Uitslagen District comp #2, 16-11-2008, Terneuzen

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Bruinvis3:59:24
Sven Ivens46:39:00
Brian Oosting46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia4:16:08
Rik de Klerk46:39:00
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis4:38:14
Francis Ryckaert46:39:00
Gino van Geersaem46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:39:12
Tom Erpelinck46:39:00
Jorg Verhallen46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Bart Seij46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Otters Axel1:56:54
Sebastiaan Haak46:39:00
Arjan van Boven46:39:00
Matthijs Droesbeke46:39:00
Tobias Haak46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:08:57
Robert Steendijk46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Kevin Timmer46:39:00
Kevin den Braber46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:18:30
Lukas de Hamer46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Bob Wabeke46:39:00
Bas Wullems46:39:00

Programma 3: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
Ploeg Stzw: De Bruinvis----
Cheyenne Scheffers46:39:00
Santa Poppe46:39:00
Danitsja Spuesens46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:22:47
Joline Verhallen46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Laura Reym46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis2:28:63
Karen Coone46:39:00
Manon Eversdijk46:39:00
Tamara van de Plasse46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:42:66
Judith Schuijs46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:49:38
Dian de Keyzer46:39:00
Simone van Kerckhoven46:39:00
Moja Heyne46:39:00
Enia Heyne46:39:00

Programma 4: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze18:64
2Vanity de RoosZ.V. de Honte20:29
3Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze20:42
4Vincent OosterhoffSg ZOC20:89PR
5Emy van HoijeZ.V. de Honte22:48
6Mirte van PuttenZ.V. de Otters22:60
7Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis23:76
8Rany van AckerZ.V. de Honte23:82
9Deveney DunnesSg ZOC23:92PR
10Silke TielemanZ.V. de Honte24:79
11Charlotte StrackZ.V. de Honte25:29
12Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld25:32
13Aura van der VleutenZ.V. de Otters28:81
14Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters29:04
15Sanne PotappelZ.V. Zeelandia32:40PR

Programma 5: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 6 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:30:66
2Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:44:64
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:46:75PR
4Bob BoerZ.V. de Otters1:47:28
5Michael van AckerZ.V. de Honte1:48:56
6Arthur van HoijeZ.V. de Honte1:50:32
7Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis2:00:47
Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:43:69RHPR -8.48 (1:52:17)
Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:51:86VC
Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze2:03:41VC
Thomas van der BentZ.V. de Otters2:06:05VC
Luc TielemanZ.V. de Honte2:10:97VC

Programma 6: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 1 el
1Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:30:61
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:34:59
3Lise VossenSg ZOC1:36:60PR
4Amy VerhallenZ.V. de Honte1:37:26
5Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:20
5Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:40:20
7Sofie RoctusZ.V. de Honte1:45:44
8Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:04
9Loes BroekaartZ.V. de Honte1:52:58
10Sanne HemelaarZ.V. de Honte1:52:59
11Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:54:73
12Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:56:78
13Anne de MeurichyZ.V. de Honte1:58:55
14Laura TielemanZ.V. de Honte2:05:95
15Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis2:12:46
16Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze2:18:08
17Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis2:18:33
Isabel StrackZ.V. de Honte1:55:47VC
Veerle de RijkZ.V. de Honte2:09:30VC
Femke NiemeijerZ.V. de Honte2:10:76VC
Daphne ErpelinckZ.V. de Honte2:27:02VC

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:24:06
2Jan KindtZ.V. de Honte1:36:92
3Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:38:08
4Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:50
5Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:54:86
6Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis2:07:58

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze50:14
2Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze50:86
3Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze1:00:91

Programma 9: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:25:90
2Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:38:89
3Kirsten NiemeijerZ.V. de Honte1:39:56
4Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:41:29
5Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:44:80
6Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:49:83
7Hanna KerckhaertZ.V. de Honte1:51:62
8Christianne VerbraekenZ.V. de Honte1:54:93
9Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis2:19:16

Programma 9T50: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld52:37TT

Programma 10: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze44:22
2Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze44:66
3Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze46:34
4Lise VossenSg ZOC48:39PR
5Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze48:62
6Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze49:19
7Vera PootZ. & P.C. de Ganze52:20

