Uitslagen District Competitie #4, 09-03-2008, Hulst

Programma 1: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Honte4:51:94
Linda Vink46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel5:19:67
Sanne Klompe46:39:00
Demi Dingemanse46:39:00
Liliane Solé46:39:00
Danique van Peenen46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis5:25:04
Daisy de Ridder46:39:00
Suzanne Eversdijk46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Nicole van Dorst46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia5:37:84
Margreta Jansen46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Tekla van Gils46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte5:46:96
Joline Verhallen46:39:00
Tara Jonkheym46:39:00
Laura Reym46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis6:22:71SA
Manon Eversdijk46:39:00
Cheyenne Scheffers46:39:00
Nikita Poppe46:39:00
Santa Poppe46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 3: 4x 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
Ploeg Stzw: De Bruinvis1:41:87
Alex Eversdijk46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:02:60
Rowan Leijnse46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Raymond Tax46:39:00
Mees Leijnse46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis2:08:69
Gino van Geersaem46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:10:51
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Jorg Verhallen46:39:00
Robbe van Rie46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:15:57
Rik de Klerk46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00

Programma 4: 25 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
1Lilly de WitZ.V. de Stormvogel21:81
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust22:73
3Stephanie de RoosZ.V. de Honte23:78
4Nander MeermanLuctor et Emergo24:04
5Quinty JonkheymZ.V. de Honte24:22
6Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust24:29
7Emy van HoijeZ.V. de Honte24:56
8Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust24:93
9Kayleigh KloetSg ZOC26:99PR -3.81 (30:80)
10Femke NiemeijerZ.V. de Honte27:14
11Isabel StrackZ.V. de Honte27:19
12Anne de MeurichyZ.V. de Honte27:38
13Laura TielemanZ.V. de Honte27:43
14Lisa de KeyzerZ.V. de Honte27:53
15Vanity de RoosZ.V. de Honte27:56
16Stefanie HerremansZ.V. de Honte27:72
17Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust28:33
18Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis28:34
19Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte28:74
20Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld29:27
21Lisa BiesbroeckZ.V. de Honte30:15
22Kristien StroobandZ.V. de Honte30:39
23Silke TielemanZ.V. de Honte33:02

Programma 5: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:17:77
2Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:18:25
3Sanne KoopmanschapZ.V. de Stormvogel1:21:88
4Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel1:22:82
5Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:24:36
6Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:27:38
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:32
8Amy VerhallenZ.V. de Honte1:31:39
9Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:32:11
10Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:88
11Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust1:39:90
12Manouschka de BlockZ.V. de Bruinvis1:39:95
13Sofie RoctusZ.V. de Honte1:41:29
14Elena BiesbroeckZ.V. de Honte1:43:75
15Eline van VliembergenZ.V. de Honte1:43:78
16Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:01
17Sanne HemelaarZ.V. de Honte1:49:29
18Veerle de RijkZ.V. de Honte1:49:34
19Angele van DriesscheZ.V. de Honte1:52:88
20Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte1:58:32
21Loes BroekaartZ.V. de Honte1:58:71
22Daphne ErpelinckZ.V. de Honte2:38:40
Lidewij de NooijerZ.V. de Stormvogel----ng
Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust----ng
999Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 5T50: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld44:08TT

Programma 6: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 7: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:18:55
2Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:23:92
3Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:30:04
4Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:33:18
5Arthur van HoijeZ.V. de Honte1:34:30
6Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:36:61
7Alexander WesselZ.V. de Stormvogel1:40:21
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:42:07PR -10.37 (1:52:44)
9Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:58
10Luc TielemanZ.V. de Honte2:01:60
Matthijs BijkerkZ.V. de Stormvogel----ng
Erik LobbezooZ.V. de Stormvogel----ng
Mark PotappelZ.V. Zeelandia----AAPR

