Uitslagen Zeeuwse Zomerkampioenschappen, 17-05-2008, Terneuzen

Programma 1: 200 m. Rugslag Dames all in
1Judith StapZ.V. de Stormvogel2:35:04
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:37:60
3Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel2:37:93
4Linda VinkZ.V. de Honte2:40:44
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:43:66
6Stephanie RomboutPSV2:44:13
7Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:44:23
8Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust2:48:07
9Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo2:48:25
10Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel2:52:84
11Talitha RuissenZ.C. Koewacht2:54:74
12Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:54:81

Programma 2: 400 m. Vrijeslag Heren all in
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders4:24:73
2Charles PotinLuctor et Emergo4:27:45
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust4:34:35
4Sonny CorréZ.V. Onderdak4:37:11PR
5Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde4:45:99
6Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde4:47:48
7Niels SuyZ. & P.C. de Schelde4:58:60
8Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust5:00:23
9Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde5:03:14
10Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom5:04:45
11Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel5:08:82
Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel----AA

Programma 3: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:26:29
2Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel1:28:77
3Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:30:14
4Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:32:28
5Eileen van BunderZ.C. Koewacht1:35:17
6Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde1:36:40
7Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:37:11
8Kelly BergezZ.C. Koewacht1:37:15
9Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:37:29
10Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:37:37
11Sophie BonteZ.C. Koewacht1:38:59
12Charlotte BralZ.C. Koewacht1:41:62

Programma 4: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:08:48
2Robin HermansTRB-RES1:17:01
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:18:62
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:20:59
5Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:21:34
6Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:24:20
7Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:24:43
8Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:27:17
9Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:28:21
10Ozzie HoogestegerZ.V. de Stormvogel1:28:29
Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde----AA
Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:22:33RD

Programma 5: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:01:49
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:02:86
3Judith StapZ.V. de Stormvogel1:04:76
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:04:97
5Monique de HaardLuctor et Emergo1:06:28
6Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:07:93
7Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:07:95
8Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:08:73
9Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:09:88
10Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:11:11
11Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:11:18
12Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:13:29
999Esther BrinkmanLuctor et Emergo----

Programma 6: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:19:90
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:21:58
3Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:24:76
4Eline NijskensDe Marlijn SG1:25:40
5Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:25:99
6Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:27:81
7Linda VinkZ.V. de Honte1:28:67
8Nikita KruisNayade1:29:19
9Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:30:89
10Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:32:00
11Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:32:29
12Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:33:64PR +7.79 (1:25:85)

Programma 7: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:23:88
2Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:24:01
3Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:28:92
4Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:28:97
5Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:32:31
6Emelie BralZ.C. Koewacht1:32:67
6Yessica WoutersLuctor et Emergo1:32:67
8Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:34:34
9Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:35:38
10Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:37:05
11Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:37:33
12Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:42:10

Programma 8: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo1:00:38
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:05:43
3Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:06:55
4Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:11:47
5Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:12:20
6Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:12:98
7Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:13:09
8René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:18:44PR +8.54 (1:09:90)
9Bert van WaesDe Marlijn SG1:22:95
10André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:33:45
Ruud HamelinkZ.C. Koewacht----AA
Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde----AA

Programma 9: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren 1 en 2
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders1:00:85
2Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:03:05
3Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:06:14
4Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:10:14
5Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:12:13
6Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:13:50
7Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:16:33
8Tobias HaakZ.V. de Otters1:25:81

Programma 10: 100 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:00:78PR
2Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:03:28
3Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:05:79
4Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:07:92
5Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:08:03
6Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:10:37
7Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:11:62
8Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel1:14:31
9Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde1:19:64
10Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:25:24
Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:23:40VD
999Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters----

Programma 11: 200 m. Schoolslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV2:55:33
2Amira FathiZ.V. de Stormvogel2:59:10
3Judith StapZ.V. de Stormvogel2:59:83
4Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde3:01:18
5Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom3:01:57
6Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel3:02:36
7Eline NijskensDe Marlijn SG3:06:74
8Anouk MeesenZ.C. Koewacht3:08:10
9Naomi GelderlandZ.C. Koewacht3:09:30
10Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust3:12:62
11Linda VinkZ.V. de Honte3:15:52
12Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel3:25:96

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust34:59
2Lotte DalmeijerLuctor et Emergo35:36
3Kelly BergezZ.C. Koewacht36:19
4Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde37:11
5Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust37:38
6Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze37:43
7Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust37:46
8Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel38:74
9Sophie BonteZ.C. Koewacht38:78
10Charlotte BralZ.C. Koewacht39:94
11Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde40:19
12Manon KloostermanZwemlust-den Hommel42:12

