Uitslagen Swimkick wedstrijden deel 4, 29-03-2009, Vlissingen

Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 1t/m3
1Ruden de RidderPSV21:12
2Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust23:79
3Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust25:15
4Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust31:88
5Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze31:97
Madelief PoortvlietLuctor et Emergo----ng
Madelief de WitLuctor et Emergo27:48VC
Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust29:77VC
Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust30:13VC
Sander van HoutertLuctor et Emergo31:61VC
Amy Lee WatsonZ.V. de Bevelanders32:72VC
Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust34:44VC
Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust35:72VC
Tristan KloetSg ZOC35:75VCPR +1.92 (33:83)
Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust43:46VC
999Flory BiermaZ.V. de Stormvogel----
999Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4t/m5(6)
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze21:91
2lisanne BoonmanZ. & P.C. de Ganze23:04
3Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust23:40
4Larissa WesterweeleLuctor et Emergo24:59
5Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze25:65
6Kayleigh KloetSg ZOC26:54PR -0.22 (26:76)
7Lene MakkinkZ.V. de Stormvogel26:68
8Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze26:71
9Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze28:06
10Gianno van den BergZ.V. de Stormvogel28:68
11Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel29:32
12Iverna MeermanLuctor et Emergo29:44
13Deveney DunnesSg ZOC30:08PR -0.54 (30:62)
14Zevanja MastwijkZ. & P.C. de Ganze30:32
15Emily van StaverenLuctor et Emergo30:53
16Nadia SusiLuctor et Emergo30:79
Fiorucci de NooijerLuctor et Emergo----ng
Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders24:98VC
Charlotte de LooseLuctor et Emergo28:41VC
Assia SusiLuctor et Emergo31:26VC
Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze39:06VC
999Rowan TollenaarZ.V. de Stormvogel----
999Marek SiebelinkZ.V. de Stormvogel----
999Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze----

Programma 3: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 1t/m3
Geen deelnemers gevonden

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 4t/m5(6)
1Noud van SpallZ.V. Zeelandia47:73PR -4.63 (52:36)
2Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders51:37
3Kim Van GemertLuctor et Emergo52:92
4Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel53:28
5Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust53:65
6Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust55:55
7Jason de VisserZ.V. de Stormvogel57:05
8Daan PompiesLuctor et Emergo1:01:13
9Nadja van den BroekeZ.V. de Stormvogel1:01:89
10Dominique WesselZ.V. de Stormvogel1:05:51
Sylvana VogelZ.V. de Stormvogel1:02:24VA

Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 1t/m3
1Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust22:49
2Ruben CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust25:47
3Tristan KloetSg ZOC26:66PR
4Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust27:52
5Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust29:15
6Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust29:73
7Parel BunZPC De Zeeuwse Kust33:08
8Mirjam van BelzenZPC De Zeeuwse Kust34:40
9Jarno MeermanLuctor et Emergo41:32

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4t/m5(6)
1Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust20:23
2Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze20:51
3Nadia SusiLuctor et Emergo23:48
4Assia SusiLuctor et Emergo24:60
5Omar AbarkanZ.V. de Stormvogel25:94
999Rowan TollenaarZ.V. de Stormvogel----

Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 1t/m3
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust41:54
2Ruden de RidderPSV43:52
3Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust45:40
4Amy Lee WatsonZ.V. de Bevelanders46:01
5Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust47:33
6Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust49:95
7Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust50:43
8Madelief de WitLuctor et Emergo51:78
9Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze55:59
10Sander van HoutertLuctor et Emergo1:00:66
Madelief PoortvlietLuctor et Emergo----ng
999Flory BiermaZ.V. de Stormvogel----

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4t/m5(6)
1Lene MakkinkZ.V. de Stormvogel45:90
2Gianno van den BergZ.V. de Stormvogel48:12
3Vicky den EngelsmanZ.V. de Stormvogel48:86
4Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel49:64
5Iverna MeermanLuctor et Emergo49:78
6Charlotte de LooseLuctor et Emergo52:98
7Deveney DunnesSg ZOC59:33PR +4.64 (54:69)
8Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze1:06:72
999Marek SiebelinkZ.V. de Stormvogel----
999Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze----

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix Minioren 4t/m5(6)
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:27:50
2Jason de VisserZ.V. de Stormvogel1:28:09
3Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel1:30:69
4Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:31:40
5Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust1:33:76
6Sylvana VogelZ.V. de Stormvogel1:34:35
7Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:37:87
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:38:60PR +5.62 (1:32:98)
9Larissa WesterweeleLuctor et Emergo1:40:07
10lisanne BoonmanZ. & P.C. de Ganze1:44:51
11Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze1:44:52
12Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:44:66
13Dominique WesselZ.V. de Stormvogel1:45:44
14Nadja van den BroekeZ.V. de Stormvogel1:46:70
15Kim Van GemertLuctor et Emergo1:49:28
16Kayleigh KloetSg ZOC1:51:72PR +0.67 (1:51:05)
17Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:52:10
18Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze1:56:24
19Zevanja MastwijkZ. & P.C. de Ganze2:00:53
20Daan PompiesLuctor et Emergo2:00:65
21Emily van StaverenLuctor et Emergo2:08:81
22Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze2:09:10
Fiorucci de NooijerLuctor et Emergo----ng

Terug