Uitslagen Klubkampioenschappen 2008, 10-02-2008, Kapelle

Programma 1: 50 m. Vlinderslag Mix
1Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld29:88
2Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld31:48
3René van OudenaardeSg ZOC32:64PR +0.91 (31:73)
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak32:76PR +1.67 (31:09)
5Christian van BommelSg ZOC33:11PR +0.26 (32:86)
6Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld36:26
7Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld36:47
8Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom36:84
9Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld37:82
10Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld39:22
11Margreta JansenSg ZOC39:51PR +1.22 (38:29)
12Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld39:88
13Jaap de MunckZ.V. Zeelandia40:27PR +2.47 (37:79)
14Jorn de KlerkSg ZOC40:70PR +0.37 (40:33)
15Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:00
16Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:09
17Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld42:50
18Judith SchuijsSg ZOC43:64PR +0.32 (43:32)
19Daira JansenSg ZOC44:64PR -1.35 (45:99)
20Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld46:35
21Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld46:64
22Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld47:54
23Coert van SpallZ.V. Zeelandia47:73PR -0.26 (47:99)
24Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld49:22
25Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld49:94
26Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld50:42
27Bianca SmetSg ZOC50:71PR +6.11 (44:60)
28Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld51:48
29Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld54:54
30Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld54:59
31Noud van SpallZ.V. Zeelandia55:41PR -4.79 (1:00:20)
32Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld56:16
33Martin StroosnijderSg ZOC58:19PR +1.99 (56:20)
34Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia58:64PR +10.64 (48:00)

Programma 2: 25 m. Vlinderslag Mix
1Kayleigh KloetSg ZOC27:12PR -2.39 (29:51)
2Mark PotappelZ.V. Zeelandia27:46PR +2.73 (24:73)
3Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld31:54
4Deveney DunnesSg ZOC34:92PR

Programma 3: 50 m. Vrijeslag Mix
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak27:46PR +0.32 (27:14)
2Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld27:60
3Christian van BommelSg ZOC28:42PR -0.18 (28:60)
4René van OudenaardeSg ZOC29:80PR +1.69 (28:11)
5Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld31:11
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld31:18
7Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom32:61
8Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld32:79
9Jorn de KlerkSg ZOC33:11PR +0.37 (32:74)
10Jaap de MunckZ.V. Zeelandia33:29PR +1.22 (32:07)
11Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld33:82
12Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:04
13Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:36
14Coert van SpallZ.V. Zeelandia34:39PR +0.49 (33:90)
15Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld34:70
16Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:82
17Margreta JansenSg ZOC35:32PR +1.54 (33:78)
18Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld36:57
19Judith SchuijsSg ZOC37:22PR -0.13 (37:36)
20Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld37:52
21Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:21
22Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld39:29
23Anja PaauweZ.V. Zeelandia39:72PR +2.73 (37:00)
24Daira JansenSg ZOC39:81PR -0.34 (40:15)
25Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld40:29
26Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld41:86
27Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:02
28Martin StroosnijderSg ZOC43:23PR +2.58 (40:65)
29Bianca SmetSg ZOC44:35PR +8.95 (35:40)
30Noud van SpallZ.V. Zeelandia45:42PR -5.37 (50:79)
31Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld45:73
32Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld45:82
33Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld47:15
34Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld47:20
35Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia49:67PR +11.67 (38:00)
36Mark PotappelZ.V. Zeelandia51:40PR +5.84 (45:56)
37Kayleigh KloetSg ZOC53:67PR
38Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:06:89
39Deveney DunnesSg ZOC1:23:62PR

Programma 4: 25 m. Vrijeslag Mix
Geen deelnemers gevonden

Programma 5: 25 m. Vrijeslag Mix onbekend
1Jan PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld14:60
2Joost SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld14:90
3Sjef BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld16:39
4Peter VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld17:07
5Ernst KloetZ.V. Zeelandia17:95PR
6Guus JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld27:36

Programma 6: 50 m. Rugslag Mix
1Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld32:67
2Christian van BommelSg ZOC32:76PR +0.39 (32:36)
3Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak34:60PR +1.38 (33:22)
4Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld34:64
5René van OudenaardeSg ZOC37:72PR +2.79 (34:94)
6Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom38:19
7Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld38:39
8Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld39:27
9Margreta JansenSg ZOC40:14PR +1.63 (38:51)
10Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld40:17
11Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:20
12Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:28
13Jaap de MunckZ.V. Zeelandia41:11PR +1.86 (39:25)
14Jorn de KlerkSg ZOC41:86PR +1.96 (39:90)
15Judith SchuijsSg ZOC41:94PR +0.30 (41:64)
16Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld42:46
17Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld42:51
18Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld43:66
19Daira JansenSg ZOC44:41PR +0.37 (44:04)
20Coert van SpallZ.V. Zeelandia45:42PR +0.44 (44:98)
21Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld45:73
22Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld46:16
23Anja PaauweZ.V. Zeelandia46:26PR +2.36 (43:90)
24Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld47:95
25Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld48:36
26Bianca SmetSg ZOC48:91PR +6.21 (42:70)
27Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld49:98
28Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:67
29Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia50:90PR +9.20 (41:70)
29Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld50:90
31Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld52:00
32Noud van SpallZ.V. Zeelandia52:74PR -5.68 (58:42)
33Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld55:06
34Kayleigh KloetSg ZOC55:64PR -1.24 (56:88)
35Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld55:86
36Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:05:50PR +9.69 (55:81)
37Martin StroosnijderSg ZOC1:08:08PR -3.93 (1:12:01)
38Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:19
38Deveney DunnesSg ZOC1:16:19PR

Programma 7: 25 m. Rugslag Mix
Geen deelnemers gevonden

Programma 8: 50 m. Schoolslag Mix
1Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld35:72
2René van OudenaardeSg ZOC36:79PR +1.85 (34:94)
3Christian van BommelSg ZOC39:22PR +0.08 (39:15)
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld40:47
5Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak41:36PR +3.92 (37:44)
6Jaap de MunckZ.V. Zeelandia41:66PR +2.86 (38:79)
7Jorn de KlerkSg ZOC42:04PR -1.00 (43:04)
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:10
9Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:89
10Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld43:02
11Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld43:52
12Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom44:29
13Judith SchuijsSg ZOC44:59PR +2.03 (42:56)
14Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld45:36
15Coert van SpallZ.V. Zeelandia47:13PR +2.90 (44:23)
16Margreta JansenSg ZOC47:17PR +0.29 (46:88)
17Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld47:23
18Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld48:79
19Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld49:00
20Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld49:09
21Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:10
22Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld50:51
23Anja PaauweZ.V. Zeelandia51:51PR +1.91 (49:60)
24Daira JansenSg ZOC52:90PR +2.49 (50:41)
25Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld54:08
26Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld54:12
26Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld54:12
28Bianca SmetSg ZOC54:52PR +9.42 (45:10)
28Martin StroosnijderSg ZOC54:52PR +1.23 (53:29)
30Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld54:82
31Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld56:21
32Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld58:36
33Kayleigh KloetSg ZOC58:48PR -0.60 (59:08)
34Noud van SpallZ.V. Zeelandia58:92PR +2.71 (56:21)
35Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia1:00:23PR +8.93 (51:30)
36Sanne StroosnijderZ.V.Zeelandia Afgemeld1:01:22
37Martijn JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:07:76
38Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:16:72PR +6.66 (1:10:06)
39Deveney DunnesSg ZOC1:22:48PR

Programma 9: 25 m. Schoolslag Mix
Geen deelnemers gevonden

Terug