Uitslagen Zeeuwse Sprintwedstrijd, 13-04-2008, Oostburg

Programma 1: 50 m. Schoolslag Dames onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 2: 50 m. Schoolslag Heren onbekend
1Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom30:60
2Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde30:88
3Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde32:36
4Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom34:18
5Robin DellaertZ.V. Scheldestroom35:25
6Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust35:52
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis35:56
8Roel DellaertZ.V. de Bruinvis35:72
9Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders36:20
10Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom38:51
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----
999Yorick BreukersZ.V. de Bevelanders----

Programma 3: 50 m. Schoolslag Dames onbekend
1Josephien JansenZ.V. de Bevelanders38:42
2Manon BooneZ. & P.C. de Schelde39:15
3Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom39:22
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte40:40
5Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom41:76
6Jill VernimmenZ.V. de Otters42:00
7Esther BrinkmanLuctor et Emergo42:45
8Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis42:94
9Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom43:01
10Lotte BooneZ.V. Scheldestroom43:78
Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 4: 50 m. Schoolslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis31:82
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders32:22
3Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde35:60
4Sebastiaan HaakZ.V. de Otters35:79
5Davy HermansZ.V. Scheldestroom37:44
6Tom ErpelinckZ.V. de Honte37:47
7Christian van BommelSg ZOC38:35PR -0.74 (39:09)
8Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom40:60
Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom----AA
999Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters----
999Dominique RomboutZ.C. Koewacht----

Programma 5: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 6: 50 m. Schoolslag Jongens onbekend
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde32:02
2Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde35:31
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom35:31
4Sander BoidinZ.V. Scheldestroom36:47
5Tim TramperZ.V. de Bevelanders36:51
6Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde36:65
7Michiel PaterZ.V. Scheldestroom36:89
8Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde37:54
9Robin HermansTRB-RES37:90
10Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht39:61
11Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom39:92
11Tibor JansenZ.V. de Bevelanders39:92
13Sven IvensZ.V. de Bruinvis42:83
14Thijs de VriesZ.V. Scheldestroom43:68
15Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde44:62
16Sander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom44:63
17Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom49:29
18Ivan DellaertZ.V. Scheldestroom51:40

Programma 7: 50 m. Schoolslag Meisjes Minioren 5 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 50 m. Rugslag Dames onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 10: 50 m. Rugslag Heren onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 11: 50 m. Rugslag Meisjes Jeugd 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Rugslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Nathan TramperZ.V. de Bevelanders30:82
2Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde31:28
3Christian van BommelSg ZOC32:10PR -0.11 (32:21)
3Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis32:10
5Davy HermansZ.V. Scheldestroom32:47
5Tim TramperZ.V. de Bevelanders4:37:32
6Tom ErpelinckZ.V. de Honte32:67
7Sebastiaan HaakZ.V. de Otters33:07
8Arjan van BovenZ.V. de Otters35:54
9Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom35:58
10Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom38:29
999Dominique RomboutZ.C. Koewacht----

Programma 13: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust34:25
2Eline van MollLuctor et Emergo35:04
3Merel van DrongelenZ.V. de Honte36:36
4Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde36:49
5Sophie BonteZ.C. Koewacht36:88
6Joline VerhallenZ.V. de Honte37:83
7Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom38:20
8Kelly BergezZ.C. Koewacht38:40
9Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom38:51
10Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust38:69
11Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust39:10
12Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom39:11
12Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde39:11
14Larissa JansenZ.V. de Bevelanders39:33
15Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo39:95
16Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel40:15
17Laura ReymZ. & P.C. de Schelde40:22
18Sanne KoopmanschapZ.V. de Stormvogel40:54
19Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom40:65
20Rieke VermueZ.V. de Bevelanders41:06
21Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis42:09
22Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde42:43
23Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust42:74
24Laura HermansZ.V. Scheldestroom43:71

Programma 14: 50 m. Rugslag Jongens onbekend
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde29:76
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom31:02
3Michiel PaterZ.V. Scheldestroom32:26
4Niels SuyZ. & P.C. de Schelde33:26
5Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde33:34
6Sander BoidinZ.V. Scheldestroom33:57
7Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde34:40
8Tim TramperZ.V. de Bevelanders34:61
8Robin HermansTRB-RES34:61
10Sven IvensZ.V. de Bruinvis35:65
11Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde35:86
12Tibor JansenZ.V. de Bevelanders39:36
13Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom39:61
14Thijs de VriesZ.V. Scheldestroom39:96
15Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom40:61
16Sander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom41:20
17Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom44:20
Ivan DellaertZ.V. Scheldestroom----AA

