Uitslagen District competitie #5, 05-04-2009, Kapelle

Programma 1: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis2:11:49
Sven Ivens46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Francis Ryckaert46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:16:11
Jorg Verhallen46:39:00
Roel van Drongelen46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:18:38
Bonno Jansen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte3:09:92
Robbe van Rie46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Michael van Acker46:39:00
Luc Tieleman46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: De Honte2:07:38
Moja Heyne46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze2:17:06
Manon van der Heijden46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Esther Poot46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze2:26:76
Daphne de Koster46:39:00
Vera Poot46:39:00
Danielle Rabout46:39:00
Stefanie Korsuize46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:28:41
Judith Schuijs46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:40:29
Simone van Kerckhoven46:39:00
Amy Verhallen46:39:00
Sanne Hemelaar46:39:00
Dian de Keyzer46:39:00

Programma 3: 100 m. Wisselslag Mix Minioren 4 el
1Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:46:18
2Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze1:46:51
3Anne de MeurichyZ.V. de Honte1:47:68
4Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:49:73
5Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:54:10
6Vincent OosterhoffSg ZOC1:55:76PR
7Vanity de RoosZ.V. de Honte1:57:00
8Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis2:02:57
9Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze2:13:94
10Rany van AckerZ.V. de Honte2:14:25
Charlotte StrackZ.V. de Honte2:04:10VC
Martijn van DriesscheZ.V. de Honte2:06:61SD
Deveney DunnesSg ZOC2:15:44VCPR
Tristan KloetSg ZOC2:20:32VCPR
Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld2:21:94VC
Sanne PotappelZ.V. Zeelandia2:35:35VCPR
Dennis RombautZ.V. de Honte2:39:68VC
999Maaike van CampenZ.V. de Honte----
999Gelein van HaelstZ.V. de Otters----

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld43:42
1Simone van KerckhovenZ.V. de Honte43:42
3Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld44:95
4Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld46:95
5Amy VerhallenZ.V. de Honte48:64
6Lisa de KeyzerZ.V. de Honte50:78
7Isabel StrackZ.V. de Honte55:38
8Sanne HemelaarZ.V. de Honte56:60
9Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte57:00
10Kayleigh KloetSg ZOC58:02PR
11Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:07:31
Laura TielemanZ.V. de Honte1:09:51VC

Programma 5: 25 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis18:10
2Vera PootZ. & P.C. de Ganze18:51
3Lise VossenSg ZOC18:84PR
4Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze20:01
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders21:59
6Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze21:60
7Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze21:72
8Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze22:36
9Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze24:94
10Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze26:42
11Veerle de RijkZ.V. de Honte27:26
12Kimberly de WitteZ.V. de Honte28:72
Daphne ErpelinckZ.V. de Honte35:47VC
999Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters----
999Agnes van CampenZ.V. de Honte----

Programma 6: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Mark PotappelZ.V. Zeelandia49:00PR -3.95 (52:95)
2Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis49:44
3Michael van AckerZ.V. de Honte50:38
4Luc TielemanZ.V. de Honte1:01:36
Noud van SpallZ.V. Zeelandia49:48VCPR +1.75 (47:73)
Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis1:00:84VC

Programma 7: 25 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze17:89
2Bob BoerZ.V. de Otters22:90
3Lars PlatjouwZ.V. de Otters25:47
4Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze25:82
5Justin v.d. WerfZ.V. de Otters26:16
Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders23:98VC
Thomas van der BentZ.V. de Otters25:81VD
Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze26:90VD
Stijn van der KelenZ.V. de Otters27:42VC

Programma 8: 200 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:10:81
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:11:48
3Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:51
4Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:20:23
5Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:20:42
6Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:21:26
7Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:22:02
8Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:22:54
9Lise VossenSg ZOC1:25:18PR
10Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:27:13
11Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:42
12Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:76
BMCarmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:04:23BM
999Laura ReymZ. & P.C. de Schelde----

