:71
11Imke BunZ.C. Koewacht47:17
12Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte47:28
13Inge van DoeselaarZ.V. Scheldestroom48:01
14Nicole ThomaesZ.V. Scheldestroom50:28
15Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze50:54
16Stephanie de RoosZ.V. de Honte51:54
17Laura ThomaesZ.V. Scheldestroom53:43

Programma 16: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust36:50
2Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust38:57
3Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze39:52
3Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom39:52
5Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust40:31
6Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde41:45
7Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust42:43
8Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde43:18
9Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom44:01
10Nicky BergezZ.C. Koewacht45:53
11Vincent de VosZ. & P.C. de Schelde46:34
12Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde46:76
13Romano de BruijneZ. & P.C. de Schelde47:08
14Arco NahonZ.V. de Bevelanders47:86
15Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom48:92
Ruben HamelinkZ.V. de Bevelanders46:76RD

Programma 17: 50 m. Vlinderslag Dames onbekend
1Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders30:54
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom30:82
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde31:38
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte31:74
5Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust32:82
6Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom32:88
7Nikita KruisNayade33:26
8Emke ErpelinckZ.V. de Honte33:60
9Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom33:97
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht34:34
11Joy TramperZ.V. de Bevelanders34:52
12Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde35:06
13Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis37:11
14Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:69
15Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom38:47
16Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom38:76
17Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom40:50
18Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom42:85

Programma 18: 50 m. Vlinderslag Heren onbekend
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde26:42
2Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders27:43
3Nathan TramperZ.V. de Bevelanders27:59
4Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde28:42
5Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde28:72
5Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel28:72
7Roel DellaertZ.V. de Bruinvis28:95
8Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde29:62
9Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel29:89
10Robin DellaertZ.V. Scheldestroom30:07
11Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom31:04
11Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders31:04
13Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom49:82
BMSander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom39:78BM
BMIvan DellaertZ.V. Scheldestroom51:29BM

Programma 19: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel29:95
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust31:12
3Iris ErpelinckZ.V. de Honte31:53
4Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders34:47
5Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders34:72
6Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde35:54
7Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom36:02
8Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom36:26
9Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust37:45
10Esther PootZ. & P.C. de Ganze38:82
Moja HeyneZ.V. de Honte----AA

Programma 20: 50 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde27:72
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom28:53
3Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust29:06
4Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde29:65
5Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis29:75
6Tom ErpelinckZ.V. de Honte29:90
7Davy HermansZ.V. Scheldestroom30:06
8Sander BoidinZ.V. Scheldestroom31:36
9Peter CornelisZ.V. Scheldestroom32:45
10Christian van BommelSg ZOC32:93PR +1.11 (31:82)
11Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde33:45
12Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld33:65
13Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom34:54
14Andrew van VlietZ.V. de Stormvogel34:74
Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 21: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 3 el
1Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust31:92
2Larissa JansenZ.V. de Bevelanders31:98
3Merel van DrongelenZ.V. de Honte34:22
4Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom34:70
5Lotte DalmeijerLuctor et Emergo35:04
6Kelly BergezZ.C. Koewacht35:06
7Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders35:43
8Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde35:97
9Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde36:94
10Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde37:54
11Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel37:88
12Laura ReymZ. & P.C. de Schelde38:89
13Lore van RielZ. & P.C. de Schelde39:82
14Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom41:66
15Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom44:31

Programma 220: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze29:17
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders29:42
3Sven IvensZ.V. de Bruinvis29:82
4Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust29:94
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde31:66
6Jordy de KokZ.V. de Bevelanders32:84
7Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde33:08
8Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht33:86
9Robin HermansTRB-RES34:08
10Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom35:76
11Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde36:59
12Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht36:99
13Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:78
14Jorn de KlerkSg ZOC37:95PR +0.87 (37:08)
15Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde38:15
16Robin NahonZ.V. de Bevelanders39:49

Programma 221: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis30:75
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde30:75
3Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust33:11
4Levy KortZ.V. de Stormvogel34:26
5Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders35:97
6Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte40:94
7Jeroen RuissenZ.C. Koewacht41:76
8Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom46:18
9Max EngelenZ.V. Scheldestroom47:65
10Tim TottZ.V. Scheldestroom47:78
Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders----AA
Jan KindtZ.V. de Honte40:47VD

