Uitslagen Zuidelijke Cirkel deel 1, 02-03-2008, Vlissingen

Programma 1: 4x 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: De Stormvogel----EA
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda----EA
Frans van der Walle46:39:00
Rinse Rooker46:39:00
Pieter Husslage46:39:00
Nico Baay46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel----EA
John Wirtz46:39:00
Abe Kramer46:39:00
Peter de Lange46:39:00
André Schutte46:39:00
Ploeg Stzw: De Bruinvis40:04
Ploeg Stzw: De Honte51:13
Ploeg Stzw: Zeelandia53:97
Ploeg Stzw: De Biesboschzwemmers1:53:97
Ploeg Stzw: De Biesboschzwemmers1:53:97
Mark Visser46:39:00
Annette Wijnja-Visser46:39:00
Tonny Klop-Methorst46:39:00
Arjon de Bok46:39:00
Ploeg Stzw: AquAmigos1:57:80
Bram Mommers46:39:00
Joost de Kroon46:39:00
Willem Zwiers46:39:00
Mark van Meel46:39:00
Ploeg Stzw: AquAmigos1:57:80
Ploeg Stzw: DES2:10:84
Mieke Franssen46:39:00
Marieke van der Wilk46:39:00
Joep Niermeyer46:39:00
Joost de Klepper46:39:00
Ploeg Stzw: AquAmigos2:12:69
Claudia van Drunen46:39:00
Karin van Nassau van den Heuvel46:39:00
Patty Verhagen46:39:00
Inge de Laat46:39:00
Ploeg Stzw: AquAmigos2:12:69
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:23:76
Corina Baaij46:39:00
Marleen van der Borgt46:39:00
Thérèse de Munck46:39:00
Els Dommanschet46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:25:75
Gabrielle Verdonk46:39:00
Ineke Bak46:39:00
Jarien Sinke-Blacquière46:39:00
Ellen Ristau46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte2:34:08
Ploeg Stzw: De Honte2:34:08
Natasja de Roos46:39:00
Jan van Acker46:39:00
Jeannette v/d Berg46:39:00
Bart Seij46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:44:33
Frank de Klerk46:39:00
Bianca Smet46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00
Gerlinda Smet46:39:00
Ploeg Stzw: Old Dutch Breda3:14:35
Meke Oomens46:39:00
Kiki van Oosterhout-Schop46:39:00
Nelly Jansen46:39:00
Bep van den Heuvel46:39:00

Programma 2: 25 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Rudi GoudswaardSG de Zeeuwse Kust12:74
2Erik SaanDe Duck13:29
3Rinse RookerPSV13:36
4Roeland van der HeijdenPSV13:59
5Peter de LangeZ.V. de Stormvogel13:92
6Claudia van DrunenAquaAmigos14:00
7Ronald van GinnekenHieronymus14:03
8Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio-9414:16
9Willem ZwiersAquaAmigos14:22
10Andries KamstraBZV14:23
11Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis14:55
12Walter van LuenenBZV14:68
12Roelien BraberZ.V. de Stormvogel14:68
14Mark KapDe Zilvermeeuw14:82
15Pieter VisserBiesboschzwemmers15:02
16Angelique LokZ.V. de Stormvogel15:15
17Mark van MeelAquaAmigos15:16
18Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld15:19
19Ilse van der Hoek-AdmiraalBiesboschzwemmers15:31
20Jesse van BijnenBZV15:36
21Jaap de MunckZ.V. Zeelandia15:37PR +1.06 (14:31)
22Jos van der HelmBZV15:39
22Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis15:39
24Ruud SloofDe Rijn15:63
25Lars VisserSG de Zeeuwse Kust15:74
26Sabrina BoekhoutBiesboschzwemmers15:82
27Bart SeijZ.V. de Honte15:87
28Joep NiermeyerDES15:95
29Ellie Admiraal - VosBiesboschzwemmers16:01
30Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust16:04
31Marcel KortZ.V. de Stormvogel16:09
32Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld16:25
32Kristien van den MoortelSHARK16:25
34Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch16:39
35Jeannette FrankenBZV16:45
36Rik van GasterenAquaAmigos16:60
37Marieke van der WilkDES16:62
38Mieke FranssenDES16:76
39Leontine van der EntZ.V. de Stormvogel16:84
40Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia16:89PR
41Ellen RistauLuctor et Emergo16:98
42Jan van AckerZ.V. de Honte17:10
43Gregor PompenAqua-Novio-9417:37
44Natasja de RoosZ.V. de Honte17:38
45Jarien Sinke-BlacquièreLuctor et Emergo17:80
46Meke OomensOld Dutch17:87
47Lottie GeurtsPSV18:11
48Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust18:27
49Gonnie BakPSV18:61
49Anja LeijtenBZV18:61
51Bep van den HeuvelOld Dutch18:67
52Yvonne van ZijlBZV18:69
53Gitta van MeelAquaAmigos18:76
54Jeannette v/d BergZ.V. de Honte19:57
55Bianca SmetSg ZOC19:76PR +2.64 (17:12)
56Ad TersteegOld Dutch20:07
57Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw20:10
58Martin StroosnijderSg ZOC20:19PR +2.30 (17:89)
59Frans van der WalleOld Dutch20:36
60Ellie LuijtenDe Vennen20:66
61Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw20:73
62Rian RaatsDe Vennen20:77
63Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia21:50PR +2.17 (19:32)
64Kiki van Oosterhout-SchopOld Dutch22:64
65Nico BaayOld Dutch24:15
66Annie de VosOld Dutch25:55
67Monique van GeelDe Zilvermeeuw26:15
68Nelly JansenOld Dutch34:57
69Marianne MaandonksPSV36:33
70Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw44:48
Mark VisserBiesboschzwemmers----AA
Ronald SmitsPSV----AA
Louis MatthijssePSV----ng

