Uitslagen Zeeuwse competitie #2, 30-11-2008, Goes

Programma 1: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:32:23
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:34:18
3Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:70
3Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:36:70
5Margreta JansenZ.V. Zeelandia1:38:07PR -1.97 (1:40:04)
6Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:42:51
7Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:42:86
8Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:43:95
9Lise VossenSg ZOC1:45:48PR -6.52 (1:52:00)
10Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:46:82
11Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:47:45
12Romy SwildensZ.V. OnderdakEx1:48:67
13Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze1:49:64
14Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze1:52:64
15Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:52:76

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:16:11
2Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:45
3René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:21:70PR +5.93 (1:15:77)
4Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:23:13
5Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:24:51
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:04
7Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:27:02
8Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:27:86PR +3.24 (1:24:62)
9Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:28:86
10Arjan van BovenZ.V. de Otters1:29:88
11Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:33
12Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze1:30:48
13Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:32:70PR +3.31 (1:29:39)
14Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:33
15Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:35:60
16Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:98
17Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:40:36
18Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:40:48PR +9.38 (1:31:10)
19Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:43:07
20Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:51
21Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:48:95
21Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:48:95
23Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia1:53:57PR +0.22 (1:53:35)
24Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:53:67
25Bob BoerZ.V. de Otters2:01:21
26Noud van SpallZ.V. Zeelandia2:06:42PR +7.58 (1:58:84)
999Mark PotappelZ.V. Zeelandia----PR: (2:14:10)

Programma 2T50: 50 m. Schoolslag Heren Senioren
Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld46:16TT

Programma 3: 50 m. Rugslag Dames Senioren
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld36:51
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:20
3Elise PlatjouwZ.V. de Otters42:51
4Daira JansenZ.V. Zeelandia43:86PR -0.18 (44:04)
5Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze44:14
6Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld46:89
7Bianca SmetZ.V. Zeelandia47:02PR +4.32 (42:70)
8Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld47:58
9Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld49:64
10Lise VossenSg ZOC49:86PR -13.71 (1:03:57)
11Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia50:76PR +9.06 (41:70)
Els den ToonderZ.V. Zeelandia48:86RDPR +1.92 (46:94)

Programma 4: 50 m. Rugslag Heren Senioren
1Sebastiaan HaakZ.V. de Otters34:29
2Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze39:51
3Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters41:16
4Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze41:86
5Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze42:26
6Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld50:92
7Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze56:02
8Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia1:02:32PR -5.76 (1:08:08)

Programma 5: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Jill VernimmenZ.V. de Otters3:05:07
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze3:05:29
3Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx3:06:04
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld3:16:67
5Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze3:17:51
6Daira JansenZ.V. Zeelandia3:25:79PR
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:28:07
8Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:50:60
9Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld3:56:39
999Corina BaaijZ.V. Zeelandia----PR: (3:07:41)

Programma 6: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld2:36:19
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia2:46:32PR +6.15 (2:40:17)
3Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:00:60
4Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:03:07
5Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze3:08:70
6Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze3:09:36
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:20:33

Programma 7: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld31:06
2Jill VernimmenZ.V. de Otters32:76
3Romy SwildensZ.V. OnderdakEx34:07
4Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze34:31
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld34:86
6Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze35:77
7Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze37:32
8Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze37:35
9Ellen StolkZ. & P.C. de Ganze37:93
10Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld38:15
11Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:92
12Vera PootZ. & P.C. de Ganze38:97
13Daira JansenZ.V. Zeelandia39:57PR +0.83 (38:74)
14Lise VossenSg ZOC40:27PR
15Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze42:48
16Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze42:70
17Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld43:86
18Bianca SmetZ.V. Zeelandia44:13PR +8.73 (35:40)
19Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld46:84
20Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia47:37PR +9.37 (38:00)
999Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld----
999Corina BaaijZ.V. Zeelandia----PR: (33:06)

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde26:63
2Sebastiaan HaakZ.V. de Otters28:20
3Arjan van BovenZ.V. de Otters28:60
4Erik VermueZ. & P.C. de Ganze28:67
5René van OudenaardeZ.V. Zeelandia29:75PR +1.64 (28:11)
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:84
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld31:68
8Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze31:80
9Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze32:11
9Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze32:11
11Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze32:40
12Jaap de MunckZ.V. Zeelandia34:75PR +2.68 (32:07)
13Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze36:15
14Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze36:96
15Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:21
16Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze37:22
17Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld37:44
18Bob BoerZ.V. de Otters39:51
19Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia41:93PR +1.28 (40:65)
20Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze43:63
21Noud van SpallZ.V. Zeelandia44:58PR +2.66 (41:92)
22Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld49:20
Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld----AA
999Coert van SpallZ.V. Zeelandia----PR: (33:67)
999Mark PotappelZ.V. Zeelandia----PR: (41:69)

Programma 9: 400 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Margreta JansenZ.V. Zeelandia5:58:07PR -4.78 (6:02:85)
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze6:17:17
3Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze6:23:36
4Elise PlatjouwZ.V. de Otters6:28:48
5Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze6:29:18
6Els den ToonderZ.V. Zeelandia7:24:23PR -5.23 (7:29:46)

Programma 10: 800 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld11:44:06
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia12:33:24PR
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze12:46:75
999Coert van SpallZ.V. Zeelandia----PR

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:76
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:31:30
3Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:42

Programma 12: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:06:38
2Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:45
3Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:17:89PR +4.03 (1:13:86)
4René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:18:33PR +8.43 (1:09:90)
5Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:22:21
6Arjan van BovenZ.V. de Otters1:28:51
7Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze1:34:54

Programma 13: 5x 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Ganze3:05:67
Eva Oyevaar46:39:00
Vera Poot46:39:00
Nicole Cappon46:39:00
Daphne de Koster46:39:00
Manon van der Heijden46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:12:63
Danielle Rabout46:39:00
Stefanie Korsuize46:39:00
Britt van Vossen46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Ellen Stolk46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia3:13:42
Tekla van Gils46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Sanne Stroosnijder46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia3:21:48
Margreta Jansen46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Gerlinda Smet46:39:00
Arjanne Bode46:39:00

Programma 14: 5x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:34:19
Erwin van Boven46:39:00
Arjan van Boven46:39:00
Bob Boer46:39:00
Matthijs Droesbeke46:39:00
Sebastiaan Haak46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:39:76
Erik Vermue46:39:00
Robert Steendijk46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Kevin Timmer46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia3:00:07
René van Oudenaarde46:39:00
Bonno Jansen46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Thijs van Spall46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:10:25
Bob Wabeke46:39:00
Roy Zeilstra46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Alex Westerweele46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia3:14:45
Jaap de Munck46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Jordy Johann46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00

Terug