Programma 13: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:00:48
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:06:92
3Robin HermansTRB-RES1:07:81
4Jordy de KokZ.V. de Bevelanders1:08:16
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:08:40
6Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:11:13
7Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:11:33
8Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:12:19
9Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:12:84PR +1.60 (1:11:24)
10Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:13:31
11Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:14:08
12Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:14:29

Programma 14: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:22:43
2Monique de HaardLuctor et Emergo1:26:45
3Judith StapZ.V. de Stormvogel1:27:33
4Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:28:61
5Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:30:60
6Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:32:02
7Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:32:74
8Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:32:76
9Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:33:22
10Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:37:40
11Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:38:53
Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:35:61SA

Programma 15: 4x 100 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Schelde----EA
Ploeg Stzw: De Schelde----EA
Edwin de Jong46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Niek Kampman46:39:00
Niels Suy46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde----EA
Ploeg Stzw: De Schelde----EA
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:13:09
Joeri van Wallenburg46:39:00
Simon Edenburg46:39:00
Charles Potin46:39:00
Toby Aarnoutse46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:24:25
Roel Dellaert46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Brian Oosting46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:24:91
Kevin Hondsmerk46:39:00
Tommy van Overmeeren46:39:00
Mertijn Loof46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:40:94
Michiel Pater46:39:00
Dennis Eggermont46:39:00
Robin Hermans46:39:00
Jurjen Pater46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Davy Hermans46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:42:06
Sonny Corré46:39:00
Martijn Mechielsen46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Sander v. Nieuwenhuyzen46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht4:48:85
Joris van Bunder46:39:00
Jeroen Ruissen46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Mariano Kamoen46:39:00
Sjoerd van de Poele46:39:00
Roderick van Doeselaar46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Dominique Rombout46:39:00

Programma 16: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:15:63
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:15:63
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:15:63
Merel van der Ent46:39:00
Judith Stap46:39:00
Manon Minneboo46:39:00
Nikita Kruis46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:15:63
Ploeg Stzw: Koewacht4:25:76
Talitha Ruissen46:39:00
Sabine van Waes46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht4:25:76
Ploeg Stzw: Koewacht4:25:76
Ploeg Stzw: Koewacht4:25:76
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:26:80
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:26:80
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:26:80
Marlinda Eggermont46:39:00
Valerie Manhave46:39:00
Ryan Verplanke46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:26:80
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:31:25
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:31:25
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:31:25
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:31:25
Anniek Minderhoud46:39:00
Liliane Solé46:39:00
Monique de Haard46:39:00
Mieke van Dort46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:35:08
Ploeg Stzw: De Honte4:35:08
Ploeg Stzw: De Honte4:35:08
Ploeg Stzw: De Honte4:35:08
Iris Erpelinck46:39:00
Linda Vink46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:37:32
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:37:32
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:37:32
Josephien Jansen46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Miriam van Noorden46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:37:32
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:37:33
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:37:33
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:37:33
Priscilla Meerman46:39:00
Lotte Dalmeijer46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Kelsey Onderdijk46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:37:33
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:43:32
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:43:32
Daphne Wiskerke46:39:00
Daisy de Ridder46:39:00
Karen Coone46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:43:32
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:43:32
Ploeg Stzw: Koewacht4:43:82
Ploeg Stzw: Koewacht4:43:82
Sabina van Doeselaar46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Naomi Gelderland46:39:00
Celine van Roeyen46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht4:43:82
Ploeg Stzw: Koewacht4:43:82
Ploeg Stzw: De Schelde4:47:54
Ploeg Stzw: De Schelde4:47:54
Ploeg Stzw: De Schelde4:47:54
Ploeg Stzw: De Schelde4:47:54
Manon Boone46:39:00
Lisanne de Jong46:39:00
Lieke Beezemer46:39:00
Josje van Houwelingen46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:57:47
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:57:47
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:57:47
Nicky Vanhijfte46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Kelly Bergez46:39:00
Lotte Boone46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:57:47

Programma 17: 200 m. Rugslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo2:21:59
2Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders2:25:69
3Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak2:27:68PR
4Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:27:96
5Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:30:85
6Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust2:31:05
7Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:33:69
8Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel2:37:88
9Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde2:38:66
10Niels SuyZ. & P.C. de Schelde2:42:44
11Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde2:48:27
12Simon EdenburgZ.V. Onderdak2:54:57PR

Programma 18: 400 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis4:49:93
2Judith StapZ.V. de Stormvogel4:50:10
3Stephanie RomboutPSV4:56:61
4Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde4:58:69
5Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust5:07:17
6Mieke van DortZ.V. de Stormvogel5:08:07
7Iris ErpelinckZ.V. de Honte5:08:58
8Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel5:10:88
9Monique de HaardLuctor et Emergo5:14:63
10Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom5:19:26
11Linda VinkZ.V. de Honte5:22:02
12Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust5:31:50

