Uitslagen Zeeuwse Competitie 2e klasse deel 3, 24-02-2008, Terneuzen

Programma 1: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:18
2Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:11:34
3Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:14:15
4Jill VernimmenZ.V. de Otters1:15:26
5Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:15:43PR -1.58 (1:17:01)
6Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:64
6Margreta JansenSg ZOC1:16:64PR +1.32 (1:15:31)
8Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:17:23
9Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:17:76
10Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:14
11Karen VossenZ.V. OnderdakEx1:20:93
12Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:21:06
12Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:06
14Judith SchuijsSg ZOC1:21:25PR -0.55 (1:21:80)
15Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:05
16Dewi KoekkoekZ.V. de Otters1:22:83
17Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze1:23:16
18Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:23:46
19Esmee van de VoordeZ.V. de Otters1:24:00
20Carlijn van IngenZ. & P.C. de Ganze1:25:70
21Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze1:27:59
22Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:82
23Anouk BurmZ.V. de Otters1:31:97
24Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:48
25Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:35:61
999Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze----
999Daira JansenSg ZOC----PR: (1:26:51)

Programma 2: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde58:03
2Jeroen VermeulenZ.V. OnderdakEx59:14
3Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:00:36PR +1.20 (59:16)
4Christian van BommelSg ZOC1:02:89PR -0.36 (1:03:25)
5Arjan van BovenZ.V. de Otters1:03:09
6Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:03:84
7Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:05:48
8René van OudenaardeSg ZOC1:06:45PR +3.84 (1:02:61)
9Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:06:64
10Tobias HaakZ.V. de Otters1:07:31
11Jorn de KlerkSg ZOC1:13:77PR +1.03 (1:12:73)
12Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:95
13Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:17:16
14Andrew van VlietZ.V. de Stormvogel1:18:91
15Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:18:95
16Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:98
17Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:21:63
18Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:23:90
19Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:94
20Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:18
21Jos SchoonakkerZ.V. de Otters1:37:13
22Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:44:07

Programma 3: 50 m. Schoolslag Dames Senioren
1Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia40:36PR +1.14 (39:22)
2Jacqueline HermanZ.V. de Otters42:49
3Jill VernimmenZ.V. de Otters43:16
4Judith SchuijsSg ZOC43:64PR +1.08 (42:56)
5Lisa GoenseZ.V. de Otters43:91
6Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx44:36
7Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze47:08
8Elise PlatjouwZ.V. de Otters47:18
9Karen VossenZ.V. OnderdakEx47:59
10Carlijn van IngenZ. & P.C. de Ganze49:53
11Anouk BurmZ.V. de Otters49:99
12Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze50:04
13Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze50:59
14Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld55:51
999Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze----

Programma 4: 50 m. Schoolslag Heren Senioren
1René van OudenaardeSg ZOC37:19PR +2.25 (34:94)
2Sebastiaan HaakZ.V. de Otters38:32
3Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:26
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld40:36
5Christian van BommelSg ZOC40:45PR +1.30 (39:15)
6Erik VermueZ. & P.C. de Ganze41:07
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:94
8Andrew van VlietZ.V. de Stormvogel43:55
9Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze45:95
10Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:68
11Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld54:20
12Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld55:15
13Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze59:27

Programma 5: 800 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom11:40:62
2Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia13:38:10PR
3Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze14:16:45
4Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld16:11:20

Programma 6: 400 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak4:53:02PR +4.56 (4:48:45)
2Jeroen VermeulenZ.V. OnderdakEx5:26:44
3Jorn de KlerkSg ZOC6:03:59PR +11.95 (5:51:64)
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze6:18:23
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld6:21:04
6Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld6:23:12
7Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze6:43:45

Programma 7: 50 m. Rugslag Dames Senioren
1Jacqueline HermanZ.V. de Otters39:43
2Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld40:44
3Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:10
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld42:58
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld42:71
6Dewi KoekkoekZ.V. de Otters43:58
7Elise PlatjouwZ.V. de Otters43:98
7Esmee van de VoordeZ.V. de Otters43:98
9Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze45:01
10Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze45:10
11Stefanie KorsuizeZ. & P.C. de Ganze47:01
12Anouk BurmZ.V. de Otters47:09
999Eden van de MoereZ. & P.C. de Ganze----

