Uitslagen Swimkick #2, 14-12-2008, Kapelle

Programma 1: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 3 el
1Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust31:63
2Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze32:49
Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust25:73VA
Caroline VervuerenSVAZ27:29VC
Flory BiermaZ.V. de Stormvogel27:91VC
Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kust51:71VC
999Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 6 el
1Dagmar van AntwerpenZ. & P.C. de Ganze21:10
2Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders22:41
3Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel23:12
4lisanne BoonmanZ. & P.C. de Ganze24:12
5Marek SiebelinkZ.V. de Stormvogel24:39
6Sylvana VogelZ.V. de Stormvogel24:42
7Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze24:75
8Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust24:99
9Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze25:52
10Kim Van GemertLuctor et Emergo25:95
11Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders26:32
12Iverna MeermanLuctor et Emergo28:24
13Vicky den EngelsmanZ.V. de Stormvogel28:84
14Dominique WesselZ.V. de Stormvogel29:44
15Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel30:58
16Deveney DunnesZ.V. Zeelandia30:62PR -4.30 (34:92)
17Lene MakkinkZ.V. de Stormvogel31:29
18Zevanja MastwijkZ. & P.C. de Ganze32:04
Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust23:37VC
Vincent OosterhoffSg ZOC25:52VHPR
Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze26:67VC
Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze29:48VC
Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders29:79VC
Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze38:71VC
Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze38:93VC
Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust39:86VC
999Larissa WesterweeleLuctor et Emergo----
999Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 3: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 3 el
Jesse MulderLuctor et Emergo1:18:81VC

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Mix Minioren 3 el
1Daan PompiesLuctor et Emergo1:02:52

Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 3 el
1Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust22:69
2Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze24:51
3Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kust36:26
4Parel BunZPC De Zeeuwse Kust37:02
5Jarno MeermanLuctor et Emergo40:32

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 6 el
1Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders25:73
2Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust27:39

Programma 7: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 3 el
1Amy Lee WatsonZ.V. de Bevelanders46:11
2Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust48:01
3Flory BiermaZ.V. de Stormvogel51:52
4Caroline VervuerenSVAZ53:97
5Jesse MulderLuctor et Emergo55:33
5Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust55:33
7Dominique VogelLuctor et Emergo58:98
8Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:04:09

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 6 el
1Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel42:25
2Sylvana VogelZ.V. de Stormvogel43:33
3Dagmar van AntwerpenZ. & P.C. de Ganze43:85
4Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust44:39
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders44:61
6Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders45:19
7Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust45:54
8Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze45:98
9Lene MakkinkZ.V. de Stormvogel47:57
9Dominique WesselZ.V. de Stormvogel47:57
11Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze48:20
12Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze48:32
13Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel50:08
14Danielle RijnZ. & P.C. de Ganze50:10
15lisanne BoonmanZ. & P.C. de Ganze51:10
16Vicky den EngelsmanZ.V. de Stormvogel51:78
17Marek SiebelinkZ.V. de Stormvogel51:96
18Zevanja MastwijkZ. & P.C. de Ganze52:30
19Kim Van GemertLuctor et Emergo53:73
20Deveney DunnesZ.V. Zeelandia54:69PR -2.28 (56:97)
21Jelle KeijserZ. & P.C. de Ganze54:70
22Iverna MeermanLuctor et Emergo54:72
23Rachel WellemanZ. & P.C. de Ganze1:09:48
24Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:11:22PR
999Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix Minioren 3 el
1Vincent OosterhoffSg ZOC1:45:81PR
Daan PompiesLuctor et Emergo----AA
999Larissa WesterweeleLuctor et Emergo----

Programma 11: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 3 el
Geen deelnemers gevonden

Terug