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust38:07
2Joline VerhallenZ.V. de Honte38:29
3Laura ReymZ. & P.C. de Schelde39:42
4Judith SchuijsSg ZOC39:47PR -2.16 (41:64)
5Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust39:74
6Dian de KeyzerZ.V. de Honte40:11
7Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis40:13
7Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel40:13
9Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel41:13
10Ellen BroekaartZ.V. de Honte41:26
11Tara JonkheymZ.V. de Honte41:33
12Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld41:57
13Moja HeyneZ.V. de Honte42:05
14Liza KooleZ.V. de Stormvogel42:10
14Britt WoltermanSG de Zeeuwse Kust42:10
16Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis42:17
17Céline EngelsmanZ.V. de Stormvogel43:14
18Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel43:40
19Sylvia CrielaardZ.V. de Stormvogel45:32
20Alissa van de WerfZ.V. de Stormvogel48:76
21Santa PoppeZ.V. de Bruinvis52:64
Faye KistersZ.V. de Stormvogel----ng
Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis49:44RD
999Kimberley JansenZ.V. de Stormvogel----

Programma 10: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis36:43
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:92
2Raymond TaxZ.V. de Stormvogel37:92
4Jorn de KlerkSg ZOC38:15PR -1.74 (39:90)
5Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel39:94
6Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis41:69
7Julian AertssenZ.V. de Stormvogel41:73
8Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte42:76
9Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld47:21
10Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld49:31
11Menno van KaamZ.V. de Stormvogel50:46
Jorben van HooijZ.V. de Stormvogel----ng
Davor BradaraZ.V. de Stormvogel----ng

Programma 11: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
1Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:31:48
2Lois van den BergZ.V. de Stormvogel1:32:38
3Marianne BhugwandassZ.V. de Stormvogel1:43:60

Programma 12: 50 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte38:13
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte40:36
3Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis42:54
4Tara JonkheymZ.V. de Honte43:45
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld43:61
6Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis44:96
7Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld45:99
8Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis48:28
9Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis48:60
10Santa PoppeZ.V. de Bruinvis50:65
11Daira JansenSg ZOC52:01PR +1.60 (50:41)

Programma 13: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:23:47
2Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel1:42:73
999Bas MechielsenZ.V. de Stormvogel----

Programma 14: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 15: 100 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:13:06
2Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:12
3Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust1:25:85
4Joline VerhallenZ.V. de Honte1:27:39
5Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel1:27:86
6Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel1:27:98
7Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis1:33:54
8Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel1:39:02

Programma 16: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:05:45
2Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:08:00
3Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:09:41
4Christian van BommelSg ZOC1:13:20PR +0.91 (1:12:29)
5Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:17:15
6Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel1:18:16
7Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:19:22
8Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:22:27
9Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:68

Programma 17: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:11:43
2Linda VinkZ.V. de Honte1:12:06
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:12:31
4Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:18:91
5Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:30
6Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:21:45
7Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:21:54
8Margreta JansenSg ZOC1:35:69PR +5.65 (1:30:04)
999Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 18: 50 m. Vlinderslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 19: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:01:33
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:03:66
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:07:72
4Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:10:51
5Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:10:81
6Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:12:92
7Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:13:06PR -0.41 (1:13:48)
8René van OudenaardeSg ZOC1:13:95PR +4.06 (1:09:90)
9Pim BekkersZ.V. de Stormvogel1:18:04
10Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:20:13
11André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:27:80
12Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:30:44
Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:24VI

Programma 20: 50 m. Vlinderslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 21: 50 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
1Lilly de WitZ.V. de Stormvogel38:86
2Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust39:28
3Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust42:77
4Nander MeermanLuctor et Emergo43:35
5Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust45:00
6Ylva WoltermanZPC De Zeeuwse Kust46:02
7Lisa de KeyzerZ.V. de Honte47:88
8Kayleigh KloetSg ZOC49:86PR -3.81 (53:67)
9Anne de MeurichyZ.V. de Honte50:49
10Stephanie de RoosZ.V. de Honte51:40
11Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte51:74
12Vanity de RoosZ.V. de Honte52:41
13Femke NiemeijerZ.V. de Honte53:08
14Isabel StrackZ.V. de Honte56:58
15Emy van HoijeZ.V. de Honte58:77
16Natasja van GeersaemZ.V. de Bruinvis58:81
17Stefanie HerremansZ.V. de Honte1:02:53
18Silke TielemanZ.V. de Honte1:03:20
19Quinty JonkheymZ.V. de Honte1:03:42
20Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:05:45
21Laura TielemanZ.V. de Honte1:08:48
22Kristien StroobandZ.V. de Honte1:09:45
23Lisa BiesbroeckZ.V. de Honte1:17:19

