Uitslagen District comp #3, 18-01-2009, Goes

Programma 1: 4x 100 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:34:39
Roel Dellaert46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia5:05:42
Christian van Bommel46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte5:09:30
Jorg Verhallen46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:16:38
Arjan van Boven46:39:00
Sebastiaan Haak46:39:00
Tobias Haak46:39:00
Erwin van Boven46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:30:94
Kevin Dane46:39:00
Erik Vermue46:39:00
Robert Steendijk46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:32:86
Lukas de Hamer46:39:00
Kevin Timmer46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Bas Wullems46:39:00

Programma 3: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
Ploeg Stzw: De Honte4:57:36
Iris Erpelinck46:39:00
Laura Reym46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia5:28:76
Sylvia Mollet46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte5:49:75
Simone van Kerckhoven46:39:00
Amy Verhallen46:39:00
Moja Heyne46:39:00
Enia Heyne46:39:00

Programma 4: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el
1Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte23:79
2Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx23:88
3Anne de MeurichyZ.V. de Honte24:75
4Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze25:12
5Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze25:20
6Vanity de RoosZ.V. de Honte25:23
7Rany van AckerZ.V. de Honte26:02
8Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis28:28
9Charlotte StrackZ.V. de Honte29:25
Vincent OosterhoffSg ZOC25:97VCPR +0.45 (25:52)
Aura van der VleutenZ.V. de Otters31:05VC
Deveney DunnesSg ZOC32:00VCPR +1.38 (30:62)
Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze33:44VC
Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld35:86VC
Dennis RombautZ.V. de Honte38:42VC
Sanne PotappelZ.V. Zeelandia44:16VCPR

Programma 5: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Simone van KerckhovenZ.V. de Honte47:87
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis48:41
3Vera PootZ. & P.C. de Ganze48:69
4Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze50:67
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders50:77
6Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:92
7Stephanie de RoosZ.V. de Honte51:47
8Amy VerhallenZ.V. de Honte52:82
9Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx52:84
10Sanne HemelaarZ.V. de Honte53:32
11Isabel StrackZ.V. de Honte54:00
12Britt StolkZ. & P.C. de Ganze54:54
13Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze54:80
14Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze55:48
15Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze55:73
16Kayleigh KloetSg ZOC56:07PR +0.38 (55:69)
17Lisa de KeyzerZ.V. de Honte56:32
18Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze57:78
19Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze58:41
20Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:01:36
21Zevanja MastwijkZ. & P.C. de Ganze1:02:06
22Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze1:03:59
23Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:03:65
24Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:04:95
Laura TielemanZ.V. de Honte----AA

Programma 6: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis48:65
2Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze50:19
3Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze52:61
4Noud van SpallZ.V. Zeelandia53:10PR +1.26 (51:84)
5Lars PlatjouwZ.V. de Otters55:04
6Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders55:07
7Bob BoerZ.V. de Otters57:04
8Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze57:10
9Michael van AckerZ.V. de Honte57:43
10Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:01:14PR +2.38 (58:76)
11Thomas van der BentZ.V. de Otters1:01:70
12Vincent OosterhoffSg ZOC1:02:51PR
13Justin v.d. WerfZ.V. de Otters1:03:00
14Luc TielemanZ.V. de Honte1:07:11
15Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze1:07:31

Programma 7: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte33:90
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze34:65
3Laura ReymZ. & P.C. de Schelde39:54
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:39
5Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze44:15
6Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx45:02
7Lise VossenSg ZOC45:15PR -18.63 (1:03:78)
8Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze45:82
9Santa PoppeZ.V. de Bruinvis46:82
10Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze47:74
11Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze49:42
12Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld51:63
13Christianne VerbraekenZ.V. de Honte55:08
BMMargreta JansenSg ZOC39:71BMPR +1.42 (38:29)
BMCorina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld41:72BM
BMEls DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld47:93BM

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis31:12
2Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze39:11
3Jan KindtZ.V. de Honte40:98
4Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte41:60
5Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze42:86
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld46:78
7Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis51:99
BMRené van OudenaardeSg ZOC32:67BMPR +0.94 (31:73)
Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:04:28VC
999Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 9: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 10: 50 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte35:00
2Joline VerhallenZ.V. de Honte35:65
3Jill VernimmenZ.V. de Otters36:76
4Esther PootZ. & P.C. de Ganze37:10
5Judith SchuijsSg ZOC37:79PR -1.68 (39:47)
6Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis39:21
7Moja HeyneZ.V. de Honte41:64
8Elise PlatjouwZ.V. de Otters41:69
9Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld41:94
10Romy SwildensZ.V. OnderdakEx42:22
11Daira JansenSg ZOC42:36PR -1.50 (43:86)
12Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze42:70
13Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze42:92
14Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze47:12