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis30:63
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis34:67
3Jorn de KlerkSg ZOC37:08PR -3.25 (40:33)
4Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis37:84
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:86
6Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze38:28
7Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze42:90
8Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld43:48
9Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze43:70
10Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze45:14
11Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze45:67
12Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze47:52
13Bob BoerZ.V. de Otters1:00:49
Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:00:47VC

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 14: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte31:84
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze36:26
3Jill VernimmenZ.V. de Otters37:47
4Joline VerhallenZ.V. de Honte37:70
5Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis38:11
5Esther PootZ. & P.C. de Ganze38:11
7Dian de KeyzerZ.V. de Honte39:32
8Laura ReymZ. & P.C. de Schelde41:03
9Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld41:10
10Moja HeyneZ.V. de Honte42:42
11Elise PlatjouwZ.V. de Otters42:47
12Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze43:24
13Judith SchuijsSg ZOC43:35PR +0.03 (43:32)
14Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze44:70
15Santa PoppeZ.V. de Bruinvis45:08
16Daira JansenSg ZOC45:11PR +0.47 (44:64)
17Romy SwildensZ.V. OnderdakEx45:54
18Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis46:30
19Simone van KerckhovenZ.V. de Honte48:15
20Amy VerhallenZ.V. de Honte52:57
21Loes BroekaartZ.V. de Honte57:66
BMLinda van de ReeZ. & P.C. de Ganze37:67BM
BMMarieke DaleboutZ.V. OnderdakEx41:79BM

Programma 15: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 50 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte37:44
2Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis37:47
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld38:76
4Christian van BommelSg ZOC38:89PR +0.54 (38:35)
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:13
6Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis45:78
7Robbe van RieZ.V. de Honte46:64
8Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld47:99
9Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld52:11
10Noud van SpallZ.V. Zeelandia54:13PR +2.29 (51:84)
11Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:01:67PR +2.91 (58:76)
BMTom DaleboutZ.V. OnderdakEx39:49BM

Programma 17: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 50 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte39:34
2Karen CooneZ.V. de Bruinvis39:95
3Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis42:62
4Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis43:14
5Joline VerhallenZ.V. de Honte43:15
6Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld46:42
7Dian de KeyzerZ.V. de Honte46:55
8Kirsten NiemeijerZ.V. de Honte46:88
9Enia HeyneZ.V. de Honte49:51
10Sanne HemelaarZ.V. de Honte51:94
11Christianne VerbraekenZ.V. de Honte52:42
12Sofie RoctusZ.V. de Honte52:52
12Hanna KerckhaertZ.V. de Honte52:52
14Veerle de RijkZ.V. de Honte1:00:51
15Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:04:22

Programma 19: 200 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:08:44
2Tom ErpelinckZ.V. de Honte2:10:63
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis2:16:91
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:17:28PR +4.34 (2:12:94)
5Jorg VerhallenZ.V. de Honte2:19:46
6Brian OostingZ.V. de Bruinvis2:21:78
7René van OudenaardeSg ZOC2:34:72PR +14.47 (2:20:26)
8Jorn de KlerkSg ZOC2:37:02PR -1.46 (2:38:47)
9Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:41:44
10Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis2:43:26
11Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld3:00:51
12Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:02:15
13Coert van SpallZ.V. Zeelandia3:11:74PR

Programma 20: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Christian van BommelSg ZOC1:02:11PR -0.78 (1:02:89)
2Arjan van BovenZ.V. de Otters1:02:73
3Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:04:09
4Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:04:90
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:06:03
6Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:07:36
7Tobias HaakZ.V. de Otters1:09:45
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:77
9Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:11:70
10Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:13:48
11Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze1:14:34
12Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:14:39
13Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:16:20
14Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze1:16:75
15Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze1:17:65
16Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:20:23
17Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:20:34
18Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:21:48

