Uitslagen Speedo & Swimkick deel 4, 30-03-2008, Vlissingen

Programma 1: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Shanice BeekmanLuctor et Emergo1:44:42
2Nikita van den OudenNuenen1:50:06
3Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:51:26
4Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:54:29
5Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust2:00:76
6Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders2:01:31

Programma 2: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 4 el
1Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:24:44
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:25:05
3Nander MeermanLuctor et Emergo1:33:77
4Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust1:35:29
5Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:37:01
6Ricardo van BelzenZPC De Zeeuwse Kust1:37:13
7Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze2:00:09
8Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze2:02:24
Jeffrey CatsZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 3: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 4
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx3:12:76
2Lilly de WitZ.V. de Stormvogel3:14:57
3Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis3:28:18
4Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust3:31:19
5Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders3:46:38
6Indra ReijnhoutZ.V. de Bevelanders4:06:68
Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust4:05:27VD
Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze4:05:59VE
Valerie MierasZ.V. de Bevelanders4:19:14RH
Bapke de MeulmeesterZ.V. de Bevelanders4:20:60RD

Programma 4: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 5
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:36:92
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:38:00
3Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:39:38
4Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:39:90
5Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:46:87
6Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:54:24
7Ruben HamelinkZ.V. de Bevelanders1:58:49
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:58:84PR -7.11 (2:05:95)
Christian PavicSG de Zeeuwse Kust----AA
Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:41:71SL
Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:59:31SA
René LangebeekeLuctor et Emergo2:16:69SA
Thijs MallekoteZ.V. de Bevelanders2:26:96SA
999Mikey RemieZ. & P.C. de Ganze----

Programma 4T50: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 5
Noud van SpallZ.V. Zeelandia55:64TTPR -0.57 (56:21)

Programma 5: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 5
1Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:26:33
2Leonie van MollSG de Zeeuwse Kust1:26:70
3Manon KloostermanZwemlust-den Hommel1:29:53
4Gevena JovalLuctor et Emergo1:32:95
5Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:34:06
6Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze1:35:03
7Lisa PietersZ.V. de Bevelanders1:36:28
8Kabi SchouwenaarZ.V. de Bevelanders1:39:25
9Vera de RegtZ.V. de Bevelanders1:39:76
10Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:41:13
11Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:41:71
12Rigt van der WoudeZ.V. de Stormvogel1:45:58
13Lise VossenSg ZOC1:48:23PR
14Stephanie MierasZ.V. de Bevelanders1:49:01
15Britt StolkZ. & P.C. de Ganze1:50:21
16Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders1:50:95
17Loes JanssenZ.V. de Bevelanders1:52:46
18Julia de JagerZ.V. de Bevelanders1:53:65
Myrthe v.d. LedenZ.V. de Bevelanders1:57:55RF

Programma 6: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6
1Levy KortZ.V. de Stormvogel1:31:19
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:31:33
3Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:37:99
4Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:45:47
5Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:46:50
6Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:49:76
7Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:53:08
8Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:57:15

Programma 7: 200 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 200 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 25 m. Schoolslag Mix onbekend
1Madelief de WitLuctor et Emergo29:69
2Dominique VogelLuctor et Emergo31:82
3Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kust38:10

Programma 10: 25 m. Vlinderslag Jongens Minioren 3 en 4
1Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust23:65
2Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust24:85
3Geurt SchwitterLuctor et Emergo25:46
4Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust27:10
5Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders27:64
Jason de VisserZ.V. de Stormvogel28:53VC
Mika MathiaLuctor et Emergo30:28VC
Victor StudulskiLuctor et Emergo33:22VC
Sander van HoutertLuctor et Emergo36:01VC
Daan PompiesLuctor et Emergo36:60VC
Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust37:84VC
999Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 11: 25 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 3 en 4
1Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust23:43
2Bronte ScharffLuctor et Emergo23:99
3Daphne LouwsSG de Zeeuwse Kust24:84
4Sylvana VogelZ.V. de Stormvogel25:93
5Gaby JoosseSG de Zeeuwse Kust26:54
6Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust27:21
7Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia27:54PR +0.42 (27:12)
8Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel27:68
9Dominique WesselZ.V. de Stormvogel29:00
10Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust29:71
11Nadja van den BroekeZ.V. de Stormvogel30:05
12Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust30:42
Fiorucci de NooijerLuctor et Emergo----AF

Programma 12: 25 m. Vlinderslag Jongens Minioren 5
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust23:84
2Mark PotappelZ.V. Zeelandia24:93PR +0.20 (24:73)
Willem ten KloosterZ.V. de Stormvogel24:80VB

Programma 13: 25 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5
1Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld20:79
2Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld22:67
3Laura AlewijnseZ.V. de Stormvogel22:89
4Jasmijn van den BergeZ.V. de Stormvogel23:48
5Shireen WesterweeleLuctor et Emergo25:37
6Merel KuijsZPC De Zeeuwse Kust25:85
7Janine van den DriestZ.V. de Stormvogel26:11
8Sanne van RooijZ.V. de Stormvogel29:31
9Irene de BuckZ.V. de Stormvogel29:98
10Noortje PompiesLuctor et Emergo31:84
Anne MeijersLuctor et Emergo31:29VC

Programma 14: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6
1Alexander WesselZ.V. de Stormvogel57:46
Erik LobbezooZ.V. de Stormvogel51:22VB