Programma 22: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:35:89
2Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:38:38
3Paula ZulfahZ.V. de Stormvogel1:42:17
4Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:46:55
5Simone van KerckhovenZ.V. de Honte1:47:46
6Sanne KoopmanschapZ.V. de Stormvogel1:47:84
7Manouschka de BlockZ.V. de Bruinvis1:48:54
8Eline van VliembergenZ.V. de Honte1:49:61
9Sofie RoctusZ.V. de Honte1:52:40
10Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:54:67
11Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:56:41
12Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust1:57:10
13Amy VerhallenZ.V. de Honte1:58:87
14Elena BiesbroeckZ.V. de Honte1:59:24
15Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:04:96
16Sanne HemelaarZ.V. de Honte2:05:01
17Loes BroekaartZ.V. de Honte2:09:16
18Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld2:10:34
19Angele van DriesscheZ.V. de Honte2:15:13
20Veerle de RijkZ.V. de Honte2:15:54
21Daphne ErpelinckZ.V. de Honte2:24:74
22Jeanette van DriesscheZ.V. de Honte2:40:71
Lidewij de NooijerZ.V. de Stormvogel----ng
Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust----ng
999Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 23: 25 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 24: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:44:07
2Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:44:33
3Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:51:26
4Niels van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:51:39
5Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:54:19
6Alexander WesselZ.V. de Stormvogel1:57:29
7Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:57:65
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia2:05:95PR -4.21 (2:10:16)
9Arthur van HoijeZ.V. de Honte2:06:66
10Mark PotappelZ.V. Zeelandia2:27:35PR
Matthijs BijkerkZ.V. de Stormvogel----ng
Erik LobbezooZ.V. de Stormvogel----ng
Luc TielemanZ.V. de Honte2:31:13SA

Programma 25: 25 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 26: 200 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Linda VinkZ.V. de Honte2:35:19
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte2:41:63
3Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel3:10:66
4Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel3:12:37
5Britt WoltermanSG de Zeeuwse Kust3:17:59
6Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust3:20:49
7Sylvia CrielaardZ.V. de Stormvogel3:28:82
8Liza KooleZ.V. de Stormvogel3:35:09
9Céline EngelsmanZ.V. de Stormvogel3:45:55
Faye KistersZ.V. de Stormvogel----ng
Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel3:22:11SL
Alissa van de WerfZ.V. de Stormvogel3:36:16SL
999Kimberley JansenZ.V. de Stormvogel----

Programma 27: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:22:53
2Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:26:71
3Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:46
4Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:30:08
5Judith SchuijsSg ZOC1:30:09PR -0.40 (1:30:49)
6Tara JonkheymZ.V. de Honte1:30:96
7Dian de KeyzerZ.V. de Honte1:31:26
8Nicole van DorstZ.V. de Bruinvis1:31:78
9Ellen BroekaartZ.V. de Honte1:34:61
10Moja HeyneZ.V. de Honte1:35:79
11Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:37:97
12Santa PoppeZ.V. de Bruinvis1:45:02
13Cheyenne ScheffersZ.V. de Bruinvis1:45:99

Programma 28: 200 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
1Raymond TaxZ.V. de Stormvogel2:59:99
2Mees LeijnseZ.V. de Stormvogel3:12:34
3Julian AertssenZ.V. de Stormvogel3:26:73
4Menno van KaamZ.V. de Stormvogel3:44:18
Jorben van HooijZ.V. de Stormvogel----ng
Davor BradaraZ.V. de Stormvogel----ng

Programma 29: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:18:58
2Jorn de KlerkSg ZOC1:20:58PR -2.82 (1:23:40)
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:77
4Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte1:29:75
5Gino van GeersaemZ.V. de Bruinvis1:31:70
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:43:08

