Uitslagen District competitie #5, 06-04-2008, Kapelle

Programma 1: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: De Schelde2:14:71
Kevin Dickie46:39:00
Nico Huijssen46:39:00
Ivar Jansen V Rosendaal46:39:00
Jeroen de Putter46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:17:74VE
Bas Mechielsen46:39:00
Jasper Rouwendal46:39:00
Rowan Leijnse46:39:00
Raymond Tax46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:22:01
Bonno Jansen46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:08:10
Liliane Solé46:39:00
Danique van Peenen46:39:00
Vivienne van Vliet46:39:00
Sanne Klompe46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde2:18:65
Romy de Bruijne46:39:00
Yentl Geelhoed46:39:00
Myriam Baute46:39:00
Manon van Geersdaele46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis2:21:15
Manon Eversdijk46:39:00
Nicole van Dorst46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Nikita Poppe46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:29:84
Arjanne Bode46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00

Programma 3: 100 m. Wisselslag Mix onbekend
1Lilly de WitZ.V. de Stormvogel1:31:23
2Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:36:41
3Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:38:45
4Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:42:33
5Nander MeermanLuctor et Emergo1:43:87
6Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:47:82
7Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust1:48:96
Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust1:46:10RH
Chloë VeenstraZ. & P.C. de Schelde1:49:99VC
Kayleigh KloetSg ZOC1:55:64VCPR
Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis2:19:01VC

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jun 1 el
1Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom35:68
1Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde39:08
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde36:24
2Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust40:46
3Naomi GelderlandZ.C. Koewacht36:49
3Sanne KoopmanschapZ.V. de Stormvogel41:33
4Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis38:20
4Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde41:56
5Eline NijskensZ.C. Koewacht38:64
5Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel41:79
6Linda VinkZ.V. de Honte38:76
6Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust42:98
7Evi ErpelinckZ.V. de Honte39:00
7Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel43:14
8Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders39:35
8Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld44:36
9Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde39:45
9Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld46:76
10Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom39:77
10Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust47:41
11Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde39:77
11Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:79
12Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders41:07
12Maja SevicZ. & P.C. de Schelde52:32
13Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom42:19
13Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust52:66
14Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom45:24
14Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld54:50
15Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom45:58
15Maaike PladdetZ. & P.C. de Schelde56:80
Manouschka de BlockZ.V. de Bruinvis----AA
Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis----ng
Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust----ng
999Iris RaesZ. & P.C. de Schelde----
999Stephanie RomboutPSV----
999Lidewij de NooijerZ.V. de Stormvogel----

Programma 6: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde43:17
2Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust44:06
3Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel45:89
4Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel50:00
5Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel50:96
Noud van SpallZ.V. Zeelandia55:77VCPR +0.36 (55:41)
Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld56:00VC
Mark PotappelZ.V. Zeelandia58:09VCPR
Alexander WesselZ.V. de Stormvogel59:42VC
Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:00:35VC

Programma 8: 200 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust2:40:06
2Chelsea SchildSG de Zeeuwse Kust2:47:11
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:18:62
3Lois van den BergZ.V. de Stormvogel2:48:98
4Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel2:50:88
5Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust2:54:53
6Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel2:54:69
7Sylvia CrielaardZ.V. de Stormvogel2:55:92
8Britt WoltermanSG de Zeeuwse Kust2:56:15
9Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel2:58:20
10Céline EngelsmanZ.V. de Stormvogel3:10:32
11Liza KooleZ.V. de Stormvogel3:11:57
Kimberley JansenZ.V. de Stormvogel----AE
Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel----ng

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:18:37
2Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:75
3Judith SchuijsSg ZOC1:19:95PR -1.30 (1:21:25)
4Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis1:20:38
5Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:22:26
6Kirsti SlettenZ. & P.C. de Schelde1:26:18
7Emma PoolZ. & P.C. de Schelde1:26:79
8Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:28:00
9Esmée SibenZ. & P.C. de Schelde1:33:62
10Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis1:37:75
11Merel BeemsterZ. & P.C. de Schelde1:40:55
999Maureen HofmanZ. & P.C. de Schelde----

Programma 10: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Raymond TaxZ.V. de Stormvogel2:32:94
2Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel2:45:50
3Menno van KaamZ.V. de Stormvogel3:05:70
4Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:28:97
4Ismir ObarcaninZ.V. de Stormvogel3:10:75
5Davor BradaraZ.V. de Stormvogel3:32:43
Julian AertssenZ.V. de Stormvogel----ng
Jorben van HooijZ.V. de Stormvogel----ng
8Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:34:34
10Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:37:05