Programma 15: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Nikita van den OudenNuenen48:32
2Shanice BeekmanLuctor et Emergo48:33
3Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze51:64
4Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust52:27
5Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders57:94
6Anouk van HaarenZPC De Zeeuwse Kust58:14

Programma 16: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 4 el
1Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:40:10
2Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:40:90
3Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:48:94
4Nander MeermanLuctor et Emergo1:50:16
5Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust1:52:34
6Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze2:13:05
Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze----AA
Jeffrey CatsZ.V. de Bevelanders1:44:97RC
Ricardo van BelzenZPC De Zeeuwse Kust1:55:53RC

Programma 17: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 4
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:20:31
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:23:98
3Lilly de WitZ.V. de Stormvogel1:24:82
4Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:26:81
5Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders1:33:15
6Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust1:39:76
7Indra ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:45:88
8Valerie MierasZ.V. de Bevelanders1:47:26
9Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:48:07
10Bapke de MeulmeesterZ.V. de Bevelanders1:56:31

Programma 18: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 5
1Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:21:15
2Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:26:60
3Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:28:95
4Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:31:76
5Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:34:90
6Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:38:74
7Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:46:60
8Christian PavicSG de Zeeuwse Kust1:55:83
9Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:56:25PR -6.65 (2:02:90)
10Ruben HamelinkZ.V. de Bevelanders1:56:40
11René LangebeekeLuctor et Emergo2:01:67
12Thijs MallekoteZ.V. de Bevelanders2:09:41
Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:35:87RC
999Mikey RemieZ. & P.C. de Ganze----

Programma 19: 400 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
1Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust5:56:51
2Gevena JovalLuctor et Emergo6:07:22
3Manon KloostermanZwemlust-den Hommel6:16:76
4Leonie van MollSG de Zeeuwse Kust6:24:00
5Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel6:25:09
6Vera de RegtZ.V. de Bevelanders6:27:63
7Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze6:31:97
8Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx6:35:67
9Kabi SchouwenaarZ.V. de Bevelanders6:53:69
10Lisa PietersZ.V. de Bevelanders6:54:39
11Rigt van der WoudeZ.V. de Stormvogel7:14:84
12Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust7:27:79
13Lise VossenSg ZOC7:38:74PR
14Myrthe v.d. LedenZ.V. de Bevelanders7:53:91
15Loes JanssenZ.V. de Bevelanders8:02:45
16Stephanie MierasZ.V. de Bevelanders8:02:51
17Julia de JagerZ.V. de Bevelanders8:11:08
18Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders8:18:98

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6
1Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:19:78
2Levy KortZ.V. de Stormvogel1:25:96
3Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:34:42
4Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:39:15
5Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:56:20
6Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:56:52
Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:54:10VC
Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld2:12:44VC

Programma 21: 200 m. Rugslag Jongens Junioren 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Programma 22: 200 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 23: 25 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Madelief de WitLuctor et Emergo24:56
2Dominique VogelLuctor et Emergo28:06
3Femke MichelsZPC De Zeeuwse Kust40:52

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 3 en 4
1Geurt SchwitterLuctor et Emergo44:26
2Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust45:45
3Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust46:24
4Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust46:35
5Jason de VisserZ.V. de Stormvogel51:38
6Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders52:06
7Mika MathiaLuctor et Emergo54:34
8Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders55:70
9Victor StudulskiLuctor et Emergo56:50
10Daan PompiesLuctor et Emergo1:03:20
11Lars MichelsSG de Zeeuwse Kust1:15:26
12Sander van HoutertLuctor et Emergo1:21:48
999Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 25: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 3 en 4
1Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust44:08
2Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel44:19
3Sylvana VogelZ.V. de Stormvogel45:36
4Daphne LouwsSG de Zeeuwse Kust46:07
5Bronte ScharffLuctor et Emergo46:89
6Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust47:18
7Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust47:86
8Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust48:16
9Dominique WesselZ.V. de Stormvogel48:83
10Gaby JoosseSG de Zeeuwse Kust49:47
11Nadja van den BroekeZ.V. de Stormvogel49:94
12Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia51:54PR +1.68 (49:86)
13Britt den EngelsmanZ. & P.C. de Ganze54:04
14Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:01:25
15Fiorucci de NooijerLuctor et Emergo1:06:17

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust40:19
2Willem ten KloosterZ.V. de Stormvogel44:59
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia45:52PR -0.04 (45:56)

Programma 27: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
1Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld44:02
2Jasmijn van den BergeZ.V. de Stormvogel45:67
3Irene de BuckZ.V. de Stormvogel45:70
4Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld46:11
5Merel KuijsZPC De Zeeuwse Kust46:28
6Sanne van RooijZ.V. de Stormvogel46:50
7Shireen WesterweeleLuctor et Emergo46:52
8Laura AlewijnseZ.V. de Stormvogel48:48
9Noortje PompiesLuctor et Emergo52:25
10Anne MeijersLuctor et Emergo53:13
Janine van den DriestZ.V. de Stormvogel----AA

Programma 28: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6
1Erik LobbezooZ.V. de Stormvogel42:82
2Alexander WesselZ.V. de Stormvogel43:55

Programma 29: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Programma 30: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Geen deelnemers gevonden

Terug