Uitslagen 2e klasse deel 1, 05-10-2008, Hulst

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Dames
Ploeg Stzw: De Honte4:24:26
Iris Erpelinck46:39:00
Linda Vink46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis4:41:52
Daphne Wiskerke46:39:00
Daisy de Ridder46:39:00
Karen Coone46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia5:04:00
Sylvia Mollet46:39:00
Thérèse de Munck46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Corina Baaij46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis5:04:66
Nicole van Dorst46:39:00
Manon Eversdijk46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Lieselotte Kock46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte5:13:98
Merel van Drongelen46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Laura Reym46:39:00
Moja Heyne46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Ganze2:17:15
Linda van de Ree46:39:00
Esther Poot46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Daphne de Koster46:39:00
Ploeg Stzw: ZV Onderdak2:21:97
Glenn Letterie46:39:00
Romy Swildens46:39:00
Karen Vossen46:39:00
Marieke Dalebout46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:31:28
Stefanie Peeters46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Danielle Rabout46:39:00
Stefanie Korsuize46:39:00

Programma 3: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
Ploeg Stzw: De Bruinvis2:30:21AK
Gino van Geersaem46:39:00
Niels van Geersaem46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:35:76
Daniel Mehlbaum46:39:00
Kevin den Braber46:39:00
Bob Wabeke46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:41:93
Jorn de Klerk46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Thijs van Spall46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:51:45
Lukas de Hamer46:39:00
Jeroen v.d. Genugten46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Roy Zeilstra46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:58:78
Robbe van Rie46:39:00
Jan Kindt46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Arthur van Hoije46:39:00

Programma 4: 25 m. Rugslag Mix Minioren 4 el
1Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze22:98
2Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte24:41
3Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze24:71
4Rany van AckerZ.V. de Honte24:76
5Emy van HoijeZ.V. de Honte26:70
6Charlotte StrackZ.V. de Honte27:30
7Deveney DunnesZ.V. Zeelandia27:32PR
8Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis29:36
9Vanity de RoosZ.V. de Honte30:07
10Dennis RombautZ.V. de Honte34:06
999Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 5: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 6: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Lise VossenSg ZOC45:31PR
2Simone van KerckhovenDe Marlijn SG46:01
3Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld48:43
4Vera PootZ. & P.C. de Ganze49:02
5Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis49:57
6Sofie RoctusZ.V. de Honte50:04
7Amy VerhallenZ.V. de Honte50:26
8Stephanie de RoosZ.V. de Honte52:46
9Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld53:33
10Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx53:50
11Isabel StrackZ.V. de Honte54:51
12Lisa de KeyzerZ.V. de Honte54:69
13Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze54:76
14Sanne HemelaarZ.V. de Honte54:93
15Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia55:69PR -2.79 (58:48)
16Anne de MeurichyZ.V. de Honte58:51
17Loes BroekaartZ.V. de Honte58:57
18Laura TielemanZ.V. de Honte1:00:39
19Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis1:01:06
20Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:03:94
21Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:13:55
Veerle de RijkZ.V. de Honte56:41SB
Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:02:58SL
Mirte van PuttenZ.V. de Otters1:04:68SB

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis49:44
2Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze49:66
3Noud van SpallZ.V. Zeelandia51:84PR -3.80 (55:64)
4Arthur van HoijeZ.V. de Honte53:65
5Mark PotappelZ.V. Zeelandia58:76PR -11.30 (1:10:06)
6Michael van AckerDe Marlijn SG59:27
7Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:00:81
8Vincent OosterhoffSg ZOC1:03:22PR
9Luc TielemanZ.V. de Honte1:10:34

Programma 9: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:21:94
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:24:62
3Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:26:41
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx1:28:69
5Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:32:60
6Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:52
7Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:36:13
8Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:37:24
9Lise VossenSg ZOC1:42:31PR

Programma 10: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:15:12
2Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:29:06
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:30:85
4Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze1:34:18
5Jan KindtZ.V. de Honte1:35:69
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:37:85
7Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:44:95
8Bob BoerZ.V. de Otters1:47:33
9Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:50:82
10Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:55:93