Programma 20T50: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld32:33TT

Programma 21: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis2:13:49
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:25:13
3Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis2:29:24
4Emke ErpelinckZ.V. de Honte2:31:32
5Linda VinkZ.V. de Honte2:35:22
6Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis2:39:43
7Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom2:41:74
8Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis2:46:75
9Margreta JansenSg ZOC2:46:92PR +0.14 (2:46:78)
10Moja HeyneZ.V. de Honte3:12:29
11Enia HeyneZ.V. de Honte3:27:02
999Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:13:45
2Jill VernimmenZ.V. de Otters1:14:36
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:59
4Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx1:19:59
5Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:20:36
6Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:21:40
7Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:22:06
8Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:23:38
9Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:23:86
10Romy SwildensZ.V. OnderdakEx1:25:81
11Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:64
12Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:30:13

Programma 23: 50 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
1Emy van HoijeZ.V. de Honte50:67
2Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze54:61
3Anne de MeurichyZ.V. de Honte54:95
4Vanity de RoosZ.V. de Honte56:61
5Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze58:20
6Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters59:50
7Mirte van PuttenZ.V. de Otters59:88
8Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:00:92
9Vincent OosterhoffSg ZOC1:02:71PR
10Charlotte StrackZ.V. de Honte1:02:86
11Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:02:89
12Silke TielemanZ.V. de Honte1:05:73
13Aura van der VleutenZ.V. de Otters1:08:33
14Rany van AckerZ.V. de Honte1:09:92
15Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:30:12PR
Deveney DunnesSg ZOC----AEPR: (1:08:16)

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Arthur van HoijeZ.V. de Honte39:29
2Michael van AckerZ.V. de Honte40:40
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia41:69PR -3.83 (45:52)
4Noud van SpallZ.V. Zeelandia41:92PR -0.82 (42:74)
5Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis42:80
6Kylian de MunterZ.V. de Bruinvis48:80
7Luc TielemanZ.V. de Honte54:03

Programma 25: 25 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze16:59
2Lars PlatjouwZ.V. de Otters17:30
3Bob BoerZ.V. de Otters17:64
4Vincent OosterhoffSg ZOC20:53PR
5Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze21:28
6Thomas van der BentZ.V. de Otters23:69

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Simone van KerckhovenZ.V. de Honte36:10
2Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld39:04
3Amy VerhallenZ.V. de Honte39:42
4Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:01
5Sofie RoctusZ.V. de Honte43:08
6Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld44:68
7Stephanie de RoosZ.V. de Honte46:45
8Isabel StrackZ.V. de Honte46:61
9Loes BroekaartZ.V. de Honte47:88
10Veerle de RijkZ.V. de Honte48:32
11Femke NiemeijerZ.V. de Honte49:95
12Sanne HemelaarZ.V. de Honte50:67
13Anne de MeurichyZ.V. de Honte51:39
14Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis53:18
15Rany van AckerZ.V. de Honte53:32
16Laura TielemanZ.V. de Honte54:16
17Emy van HoijeZ.V. de Honte55:73
18Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:18:92

Programma 27: 25 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis15:71
2Vera PootZ. & P.C. de Ganze16:71
3Lise VossenSg ZOC17:23PR
4Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze22:58
5Mirte van PuttenZ.V. de Otters22:86
6Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze23:55
7Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters29:03
8Aura van der VleutenZ.V. de Otters30:52

Programma 28: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:17:64
2Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:29:45
3Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:29:95
4Jan KindtZ.V. de Honte1:39:61
5Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:43:12
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:16
7Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:54:75
8Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze2:02:04
Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze1:38:23RC

Programma 29: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:24:95
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:27:45
3Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:29:39
4Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:31:33
5Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:34:11
6Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:36:28
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:38
8Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:39:24
9Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze1:40:42
10Kirsten NiemeijerZ.V. de Honte1:40:78
11Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:41:20
12Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:42:80
13Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:44:64
14Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:19
15Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:70
16Christianne VerbraekenZ.V. de Honte2:09:54
17Hanna KerckhaertZ.V. de Honte2:12:97