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte36:89
1Jorn de KlerkSg ZOC1:11:23PR -1.50 (1:12:73)
2Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom37:59
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:63
3Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel37:59
3Casper HermansZ. & P.C. de Schelde1:15:91
4Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust38:46
4Bram van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:17:11
5Larissa JansenZ.V. de Bevelanders38:61
5Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:18:30
6Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde38:72
6Jeroen WezemanZ. & P.C. de Schelde1:20:84
7Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust39:22
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:49
8Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde40:36
8Roy PietersZ. & P.C. de Schelde1:30:99
9Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde41:28
9Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:34
10Anouk MolewijkZ. & P.C. de Schelde41:33
10Ronald MoesZ. & P.C. de Schelde1:44:51
Jaymark DacatimbangZ. & P.C. de Schelde----ng
11Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo41:56
12Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom41:75
13Kelly BergezZ.C. Koewacht42:12
14Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust43:26
15Joline VerhallenZ.V. de Honte43:55
16Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis44:18
17Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom44:21
18Tessa KarelsZ.V. Scheldestroom45:22
19Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel45:37
20Rieke VermueZ.V. de Bevelanders46:59
21Laura ReymZ. & P.C. de Schelde47:18
22Laura HermansZ.V. Scheldestroom49:00
Anouk BronZ.V. Scheldestroom----AA
999Ilse HamelinkZ.V. de Bevelanders----

Programma 12: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
1Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:25:49
2Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde1:26:01
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:06
4Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:29:41
5Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:12:13
5Marianne BhugwandassZ.V. de Stormvogel1:30:61
6Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:34
7Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis1:31:59
8Roxan PietersZ. & P.C. de Schelde1:34:12
9Nadine van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde1:36:27
10Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:92
11Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel1:37:33
12Daira JansenSg ZOC1:37:81PR -0.67 (1:38:48)
13Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis1:46:82
Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel----ng

Programma 13: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
1Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:13:27
2Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:16:27
3Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel1:16:43
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:44
5Bas MechielsenZ.V. de Stormvogel1:19:50
6Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde1:23:22
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:83
8Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:35:03
Jordy de NoodZ.V. de Stormvogel----ng

Programma 14: 100 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
1Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde42:14
1Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:17:23
2Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders43:33
2Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:24:02
3Lise VossenSg ZOC46:49PR
3Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel1:30:97
4Vera de RegtZ.V. de Bevelanders46:82
5Maja SevicZ. & P.C. de Schelde47:46
6Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom47:70
7Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx47:70
8Cherida DielemanZ.C. Koewacht48:43
9Amber GeelenZ.V. Scheldestroom48:77
10Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde49:25
11Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis49:62
12Manon AerssensPSV49:64
13Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde51:00
14Nienke DierikxZ.V. Scheldestroom57:31
15Esther BastingZ.V. Scheldestroom58:31
16Michelle BoeckhoutZ.V. Scheldestroom58:69
Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde----AA
Lore van RielZ. & P.C. de Schelde----AA

Programma 15: 50 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld34:85
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde37:82
2Karen CooneZ.V. de Bruinvis35:46
2Mariano KamoenZ.C. Koewacht43:43
3Manon van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde39:65
3Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders46:26
4Ellen CooneZ.V. de Bruinvis40:40
4Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom46:61
5Stephany de GruijterZ. & P.C. de Schelde41:05
5Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust47:01
6Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis45:62
6Alex BreelZ.V. de Stormvogel48:13
7Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde48:92
8Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust50:42
9Thomas de VosZ. & P.C. de Schelde51:45
10Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze52:18
11Max EngelenZ.V. Scheldestroom53:46
12Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders42:12
12Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom54:83
13Arco NahonZ.V. de Bevelanders55:07
Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde----AA
Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel47:46SL
Daniël WatermanZ.V. Scheldestroom55:07SK

Programma 16: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde31:64
1Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:12:89
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte33:93
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:06:92
2Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel1:16:63
3Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom34:29
3Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel1:32:11
4Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom34:29
4Jordy de KokZ.V. de Bevelanders1:08:16
5Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom34:31
6Linda VinkZ.V. de Honte34:52
7Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders34:72
8Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom34:74
9Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders35:82
10Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde36:64
11Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht37:50
12Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde37:50
13Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom38:88
14Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis38:88
15Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom44:26
999Stephanie RomboutPSV----