Programma 11: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis32:90
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:68
3Jorn de KlerkSg ZOC37:20PR -0.96 (38:15)
4Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis38:63
5Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze40:11
6Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze40:57
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:19
8Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze41:86
9Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze42:80
10Bob BoerZ.V. de Otters46:76
11Michael van AckerZ.V. de Honte50:42

Programma 13: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis32:51
2Merel van DrongelenZ.V. de Honte32:69
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld33:83
4Enia HeyneZ.V. de Honte34:40
5Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis34:85
6Sanne HemelaarZ.V. de Honte47:11
7Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:11:40

Programma 14: 50 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis27:95
2Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis27:99
3Christian van BommelSg ZOC28:72PR +0.30 (28:42)
4Jorg VerhallenZ.V. de Honte29:14
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld30:13
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld31:43
7Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis34:71
8Luc TielemanZ.V. de Honte56:18

Programma 15: 200 m. Schoolslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:24:29
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:25:25
3Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:26:79
4Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:29:45
5Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:30:63
6Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:30:64
7Judith SchuijsSg ZOC1:33:67PR -0.51 (1:34:18)
8Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:34:29
9Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis1:34:39
10Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:35:45
11Jill VernimmenZ.V. de Otters1:35:98
12Margreta JansenSg ZOC1:39:75PR +1.68 (1:38:07)
13Judith ZijlemanZ. & P.C. de Ganze1:42:84
14Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:43:26
15Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx1:44:36
16Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:46:77
17Moja HeyneZ.V. de Honte1:49:55
18Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze1:50:58
19Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx1:59:92
20Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld2:02:45
999Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 17: 200 m. Schoolslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:10:26
2Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:14:77
3René van OudenaardeSg ZOC1:19:70PR +3.93 (1:15:77)
4Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:20:81
5Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:21:87
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:21:89
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:23:42
8Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:25:72
9Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:25:77
10Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:26:73
11Christian van BommelSg ZOC1:26:97PR +2.35 (1:24:62)
12Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:27:26
13Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:04
14Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze1:29:07
15Arjan van BovenZ.V. de Otters1:29:16
16Jorn de KlerkSg ZOC1:29:71PR +0.32 (1:29:39)
17Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze1:31:77
18Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:85
18Tobias HaakZ.V. de Otters1:32:85
20Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:37:92
21Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:38:01
22Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:61
23Jan van AckerZ.V. de Honte1:50:12
Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:35:51SK

Programma 19: 50 m. Rugslag Mix Minioren 4 el
1Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze50:53
2Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte51:62
3Anne de MeurichyZ.V. de Honte52:99
4Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze54:93
5Charlotte StrackZ.V. de Honte56:90
5Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze56:90
7Tristan KloetSg ZOC57:98PR
8Vanity de RoosZ.V. de Honte58:28
9Rany van AckerZ.V. de Honte58:95
10Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis59:18
11Deveney DunnesSg ZOC59:90PR -0.20 (1:00:10)
12Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:08:20PR
13Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:12:17
14Dennis RombautZ.V. de Honte1:18:25

Programma 20: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:34:20
2Amy VerhallenZ.V. de Honte1:41:90
3Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:46
4Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:16
5Sanne HemelaarZ.V. de Honte1:52:64
6Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:54:39
7Kayleigh KloetSg ZOC1:56:23PR
8Lisa de KeyzerZ.V. de Honte1:59:31
9Laura TielemanZ.V. de Honte2:20:31
10Daphne ErpelinckZ.V. de Honte2:22:49
BMEvi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:17BM
Isabel StrackZ.V. de Honte1:58:33RC

Programma 21: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Vera PootZ. & P.C. de Ganze42:42
2Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze46:19
3Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis46:67
4Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze48:50
5Britt StolkZ. & P.C. de Ganze48:86
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders48:86
7Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze49:21
8Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze53:51
9Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx54:51
10Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze57:54
11Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze59:89
12Zevanja MastwijkZ. & P.C. de Ganze1:00:60
13Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:01:48
14Aura van der VleutenZ.V. de Otters1:10:13
Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze1:23:47RC

Programma 22: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:43:03
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:46:73PR -9.52 (1:56:25)
3Michael van AckerZ.V. de Honte1:47:97
4Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:51:56PR
Luc TielemanZ.V. de Honte2:26:86RF

Programma 23: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze41:03
2Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders52:03
3Justin v.d. WerfZ.V. de Otters55:61
4Vincent OosterhoffSg ZOC59:47PR
5Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze1:00:37
Thomas van der BentZ.V. de Otters49:30RF
Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:00:97RC
Jesper VerschiereZ. & P.C. de Ganze1:07:89RD