Programma 15: 50 m. Rugslag Meisjes Minioren 5 el
1Leonie van MollSG de Zeeuwse Kust40:64
2Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders41:12
3Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx41:38
4Cherida DielemanZ.C. Koewacht41:52
5Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde41:53
6Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde42:46
7Vera PootZ. & P.C. de Ganze42:86
8Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde44:41
9Manon AerssensPSV44:54
10Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom44:87
11Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx45:27
12Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde45:48
13Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde46:26
13Vera de RegtZ.V. de Bevelanders46:26
15Maja SevicZ. & P.C. de Schelde46:81
16Lore van RielZ. & P.C. de Schelde50:84
17Melloney TemmermanZ.V. Scheldestroom52:29
18Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom52:49
18Michelle BoeckhoutZ.V. Scheldestroom52:49
20Amber GeelenZ.V. Scheldestroom54:37
21Inge van DoeselaarZ.V. Scheldestroom54:84
22Nienke DierikxZ.V. Scheldestroom56:86
23Esther BastingZ.V. Scheldestroom59:64
24Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom1:03:29

Programma 16: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde34:13
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust37:15
3Mariano KamoenZ.C. Koewacht41:29
4Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom42:50
5Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust43:37
6Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde43:41
7Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze44:29
7Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:26:97
8Alex BreelZ.V. de Stormvogel44:54
9Max EngelenZ.V. Scheldestroom45:54
10Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust45:64
11Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom46:12
12Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders46:18
13Arco NahonZ.V. de Bevelanders50:37
14Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde51:74
15Daniël WatermanZ.V. Scheldestroom54:46
Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde44:54RC

Programma 17: 50 m. Vlinderslag Dames onbekend
1Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders30:33
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom30:73
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde31:70
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte32:10
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom33:22
6Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde33:50
7Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom33:67
8Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders34:31
8Naomi GelderlandZ.C. Koewacht34:31
10Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom35:08
11Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde36:18
12Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis36:25
13Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom39:79
14Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom41:74
Linda VinkZ.V. de Honte----AA
999Stephanie RomboutPSV----

Programma 18: 50 m. Vlinderslag Heren onbekend
1Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders27:95
2Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde28:26
3Roel DellaertZ.V. de Bruinvis28:46
3Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom28:46
5Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde28:66
6Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel28:68
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis29:63
7Robin DellaertZ.V. Scheldestroom29:63
9Ferdi BoeleeLuctor et Emergo31:75
10Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom31:78
11Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust32:60
12Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom33:72
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 19: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte31:67
2Josephien JansenZ.V. de Bevelanders34:33
3Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom34:47
4Manon BooneZ. & P.C. de Schelde35:22
5Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders36:45
6Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:67
6Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:25:28
7Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom41:22
8Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis42:46
9Lotte BooneZ.V. Scheldestroom43:55
Esther BrinkmanLuctor et Emergo----AA

Programma 20: 50 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde27:89
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders28:69
3Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis29:32
4Tom ErpelinckZ.V. de Honte29:92
5Sebastiaan HaakZ.V. de Otters30:22
6Davy HermansZ.V. Scheldestroom31:60
7Arjan van BovenZ.V. de Otters32:11
8Christian van BommelSg ZOC32:36PR -0.49 (32:86)
9Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom32:90
10Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom35:61
999Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters----
999Dominique RomboutZ.C. Koewacht----

Programma 21: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 3 el
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders34:00
2Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust34:10
3Eline van MollLuctor et Emergo34:15
4Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde34:67
5Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust35:09
6Merel van DrongelenZ.V. de Honte35:47
7Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde36:60
8Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom36:78
9Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:11
10Sophie BonteZ.C. Koewacht37:79
11Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel37:96
12Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo39:07
13Joline VerhallenZ.V. de Honte39:53
14Rieke VermueZ.V. de Bevelanders39:71
15Anouk BronZ.V. Scheldestroom40:40
16Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde40:79
16Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust40:79
18Laura ReymZ. & P.C. de Schelde41:17
19Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom42:64
20Laura HermansZ.V. Scheldestroom45:84
Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom----AA
Kelly BergezZ.C. Koewacht----AA
Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde----AA
999Ilse HamelinkZ.V. de Bevelanders----

Programma 22: 50 m. Vlinderslag Jongens onbekend
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:71
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom28:71
1Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:08:89
3Niels SuyZ. & P.C. de Schelde31:10
4Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde31:46
5Michiel PaterZ.V. Scheldestroom31:56
6Tim TramperZ.V. de Bevelanders31:83
7Sander BoidinZ.V. Scheldestroom32:77
7Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:19:31
8Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde32:88
9Robin HermansTRB-RES35:14
9Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:22:73
10Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde36:64
11Tibor JansenZ.V. de Bevelanders38:29
12Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom39:02
13Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht40:42
14Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom40:51
15Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom42:45
16Sander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom43:11
17Ivan DellaertZ.V. Scheldestroom51:76
Sven IvensZ.V. de Bruinvis----AA