Programma 3: 100 m. Rugslag Mix onbekend
1Ruud HolswilderAquapoldro1:01:47
2Ronald SmitsPSV1:03:97
3Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:07:31
4Stephan AdmiraalBiesboschzwemmers1:10:50
5Harold MatlaPSV1:11:73
6Marcel StolkMGO (SG)1:14:03
7Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:14:92
8Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:15:59PR +3.41 (1:12:19)
9Francijna de KooterBiesboschzwemmers1:17:64
10Liselotte JolingPSV1:19:00
11André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:19:84
12Donald UijtenbogaartHet Y1:21:84
13Reginald vd GiessenArethusa1:22:23
14Andries KamstraBZV1:23:16
15Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:25:00
16Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust1:25:26
17Dian van PeltBiesboschzwemmers1:26:37
18Joost de KroonAquaAmigos1:26:60
19Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio-941:31:97
20Inge de LaatAquaAmigos1:33:20
21Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust1:34:45
22Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:34:81
23Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:38:10
24Rik van GasterenAquaAmigos1:42:73
25Annie de VosOld Dutch2:04:36

Programma 4: 50 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Leander NoordijkMGO (SG)26:19
2Bram MommersAquaAmigos26:40
3Rudi GoudswaardSG de Zeeuwse Kust27:05
4Joost de KlepperDES27:75
5Erik SaanDe Duck28:11
6Rinse RookerPSV28:79
7Claudia van DrunenAquaAmigos28:80
8Gerwin KrijgsmanZC De Schotejil28:97
9Roeland van der HeijdenPSV29:35
10Pieter HusslageOld Dutch29:50
11Ronald van GinnekenHieronymus29:59
12John WirtzSG de Zeeuwse Kust30:23
13Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers30:43
14Hans van ElsenZ.V. de Stormvogel30:78
15Roelien BraberZ.V. de Stormvogel31:01
15Leon TameriusZC De Schotejil31:01
17Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers31:34
18Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis31:41
19Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis31:53
20Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom31:66
21Nic GeersGouwestaete31:89
22Lars VisserSG de Zeeuwse Kust31:92
23Edwin van IeperenArethusa32:04
24Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld32:09
25Pieter VisserBiesboschzwemmers32:28
26Jesse van BijnenBZV32:45
27Patty VerhagenPSV32:47
28Angelique LokZ.V. de Stormvogel32:57
29Joep NiermeyerDES32:61
30Peter RomkesLuctor et Emergo32:63
31Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust32:69
32Walter van LuenenBZV33:32
33Mark van MeelAquaAmigos33:72
34Hendrika de KooterBZV33:82
35Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust34:04
36Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch34:32
37Kristien van den MoortelSHARK34:65
38Ruud SloofDe Rijn34:82
39Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom34:89
40Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia34:92PR +0.59 (34:33)
41Jeannette FrankenBZV35:38
42Marieke van der WilkDES35:75
43Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust35:89
44Rik van GasterenAquaAmigos36:51
45Gregor PompenAqua-Novio-9437:58
46Meke OomensOld Dutch37:70
47Lottie GeurtsPSV37:79
48Donja van ExtelPSV39:13
49Anja LeijtenBZV39:74
50Gitta van MeelAquaAmigos39:94
51Valerie SegersPSV40:40
52Lia van den AckerPSV40:82
53Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust41:07
54Bianca SmetSg ZOC41:65PR +6.25 (35:40)
55Martin StroosnijderSg ZOC42:94PR +2.29 (40:65)
56Gonnie BakPSV42:99
57Frans van der WalleOld Dutch44:71
58Ad TersteegOld Dutch47:17
59Kiki van Oosterhout-SchopOld Dutch47:70
60Ellie LuijtenDe Vennen47:97
61Marianne MaandonksPSV1:17:70
62Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw1:34:16
Louis MatthijssePSV----ng