Programma 30: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:01:38
2Jorn de KlerkSg ZOC1:09:92PR -1.32 (1:11:23)
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:26
4Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis1:12:92
5Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:13:75
6Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:16:92
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:61
8Robbe van RieZ.V. de Honte1:26:00
9Arthur van HoijeZ.V. de Honte1:37:19
10Luc TielemanZ.V. de Honte2:02:16

Programma 31: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze31:89
2Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze32:86
3Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze33:67
4Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze34:15
5Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze34:69
6Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze36:20
7Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze44:11

Programma 32: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:03:94
2Joline VerhallenZ.V. de Honte1:11:31
3Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:14:26
4Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:17:68
5Judith SchuijsSg ZOC1:20:95PR +1.00 (1:19:95)
6Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:49
7Dian de KeyzerZ.V. de Honte1:26:67
8Daira JansenSg ZOC1:27:16PR +1.06 (1:26:10)

Programma 33: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze32:79
2Romy SwildensZ.V. OnderdakEx34:76
3Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze35:60
4Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze36:21
5Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze36:94
6Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze37:61
7Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze42:42
BMGlenn LetterieZ.V. OnderdakEx35:00BM

Programma 34: 200 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Tom ErpelinckZ.V. de Honte2:27:60
2Christian van BommelSg ZOC2:41:54PR +1.37 (2:40:16)
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:42:82
4Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:43:00
5Sven IvensZ.V. de Bruinvis2:49:50
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:04:38
7Francis RyckaertZ.V. de Bruinvis3:14:20
Jan KindtZ.V. de Honte3:22:86VD

Programma 35: 200 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:39:97
2Karen CooneZ.V. de Bruinvis2:51:51
3Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis3:04:42
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld3:12:89

Programma 36: 200 m. Rugslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 37: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:07:12
2Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:11:67
3Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:14:13PR +1.94 (1:12:19)
4Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:14:23
5Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:14:56
6Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:15:14
7Arjan van BovenZ.V. de Otters1:20:95
8Tobias HaakZ.V. de Otters1:21:40
9Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:21:70
10René van OudenaardeSg ZOC1:22:29PR +6.30 (1:15:98)
11Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:22:50
12Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:27:13
13Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:28:60
14Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze1:29:61
15Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:31:93
16Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:37:83
17Robbe van RieZ.V. de Honte1:39:07
18Coert van SpallZ.V. Zeelandia1:45:89PR

Programma 38: 200 m. Rugslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 39: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Linda VinkZ.V. de Honte1:12:65
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:23
3Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:15:02
4Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:19:04
5Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:20:27
6Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:22:68
7Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:25:29
8Margreta JansenSg ZOC1:26:70PR +3.53 (1:23:17)
9Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:27:36
10Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:27:64
11Judith SchuijsSg ZOC1:27:90PR +1.60 (1:26:30)
12Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:29:49
13Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:32:09
14Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:32:70
15Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:48
16Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:33:89
17Daira JansenSg ZOC1:37:14PR -2.56 (1:39:70)
999Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 40: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
Ploeg Stzw: De Honte3:02:39
Michael van Acker46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Arthur van Hoije46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:04:32
Daniel Mehlbaum46:39:00
Alex Westerweele46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Jeroen v.d. Genugten46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia3:19:32
Jordy Johann46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Thijs van Spall46:39:00
Mark Potappel46:39:00

Programma 41: 4x 50 m. Vrijeslag Mix Min 6/Jun 1 el
Ploeg Stzw: De Honte2:43:71
Michael van Acker46:39:00
Amy Verhallen46:39:00
Arthur van Hoije46:39:00
Simone van Kerckhoven46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:48:86
Sander de Hamer46:39:00
Vera Poot46:39:00
Timo Zeilstra46:39:00
Jaimy de Vrieze46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:52:73
Noud van Spall46:39:00
Eva Pijpelink46:39:00
Mark Potappel46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis3:22:95
Kylian de Munter46:39:00
Natasja van Geersaem46:39:00
Niels van Geersaem46:39:00
Danitsja Spuesens46:39:00
Ploeg Stzw: De Otters Axel3:26:07
Bob Boer46:39:00
Jennifer de Brouwer46:39:00
Lars Platjouw46:39:00
Mirte van Putten46:39:00

Terug