Programma 19: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Levy KortZ.V. de Stormvogel1:34:51
2Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:34:86
3Mariano KamoenZ.C. Koewacht1:37:19
4Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:39:26
5Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:42:76
6Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:42:93
7Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:44:12
8Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:44:72
9Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:47:75
10Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:51:69
Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:29:34SD
999Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 20: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:20:23
2Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:21:98
3Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:22:99
4Yoshi CorrZ.V. de Stormvogel1:23:69
5Saskia de HaardLuctor et Emergo1:23:71
6Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:26:44
7Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:26:97
8Joline VerhallenZ.V. de Honte1:27:01
9Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:27:82
10Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:27:87
11Bodine CorrZ.V. de Stormvogel1:29:01
12Melissa van AsselZ.C. Koewacht1:29:90
999Eline van MollLuctor et Emergo----

Programma 21: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde57:64
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom59:03
3Sonny CorréZ.V. Onderdak59:26PR
4Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:00:61PR
5Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:00:74
6Christoph BralDe Marlijn SG1:02:06
7Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:02:57
8Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:02:72
9Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:03:09
10Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:03:65
11Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:04:81
12Paul vd DriestLuctor et Emergo1:06:70
999Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde----

Programma 22: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo1:14:27
2Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:15:42
3Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:15:84
4Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:16:62
5Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:18:81
6Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:19:47
7René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:21:01PR +5.24 (1:15:77)
8Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:23:46
9Bert van WaesDe Marlijn SG1:25:47
10Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:26:12
11Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:26:17
12Arjan DekkerDe Marlijn SG1:33:60
999Ruud HamelinkZ.C. Koewacht----

Programma 23: 100 m. Schoolslag Heren Senioren 1 en 2
1Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:12:48
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:15:98
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:16:36
4Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders1:16:69
5Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:23:31
6Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:25:28
7Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:25:71
8Tobias HaakZ.V. de Otters1:33:28

Programma 24: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:13:15
2Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:17:09
3Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:17:34
4Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:19:37PR
5Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel1:20:52
6Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:21:48
7Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:24:62
8Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:25:72
9Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:26:58
10Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:28:57
11Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:30:69
999Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters----

Programma 25: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:08:23
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:09:08
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:83
4Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:15:16
5Linda VinkZ.V. de Honte1:16:67
6Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:17:76
7Nikita KruisNayade1:17:86
8Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:19:76
9Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:20:40
10Zoë BraalLuctor et Emergo1:21:59
11Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:22:45
12Cynthia PotinLuctor et Emergo1:23:07

Programma 26: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren 1 en 2
1Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:08:89
2Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:13:64
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:14:13
4Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:17:59
5Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:81
6Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:19:08
7Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:19:31
8Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:20:34
9Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:22:73
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:22:76
11Yessica WoutersLuctor et Emergo1:24:66
12Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:27:60

Programma 27: 200 m. Schoolslag Heren Senioren
1Simon EdenburgZ.V. Onderdak2:34:94PR
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:39:63
3Charles PotinLuctor et Emergo2:45:61
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:50:68
5Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel2:51:82
6Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:54:95
7Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde2:55:39
8Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel2:55:74
9Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde3:00:89
10Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel3:03:29
11Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom3:05:71
12Christoph BralDe Marlijn SG3:12:07

Programma 28: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde32:01
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust34:53
3Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust37:46
4Levy KortZ.V. de Stormvogel38:40
5Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust39:47
6Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde40:00
7Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust42:15
8Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde42:85
9Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust43:65
10Mariano KamoenZ.C. Koewacht44:73
11Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde48:28
12Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom48:92
999Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 29: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:06:04
2Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:10:01
3Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:10:95
4Larissa JansenPSV1:11:06
5Saskia de HaardLuctor et Emergo1:11:72
6Amira FathiZ.V. de Stormvogel1:12:14
7Yoshi CorrZ.V. de Stormvogel1:15:01
8Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:15:39
9Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:17:09
10Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:18:05
11Melissa van AsselZ.C. Koewacht1:21:78
Bodine CorrZ.V. de Stormvogel----AA
999Eline van MollLuctor et Emergo----

Programma 30: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
1Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:12:81PR
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:14:03
3Christoph BralDe Marlijn SG1:16:31
4Sonny CorréZ.V. Onderdak1:16:36PR
5Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:20:48
6Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:22:75
7Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:23:12
8Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:24:47
9Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:25:07
10Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:26:66
11Paul vd DriestLuctor et Emergo1:27:40
12Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:27:68