Programma 10: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:04:06
2Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:12:70
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:14:31
4Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:19:36
5Jan KindtZ.V. de Honte1:20:80
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:92
7Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:33:46
8Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:33:74
9Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:57
BMTom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:05:34BM

Programma 12: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:13:27
2Joline VerhallenZ.V. de Honte1:19:52
3Judith SchuijsSg ZOC1:22:07PR -4.28 (1:26:35)
3Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:22:07
5Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:25:64
6Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:27:10
7Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:42
8Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:33:29
9Daira JansenSg ZOC1:33:82PR +1.40 (1:32:42)
10Moja HeyneZ.V. de Honte1:33:89
11Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:46:89
999Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze----
999Romy SwildensZ.V. OnderdakEx----

Programma 13: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:13:02
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:41
3Jorn de KlerkSg ZOC1:19:42PR +0.01 (1:19:41)
4Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:20:95
5Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:23:81
6Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:26:79
7Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:29:42
8Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:29:67
9Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:82
10Jan KindtZ.V. de Honte1:32:54
11Bob BoerZ.V. de Otters1:44:60
Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:25:86RH
Robbe van RieZ.V. de Honte1:30:95VE

Programma 14: 100 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 15: 50 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
1Joline VerhallenZ.V. de Honte35:57
2Merel van DrongelenZ.V. de Honte35:90
3Dian de KeyzerZ.V. de Honte38:57
4Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis38:61
4Enia HeyneZ.V. de Honte38:61
6Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld39:31
7Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld42:40
8Daira JansenSg ZOC43:48PR +1.12 (42:36)
9Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte47:38
10Veerle de RijkZ.V. de Honte51:37
11Kimberly de WitteZ.V. de Honte58:30
12Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:03:18
999Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis----

Programma 16: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 17: 50 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
1Christian van BommelSg ZOC32:35PR +0.25 (32:10)
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:06
3Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis34:07
4Jorg VerhallenZ.V. de Honte35:00
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld36:46
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:86
7Jorn de KlerkSg ZOC38:45PR +1.25 (37:20)
8Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis41:51
9Robbe van RieZ.V. de Honte43:23
10Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld48:16
11Michael van AckerZ.V. de Honte48:55
12Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld49:02
13Luc TielemanZ.V. de Honte59:16

Programma 18: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis2:36:59
2Emke ErpelinckZ.V. de Honte2:45:92
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:48:67
4Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis2:57:51
5Margreta JansenSg ZOC3:06:54PR +1.48 (3:05:06)
6Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld3:26:32
999Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis----

Programma 19: 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1Jill VernimmenZ.V. de Otters1:22:33
2Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:22:95
3Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:24:83
4Moja HeyneZ.V. de Honte1:36:95
5Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:36
6Natasja de RoosZ.V. de Honte1:41:51
7Bianca SmetSg ZOC1:50:42PR +19.92 (1:30:50)
Enia HeyneZ.V. de Honte----EB
999Stefanie PeetersZ. & P.C. de Ganze----
999Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze----

Programma 20: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte2:25:13
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis2:27:07
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis2:36:32
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:39:54PR +6.49 (2:33:05)
5René van OudenaardeSg ZOC2:40:57PR +6.42 (2:34:15)
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:41:33

Programma 21: 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:06:62
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:17:45
3Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:19:00
4Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:21:16
5Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:22:79
6Tobias HaakZ.V. de Otters1:23:02
7Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:32:30
8Jan van AckerZ.V. de Honte1:58:80
999Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze----

Programma 22: 25 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
1Anne de MeurichyZ.V. de Honte25:13
2Vanity de RoosZ.V. de Honte26:32
2Charlotte StrackZ.V. de Honte26:32
4Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld26:39
5Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze26:45
6Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis27:10
7Vincent OosterhoffSg ZOC27:78PR
8Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte27:79
9Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze27:84
10Aura van der VleutenZ.V. de Otters29:52
11Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze29:58
12Dennis RombautZ.V. de Honte29:77
13Tristan KloetSg ZOC29:80PR +1.32 (28:48)
14Deveney DunnesSg ZOC30:01PR +0.99 (29:02)
15Martijn van DriesscheZ.V. de Honte30:29
16Rany van AckerZ.V. de Honte34:64
17Sanne PotappelZ.V. Zeelandia41:14PR +1.99 (39:15)
999Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters----
999Maaike van CampenZ.V. de Honte----
999Gelein van HaelstZ.V. de Otters----