Programma 17: 50 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde30:19
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis31:62
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis30:45
2Christian van BommelSg ZOC32:21PR -0.16 (32:36)
3Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde30:71
3Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde36:29
4Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel30:71
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:08
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis31:95
5Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde40:07
6Ferdi BoeleeLuctor et Emergo32:61
7Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom32:76
8Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders33:75
8Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:32:76
9Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom33:82
9Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:33:22
10Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom36:43
11Robin DellaertZ.V. Scheldestroom37:72
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 18: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte34:04
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis2:38:00
2Esther BrinkmanLuctor et Emergo36:74
2Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis2:46:82
3Manon BooneZ. & P.C. de Schelde36:74
3Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis2:53:54
4Jill VernimmenZ.V. de Otters37:26
4Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom2:57:66
5Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders38:36
5Karen CooneZ.V. de Bruinvis3:00:65
6Josephien JansenZ.V. de Bevelanders38:54
6Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia3:02:41PR -0.75 (3:03:16)
7Lotte BooneZ.V. Scheldestroom38:65
7Angelique LokZ.V. de Stormvogel3:02:80
8Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom38:65
8Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde3:04:82
9Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom40:40
9Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust3:06:97
10Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis40:40
10Margreta JansenSg ZOC3:13:07PR +8.01 (3:05:06)
11Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom40:85
11Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld3:16:32
12Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust3:18:42
Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel----ng
Geneviëve KunneZ. & P.C. de Schelde----ng
999Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 20: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:18:91
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:24:66
3Brian OostingZ.V. de Bruinvis2:34:40
4Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis2:34:69
5Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde2:36:51
6Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:37:33PR +4.28 (2:33:05)
7René van OudenaardeSg ZOC2:37:54PR +3.39 (2:34:15)
8Roel DellaertZ.V. de Bruinvis2:38:97
9Pim BekkersZ.V. de Stormvogel2:44:21
10Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde2:51:04
11André SchutteZPC De Zeeuwse Kust2:55:19

Programma 22: 25 m. Schoolslag Mix onbekend
1Lilly de WitZ.V. de Stormvogel21:66
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust23:38
3Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust24:36
4Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust24:42
5Nander MeermanLuctor et Emergo24:70
6Lisa de BruijneZ. & P.C. de Schelde25:85
7Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust27:10
8Kayleigh KloetSg ZOC27:53PR +0.54 (26:99)
9Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis29:16
Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----AA

Programma 23: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:17:81
2Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:19:36
3Sanne KoopmanschapZ.V. de Stormvogel1:22:51
4Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel1:23:48
5Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:23:87
6Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust1:39:20
7Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust1:41:11
Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust----ng
999Lidewij de NooijerZ.V. de Stormvogel----

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde35:22
2Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde35:57
3Maja SevicZ. & P.C. de Schelde39:14
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:89
5Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde40:06
6Maaike PladdetZ. & P.C. de Schelde41:53
7Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde42:14
8Manouschka de BlockZ.V. de Bruinvis42:69
8Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld42:69
10Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld43:77
11Chloë VeenstraZ. & P.C. de Schelde44:26
12Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld45:08
13Lisa de BruijneZ. & P.C. de Schelde45:42
14Kayleigh KloetSg ZOC50:47PR +0.61 (49:86)
Danitsja SpuesensZ.V. de Bruinvis----ng
999Iris RaesZ. & P.C. de Schelde----

Programma 25: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:23:90
2Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:24:23
3Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:29:22
3Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:29:22
5Alexander WesselZ.V. de Stormvogel1:38:92
6Erik LobbezooZ.V. de Stormvogel1:42:39

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde35:72
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia42:74PR -2.68 (45:42)
3Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis43:13
4Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld44:68
5Mark PotappelZ.V. Zeelandia48:29PR +2.77 (45:52)

Programma 27: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Lois van den BergZ.V. de Stormvogel41:68
2Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde43:06
3Liza KooleZ.V. de Stormvogel43:16
4Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld43:23
5Judith SchuijsSg ZOC44:77PR +2.21 (42:56)
6Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis45:46
7Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis45:86
8Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust45:89
9Sylvia CrielaardZ.V. de Stormvogel47:36
10Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel47:93
11Kirsti SlettenZ. & P.C. de Schelde48:52
12Emma PoolZ. & P.C. de Schelde48:99
13Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis49:07
14Santa PoppeZ.V. de Bruinvis50:09
15Céline EngelsmanZ.V. de Stormvogel50:67
16Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel50:75
17Britt WoltermanSG de Zeeuwse Kust51:43
18Merel BeemsterZ. & P.C. de Schelde52:76
19Esmée SibenZ. & P.C. de Schelde54:70
20Kimberley JansenZ.V. de Stormvogel55:38
Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel----ng
999Maureen HofmanZ. & P.C. de Schelde----

Programma 28: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:23
2Jorn de KlerkSg ZOC41:54PR -0.50 (42:04)
3Casper HermansZ. & P.C. de Schelde41:92
4Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel43:83
5Jeroen WezemanZ. & P.C. de Schelde44:08
6Ismir ObarcaninZ.V. de Stormvogel45:63
7Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis47:10
8Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:48
9Bram van BolderikZ. & P.C. de Schelde50:19
10Roy PietersZ. & P.C. de Schelde50:60
11Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld51:12
12Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld55:06
13Menno van KaamZ.V. de Stormvogel55:20
14Erik LobbezooZ.V. de Stormvogel58:64
Julian AertssenZ.V. de Stormvogel----ng
Jorben van HooijZ.V. de Stormvogel----ng
Jaymark DacatimbangZ. & P.C. de Schelde----ng
Davor BradaraZ.V. de Stormvogel49:33SL
Ronald MoesZ. & P.C. de Schelde53:99SA