Programma 31: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:47:76
Sanne Klompe46:39:00
Manon Minneboo46:39:00
Monique de Haard46:39:00
Amira Fathi46:39:00
Mieke van Dort46:39:00
Judith Stap46:39:00
Merel van der Ent46:39:00
Nikita Kruis46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:55:60
Linda Vink46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:02:37
Pauline Rootsaert46:39:00
Valerie Manhave46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Ryan Verplanke46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Nicky Vanhijfte46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht5:02:58
Talitha Ruissen46:39:00
Naomi Gelderland46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Sabine van Waes46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders5:13:08
Miriam van Noorden46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Larissa Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis5:13:58
Karen Coone46:39:00
Daphne Wiskerke46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Daisy de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo5:13:98
Cynthia Potin46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Priscilla Meerman46:39:00
Kelsey Onderdijk46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht5:18:64VE
Ploeg Stzw: Koewacht5:18:64VE
Sabina van Doeselaar46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Celine van Roeyen46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht5:18:64VE
Ploeg Stzw: Koewacht5:18:64VE
Ploeg Stzw: De Schelde5:20:58
Manon Boone46:39:00
Willemijn Verhelst46:39:00
Josje van Houwelingen46:39:00
Lisanne de Jong46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde5:51:24
Ploeg Stzw: De Schelde5:51:24
Ploeg Stzw: De Schelde5:51:24
Ploeg Stzw: De Schelde5:51:24
Anouk Molewijk46:39:00
Lieke Beezemer46:39:00
Myriam Baute46:39:00
Bianca de Pooter46:39:00

Programma 32: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:49:36
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:49:36
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:49:36
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:49:36
Joeri van Wallenburg46:39:00
Charles Potin46:39:00
Rene van Wallenburg46:39:00
Toby Aarnoutse46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde3:52:79
Tommy van Overmeeren46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Kevin Hondsmerk46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde3:52:79
Ploeg Stzw: De Schelde3:52:79
Ploeg Stzw: De Schelde3:52:79
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:53:22
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:53:22
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:53:22
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:53:22
Alex Eversdijk46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:59:07
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:59:07
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:59:07
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:59:07
Sonny Corré46:39:00
Martijn Mechielsen46:39:00
Jasper Rouwendal46:39:00
Sander v. Nieuwenhuyzen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:15:52
Mertijn Loof46:39:00
Tristan Loof46:39:00
Niek Kampman46:39:00
Niels Suy46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:15:52
Ploeg Stzw: De Schelde4:15:52
Ploeg Stzw: De Schelde4:15:52
Ploeg Stzw: Koewacht4:17:35
Ploeg Stzw: Koewacht4:17:35
Ploeg Stzw: Koewacht4:17:35
Roderick van Doeselaar46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Dominique Rombout46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht4:17:35
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:17:62
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:17:62
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:17:62
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:17:62
Davy Hermans46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Michiel Pater46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:17:70
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:17:70
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:17:70
Yannick Mol46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Robin Breel46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:17:70
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:26:75
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:26:75
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:26:75
Angelo De Meyer46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Brian Oosting46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:26:75
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:35:12
Sander Boidin46:39:00
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Dennis Eggermont46:39:00
Jurjen Pater46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:35:12
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:35:12
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:35:12
Ploeg Stzw: Koewacht5:12:30
Ploeg Stzw: Koewacht5:12:30
Sjoerd van de Poele46:39:00
Mariano Kamoen46:39:00
Joris van Bunder46:39:00
Jeroen Ruissen46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht5:12:30
Ploeg Stzw: Koewacht5:12:30

Programma 33: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders2:17:44
2Charles PotinLuctor et Emergo2:18:34
3Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:18:94
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:22:91
5Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak2:23:41PR
6Simon EdenburgZ.V. Onderdak2:25:99PR
7Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:29:24
8Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:33:77
9Tom ErpelinckDe Marlijn SG2:34:40
10Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust2:35:41
11Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:36:81
12Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde2:42:97

Programma 34: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Judith StapZ.V. de Stormvogel2:13:04
2Stephanie RomboutPSV2:13:88
3Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel2:18:77
4Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:21:13
5Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust2:21:18
6Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:21:31
7Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust2:21:74
8Mieke van DortZ.V. de Stormvogel2:23:21
9Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis2:24:11
10Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:24:85
11Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom2:26:57
12Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel2:26:74

Programma 35: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:16:80
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:21:43
3Levy KortZ.V. de Stormvogel1:24:98
4Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:28:23
5Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:29:56
6Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:31:51
7Mariano KamoenZ.C. Koewacht1:33:78
8Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:36:16
9Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:36:76
10Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:37:16
11Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:38:59
Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:37:24RD
999Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 36: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Amira FathiZ.V. de Stormvogel1:23:71
2Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:23:97
3Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:26:73
4Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:26:75
5Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:26:92
6Anouk BronZ.V. Scheldestroom1:30:52
7Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel1:30:91
8Larissa JansenPSV1:32:75
9Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:92
10Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:33:43
11Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:35:04
12Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:37:64