Programma 23: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5 el
1Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde41:59
1Manon AerssensPSV41:59
3Nikita van den OudenNuenen42:08
4Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders42:70
5Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis43:68
6Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde47:02
7Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust47:34
8Imke BunZ.C. Koewacht48:34
9Daphne LouwsSG de Zeeuwse Kust48:95
10Elise de KwaadstenietZ. & P.C. de Schelde49:73
11Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust49:95
12Nicole ThomaesZ.V. Scheldestroom50:12
13Meike RomeijnsenZ. & P.C. de Schelde50:76
14Indra ReijnhoutZ.V. de Bevelanders52:73
15Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte52:92
16Manon van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:06:70
Inge van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:01:34VB

Programma 24: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust35:86
2Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust37:32
3Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust38:36
4Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde39:54
5Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze40:65
6Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde41:12
7Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust41:98
8Nicky BergezZ.C. Koewacht44:06
9Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde45:26
10Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom48:26
11Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom50:48
12Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom50:92
Arjen HielZ.C. Koewacht----AA
Ruben HamelinkZ.V. de Bevelanders46:51VB
Romano de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:00:27VC

Programma 25: 50 m. Vrijeslag Dames onbekend
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:29
2Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders29:24
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom29:24
4Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom29:33
5Nikita KruisNayade29:77
6Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom29:86
7Evi ErpelinckZ.V. de Honte30:07
8Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust30:44
9Joy TramperZ.V. de Bevelanders31:18
10Emke ErpelinckZ.V. de Honte31:66
11Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde31:72
11Naomi GelderlandZ.C. Koewacht31:72
13Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom31:74
14Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis33:00
15Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom33:90
16Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom35:59
17Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom35:86
18Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom38:38

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Heren onbekend
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde24:54
2Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde25:74
3Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders25:81
4Roel DellaertZ.V. de Bruinvis26:00
5Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust26:04
6Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel26:16
7Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust26:52
7Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde26:52
9Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel26:56
10Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders27:46
11Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom27:92
12Robin DellaertZ.V. Scheldestroom28:73
13Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom36:56
Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde----AA
Nathan TramperZ.V. de Bevelanders----AA
BMSander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom34:50BM
BMIvan DellaertZ.V. Scheldestroom38:11BM

Programma 27: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel26:76
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust28:04
3Iris ErpelinckZ.V. de Honte29:68
4Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders30:06
5Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom30:66
6Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust31:04
7Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde31:67
8Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom31:99
9Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders32:99
10Esther PootZ. & P.C. de Ganze34:14
11Moja HeyneZ.V. de Honte37:34
Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 28: 50 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde24:95
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom25:77
3Tom ErpelinckZ.V. de Honte26:68
4Davy HermansZ.V. Scheldestroom27:41
5Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis27:63
6Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust27:71
7Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde27:82
8Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom28:82
9Peter CornelisZ.V. Scheldestroom28:88
10Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom28:95
11Christian van BommelSg ZOC28:96PR +0.54 (28:42)
12Sander BoidinZ.V. Scheldestroom29:16
13Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde29:32
14Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld30:02
15Roel van DrongelenZ.V. de Honte33:11

Programma 29: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders28:89
2Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust30:73
3Femke HielZ.C. Koewacht30:86
4Kelly BergezZ.C. Koewacht31:14
5Merel van DrongelenZ.V. de Honte31:41
6Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders31:48
7Lotte DalmeijerLuctor et Emergo31:79
8Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel32:33
9Simone de RijckeZ.C. Koewacht32:54
9Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde32:54
11Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde33:28
11Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom33:28
13Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde33:47
14Laura ReymZ. & P.C. de Schelde34:79
15Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom35:17
16Lore van RielZ. & P.C. de Schelde37:78
16Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom37:78
18Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom39:64
Ilona VrolijkZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 300: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze26:64
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders27:36
2Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust27:36
4Sven IvensZ.V. de Bruinvis28:24
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde28:50
6Jordy de KokZ.V. de Bevelanders29:10
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld29:69
8Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde29:79
9Jorn de KlerkSg ZOC30:07PR -0.38 (30:45)
10Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde30:16
11Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde30:28
11Robin HermansTRB-RES30:28
13Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom30:85
14Robin NahonZ.V. de Bevelanders31:27
15Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht32:19
16Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht32:29

