Uitslagen Klubkampioenschappen 2009, 15-02-2009, Kapelle

Programma 1: 50 m. Vlinderslag Mix onbekend
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak31:13PR +0.04 (31:09)
2Christian van BommelSg ZOC31:82PR -0.55 (32:36)
3René van OudenaardeSg ZOC31:84PR +0.11 (31:73)
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld33:51
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld34:38
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:65
7Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld38:88
8Jorn de KlerkSg ZOC39:00PR +1.92 (37:08)
8Margreta JansenSg ZOC39:00PR +0.71 (38:29)
10Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld40:13
11Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld40:56
12Jaap de MunckZ.V. Zeelandia40:64PR +2.84 (37:79)
13Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld41:96
14Judith SchuijsSg ZOC42:40PR -0.92 (43:32)
15Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:45
16Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:60
17Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld43:00
18Daira JansenSg ZOC43:20PR -1.44 (44:64)
19Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld43:48
20Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld43:86
21Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld46:63
22Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld47:50
23Coert van SpallZ.V. Zeelandia48:18PR +0.45 (47:73)
24Bianca SmetSg ZOC50:70PR +6.10 (44:60)
25Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld51:13
26Noud van SpallZ.V. Zeelandia52:36PR -3.05 (55:41)
27Mark PotappelZ.V. Zeelandia52:95PR -2.87 (55:82)
28Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld56:77
29Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia59:97PR +11.97 (48:00)
999Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix onbekend
1Kayleigh KloetSg ZOC26:76PR -0.36 (27:12)
2Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld30:76
3Deveney DunnesSg ZOC30:84PR +0.22 (30:62)
4Tristan KloetSg ZOC33:83PR
5Sanne PotappelZ.V. Zeelandia37:83PR -6.33 (44:16)

Programma 3: 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak27:26PR +0.12 (27:14)
2Christian van BommelSg ZOC28:95PR +0.53 (28:42)
3René van OudenaardeSg ZOC29:39PR +1.28 (28:11)
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld29:73
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:64
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:67
7Jorn de KlerkSg ZOC31:48PR +1.03 (30:45)
8Jaap de MunckZ.V. Zeelandia33:26PR +1.19 (32:07)
9Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld34:11
10Judith SchuijsSg ZOC34:54PR +0.18 (34:36)
11Margreta JansenSg ZOC34:58PR +0.80 (33:78)
12Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:71
13Coert van SpallZ.V. Zeelandia34:75PR +1.08 (33:67)
14Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld35:57
15Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld35:67
16Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld35:89
17Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld36:10
18Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld37:71
19Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld38:32
20Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:36
21Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld39:15
21Daira JansenSg ZOC39:15PR +0.42 (38:74)
23Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:97
24Noud van SpallZ.V. Zeelandia42:08PR +0.16 (41:92)
25Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld43:45
26Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld43:90
27Bianca SmetSg ZOC44:53PR +9.13 (35:40)
28Mark PotappelZ.V. Zeelandia45:39PR +3.70 (41:69)
29Kayleigh KloetSg ZOC49:45PR -0.41 (49:86)
30Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia49:67PR +11.67 (38:00)
31Deveney DunnesSg ZOC57:34PR +2.65 (54:69)
32Tristan KloetSg ZOC1:02:17PR -1.92 (1:04:09)
33Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:02:93
34Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:03:23PR -7.99 (1:11:22)
999Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 4: 25 m. Vrijeslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 6: 50 m. Rugslag Mix onbekend
1Christian van BommelSg ZOC33:07PR +0.97 (32:10)
2Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak34:67PR +1.45 (33:22)
3Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld35:67
4René van OudenaardeSg ZOC36:32PR +1.38 (34:94)
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:42
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld36:51
7Jorn de KlerkSg ZOC38:26PR +1.06 (37:20)
8Judith SchuijsSg ZOC39:42PR +1.62 (37:79)
9Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld39:76
10Margreta JansenSg ZOC39:90PR +1.40 (38:51)
11Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld40:08
12Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:79
13Jaap de MunckZ.V. Zeelandia41:84PR +2.59 (39:25)
14Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:18
15Daira JansenSg ZOC43:48PR +1.12 (42:36)
16Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld44:02
17Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld44:70
18Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld44:95
19Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld45:23
20Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld45:45
21Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld46:16
22Coert van SpallZ.V. Zeelandia49:76PR +4.78 (44:98)
23Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld49:82
24Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld50:02
25Noud van SpallZ.V. Zeelandia50:16PR +0.93 (49:23)
26Bianca SmetSg ZOC50:69PR +7.99 (42:70)
27Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld50:95
28Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia52:95PR +11.25 (41:70)
29Kayleigh KloetSg ZOC53:02PR +0.62 (52:40)
30Mark PotappelZ.V. Zeelandia54:46PR +3.77 (50:69)
31Tristan KloetSg ZOC1:02:91PR +4.93 (57:98)
32Deveney DunnesSg ZOC1:05:73PR +5.84 (59:90)
33Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:48
34Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:12:09PR +3.89 (1:08:20)
999Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 7: 25 m. Rugslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 50 m. Schoolslag Mix onbekend
1René van OudenaardeSg ZOC39:54PR +4.60 (34:94)
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:60
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:14
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak40:33PR +2.89 (37:44)
5Jorn de KlerkSg ZOC41:60PR +0.06 (41:54)
6Christian van BommelSg ZOC42:23PR +3.88 (38:35)
7Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld42:26
8Jaap de MunckZ.V. Zeelandia42:46PR +3.66 (38:79)
9Judith SchuijsSg ZOC43:20PR +0.64 (42:56)
10Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld43:67
11Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld46:12
12Margreta JansenSg ZOC46:31PR -0.04 (46:35)
13Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld46:48
14Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld46:64
15Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld47:92
16Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld49:05
17Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:04
18Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld51:36
19Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld51:66
20Daira JansenSg ZOC51:67PR +1.26 (50:41)
21Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld51:81
22Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld52:04
23Noud van SpallZ.V. Zeelandia52:60PR +0.76 (51:84)
24Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld55:32
25Bianca SmetSg ZOC56:04PR +10.94 (45:10)
26Kayleigh KloetSg ZOC56:52PR +0.83 (55:69)
27Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:01:23
28Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia1:02:23PR +10.93 (51:30)
29Tristan KloetSg ZOC1:02:86PR +2.29 (1:00:57)
30Deveney DunnesSg ZOC1:07:56PR +3.20 (1:04:36)
31Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:08:29PR +9.53 (58:76)
32Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:26:39PR -3.73 (1:30:12)
999Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 9: 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 10: 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Terug