Programma 37: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:04:31
2Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:04:87PR
3Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:06:29
4Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:07:20
5Sonny CorréZ.V. Onderdak1:08:03PR
6Christoph BralDe Marlijn SG1:10:87
7Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:12:09
8Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:13:86
9Paul vd DriestLuctor et Emergo1:14:56
10Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:15:20
11Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:16:29
12Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:17:30
999Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel----

Programma 38: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo56:13
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis56:34
3Davy BisslikLuctor et Emergo58:45
4Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde58:71
5Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde59:65
6Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:00:59
7Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:00:63
8Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:02:30
9Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:02:54
10Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:03:36
11Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom1:08:17
Bert van WaesDe Marlijn SG----AA

Programma 39: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren 1 en 2
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders54:63
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde57:22
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust58:35
4Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:02:69
5Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:04:31
6Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:05:28
7Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:05:58
8Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:07:26
9Tobias HaakZ.V. de Otters1:09:62

Programma 40: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak57:09PR
2Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel58:78
3Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel58:82
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:00:48
5Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:01:37
6Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:02:59
7Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:03:08
8Arjan van BovenZ.V. de Otters1:03:47
8Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:03:47PR +0.58 (1:02:89)
10Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:09:09
Davy HermansZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 41: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:13:79
2Linda VinkZ.V. de Honte1:14:42
3Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:15:44
4Cynthia PotinLuctor et Emergo1:16:59
5Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:16:77
6Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:17:09
7Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom1:18:15
8Nikita KruisNayade1:20:09
9Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:22:64
10Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:22:92
11Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:24:34
12Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:24:74
999Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde----

Programma 42: 100 m. Rugslag Dames Senioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:11:42
2Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:15:44
3Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:33
4Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:16:45
5Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:17:43
6Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:17:89
7Emelie BralZ.C. Koewacht1:18:20
8Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:20:84
9Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:21:19
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:23:27
11Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:23:87
12Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:25:07

Programma 43: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders24:32
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde25:02
3Davy BisslikLuctor et Emergo25:50
4Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak25:89PR
5Charles PotinLuctor et Emergo26:19
6Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel26:22
7Roel DellaertZ.V. de Bruinvis26:24
8Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust26:35
9Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde26:42
10Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde26:47
10Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis26:47
12Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde26:62
13Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde26:74
13Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel26:74
15Tim RoebZ.V. de Bruinvis26:75
16Bert van WaesDe Marlijn SG26:79
17Tom ErpelinckDe Marlijn SG27:30
18Sven IvensZ.V. de Bruinvis29:59

Programma 44: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:05:11
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:08:98
3Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:10:50
4Levy KortZ.V. de Stormvogel1:13:78
5Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:14:88
6Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:17:95
7Mariano KamoenZ.C. Koewacht1:18:23
8Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde1:19:19
9Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde1:19:56
10Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:22:64
11Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:23:94
12Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:33:00
999Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 45: 100 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:16:81
2Saskia de HaardLuctor et Emergo1:19:45
3Yoshi CorrZ.V. de Stormvogel1:22:63
4Bodine CorrZ.V. de Stormvogel1:22:96
5Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:23:99
6Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:26:38
7Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:29:54
8Amira FathiZ.V. de Stormvogel1:30:18
9Larissa JansenPSV1:30:77
10Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:32:43
11Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde1:34:29
12Ilse HamelinkZ.V. de Bevelanders1:35:42

Programma 46: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:07:37
2Sonny CorréZ.V. Onderdak1:08:50PR
3Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:09:93
4Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:12:01
5Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:12:65PR
6Paul vd DriestLuctor et Emergo1:13:34
7Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:13:94
8Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:15:64
9Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:16:09
10Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:16:63
11Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:17:31
12Christoph BralDe Marlijn SG1:18:25

Programma 47: 4x 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Stormvogel9:21:21
Liliane Solé46:39:00
Merel van der Ent46:39:00
Mieke van Dort46:39:00
Anniek Minderhoud46:39:00
Manon Minneboo46:39:00
Nikita Kruis46:39:00
Judith Stap46:39:00
Monique de Haard46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht9:48:40
Talitha Ruissen46:39:00
Celine van Roeyen46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Naomi Gelderland46:39:00
Sabina van Doeselaar46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Sabine van Waes46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom9:59:62
Nicky Vanhijfte46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Ryan Verplanke46:39:00
Valerie Manhave46:39:00
Anouk Bron46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo10:04:40
Kelsey Onderdijk46:39:00
Zoë Braal46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Priscilla Meerman46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis10:07:28
Karen Coone46:39:00
Daphne Wiskerke46:39:00
Daisy de Ridder46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte10:10:04
Evi Erpelinck46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Linda Vink46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders10:13:76
Miriam van Noorden46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Larissa Jansen46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde10:33:54
Lieke Beezemer46:39:00
Manon Boone46:39:00
Josje van Houwelingen46:39:00
Lisanne de Jong46:39:00

