Uitslagen Zeeuwse Competitie #4, 22-03-2009, Zierikzee

Programma 1: 100 m. Schoolslag Dames 11 en ouder
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:27:47
2Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:28:86
3Judith SchuijsSg ZOC1:31:67PR -2.00 (1:33:67)
4Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:32:47
5Jill VernimmenZ.V. de Otters1:34:56
6Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:38:48
7Lise VossenSg ZOC1:39:33PR -12.67 (1:52:00)
8Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:40:92
9Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:80
10Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:44:72
11Daira JansenSg ZOC1:44:90PR -4.36 (1:49:26)
12Romy SwildensZ.V. OnderdakEx1:48:80
13Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:50:44
999Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 1T50: 50 m. Schoolslag Dames 11 en ouder
Daira JansenSg ZOC49:55TTPR -0.86 (50:41)

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren 11 jaar en ouder
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:13:26
2René van OudenaardeSg ZOC1:20:88PR +5.11 (1:15:77)
3Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:23:54
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:47
5Christian van BommelSg ZOC1:26:51PR +1.89 (1:24:62)
6Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:28:48
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:70
8Jorn de KlerkSg ZOC1:30:26PR +0.87 (1:29:39)
9Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze1:30:40
10Tobias HaakZ.V. de Otters1:33:04
11Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze1:33:62
12Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:56
13Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:07
14Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:39:73
15Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:41:19
16Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:47:50
17Martin StroosnijderSg ZOC1:51:58PR -1.77 (1:53:35)
18Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:51:97
19Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:55:89
999Stef GoenseZ.V. de Otters----
999Mark PotappelZ.V. Zeelandia----PR: (2:14:10)

Programma 3: 50 m. Vlinderslag Dames 11 jaar en ouder
1Jill VernimmenZ.V. de Otters38:56
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld38:97
3Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze40:06
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:29
5Romy SwildensZ.V. OnderdakEx41:37
6Judith SchuijsSg ZOC41:61PR -0.79 (42:40)
7Lise VossenSg ZOC43:03PR -20.75 (1:03:78)
8Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze43:34
9Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze43:98
10Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:95
11Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld49:58

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Heren 11 jaar en ouder
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde30:35
2Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak31:60PR +0.51 (31:09)
3Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters34:85
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld34:97
5Erik VermueZ. & P.C. de Ganze35:56
6Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze39:20
7Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze41:70
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze42:46
9Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze43:13
10Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld57:30
11Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:02:51
999Stef GoenseZ.V. de Otters----
999Mark PotappelZ.V. Zeelandia----PR: (52:95)

Programma 5: 200 m. Wisselslag Dames 11 jaar en ouder
1Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx2:59:70
2Esther PootZ. & P.C. de Ganze3:03:72
3Margreta JansenSg ZOC3:09:37PR +4.31 (3:05:06)
4Daira JansenSg ZOC3:19:83PR -5.96 (3:25:79)
5Elise PlatjouwZ.V. de Otters3:24:25
6Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:40:98
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:29:84VD
999Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 6: 200 m. Wisselslag Heren 11 jaar en ouder
1Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:46:29
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:00:31
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze3:14:43
4Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze3:18:88
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:20:50
Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:00:70RH
Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze3:05:64VD

Programma 7: 50 m. Vrijeslag Dames 11 jaar en ouder
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze32:76
2Jill VernimmenZ.V. de Otters33:57
3Romy SwildensZ.V. OnderdakEx34:61
4Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx34:63
5Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze34:89
6Judith SchuijsSg ZOC35:10PR +0.74 (34:36)
7Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze35:84
7Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze35:84
9Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze36:29
10Vera PootZ. & P.C. de Ganze36:39
11Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:82
12Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze37:76
13Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze38:26
14Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld38:60
15Lise VossenSg ZOC38:92PR
16Daira JansenSg ZOC41:17PR +2.43 (38:74)
17Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:60
18Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld43:16

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Heren 11 jaar en ouder
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde26:67
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze29:23
3Christian van BommelSg ZOC29:48PR +1.06 (28:42)
4René van OudenaardeSg ZOC29:71PR +1.60 (28:11)
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:90
6Jorn de KlerkSg ZOC31:20PR +0.75 (30:45)
7Tobias HaakZ.V. de Otters32:11
8Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze32:47
9Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze33:89
10Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze35:07
11Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze35:84
12Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:39
13Lars PlatjouwZ.V. de Otters38:45
14Martin StroosnijderSg ZOC40:39PR -0.26 (40:65)
15Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld49:48
999Stef GoenseZ.V. de Otters----
999Mark PotappelZ.V. Zeelandia----PR: (41:69)

Programma 9: 200 m. Rugslag Dames 11 jaar en ouder
1Margreta JansenSg ZOC3:07:17PR +6.07 (3:01:10)
2Judith SchuijsSg ZOC3:12:88PR
3Elise PlatjouwZ.V. de Otters3:29:32

Programma 10: 200 m. Rugslag Heren 11 jaar en ouder
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:40:69PR +4.58 (2:36:12)
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:03:48
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze3:04:45
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze3:12:42
5Tobias HaakZ.V. de Otters3:14:86
Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze----ng
Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze3:07:72RD

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Dames 11 jaar en ouder
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:28:17
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:70
3Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:73
999Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 12: 100 m. Vlinderslag Heren 11 jaar en ouder
1René van OudenaardeSg ZOC1:14:09PR +4.20 (1:09:90)
2Christian van BommelSg ZOC1:17:76PR +3.90 (1:13:86)
3Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:19:23
4Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:39:54

Programma 13: 8x 50 m. Vrijeslag Mix 11 jaar en ouder
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia----ED
Margreta Jansen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze4:33:16
Esther Poot46:39:00
Lukas de Hamer46:39:00
Linda van de Ree46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Erik Vermue46:39:00
Nicole Cappon46:39:00
Kevin Timmer46:39:00
Ploeg Stzw: Z&PC de Ganze4:54:57
Manon van der Heijden46:39:00
Kevin Dane46:39:00
Ellen Stolk46:39:00
Roy Zeilstra46:39:00
Vera Poot46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Danielle Rabout46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia5:11:82
Chantal Vermeulen46:39:00
Bonno Jansen46:39:00
Eva Pijpelink46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Sanne Stroosnijder46:39:00
Jordy Johann46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00

Terug