Programma 23: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5 el
1Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde39:36
2Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders40:36
3Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde41:18
4Vera de RegtZ.V. de Bevelanders41:80
5Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx42:55
6Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde42:69
7Leonie van MollSG de Zeeuwse Kust42:78
8Cherida DielemanZ.C. Koewacht42:82
9Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis43:95
10Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde46:18
11Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx46:31
12Manon AerssensPSV51:54
13Maja SevicZ. & P.C. de Schelde53:71
14Melloney TemmermanZ.V. Scheldestroom57:06
15Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom1:01:63
16Michelle BoeckhoutZ.V. Scheldestroom1:03:10
Lore van RielZ. & P.C. de Schelde----AA
Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom48:12VC
Vera PootZ. & P.C. de Ganze48:66VC
Amber GeelenZ.V. Scheldestroom54:50VH
Inge van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:04:02VC
Esther BastingZ.V. Scheldestroom1:04:02VC
Nienke DierikxZ.V. Scheldestroom1:16:48VC
Anouk EngelenZ.V. Scheldestroom1:17:23VC

Programma 24: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde32:67
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust38:11
3Mariano KamoenZ.C. Koewacht43:73
4Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom45:89
5Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders48:43
6Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde48:99
6Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust48:99
8Max EngelenZ.V. Scheldestroom51:51
9Alex BreelZ.V. de Stormvogel52:36
10Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom56:68
Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde----AA
Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze47:34VH
Daniël WatermanZ.V. Scheldestroom1:03:31VC
Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:07:52VC

Programma 25: 50 m. Vrijeslag Dames onbekend
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:45
2Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders28:74
2Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:10:01
3Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom29:00
4Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom29:14
4Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:11:06
5Evi ErpelinckZ.V. de Honte29:76
6Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde30:00
7Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders30:25
8Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom30:56
9Linda VinkZ.V. de Honte30:83
10Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom31:14
11Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde31:36
12Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis31:39
13Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht31:64
14Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom35:14
15Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom37:70
999Stephanie RomboutPSV----

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Heren onbekend
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis25:67
2Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde25:88
3Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde25:99
4Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders26:11
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis26:18
6Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel26:46
7Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom27:12
8Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom28:23
9Robin DellaertZ.V. Scheldestroom28:26
10Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom28:52
11Ferdi BoeleeLuctor et Emergo28:87
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----
999Yorick BreukersZ.V. de Bevelanders----

Programma 27: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte29:70
2Josephien JansenZ.V. de Bevelanders30:51
2Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom30:51
4Manon BooneZ. & P.C. de Schelde30:95
5Esther BrinkmanLuctor et Emergo31:62
5Tim TramperZ.V. de Bevelanders5:13:08
6Jill VernimmenZ.V. de Otters32:42
7Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom33:24
8Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom33:50
9Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis34:36
10Lotte BooneZ.V. Scheldestroom34:90
Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 28: 50 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis26:26
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders26:29
3Tom ErpelinckZ.V. de Honte26:87
4Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde27:48
4Sebastiaan HaakZ.V. de Otters27:48
6Arjan van BovenZ.V. de Otters27:94
7Davy HermansZ.V. Scheldestroom28:57
8Christian van BommelSg ZOC28:71PR +0.29 (28:42)
8Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom28:71
10Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom29:90
999Dominique RomboutZ.C. Koewacht----

Programma 29: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust29:42
2Larissa JansenZ.V. de Bevelanders30:11
3Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom30:70
4Kelly BergezZ.C. Koewacht31:51
4Eline van MollLuctor et Emergo31:51
6Joline VerhallenZ.V. de Honte31:75
7Sophie BonteZ.C. Koewacht32:42
8Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel32:65
9Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust32:70
10Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde32:86
11Merel van DrongelenZ.V. de Honte33:25
12Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde33:36
13Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde33:99
14Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo34:19
15Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom34:40
16Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom34:51
17Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust34:84
18Rieke VermueZ.V. de Bevelanders34:95
18Laura ReymZ. & P.C. de Schelde34:95
20Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel36:82
21Sanne KoopmanschapZ.V. de Stormvogel38:31
22Laura HermansZ.V. Scheldestroom39:06
999Ilse HamelinkZ.V. de Bevelanders----
999Anouk BronZ.V. Scheldestroom----