Programma 48: 5x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Stormvogel----
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:07:16
Toby Aarnoutse46:39:00
Joeri van Wallenburg46:39:00
Charles Potin46:39:00
Bob Dalmeijer46:39:00
Davy Bisslik46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde2:09:99
Kevin Hondsmerk46:39:00
Niels Suy46:39:00
Cas van Vorstenbos46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Niek Kampman46:39:00
Kevin Dooms46:39:00
Tommy van Overmeeren46:39:00
Richard Oskam46:39:00
Tristan Loof46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis2:10:44
Alex Eversdijk46:39:00
Tim Roeb46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:14:40
Yannick Mol46:39:00
Martijn Mechielsen46:39:00
Jeroen Dellebeke46:39:00
Bas Mechielsen46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Sander v. Nieuwenhuyzen46:39:00
Sonny Corré46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Jan Brink46:39:00
Rowan Leijnse46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom2:22:56
Sander Boidin46:39:00
Davy Hermans46:39:00
Dennis Eggermont46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Jurjen Pater46:39:00
Michiel Pater46:39:00
Robin Hermans46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht2:25:26
Roderick van Doeselaar46:39:00
Aaron van de Broeke46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Mariano Kamoen46:39:00
Dominique Rombout46:39:00
Joris van Bunder46:39:00
Sjoerd van de Poele46:39:00
Jeroen Ruissen46:39:00
Bas Goossen46:39:00
Bert van Waes46:39:00

Programma 49: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Judith StapZ.V. de Stormvogel2:30:58
2Stephanie RomboutPSV2:31:11
3Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel2:36:41
4Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:36:41
5Mieke van DortZ.V. de Stormvogel2:41:55
6Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom2:41:79
7Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust2:42:66
8Linda VinkZ.V. de Honte2:44:56
9Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:48:59
10Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:48:99
11Anouk MeesenZ.C. Koewacht2:49:54
12Eline NijskensDe Marlijn SG2:49:69

Programma 50: 200 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders2:00:83
2Charles PotinLuctor et Emergo2:01:89
3Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak2:05:57PR
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:07:43
5Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:07:85
6Sonny CorréZ.V. Onderdak2:08:68PR
7Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:09:63
8Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel2:12:11
9Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom2:16:35
10Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust2:16:46
11Roel DellaertZ.V. de Bruinvis2:17:22
12Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:20:65

Programma 51: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:18:63
2Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:19:68
3Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:24:74
4Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:25:18
5Kelly BergezZ.C. Koewacht1:25:20
6Charlotte BralZ.C. Koewacht1:26:53
7Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:26:79
8Sophie BonteZ.C. Koewacht1:28:17
9Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:32:07
10Eileen van BunderZ.C. Koewacht1:32:10
11Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:34:32
999Leonie van MollSG de Zeeuwse Kust----
999Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 52: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:21:25
2Robin HermansTRB-RES1:24:48
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:24:54
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:28:35
5Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:29:79
6Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:30:27
7Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:31:20PR +1.78 (1:29:42)
8Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht1:32:08
9Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:32:91
10Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:34
11Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom1:34:86
12Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:37:75

Programma 53: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Judith StapZ.V. de Stormvogel1:09:43
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:10:69
3Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:11:54
4Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:11:98
5Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:13:91
6Monique de HaardLuctor et Emergo1:15:65
7Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:16:78
8Celine van RoeyenZ.C. Koewacht1:17:69
9Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:19:59
10Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:20:15
11Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:22:19
12Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:23:45

Programma 54: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:01:53
2Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:03:36
3Nikita KruisNayade1:03:68
4Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:03:84
5Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:06:01
6Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:06:70
7Zoë BraalLuctor et Emergo1:08:70
8Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:09:58
9Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:11:06
10Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:11:15
11Linda VinkZ.V. de Honte1:22:62
Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis----ng

Programma 55: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:02:96
2Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:03:72
3Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:04:30
4Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:06:22
5Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:07:09
6Emelie BralZ.C. Koewacht1:07:13
7Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:07:48
8Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:08:22
9Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:72
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:10:95
11Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:11:00
12Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:12:61