Programma 11: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Joline VerhallenZ.V. de Honte31:19
2Jill VernimmenZ.V. de Otters32:85
3Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis33:93
4Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze34:36
5Romy SwildensZ.V. OnderdakEx35:18
5Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis35:18
7Elise PlatjouwZ.V. de Otters35:31
8Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze35:78
9Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld36:43
10Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis36:52
11Simone van KerckhovenDe Marlijn SG36:64
12Moja HeyneZ.V. de Honte37:25
13Lisa GoenseZ.V. de Otters37:38
14Amy VerhallenZ.V. de Honte37:93
15Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze38:29
16Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze38:47
17Daira JansenZ.V. Zeelandia38:74PR -1.07 (39:81)
18Sofie RoctusZ.V. de Honte40:43
18Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze40:43
20Vera PootZ. & P.C. de Ganze40:57
21Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze42:16
22Mariska FokkeZ. & P.C. de Ganze43:38
23Veerle de RijkZ.V. de Honte46:56
24Loes BroekaartZ.V. de Honte47:42
25Sanne HemelaarZ.V. de Honte51:28
26Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:19:67

Programma 12: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis28:65
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia30:45PR -2.19 (32:64)
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld31:90
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze33:47
5Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze33:70
6Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze34:01
7Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis34:18
8Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze35:19
9Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze36:08
10Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze36:60
11Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:04
12Robbe van RieZ.V. de Honte39:00
13Michael van AckerDe Marlijn SG42:59
14Arthur van HoijeZ.V. de Honte43:72
15Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze44:69
16Jason ThuyZ.V. de Honte55:56
17Luc TielemanZ.V. de Honte59:32

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:10:86
2Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:26:51
3Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:90
4Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:29:78
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:28
6Enia HeyneZ.V. de Honte1:36:99
7Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:37:30
8Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:47:36

Programma 14: 100 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 2 el
1Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:05:45
2Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:14:83
3Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:16:30
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:14
5Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:17:26PR +3.40 (1:13:86)
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:20:14
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:02
8Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:29:08
9Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:04

Programma 14T50: 50 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 2 el
Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld34:84TT

Programma 15: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 50 m. Schoolslag Dames Senioren
1Emke ErpelinckDe Marlijn SG37:84
2Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis38:53
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte39:36
4Linda VinkZ.V. de Honte39:51
5Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis39:74
6Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis40:61
7Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze40:95
8Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis41:15
9Karen CooneZ.V. de Bruinvis41:88
10Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom43:23
11Joline VerhallenZ.V. de Honte43:35
12Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx43:38
13Esther PootZ. & P.C. de Ganze43:61
14Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis44:66
15Lisa GoenseZ.V. de Otters44:91
16Margreta JansenZ.V. Zeelandia46:35PR -0.53 (46:88)
17Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld46:54
18Natasja de RoosZ.V. de Honte47:80
19Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx47:89
20Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze49:27
21Enia HeyneZ.V. de Honte49:44
22Stefanie PeetersZ. & P.C. de Ganze49:54
23Corina BaaijZ.V. Zeelandia50:82PR +2.42 (48:40)
24Els den ToonderZ.V. Zeelandia54:76PR +4.36 (50:40)

Programma 17: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 50 m. Schoolslag Heren Senioren
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis32:57
2Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde33:17
3Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld35:43
4Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis36:09
5Roel DellaertZ.V. de Bruinvis36:71
6René van OudenaardeZ.V. Zeelandia36:79PR +1.85 (34:94)
7Brian OostingZ.V. de Bruinvis37:15
8Sebastiaan HaakZ.V. de Otters37:22
9Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters37:50
10Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze37:53
11Erik VermueZ. & P.C. de Ganze37:65
12Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak38:28PR +0.84 (37:44)
13Stef GoenseZ.V. de Otters39:65
13Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis39:65
15Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze40:45
16Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis40:50
17Arjan van BovenZ.V. de Otters40:58
18Tobias HaakZ.V. de Otters41:08
19Bart SeijZ.V. de Honte41:45
20Bart VerhallenZ.V. de Honte41:59
21Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld41:74
22Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze44:29
23Coert van SpallZ.V. Zeelandia44:54PR +0.31 (44:23)
24Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze45:96
25Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze46:29
26Robbe van RieZ.V. de Honte50:01
27Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze52:79
28Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze1:04:27
29Jason ThuyZ.V. de Honte1:04:73