Programma 30: 200 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis2:14:00
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:19:58
3Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis2:27:79
4Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel2:33:21
5Emke ErpelinckZ.V. de Honte2:34:15
6Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel2:41:36
7Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis2:44:48
8Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust2:46:58
9Joline VerhallenZ.V. de Honte2:49:95
10Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld2:54:25
11Lois van den BergZ.V. de Stormvogel2:58:59
12Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis2:59:22
13Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis2:59:98
14Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel3:00:80
15Laura ReymZ. & P.C. de Schelde3:01:26
16Judith SchuijsSg ZOC3:04:59PR
17Daira JansenSg ZOC3:09:44PR -14.94 (3:24:38)
18Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel3:17:59

Programma 31: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 32: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust2:12:75
2Sven IvensZ.V. de Bruinvis2:23:31
3Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel2:24:46
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:30:85
5Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:31:41
6Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis2:37:05
7Jorn de KlerkSg ZOC2:41:87PR -5.07 (2:46:94)
8Wouter van KerckhovenZ.V. de Honte2:52:92
9Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:14:88
999Bas MechielsenZ.V. de Stormvogel----

Programma 33: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 34: 200 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel3:18:80
2Lois van den BergZ.V. de Stormvogel3:30:49
3Marianne BhugwandassZ.V. de Stormvogel3:45:68
4Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel4:15:51

Programma 35: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:27:96
2Suzanne EversdijkZ.V. de Bruinvis1:33:17
3Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:37:66
4Dian de KeyzerZ.V. de Honte1:42:90
5Ellen BroekaartZ.V. de Honte1:44:49

Programma 36: 200 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust2:48:70
2Raymond TaxZ.V. de Stormvogel3:25:70

Programma 37: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:12:92
2Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:22:72
3Christian van BommelSg ZOC1:24:82PR +0.20 (1:24:62)
4Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:29:90
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:66
6Robbe van RieZ.V. de Honte1:54:67
Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:32:31SL

Programma 38: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:19:43
2Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:25:76
3Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel1:26:18
4Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust1:27:70

Programma 39: 50 m. Rugslag Dames Senioren
1Linda VinkZ.V. de Honte34:04
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte34:28
3Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis36:21
4Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis38:70
5Margreta JansenSg ZOC39:08PR +0.57 (38:51)
5Emke ErpelinckZ.V. de Honte39:08
7Moja HeyneZ.V. de Honte42:87
8Bianca SmetSg ZOC46:67PR +3.97 (42:70)
9Eline van VliembergenZ.V. de Honte52:50
10Jacqueline van HoijeZ.V. de Honte53:69
999Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld----

Programma 40: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:14:66
2Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:15:81
3André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:21:37
Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel1:20:06RC
999Bas MechielsenZ.V. de Stormvogel----

Programma 41: 50 m. Rugslag Heren Senioren
1Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust30:66
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis30:66
3Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis32:01
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis32:11
5Christian van BommelSg ZOC32:64PR +0.27 (32:36)
6Brian OostingZ.V. de Bruinvis33:46
7Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak34:11PR +0.89 (33:22)
8Jorg VerhallenZ.V. de Honte35:90
9René van OudenaardeSg ZOC37:56PR +2.62 (34:94)
10Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld42:75
11Robbe van RieZ.V. de Honte50:44

Programma 42: 4x 50 m. Wisselslag Meisjes Junioren 3 el
Ploeg Stzw: De Honte2:36:16
Dian de Keyzer46:39:00
Merel van Drongelen46:39:00
Laura Reym46:39:00
Joline Verhallen46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:41:96
Corline Meulmeester46:39:00
Lois van den Berg46:39:00
Lianda Vervloed46:39:00
Vivienne van Vliet46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:56:88
Ellen Broekaart46:39:00
Tara Jonkheym46:39:00
Moja Heyne46:39:00
Eline van Vliembergen46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis3:03:31
Manon Eversdijk46:39:00
Nicole van Dorst46:39:00
Santa Poppe46:39:00
Cheyenne Scheffers46:39:00

Programma 43: 4x 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
Ploeg Stzw: De Stormvogel1:17:75
Kalle van Gemert46:39:00
Ylva Wolterman46:39:00
Nander Meerman46:39:00
Lilly de Wit46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte1:28:13
Anne de Meurichy46:39:00
Lisa de Keyzer46:39:00
Evelien van Kerckhoven46:39:00
Stephanie de Roos46:39:00

Terug