Programma 23: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis34:42
2Simone van KerckhovenZ.V. de Honte35:77
3Lise VossenSg ZOC36:33PR
4Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld37:27
5Vera PootZ. & P.C. de Ganze37:47
6Amy VerhallenZ.V. de Honte39:45
7Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:86
8Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders40:08
9Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze40:57
10Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze40:94
11Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte41:20
12Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld41:75
13Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze42:01
14Lisa de KeyzerZ.V. de Honte42:90
15Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze43:24
16Sanne HemelaarZ.V. de Honte44:33
17Isabel StrackZ.V. de Honte44:36
18Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze45:03
19Stephanie de RoosZ.V. de Honte45:09
20Anne de MeurichyZ.V. de Honte46:73
21Kayleigh KloetSg ZOC47:20PR -2.25 (49:45)
21Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze47:20
23Veerle de RijkZ.V. de Honte49:14
24Rany van AckerZ.V. de Honte51:51
25Laura TielemanZ.V. de Honte51:82
26Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis52:08
27Kimberly de WitteZ.V. de Honte55:95
28Aura van der VleutenZ.V. de Otters59:42
29Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:07:50
999Agnes van CampenZ.V. de Honte----
999Maaike van CampenZ.V. de Honte----

Programma 25: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze35:46
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia40:15PR -1.76 (41:92)
3Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis40:32
4Michael van AckerZ.V. de Honte41:77
5Mark PotappelZ.V. Zeelandia41:84PR +0.15 (41:69)
6Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders43:64
7Vincent OosterhoffSg ZOC43:89PR
8Thomas van der BentZ.V. de Otters44:54
9Justin v.d. WerfZ.V. de Otters46:98
10Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis47:59
11Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze48:23
12Luc TielemanZ.V. de Honte49:40
13Stijn van der KelenZ.V. de Otters52:52
14Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze56:54
15Martijn van DriesscheZ.V. de Honte56:70

Programma 27: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte37:82
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze43:20
3Lise VossenSg ZOC44:45PR
4Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze45:38
5Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze46:14
6Santa PoppeZ.V. de Bruinvis46:42
7Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld47:33
7Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze47:33
9Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:35
10Sanne HemelaarZ.V. de Honte52:92
11Amy VerhallenZ.V. de Honte53:64
BMMarieke DaleboutZ.V. OnderdakEx41:57BM
999Laura ReymZ. & P.C. de Schelde----

Programma 28: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis36:57
2Jan KindtZ.V. de Honte44:56
3Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld46:44
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze50:20
5Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld51:07
6Lars PlatjouwZ.V. de Otters52:28
7Noud van SpallZ.V. Zeelandia52:43PR +0.59 (51:84)
8Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis55:86
9Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:01:08PR +2.32 (58:76)

Programma 29: 200 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 30: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:13:58
2Joline VerhallenZ.V. de Honte1:17:88
3Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:21:83
4Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:22:57
5Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:23:43
6Judith SchuijsSg ZOC1:24:65PR -1.65 (1:26:30)
7Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:27:02
8Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:28:71
9Dian de KeyzerZ.V. de Honte1:29:46
10Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:30:78
11Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:31:75
12Moja HeyneZ.V. de Honte1:32:98
13Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:32
14Daira JansenSg ZOC1:35:29PR -1.85 (1:37:14)
15Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:38:49
16Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:39:98
Jill VernimmenZ.V. de Otters1:24:90RD
999Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis----
999Romy SwildensZ.V. OnderdakEx----