Programma 29: 200 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
1Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel3:09:58
2Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust3:11:76
Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel2:58:14RD

Programma 30: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
1Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde1:26:80
2Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:28:12
3Judith SchuijsSg ZOC1:29:99PR -3.32 (1:33:31)
4Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis1:31:31
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:45
6Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis1:36:89
7Daira JansenSg ZOC1:39:70PR -1.66 (1:41:36)
8Nadine van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde1:40:76
9Roxan PietersZ. & P.C. de Schelde1:41:49
10Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:51:07

Programma 31: 200 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
1Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel2:50:81
2Raymond TaxZ.V. de Stormvogel3:03:80
Bas MechielsenZ.V. de Stormvogel3:09:70RD

Programma 32: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
1Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:16:81
2Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:17:79
3Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde1:19:58
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:15
Jorn de KlerkSg ZOC1:24:33RDPR -1.54 (1:25:87)

Programma 33: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:08:01
2Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:08:89
3Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:09:16
4Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:09:56
5Chelsea SchildSG de Zeeuwse Kust1:16:20
6Ellen CooneZ.V. de Bruinvis1:17:41
7Stephany de GruijterZ. & P.C. de Schelde1:18:58
8Manon van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde1:18:83
9Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:19:28
10Marianne BhugwandassZ.V. de Stormvogel1:27:02
11Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel1:29:95
BMCarmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:07:13BM

Programma 34: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis58:53
2Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust59:80
3Christian van BommelSg ZOC1:03:00PR +0.11 (1:02:89)
4Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel1:06:09
5Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde1:08:22
6Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:08:56
7Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:13:83
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:87
9Ismir ObarcaninZ.V. de Stormvogel1:16:39

Programma 35: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis30:41
2Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis31:59
3Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis31:95
4Angelique LokZ.V. de Stormvogel32:32
5Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom32:42
6Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust33:00
7Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia33:63PR -0.70 (34:33)
7Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde33:63
9Margreta JansenSg ZOC34:60PR +0.82 (33:78)
10Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:67
11Bianca SmetSg ZOC41:54PR +6.14 (35:40)
Geneviëve KunneZ. & P.C. de Schelde----ng
999Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 36: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis25:82
2Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis25:92
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust26:26
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak27:17PR +0.03 (27:14)
5Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde27:61
6Brian OostingZ.V. de Bruinvis27:75
7Pim BekkersZ.V. de Stormvogel28:14
8René van OudenaardeSg ZOC29:89PR +1.78 (28:11)
9André SchutteZPC De Zeeuwse Kust31:18
10Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld31:39
11Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde31:66
12Coert van SpallZ.V. Zeelandia33:67PR -0.23 (33:90)

Programma 37: 4x 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
Ploeg Stzw: De Stormvogel----EA
Julian Aertssen46:39:00
Ismir Obarcanin46:39:00
Mees Leijnse46:39:00
Raymond Tax46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders1:23:45
Josephien Jansen46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Miriam van Noorden46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde2:19:22
Bram van Bolderik46:39:00
Ronald Moes46:39:00
Casper Hermans46:39:00
Jeroen Wezeman46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:23:76
Matthijs Berndsen46:39:00
Thijs van Spall46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00

Programma 38: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: De Stormvogel1:39:26
Nander Meerman46:39:00
Eline Bekkers46:39:00
Kalle van Gemert46:39:00
Lilly de Wit46:39:00

Programma 39: 8x 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:08:59
Gino van Geersaem46:39:00
Nicole van Dorst46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Karen Coone46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:10:99
Raymond Tax46:39:00
Lianda Vervloed46:39:00
Bas Mechielsen46:39:00
Vivienne van Vliet46:39:00
Rowan Leijnse46:39:00
Liliane Solé46:39:00
Jasper Rouwendal46:39:00
Angelique Lok46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia4:20:08
Jorn de Klerk46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Tekla van Gils46:39:00
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
Thérèse de Munck46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:38:58
Bram van Bolderik46:39:00
Yentl Geelhoed46:39:00
Kevin Dickie46:39:00
Stephany de Gruijter46:39:00
Mark Legters46:39:00
Manon van Geersdaele46:39:00
Jeroen de Putter46:39:00
Geneviëve Kunne46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia4:53:27
Matthijs Berndsen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Thijs van Spall46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Bonno Jansen46:39:00
Daira Jansen46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Corina Baaij46:39:00

Terug