Programma 5: 25 m. Vlinderslag Mix onbekend
1Ronald SmitsPSV13:02
2Mark VisserBiesboschzwemmers13:65
3Joost de KlepperDES15:10
4Peter de LangeZ.V. de Stormvogel15:18
5Pieter HusslageOld Dutch15:21
6Willem ZwiersAquaAmigos15:57
7Joost de KroonAquaAmigos16:04
8Leon TameriusZC De Schotejil16:05
9Ilse van der Hoek-AdmiraalBiesboschzwemmers16:67
10Jos van der HelmBZV16:73
11Francijna de KooterBiesboschzwemmers16:77
12Sabrina BoekhoutBiesboschzwemmers17:05
13Jesse van BijnenBZV17:26
14Ellen RistauLuctor et Emergo17:52
15Mieke FranssenDES17:68
16Roelien BraberZ.V. de Stormvogel17:89
17Dian van PeltBiesboschzwemmers17:91
18Marcel KortZ.V. de Stormvogel17:98
19Leontine van der EntZ.V. de Stormvogel18:04
20Jaap de MunckZ.V. Zeelandia18:16PR +0.80 (17:36)
21Bart SeijZ.V. de Honte18:29
22Inge de LaatAquaAmigos18:34
23Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld18:77
24Ellie Admiraal - VosBiesboschzwemmers19:11
25Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw19:39
26Meke OomensOld Dutch19:77
27Natasja de RoosZ.V. de Honte20:13
28Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld20:21
29Marieke van der WilkDES20:54
30Bep van den HeuvelOld Dutch21:02
31Valerie SegersPSV22:16
32Gonnie BakPSV23:22
33Lia van den AckerPSV23:87
34Martin StroosnijderSg ZOC24:59PR +0.63 (23:96)
35Nico BaayOld Dutch25:63
36Lottie GeurtsPSV25:69
37Yvonne van ZijlBZV25:87
38Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia26:30PR +1.26 (25:04)
39Rian RaatsDe Vennen28:44
40Annie de VosOld Dutch32:79
41Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw46:90

Programma 6: 200 m. Vlinderslag Mix onbekend
1Hugo BregmanAlbion2:13:00
2Arjon de BokBiesboschzwemmers2:31:49
3Joris HaestDe Warande2:37:41
4Donald UijtenbogaartHet Y2:54:94
5Liset de VeerAqua-Novio-942:58:32
6Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch3:03:27
7Ineke WeekersPSV3:33:68
8Nic GeersGouwestaete3:38:01

Programma 7: 50 m. Rugslag Mix onbekend
1Leander NoordijkMGO (SG)30:84
2Stephan AdmiraalBiesboschzwemmers31:75
3Harold MatlaPSV33:79
4Peter de LangeZ.V. de Stormvogel34:44
5Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom36:31
6Ilse van der Hoek-AdmiraalBiesboschzwemmers37:32
7Leon TameriusZC De Schotejil37:49
8Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers37:72
9Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers38:15
10Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom38:22
11Conzuela BrinkZ.V. de Stormvogel40:20
12Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust41:44
13Jaap de MunckZ.V. Zeelandia42:79PR +3.54 (39:25)
14Marieke van der WilkDES45:95
15Donja van ExtelPSV46:33
16Jarien Sinke-BlacquièreLuctor et Emergo47:79
17Bep van den HeuvelOld Dutch47:94
18Lia van den AckerPSV48:83
19Frans van der WalleOld Dutch49:12
20Nico BaayOld Dutch53:37
21Ellie LuijtenDe Vennen1:01:46
22Monique van GeelDe Zilvermeeuw1:07:89
Valerie SegersPSV46:62RF