Programma 301: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde28:04
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis29:02
3Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust30:55
4Levy KortZ.V. de Stormvogel31:20
5Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte32:15
6Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders32:36
7Jeroen RuissenZ.C. Koewacht32:60
8Tim TottZ.V. Scheldestroom35:74
9Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders35:89
10Jan KindtZ.V. de Honte35:97
11Max EngelenZ.V. Scheldestroom36:36
12Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:83

Programma 31: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis34:32
2Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde35:60
3Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders35:84
4Nikita van den OudenNuenen36:29
5Manon AerssensPSV36:31
6Elise de KwaadstenietZ. & P.C. de Schelde38:13
7Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust38:15
8Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde38:72
9Meike RomeijnsenZ. & P.C. de Schelde41:16
10Indra ReijnhoutZ.V. de Bevelanders42:89
11Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte43:81
12Inge van DoeselaarZ.V. Scheldestroom45:67
13Nicole ThomaesZ.V. Scheldestroom46:90
14Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom48:68
15Laura ThomaesZ.V. Scheldestroom49:88
16Manon van de WoestijneZ.V. Scheldestroom56:09
Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde----AA

Programma 32: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust31:54
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust31:54
3Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust31:80
4Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde33:74
5Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde35:36
6Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust35:47
7Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze35:72
8Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde35:94
9Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom36:20
10Ruben HamelinkZ.V. de Bevelanders37:67
11Vincent de VosZ. & P.C. de Schelde37:83
12Arjen HielZ.C. Koewacht38:14
13Nicky BergezZ.C. Koewacht38:86
14Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom40:07
15Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom40:15
16Arco NahonZ.V. de Bevelanders41:62
17Romano de BruijneZ. & P.C. de Schelde41:69

Programma 33: 100 m. Wisselslag Dames onbekend
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:08:86
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:11:67
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:12:55
4Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:15:31
4Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:15:31
4Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:15:31
7Nikita KruisNayade1:15:53
8Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:16:78
9Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:17:23
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:17:75
11Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:18:27
12Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:20:23
13Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:21:56
14Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:23:39
15Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:24:24
16Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom1:28:33
17Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:29:03
18Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom1:33:32

Programma 34: 100 m. Wisselslag Heren onbekend
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:01:73
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:03:68
3Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:04:64
4Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel1:05:62
5Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:06:04
6Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:07:39
7Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:08:06
8Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:08:27
8Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:08:27
10Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:10:23
11Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders1:11:42
12Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:12:70
13Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:12:98
14Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:14:23
15Patrick van AkkerenZ.V. Scheldestroom1:37:24
BMSander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:27:53BM
Ivan DellaertZ.V. Scheldestroom1:41:58VE

Programma 35: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:07:92
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:11:16
3Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:13:75
4Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:19:02
5Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:19:39
6Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:20:94
7Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:21:42
8Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:22:47
9Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust1:22:76
10Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom1:30:83
999Esther PootZ. & P.C. de Ganze----

Programma 36: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:03:13
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:04:73
3Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:07:62
4Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:08:47
5Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:08:93
6Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:09:59
7Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:13:63
8Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:14:06
9Christian van BommelSg ZOC1:14:08PR +1.79 (1:12:29)
10Peter CornelisZ.V. Scheldestroom1:14:33
11Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:42
12Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:16:20
Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis----AM

Programma 37: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:13:64
2Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:14:42
3Kelly BergezZ.C. Koewacht1:18:34
4Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:18:52
5Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:19:08
6Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:19:20
7Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:20:30
8Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:21:81
9Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:22:77
10Femke HielZ.C. Koewacht1:23:67
11Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:23:90
12Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel1:24:13
13Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:27:77
14Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:29:73
15Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:30:28
16Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:31:99
17Nadia van de WoestijneZ.V. Scheldestroom1:35:57
18Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom1:50:02
Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde----AA

Programma 380: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:06:80
2Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:08:04
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:09:06
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:12:53
5Robin HermansTRB-RES1:13:01
6Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:13:70
7Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:15:54
8Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:17:31
9Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom1:17:84
10Jorn de KlerkSg ZOC1:18:59PR -0.82 (1:19:41)
10Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:18:59
12Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:95
13Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde1:19:09
14Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:20:08
15Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht1:22:95
Jordy de KokZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 381: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:09:16
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:09:48
3Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:15:34
4Levy KortZ.V. de Stormvogel1:18:34
5Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:25:37
6Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:27:48
7Jan KindtZ.V. de Honte1:28:89
8Jeroen RuissenZ.C. Koewacht1:28:96
9Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:32:36
10Tim TottZ.V. Scheldestroom1:33:69
11Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:35:09
Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:37:35RH

Terug