Programma 19: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze42:15
2Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx45:29
3Anne de MeurichyZ.V. de Honte47:81
4Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte49:08
5Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze49:48
6Vincent OosterhoffSg ZOC50:93PR
7Vanity de RoosZ.V. de Honte52:34
8Emy van HoijeZ.V. de Honte53:25
9Rany van AckerZ.V. de Honte54:06
10Charlotte StrackZ.V. de Honte56:74
11Deveney DunnesZ.V. Zeelandia56:97PR -26.65 (1:23:62)
12Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis57:79
13Mirte van PuttenZ.V. de Otters1:04:48
14Dennis RombautZ.V. de Honte1:08:05
999Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 20: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Simone van KerckhovenDe Marlijn SG43:01
2Amy VerhallenZ.V. de Honte45:64
3Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld47:60
4Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld48:80
5Lisa de KeyzerZ.V. de Honte49:21
6Isabel StrackZ.V. de Honte52:98
7Stephanie de RoosZ.V. de Honte53:40
8Sanne HemelaarZ.V. de Honte54:73
9Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia54:77PR -0.87 (55:64)
10Veerle de RijkZ.V. de Honte57:10
11Loes BroekaartZ.V. de Honte57:73
12Anne de MeurichyZ.V. de Honte58:73
13Sofie RoctusZ.V. de Honte1:00:48
14Emy van HoijeZ.V. de Honte1:02:16
15Laura TielemanZ.V. de Honte1:06:13
15Rany van AckerZ.V. de Honte1:06:13
17Daphne ErpelinckZ.V. de Honte1:09:91
18Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis1:10:70

Programma 21: 25 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Vera PootZ. & P.C. de Ganze20:47
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis21:25
3Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze24:20
3Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx24:20
5Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze28:25

Programma 22: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis48:23
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia49:23PR -3.51 (52:74)
3Michael van AckerDe Marlijn SG50:82
4Mark PotappelZ.V. Zeelandia51:17PR -4.64 (55:81)
5Arthur van HoijeZ.V. de Honte52:41
6Luc TielemanZ.V. de Honte1:02:86

Programma 23: 25 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze19:55
2Bob BoerZ.V. de Otters21:03
3Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze24:57
4Lars PlatjouwZ.V. de Otters24:65
Vincent OosterhoffSg ZOC31:99RHPR

Programma 24: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:15:81
2Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:19:58
3Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:24:03
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:64
5Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:35:54
6Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:54
7Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis2:11:88
BMLinda VinkZ.V. de Honte1:05:18BM
BMEvi ErpelinckZ.V. de Honte1:06:00BM
BMEmke ErpelinckDe Marlijn SG1:07:73BM
BMMargreta JansenZ.V. Zeelandia1:15:73BMPR +0.41 (1:15:32)
BMCorina BaaijZ.V. Zeelandia1:17:29BMPR +3.86 (1:13:43)
BMEls den ToonderZ.V. Zeelandia1:29:26BMPR +2.35 (1:26:91)
BMNellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:05BM
BMNatasja de RoosZ.V. de Honte1:30:07BM

Programma 25: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze40:08
2Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze42:86
3Karen VossenZ.V. OnderdakEx43:17
4Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze44:10
5Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze44:11
6Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze47:01
7Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze48:60
8Lise VossenSg ZOC50:58PR -12.99 (1:03:57)
Mariska FokkeZ. & P.C. de Ganze51:82RD

Programma 26: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:09:86
2Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:15:01
3Jan KindtZ.V. de Honte1:25:58
4Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:29
5Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:40:39PR -1.68 (1:42:07)
6Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:51
BMStefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak59:87BMPR +0.71 (59:16)
BMMartijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld59:99BM
BMRené van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:10:76BMPR +8.15 (1:02:61)
BMCoert van SpallZ.V. Zeelandia1:19:68BMPR -1.58 (1:21:26)
BMErik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:54BM

Programma 27: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze43:01
2Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze46:73
3Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze54:86

Programma 28: 200 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 29: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:26:87
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:28:13
3Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:32:21
4Jill VernimmenZ.V. de Otters1:34:20
5Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:34:26
6Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:86
7Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:34:94
8Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis1:36:80
9Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:39:28
10Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:39:29
11Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:39:42
12Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:39:61
13Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:42:82
14Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:48:82
15Daira JansenZ.V. Zeelandia1:49:26PR -0.16 (1:49:42)
16Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:50:58
17Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:53:10
18Moja HeyneZ.V. de Honte1:54:09
19Mariska FokkeZ. & P.C. de Ganze1:56:45
Romy SwildensZ.V. OnderdakEx1:59:36SJ