Programma 8: 25 m. Schoolslag Mix onbekend
1Harold MatlaPSV14:42
2Ronald SmitsPSV14:75
3Roeland van der HeijdenPSV15:83
4Peter RomkesLuctor et Emergo18:12
5Willem ZwiersAquaAmigos18:43
6Jos van der HelmBZV18:64
7Conzuela BrinkZ.V. de Stormvogel18:69
8Marcel KortZ.V. de Stormvogel18:86
9Hendrika de KooterBZV18:89
10Francijna de KooterBiesboschzwemmers19:45
11Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis19:57
12Pieter VisserBiesboschzwemmers19:66
13Claudia van DrunenAquaAmigos19:69
14Milco PortLuctor et Emergo19:86
15Bart SeijZ.V. de Honte20:01
16Dian van PeltBiesboschzwemmers20:35
17Nico BaayOld Dutch20:44
18Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust20:76
19Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw20:77
20Ruud SloofDe Rijn20:88
21Walter van LuenenBZV21:04
22Roelien BraberZ.V. de Stormvogel21:08
23Meke OomensOld Dutch21:57
24Natasja de RoosZ.V. de Honte22:17
24Jan van AckerZ.V. de Honte22:17
26Sabrina BoekhoutBiesboschzwemmers22:23
27Bep van den HeuvelOld Dutch24:09
28Yvonne van ZijlBZV24:18
29Gonnie BakPSV24:43
30Jeannette v/d BergZ.V. de Honte24:45
31Ellie Admiraal - VosBiesboschzwemmers24:52
32Lottie GeurtsPSV24:80
33Ad TersteegOld Dutch25:25
34Martin StroosnijderSg ZOC25:63PR -0.14 (25:77)
35Rian RaatsDe Vennen25:65
36Anja LeijtenBZV25:97
37Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld25:99
38Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia27:22PR +2.92 (24:30)
39Kiki van Oosterhout-SchopOld Dutch29:66
40Annie de VosOld Dutch30:26
41Nelly JansenOld Dutch31:91

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Ruud HolswilderAquapoldro55:07
2Bram MommersAquaAmigos57:23
3Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust57:64
4Mark VisserBiesboschzwemmers57:73
5Leander NoordijkMGO (SG)58:11
6Harold MatlaPSV1:00:36
7Rudi GoudswaardSG de Zeeuwse Kust1:01:23
8Joost de KlepperDES1:01:30
9Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:02:52
10Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:03:93PR +4.77 (59:16)
11Rinse RookerPSV1:04:00
12Willem ZwiersAquaAmigos1:04:59
13Claudia van DrunenAquaAmigos1:04:61
14Joost de KroonAquaAmigos1:04:73
15Reginald vd GiessenArethusa1:05:55
16Erik SaanDe Duck1:05:65
17John WirtzSG de Zeeuwse Kust1:07:20
18Ronald van GinnekenHieronymus1:07:23
19André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:07:44
20Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers1:07:45
21Pieter-Sjoerd de WijnAqua-Novio-941:07:72
22Donald UijtenbogaartHet Y1:07:93
23Liselotte JolingPSV1:08:34
24Andries KamstraBZV1:08:73
25Hans van ElsenZ.V. de Stormvogel1:08:88
26Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom1:09:56
27Patty VerhagenPSV1:10:63
28Pieter HusslageOld Dutch1:10:83
29Nic GeersGouwestaete1:11:03
30Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis1:11:41
31Mark KapDe Zilvermeeuw1:11:43
32Jesse van BijnenBZV1:11:84
33Angelique LokZ.V. de Stormvogel1:12:44
34Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust1:12:48
35Edwin van IeperenArethusa1:13:81
36Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:14:78
37Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:15:16PR -0.27 (1:15:43)
38Inge de LaatAquaAmigos1:15:23
39Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:20
40Mark van MeelAquaAmigos1:16:50
41Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust1:17:45
42Karin van Nassau van den HeuvelOld Dutch1:18:01
43Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:98
44Jeannette FrankenBZV1:19:67
45Lars VisserSG de Zeeuwse Kust1:21:42
46Rik van GasterenAquaAmigos1:21:65
47Ineke BakZPC De Zeeuwse Kust1:21:83
48Gregor PompenAqua-Novio-941:24:00
49Lottie GeurtsPSV1:27:27
50Valerie SegersPSV1:27:48
51Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:28:31
52Lia van den AckerPSV1:30:34
53Gitta van MeelAquaAmigos1:32:01
54Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust1:36:03
55Bianca SmetSg ZOC1:41:33PR +26.53 (1:14:80)
56Gonnie BakPSV1:42:15
57Ellie LuijtenDe Vennen1:46:31
58Marianne MaandonksPSV3:00:04
Louis MatthijssePSV----ng