Programma 8: 50 m. Rugslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde31:01
2Sebastiaan HaakZ.V. de Otters34:15
3Arjan van BovenZ.V. de Otters36:39
4Tobias HaakZ.V. de Otters37:75
5René van OudenaardeSg ZOC38:19PR +3.25 (34:94)
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:89
7Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze42:87
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze43:20
9Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:87
10Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld54:23
11Alex WesterweeleZ. & P.C. de Ganze55:87

Programma 9: 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:35
2Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:23:00
3Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:25:21PR +1.01 (1:24:20)
4Jill VernimmenZ.V. de Otters1:25:35
5Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:25:89
6Margreta JansenSg ZOC1:26:75PR +1.29 (1:25:46)
7Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:29:02
8Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:30:33
9Lisa GoenseZ.V. de Otters1:30:49
9Judith SchuijsSg ZOC1:30:49PR -2.87 (1:33:36)
11Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:31:90
12Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:35:92
13Esmee van de VoordeZ.V. de Otters1:37:56
14Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:45
15Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:97
16Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:97
Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:51:52RH
999Daira JansenSg ZOC----PR: (1:38:48)

Programma 10: 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:11:95
2René van OudenaardeSg ZOC1:15:62PR +4.22 (1:11:40)
3Christian van BommelSg ZOC1:15:81PR +3.52 (1:12:29)
4Arjan van BovenZ.V. de Otters1:16:98
5Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:15
6Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:18:45
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:87
8Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:75
9Jorn de KlerkSg ZOC1:24:95PR +1.55 (1:23:40)
10Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:62
11Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:33:13
12Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:34:36
13Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:41:16
14Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:44:36
15Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:57:40
Jos SchoonakkerZ.V. de Otters1:46:96RH

Programma 11: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:95
2Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:26
3Dewi KoekkoekZ.V. de Otters1:34:38
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:38
5Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:35:16
6Karen VossenZ.V. OnderdakEx1:36:28
7Nicole CapponZ. & P.C. de Ganze1:43:01
8Carlijn van IngenZ. & P.C. de Ganze1:47:20
Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:57RD

Programma 12: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:09:68
2Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:16:15PR +3.96 (1:12:19)
3Tobias HaakZ.V. de Otters1:28:19
4Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:31:11
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:54

Programma 13: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: Zeelandia----
Claudia Berndsen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Ploeg Stzw: Zeelandia2:30:28
Thérèse de Munck46:39:00
Marleen van der Borgt46:39:00
Tekla van Gils46:39:00
Corina Baaij46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:47:32
Esther Poot46:39:00
Manon van der Heijden46:39:00
Nicole Cappon46:39:00
Daphne de Koster46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:47:32
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:52:78
Esmee van de Voorde46:39:00
Lisa Goense46:39:00
Jill Vernimmen46:39:00
Anouk Burm46:39:00
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:52:78
Ploeg Stzw: Zeelandia2:56:48
Joyca Jansen46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Els Dommanschet46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:07:48
Danielle Rabout46:39:00
Stefanie Korsuize46:39:00
Myrthe Wigman46:39:00
Carlijn van Ingen46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze3:07:48

Programma 14: 4x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Zeelandia1:59:39
Rik de Klerk46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:00:66
Erwin van Boven46:39:00
Tobias Haak46:39:00
Arjan van Boven46:39:00
Sebastiaan Haak46:39:00
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:00:66
Ploeg Stzw: De Ganze2:05:53
Jeroen Vermeulen46:39:00
Kevin Dane46:39:00
Andrew van Vliet46:39:00
Erik Vermue46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:05:53
Ploeg Stzw: Zeelandia2:19:24
Bonno Jansen46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Erik de Jong46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:35:66
Lukas de Hamer46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Roy Zeilstra46:39:00
Ploeg Stzw: De Ganze2:35:66
Ploeg Stzw: Zeelandia2:47:36
Marijn Vermeulen46:39:00
Jordy Johann46:39:00
Thijs van Spall46:39:00
Frank de Klerk46:39:00

Terug