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte32:75
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze33:75
3Laura ReymZ. & P.C. de Schelde34:56
4Santa PoppeZ.V. de Bruinvis35:51
5Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze36:24
6Lise VossenSg ZOC37:61PR
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:29
8Vera PootZ. & P.C. de Ganze40:22
9Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx40:42
10Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:97
11Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld44:50
12Christianne VerbraekenZ.V. de Honte45:60

Programma 25: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis29:38
2Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte33:47
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze35:17
4Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze35:35
5Jan KindtZ.V. de Honte36:70
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld37:11
7Lars PlatjouwZ.V. de Otters38:70
999Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 26: 200 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 27: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:14:56
2Joline VerhallenZ.V. de Honte1:21:05
3Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:22:38
4Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:22:66
5Judith SchuijsSg ZOC1:26:35PR -3.74 (1:30:09)
6Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:27:82
7Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:10
8Romy SwildensZ.V. OnderdakEx1:32:00
9Daira JansenSg ZOC1:32:42PR -3.22 (1:35:64)
10Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:33:60
11Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:33:87
12Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:36:13
13Moja HeyneZ.V. de Honte1:36:96
14Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:37:00
15Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:38:61
16Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:43:96
17Amy VerhallenZ.V. de Honte1:46:41
BMMarieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:24:94BM

Programma 28: 200 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 29: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:12:65
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:12:88
3Jorn de KlerkSg ZOC1:19:41PR -1.17 (1:20:58)
4Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:02
5Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:26:19
6Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:26:29
7Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:26:42
8Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:26:86
9Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:45
10Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:32:60
11Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:32:73
12Jan KindtZ.V. de Honte1:32:97
13Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze1:34:16
14Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:34:66
15Bob BoerZ.V. de Otters1:47:28
16Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:51:35PR +4.60 (1:46:75)
Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze1:25:35VC
Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:43RH
Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:46:17VCPR +2.48 (1:43:69)
999Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 30: 200 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 31: 100 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:14:17
2Joline VerhallenZ.V. de Honte1:22:56
3Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:27:20
4Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:28:12
5Enia HeyneZ.V. de Honte1:28:89
6Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:57
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:03
Christianne VerbraekenZ.V. de Honte2:15:43RD

Programma 32: 200 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 33: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:10:84
2Christian van BommelSg ZOC1:13:08PR +1.94 (1:11:14)
3Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:15:31
4Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:17:09
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:64
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:73

Programma 34: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:03:09
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:03:87
3Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:11:80
4Margreta JansenSg ZOC1:15:97PR +0.65 (1:15:31)
5Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:16:31
6Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis1:16:75
7Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:16
8Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:44
999Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 35: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Judith ZijlemanZ. & P.C. de Ganze31:51
2Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze33:01
3Jill VernimmenZ.V. de Otters33:08
4Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx35:32
4Romy SwildensZ.V. OnderdakEx35:32
6Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx36:07
7Stefanie PeetersZ. & P.C. de Ganze36:36
8Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze36:88
9Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze37:58

Programma 36: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte58:47
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis58:77
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis59:09
4Roel DellaertZ.V. de Bruinvis59:73
5René van OudenaardeSg ZOC1:05:77PR +3.16 (1:02:61)
6Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:06:03
7Jan van AckerZ.V. de Honte1:42:26

Programma 37: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde26:13
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze28:33
3Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx28:77
3Arjan van BovenZ.V. de Otters28:77
5Sebastiaan HaakZ.V. de Otters28:90
6Tobias HaakZ.V. de Otters30:04
7Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze31:69
8Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze31:94
9Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze32:10
10Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze34:32
11Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze37:35

Programma 38: 4x 50 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: De Honte2:25:09
Joline Verhallen46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Laura Reym46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:45:61
Danielle Rabout46:39:00
Stefanie Korsuize46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Esther Poot46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:53:92
Daira Jansen46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:07:82
Britt van Vossen46:39:00
Vera Poot46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Britt Stolk46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte3:11:89
Simone van Kerckhoven46:39:00
Sanne Hemelaar46:39:00
Moja Heyne46:39:00
Christianne Verbraeken46:39:00

Programma 39: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1 el
Ploeg Stzw: De Ganze1:38:13
Sander de Hamer46:39:00
Vera Poot46:39:00
Timo Zeilstra46:39:00
Jaimy de Vrieze46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze1:40:53
Jelle Keijser46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Jordan Vasseur46:39:00
Selena Kuijt46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia1:42:88
Noud van Spall46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Mark Potappel46:39:00
Kayleigh Kloet46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte1:44:61
Michael van Acker46:39:00
Simone van Kerckhoven46:39:00
Luc Tieleman46:39:00
Stephanie de Roos46:39:00

Terug