Programma 10: 50 m. Schoolslag Mix onbekend
1Roeland van der HeijdenPSV34:36
2Peter RomkesLuctor et Emergo34:54
3Gerwin KrijgsmanZC De Schotejil36:18
4Joris HaestDe Warande37:31
5Reginald vd GiessenArethusa37:50
6John WirtzSG de Zeeuwse Kust37:81
7Marcel StolkMGO (SG)38:38
8Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers39:50
9Conzuela BrinkZ.V. de Stormvogel39:59
10Ronald van GinnekenHieronymus39:71
11Jos van der HelmBZV40:51
12Edwin van IeperenArethusa40:72
13Peter de LangeZ.V. de Stormvogel40:82
14Joep NiermeyerDES40:99
15Hendrika de KooterBZV41:19
16Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia41:53PR +2.30 (39:22)
17Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis42:01
18Milco PortLuctor et Emergo42:90
19Jaap de MunckZ.V. Zeelandia43:41PR +4.61 (38:79)
20Mieke FranssenDES43:43
21Bart SeijZ.V. de Honte43:88
22Ruud SloofDe Rijn43:98
23Nico BaayOld Dutch44:39
24Walter van LuenenBZV44:74
25Gabrielle VerdonkZPC De Zeeuwse Kust45:36
26Inge de LaatAquaAmigos45:73
27Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust45:78
28Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw47:39
29Natasja de RoosZ.V. de Honte48:00
30Jan van AckerZ.V. de Honte48:41
31Yvonne van ZijlBZV50:80
32Jarien Sinke-BlacquièreLuctor et Emergo51:53
33Jeannette v/d BergZ.V. de Honte51:59
34Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw52:36
35Bep van den HeuvelOld Dutch52:48
36Kiki van Oosterhout-SchopOld Dutch54:55
37Martin StroosnijderSg ZOC55:21PR +1.92 (53:29)
38Rian RaatsDe Vennen56:45
39Ad TersteegOld Dutch58:62
40Monique van GeelDe Zilvermeeuw1:05:31
41Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw1:58:16
Joost de KlepperDES39:85SA
Nelly JansenOld Dutch1:07:89SK

Programma 11: 4x 50 m. Vlinderslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: PSV2:05:63
Ronald Smits46:39:00
Harold Matla46:39:00
Roeland van der Heijden46:39:00
Joris Haest46:39:00
Ploeg Stzw: AquAmigos2:20:38
Bram Mommers46:39:00
Claudia van Drunen46:39:00
Willem Zwiers46:39:00
Karin van Nassau van den Heuvel46:39:00
Ploeg Stzw: AquAmigos2:20:38
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo2:30:35
Rudi Goudswaard46:39:00
Ineke Bak46:39:00
Peter Romkes46:39:00
Gabrielle Verdonk46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:38:18
Angelique Lok46:39:00
Leontine van der Ent46:39:00
Conzuela Brink46:39:00
Roelien Braber46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel2:38:18
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia2:50:68
Thérèse de Munck46:39:00
Marleen van der Borgt46:39:00
Corina Baaij46:39:00
Els Dommanschet46:39:00

Programma 12: 800 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Joost KuijlaarsMNC Dordrecht8:53:53
2Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust9:59:04
3Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak10:03:04PR +9.05 (9:54:00)
4Donald UijtenbogaartHet Y10:22:45
5Stephan AdmiraalBiesboschzwemmers10:24:35
6Harold MatlaPSV10:36:28
7Patty VerhagenPSV10:44:19
8Ineke WeekersPSV11:24:75
9Joost de KroonAquaAmigos11:34:84
10Hans van ElsenZ.V. de Stormvogel11:40:20
11Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis12:00:51
12Kristien van den MoortelSHARK12:02:18
13André SchutteZPC De Zeeuwse Kust12:09:71
14Pieter HusslageOld Dutch12:13:41
15Nic GeersGouwestaete12:24:93
16Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia12:47:26PR -50.84 (13:38:10)
17Rik van GasterenAquaAmigos12:52:97
18Meke OomensOld Dutch13:07:08
19Gregor PompenAqua-Novio-9413:07:18
20Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld13:16:35
21Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde13:42:34
22Mark van MeelAquaAmigos14:27:54
23Gonnie BakPSV15:22:94
24Gitta van MeelAquaAmigos15:40:98
25Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld16:02:78
26Kiki van Oosterhout-SchopOld Dutch17:27:13
27Annie de VosOld Dutch17:48:83
Louis MatthijssePSV----ng
999Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom----

Terug