Programma 56: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo1:05:66
2Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:09:13
3Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:10:17
4Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:10:28
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:13:15
6Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:16:45
7Bert van WaesDe Marlijn SG1:16:48
8Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:17:04
9Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:17:61PR +5.42 (1:12:19)
10Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:17:92
11Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:19:65
12Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:21:33
999Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 57: 100 m. Rugslag Heren Senioren 1 en 2
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders1:05:05
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:05:89
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:07:90
4Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:11:18
5Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:18:79
6Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:20:95
7Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:22:15
8Tobias HaakZ.V. de Otters1:22:21
9Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:31:98

Programma 58: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:05:20PR
2Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:07:16
3Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:09:95
4Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:12:48
5Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:12:53
6Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel1:12:55
7Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:12:69PR +1.55 (1:11:14)
8Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:12:80
9Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:13:34
10Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde1:15:55
11Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:17:45
12Arjan van BovenZ.V. de Otters1:19:72

Programma 59: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel28:07
2Stephanie RomboutPSV28:26
3Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust28:37
4Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders28:89
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom29:11
6Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde29:18
7Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom29:46
8Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx29:50
9Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld29:74
10Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust29:95
11Nikita KruisNayade29:97
12Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel30:01
13Monique de HaardLuctor et Emergo30:04
14Zoë BraalLuctor et Emergo30:57
15Mieke van DortZ.V. de Stormvogel30:71
16Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde31:03
17Iris ErpelinckZ.V. de Honte31:46
18Sabine van WaesZ.C. Koewacht31:48

Programma 60: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:08:93
2Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:09:05
3Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:11:90
4Sophie BonteZ.C. Koewacht1:12:36
5Kelly BergezZ.C. Koewacht1:13:73
6Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:13:87
7Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel1:14:34
8Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:16:09
9Charlotte BralZ.C. Koewacht1:16:16
10Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:16:98
11Eileen van BunderZ.C. Koewacht1:17:31
12Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:19:08
999Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 61: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:09:98
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:19:20
3Jordy de KokZ.V. de Bevelanders1:20:05
4Raymond TaxZ.V. de Stormvogel1:20:06
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:20:17
6Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:20:70
7Ozzie HoogestegerZ.V. de Stormvogel1:23:35
8Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:24:50
9Robin HermansTRB-RES1:26:26
10Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:29:63
11Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:30:57
12Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:33:15

Programma 62: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Judith StapZ.V. de Stormvogel1:11:53
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:11:81
3Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:14:73
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:14:79
5Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:18:34
6Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:19:63
7Monique de HaardLuctor et Emergo1:21:20
8Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:21:50
9Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:24:27
10Celine van RoeyenZ.C. Koewacht1:24:49
11Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:24:76
12Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:25:15

Programma 63: 4x 200 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo8:26:81
Joeri van Wallenburg46:39:00
Toby Aarnoutse46:39:00
Bob Dalmeijer46:39:00
Charles Potin46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde8:46:97
Kevin Hondsmerk46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Niels Suy46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis8:52:48
Brian Oosting46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel8:53:82
Sonny Corré46:39:00
Martijn Mechielsen46:39:00
Jan Brink46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel9:19:05
Ploeg Stzw: De Stormvogel9:19:05
Jeroen Dellebeke46:39:00
Yannick Mol46:39:00
Jasper Rouwendal46:39:00
Sander v. Nieuwenhuyzen46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel9:19:05
Ploeg Stzw: Scheldestroom9:39:17
Robin Dellaert46:39:00
Michiel Pater46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Davy Hermans46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht9:58:61
Roderick van Doeselaar46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Dominique Rombout46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis10:27:26
Angelo De Meyer46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis10:27:26
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis10:27:26
Ploeg Stzw: Scheldestroom11:03:65
Ploeg Stzw: Scheldestroom11:03:65
Robin Hermans46:39:00
Jurjen Pater46:39:00
Laurens Westerweele46:39:00
Dylan van Opdurp46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom11:03:65

Programma 64: 5x 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:25:83
Manon Minneboo46:39:00
Merel van der Ent46:39:00
Judith Stap46:39:00
Mieke van Dort46:39:00
Nikita Kruis46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom2:29:25
Ryan Verplanke46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Valerie Manhave46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Ploeg Stzw: Koewacht2:30:87
Eline Nijskens46:39:00
Sabine van Waes46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Emelie Bral46:39:00
Celine van Roeyen46:39:00
Sabina van Doeselaar46:39:00
Talitha Ruissen46:39:00
Larissa Gelderland46:39:00
Sophie Bonte46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders2:31:38
Josephien Jansen46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Miriam van Noorden46:39:00
Ilse van Noorden46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:32:57
Iris Dingemanse46:39:00
Jaimy Kort46:39:00
Liliane Solé46:39:00
Monique de Haard46:39:00
Anniek Minderhoud46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:32:57
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:32:57
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:35:52
Zoë Braal46:39:00
Kelsey Onderdijk46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Esther Brinkman46:39:00
Priscilla Meerman46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:35:88
Iris Erpelinck46:39:00
Linda Vink46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde2:39:00
Josje van Houwelingen46:39:00
Manon Boone46:39:00
Lieke Beezemer46:39:00
Lisanne de Jong46:39:00
Willemijn Verhelst46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis2:42:83
Jessica Geldof46:39:00
Daisy de Ridder46:39:00
Daphne Wiskerke46:39:00
Karen Coone46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom2:47:37
Ploeg Stzw: Scheldestroom2:47:37
Rani Rootsaert46:39:00
Pauline Rootsaert46:39:00
Lotte Boone46:39:00
Kelly Bergez46:39:00
Nicky Vanhijfte46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom2:47:37