Programma 30: 200 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 31: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:27:88
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:29:39PR -0.03 (1:29:42)
3Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze1:30:92
4Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:04
5Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:31:68
6Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze1:35:92
7Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:40:57
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:41:26
9Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:41:32
10Jan KindtZ.V. de Honte1:44:20
11Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:44:48
12Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:99
13Robbe van RieZ.V. de Honte1:48:23
14Jeroen v.d. GenugtenZ. & P.C. de Ganze1:51:44
15Lars PlatjouwZ.V. de Otters2:02:74
16Bob BoerZ.V. de Otters2:07:42
Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:37:43SR
Jason ThuyZ.V. de Honte2:24:84SK

Programma 31T50: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld47:70TT

Programma 32: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:22:80
2Karen CooneZ.V. de Bruinvis2:33:55
3Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis2:49:98
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld2:50:78
5Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis2:55:95
6Enia HeyneZ.V. de Honte3:15:24
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:17:54
BMCarmen de RidderZ.V. de Bruinvis2:16:15BM

Programma 33: 200 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Tom ErpelinckDe Marlijn SG2:11:00
2Sven IvensZ.V. de Bruinvis2:18:54
3Jorg VerhallenZ.V. de Honte2:19:02
4Christian van BommelZ.V. Zeelandia2:22:85PR -1.96 (2:24:81)
5Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:25:19
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:30:69
7Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis2:39:97
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:03:86

Programma 34: 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:12:26
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:13:31
3Linda VinkZ.V. de Honte1:14:02
4Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:16:70
5Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:17:19
6Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:19:79
7Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:22:23
8Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:24:20
9Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:24:23
10Jill VernimmenZ.V. de Otters1:25:29
11Margreta JansenZ.V. Zeelandia1:25:77PR +0.31 (1:25:46)
12Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:26:23
13Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:28:64
14Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:30:13
15Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:32:55
16Corina BaaijZ.V. Zeelandia1:32:58PR +4.86 (1:27:72)
17Lisa GoenseZ.V. de Otters1:32:62
18Moja HeyneZ.V. de Honte1:35:57
19Daira JansenZ.V. Zeelandia1:35:64PR -2.17 (1:37:81)
20Stefanie PeetersZ. & P.C. de Ganze1:37:95
21Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:67
22Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx1:39:80
23Els den ToonderZ.V. Zeelandia1:42:75PR +2.95 (1:39:80)
24Natasja de RoosZ.V. de Honte1:44:92

Programma 35: 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:04:90
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:05:39
3Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:07:00
4Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:08:67
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:10:13
6Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:11:55
7Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:11:92
8Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:12:02
9Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:13:84PR +3.59 (1:10:26)
10Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:14:92
11Arjan van BovenZ.V. de Otters1:15:67
12René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:18:70PR +7.31 (1:11:40)
13Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:18:76
14Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:22:39
15Tobias HaakZ.V. de Otters1:22:48
16Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:23:24
17Kevin TimmerZ. & P.C. de Ganze1:25:26
18Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:35
19Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze1:28:55
20Kevin den BraberZ. & P.C. de Ganze1:30:74
21Coert van SpallZ.V. Zeelandia1:37:82PR +0.85 (1:36:97)
22Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:10

Programma 36: 4x 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
Ploeg Stzw: De Honte2:26:91
Merel van Drongelen46:39:00
Simone van Kerckhoven46:39:00
Sofie Roctus46:39:00
Laura Reym46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:33:06
Eva Oyevaar46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Danielle Rabout46:39:00
Vera Poot46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:55:32
Stefanie Korsuize46:39:00
Eden van de Moere46:39:00
Mariska Fokke46:39:00
Britt van Vossen46:39:00

Programma 37: 4x 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: De Bruinvis4:40:85
Gino van Geersaem46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia4:42:57
Jorn de Klerk46:39:00
Bonno Jansen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:51:16
Tom Erpelinck46:39:00
Jorg Verhallen46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Robbe van Rie46:39:00

Terug