Programma 31: 200 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 32: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:11:20
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:13:65
3Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:19:51
4Jorn de KlerkSg ZOC1:21:18PR -2.14 (1:23:32)
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:11
6Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:26:64
7Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:27:34
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:29:08
9Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:29:35
10Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:29:88
11Robbe van RieZ.V. de Honte1:35:70
12Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:42:92
13Bob BoerZ.V. de Otters1:54:89
Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:68RD
999Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze----

Programma 33: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:04:52
2Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:13:36
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:01
4Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:17:20
5Enia HeyneZ.V. de Honte1:19:66
6Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:20:91
999Laura ReymZ. & P.C. de Schelde----

Programma 34: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte58:39
2Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:02:49
3Christian van BommelSg ZOC1:02:51PR +0.40 (1:02:11)
3Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:02:51
5Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:03:07
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:05:87
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:12:40
8Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:16:23
9Roel van DrongelenZ.V. de Honte1:19:36

Programma 35: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis29:72
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte30:20
3Emke ErpelinckZ.V. de Honte30:59
4Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze32:74
5Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis32:79
6Jill VernimmenZ.V. de Otters32:97
7Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:19
8Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis34:20
9Margreta JansenSg ZOC34:42PR +0.64 (33:78)
10Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx35:22
11Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze35:70
12Elise PlatjouwZ.V. de Otters35:97
13Dian de KeyzerZ.V. de Honte35:99
14Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze36:49
15Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze37:49
16Natasja de RoosZ.V. de Honte38:21
16Esther PootZ. & P.C. de Ganze38:21
18Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze38:36
19Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld38:79
20Bianca SmetSg ZOC45:21PR +9.81 (35:40)
999Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze----
999Stefanie PeetersZ. & P.C. de Ganze----
999Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis----
999Romy SwildensZ.V. OnderdakEx----

Programma 36: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis25:99
2Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde26:37
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis26:53
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak27:13PR -0.01 (27:14)
5Tom ErpelinckZ.V. de Honte27:99
6Erik VermueZ. & P.C. de Ganze29:22
7Jorg VerhallenZ.V. de Honte29:29
8René van OudenaardeSg ZOC29:54PR +1.43 (28:11)
9Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld29:74
10Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx29:82
11Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:62
12Tobias HaakZ.V. de Otters30:85
13Bart VerhallenZ.V. de Honte31:30
14Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze31:97
15Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze32:10
16Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze33:42
17Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze33:54
18Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze33:61
19Roel van DrongelenZ.V. de Honte34:82
20Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze35:18
21Bart SeijZ.V. de Honte35:22
22Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze35:74
23Jan van AckerZ.V. de Honte37:88

Programma 37: 4x 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
Ploeg Stzw: De Honte2:48:90
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Michael van Acker46:39:00
Luc Tieleman46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:50:89
Thijs van Spall46:39:00
Mark Potappel46:39:00
Jordy Johann46:39:00
Noud van Spall46:39:00

Programma 38: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze1:47:97
Christian Mehlbaum46:39:00
Isrid Wigman46:39:00
Yannick Hoffmann46:39:00
Selena Kuijt46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte1:57:65
Dennis Rombaut46:39:00
Anne de Meurichy46:39:00
Martijn van Driessche46:39:00
Vanity de Roos46:39:00

Programma 39: 8x 50 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:02:94
Diego De Meyer46:39:00
Santa Poppe46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Tamara van de Plasse46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:03:10
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Robbe van Rie46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Jorg Verhallen46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia4:24:54
Thijs van Spall46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze4:31:12
Daniel Mehlbaum46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Lukas de Hamer46:39:00
Manon van der Heijden46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Esther Poot46:39:00
Erik Vermue46:39:00
Linda van de Ree46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:57:45
Michael van Acker46:39:00
Simone van Kerckhoven46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Moja Heyne46:39:00
Roel van Drongelen46:39:00
Dian de Keyzer46:39:00
Bart Verhallen46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia5:00:64
Jordy Johann46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Daira Jansen46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Corina Baaij46:39:00

Terug