Programma 65: 200 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo2:16:22
2Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:21:53
3Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak2:22:91PR
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:29:11
5Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde2:30:66
6Tom ErpelinckDe Marlijn SG2:39:44
7Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom2:42:63
8Simon EdenburgZ.V. Onderdak2:43:13PR
9Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel2:52:34
10Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde2:53:19
11Robin DellaertZ.V. Scheldestroom2:56:19
12Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis3:00:80

Programma 66: 400 m. Wisselslag Dames Senioren
1Judith StapZ.V. de Stormvogel5:20:33
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel5:30:37
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde5:39:44
4Linda VinkZ.V. de Honte5:40:54
5Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom5:46:78
6Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust5:47:53
7Evi ErpelinckZ.V. de Honte5:57:65
8Eline NijskensDe Marlijn SG5:57:67
9Talitha RuissenZ.C. Koewacht6:08:94
10Jaimy KortZ.V. de Stormvogel6:13:30
11Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde6:20:67
Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde----AA

Programma 67: 1500 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders17:52:67
2Charles PotinLuctor et Emergo18:08:48
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust18:14:85
4Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde18:19:50
5Sonny CorréZ.V. Onderdak18:27:98PR
6Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak18:41:91PR
7Simon EdenburgZ.V. Onderdak19:22:64PR
8Roel DellaertZ.V. de Bruinvis19:25:71
9Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust19:27:82
10Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom19:37:57
11Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust20:29:38
12Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel20:34:13
999Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze----

Programma 68: 800 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Judith StapZ.V. de Stormvogel9:43:90
2Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis9:46:91
3Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust10:18:02
4Mieke van DortZ.V. de Stormvogel10:23:60
5Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde10:39:54
6Iris ErpelinckZ.V. de Honte10:42:29
7Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust10:49:11
8Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom10:50:72
9Lotte DalmeijerLuctor et Emergo10:53:66
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht11:01:41
11Linda VinkZ.V. de Honte11:27:57
12Eline NijskensDe Marlijn SG11:29:80

Programma 69: 200 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Judith StapZ.V. de Stormvogel2:31:63
2Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders2:31:79
3Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom2:40:15
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:42:40
5Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:48:80
6Linda VinkZ.V. de Honte2:50:61
7Talitha RuissenZ.C. Koewacht2:54:84
8Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:57:16
9Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel2:57:63
10Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust2:59:00
11Eline NijskensDe Marlijn SG3:01:94
12Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom3:02:19

Programma 70: 400 m. Wisselslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo4:59:30
2Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders5:03:87
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust5:06:10
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis5:12:89
5Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak5:14:72PR
6Simon EdenburgZ.V. Onderdak5:16:89PR
7Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde5:21:08
8Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom5:27:95
9Tom ErpelinckDe Marlijn SG5:36:39
10Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde5:40:80
11Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust5:44:09
12Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom6:10:33

Programma 71: 1500 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis18:51:97
2Judith StapZ.V. de Stormvogel19:24:73
3Mieke van DortZ.V. de Stormvogel19:39:97
4Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust19:41:52
5Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde20:19:72
6Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom20:40:23
7Linda VinkZ.V. de Honte20:53:50
8Naomi GelderlandZ.C. Koewacht20:56:04
9Evi ErpelinckZ.V. de Honte21:34:96
10Eline NijskensDe Marlijn SG21:46:38
11Jaimy KortZ.V. de Stormvogel22:29:33
12Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht23:35:99

Programma 72: 800 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders9:17:66
2Charles PotinLuctor et Emergo9:21:78
3Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde9:35:60
4Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak9:41:04PR
5Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust9:41:35
6Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze9:56:26
7Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom10:01:90
8Niels SuyZ. & P.C. de Schelde10:11:40
9Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis10:18:88
10Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak10:30:29PR +36.29 (9:54:00)
11Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust10:40:49
12Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde10:56:75

Terug