Programma 30: 50 m. Vrijeslag Jongens onbekend
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde25:75
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom26:00
3Niels SuyZ. & P.C. de Schelde27:82
4Michiel PaterZ.V. Scheldestroom28:13
5Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde28:82
6Sven IvensZ.V. de Bruinvis29:19
7Tim TramperZ.V. de Bevelanders29:35
8Sander BoidinZ.V. Scheldestroom29:40
9Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde31:28
10Robin HermansTRB-RES31:80
11Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde32:10
12Tibor JansenZ.V. de Bevelanders32:69
13Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom33:61
14Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht33:82
15Thijs de VriesZ.V. Scheldestroom34:79
16Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom36:61
17Matthijs BoidinZ.V. Scheldestroom38:11
Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde----AA

Programma 31: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5 el
1Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders35:51
2Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde35:65
2Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx35:65
4Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde35:74
5Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis36:50
6Vera de RegtZ.V. de Bevelanders37:02
7Cherida DielemanZ.C. Koewacht37:59
8Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx37:90
9Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde39:00
9Maja SevicZ. & P.C. de Schelde39:00
9Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom39:00
12Vera PootZ. & P.C. de Ganze39:85
13Manon AerssensPSV42:35
14Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde42:38
15Lise VossenSg ZOC42:77PR
16Dewi KarelsZ.V. Scheldestroom44:63
17Melloney TemmermanZ.V. Scheldestroom47:54
Leonie van MollSG de Zeeuwse Kust----AA

Programma 32: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde29:60
2Mariano KamoenZ.C. Koewacht33:15
3Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust34:36
4Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust36:07
5Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde36:53
6Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde37:03
7Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:42
8Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders37:60
8Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:32:75
9Alex BreelZ.V. de Stormvogel37:86
10Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom39:65
11Max EngelenZ.V. Scheldestroom39:68
12Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust40:02
13Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde44:34
14Daniël WatermanZ.V. Scheldestroom54:00
Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel----AA
999Arco NahonZ.V. de Bevelanders----

Programma 33: 100 m. Wisselslag Dames onbekend
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:10:02
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:11:15
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:12:54
4Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:14:22
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:14:61
6Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:15:95
7Linda VinkZ.V. de Honte1:16:20
8Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:16:55
9Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:16:73
10Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:16:95
11Eline NijskensZ.C. Koewacht1:17:91
12Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:18:61
13Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:19:23
14Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom1:20:47
15Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:28:31
16Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom1:32:65
999Stephanie RomboutPSV----

Programma 34: 100 m. Wisselslag Heren onbekend
1Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:04:31
2Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:04:75
3Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel1:05:45
4Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:07:54
5Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:10:29
6Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:10:31
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:11:08
8Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:12:34
9Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:14:36
10Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:15:40
11Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom1:16:45
12Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:18:95
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 35: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:12:92
2Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:16:84
3Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:17:28
4Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:17:78
5Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:22:22
6Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:23:26
7Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:05:58
7Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:25:96
8Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:26:09
9Lotte BooneZ.V. Scheldestroom1:28:20
Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 36: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:03:39
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:05:59
3Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:07:95
4Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:08:26
5Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:09:40
6Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:11:72
7Christian van BommelSg ZOC1:12:48PR +0.19 (1:12:29)
8Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:12:84
9Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:14:48
10Arjan van BovenZ.V. de Otters1:15:34
999Dominique RomboutZ.C. Koewacht----

Programma 37: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:15:80
2Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:17:79
2Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:17:79
4Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:18:53
5Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:18:76
6Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:20:45
7Kelly BergezZ.C. Koewacht1:21:16
8Eline van MollLuctor et Emergo1:22:13
9Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:22:14
10Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:22:41
11Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:23:39
11Sophie BonteZ.C. Koewacht1:23:39
13Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel1:23:92
14Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:24:02
15Joline VerhallenZ.V. de Honte1:24:95
16Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:29:55
17Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:29:74
18Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:30:05
19Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:30:07
20Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom1:30:88
Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust----AA
Rieke VermueZ.V. de Bevelanders----AA
999Ilse HamelinkZ.V. de Bevelanders----
999Anouk BronZ.V. Scheldestroom----

Programma 38: 100 m. Wisselslag Jongens onbekend
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:03:82
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:05:95
2Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:15:44
3Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:10:22
4Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:11:17
5Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:11:45
5Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:17:43
6Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:12:50
6Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:17:89
7Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:12:95
8Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:15:36
8Robin HermansTRB-RES1:15:36
10Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:16:23
11Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:23:02
12Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:23:11
13Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht1:23:34
14Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom1:23:80
15Sander van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:28:94
16Thijs de VriesZ.V. Scheldestroom1:29:96
17Ivan DellaertZ.V. Scheldestroom1:42:36
999Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom----

Terug