Uitslagen Zwemcompetitie District Deel 3, 13-01-2008, Terneuzen

Programma 1: 4x 100 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia4:48:35
Christian van Bommel46:39:00
Martijn Schuijs46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Stefan Nieuwenhuize46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde5:02:49
Ivar Jansen V Rosendaal46:39:00
Nico Huijssen46:39:00
Jeroen de Putter46:39:00
Yorbin Moes46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:24:10
Sebastiaan Haak46:39:00
Jos Schoonakker46:39:00
Tobias Haak46:39:00
Erwin van Boven46:39:00

Programma 3: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
Ploeg Stzw: De Schelde5:17:07
Tamara Kock46:39:00
Myriam Baute46:39:00
Yentl Geelhoed46:39:00
Manon van Geersdaele46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia5:20:08
Tekla van Gils46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00

Programma 4: 25 m. Vlinderslag Mix Minioren 4 el
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx18:92
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis20:14
3Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx24:24
3Chloë VeenstraZ. & P.C. de Schelde24:24
5Kayleigh KloetSg ZOC29:51PR -1.83 (31:34)

Programma 5: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde45:43
2Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde46:81
3Emma PoolZ. & P.C. de Schelde47:70
4Lise VossenSg ZOC48:43PR
5Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx49:19
6Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis50:81
7Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde51:46
8Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld52:21
9Mandy JansenZ. & P.C. de Schelde52:26
10Selina DimkosZ.V. de Otters52:64
11Maaike PladdetZ. & P.C. de Schelde52:75
12Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx53:02
13Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde53:13
14Iris RaesZ. & P.C. de Schelde53:29
15Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld55:39
16Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld55:62
17Laura de JonghZ. & P.C. de Schelde56:14
Maja SevicZ. & P.C. de Schelde----ng
Jessie EulinkZ. & P.C. de Schelde----AA
999Kiki DeguelleZ.V. OnderdakEx----

Programma 6: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde49:93
2Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust50:14
3Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld51:51
4Jochem BeumerZ. & P.C. de Schelde52:98
5Ruben de VosZ. & P.C. de Schelde53:65
6Sander de RidderZ. & P.C. de Schelde56:08
7Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde56:19
8Noud van SpallZ.V. Zeelandia56:21PR -2.32 (58:53)
9Jason van BoomZ. & P.C. de Schelde56:63
10Lars PlatjouwZ.V. de Otters56:68
11Bob BoerZ.V. de Otters57:52
12Allard van 't WesteindeZ. & P.C. de Schelde1:00:20
13Dennis van LeemputZ. & P.C. de Schelde1:01:91
14Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:10:06PR -8.68 (1:18:73)

Programma 7: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 3 el
1Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld42:90
2Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde43:03
3Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde43:52
4Elise PlatjouwZ.V. de Otters43:54
5Karen VossenZ.V. OnderdakEx43:56
6Isla MacKayZ.V. OnderdakEx45:62
7Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx47:16
8Roxan PietersZ. & P.C. de Schelde48:62
9Esmée SibenZ. & P.C. de Schelde50:76
10Nadine van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde50:82
999Judith SchuijsSg ZOC----PR: (43:32)

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 2 el
1Casper HermansZ. & P.C. de Schelde37:72
2Jorn de KlerkSg ZOC40:33PR -1.62 (41:95)
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:72
4Bram van BolderikZ. & P.C. de Schelde43:54
5Jaymark DacatimbangZ. & P.C. de Schelde43:74
6Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld48:07
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:64
8Roy PietersZ. & P.C. de Schelde50:06
9Marijn DonzeZ. & P.C. de Schelde51:97
10Ronald MoesZ. & P.C. de Schelde54:33
11Jos SchoonakkerZ.V. de Otters54:64
Youran KockZ. & P.C. de Schelde54:50VB

Programma 9: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 10: 50 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
1Jill VernimmenZ.V. de Otters37:57
2Manon van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde40:95
3Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde41:94
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld42:58
5Elise PlatjouwZ.V. de Otters43:07
6Stephany de GruijterZ. & P.C. de Schelde43:43
7Esmee van de VoordeZ.V. de Otters43:57
8Lisa GoenseZ.V. de Otters44:35
9Isla MacKayZ.V. OnderdakEx46:79
10Anouk BurmZ.V. de Otters48:22
11Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx51:04
12Kirsti SlettenZ. & P.C. de Schelde52:58
13Anne SlettenZ. & P.C. de Schelde53:33
999Daira JansenSg ZOC----PR: (44:04)

Programma 11: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
1Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde36:39
2Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde36:42
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld37:97
4Jorn de KlerkSg ZOC40:83PR +0.93 (39:90)
5Jos SchoonakkerZ.V. de Otters48:98
Mitchel KappeteinZ. & P.C. de Schelde----ng

Programma 13: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld30:81
2Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde34:33
3Tamara KockZ. & P.C. de Schelde35:36

Programma 14: 50 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde27:75
2Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde28:60
3Christian van BommelSg ZOC28:71PR +0.11 (28:60)
4Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde33:11
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:13
6Jeroen WezemanZ. & P.C. de Schelde34:39

Programma 15: 200 m. Schoolslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:31:62
2Geneviëve KunneZ. & P.C. de Schelde1:32:81
3Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:34:49
4Jill VernimmenZ.V. de Otters1:36:77
5Lisa GoenseZ.V. de Otters1:37:67
6Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:37:82
7Margreta JansenSg ZOC1:40:32PR +0.28 (1:40:04)
8Esmee van de VoordeZ.V. de Otters1:46:55
8Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:55
10Anouk BurmZ.V. de Otters1:48:85
11Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld2:01:38
999Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx----

Programma 17: 200 m. Schoolslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:14:08
2Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:20
3René van OudenaardeSg ZOC1:19:44PR +3.67 (1:15:77)
4Yorbin MoesZ. & P.C. de Schelde1:19:94
5Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:20:84
6Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:22:73
7Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:27:50PR +5.34 (1:22:16)
8Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:97
9Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:08
10Tobias HaakZ.V. de Otters1:32:21
11Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:22
12Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:38:63PR +7.53 (1:31:10)
999Evert SchiettekatteZ.V. OnderdakEx----
999Tom van DuynZ. & P.C. de Schelde----

Programma 19: 50 m. Rugslag Mix Minioren 4 el
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx42:46
2Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde48:33
3Chloë VeenstraZ. & P.C. de Schelde50:77
4Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis51:70
5Jason van BoomZ. & P.C. de Schelde51:97
6Elise de KwaadstenietZ. & P.C. de Schelde54:84
7Quinty de RitterZ. & P.C. de Schelde54:95
8Kayleigh KloetSg ZOC56:88PR
9Carolien VerbiestZ.V. OnderdakEx57:54

Programma 20: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:33:94
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:35
3Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:34:88
4Mandy JansenZ. & P.C. de Schelde1:38:17
5Maaike PladdetZ. & P.C. de Schelde1:38:28
6Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:44:89
7Manon MolewijkZ. & P.C. de Schelde1:47:13
8Emma PoolZ. & P.C. de Schelde1:54:30
9Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:55:56
10Laura de JonghZ. & P.C. de Schelde2:02:23
11Iris RaesZ. & P.C. de Schelde2:08:31
Maja SevicZ. & P.C. de Schelde----ng
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:56:51RC

Programma 20T50: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
Eva PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld56:10TT

Programma 21: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx43:23
2Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx48:75
3Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx50:15
4Lise VossenSg ZOC51:54PR -12.03 (1:03:57)
5Selina DimkosZ.V. de Otters52:81
999Kiki DeguelleZ.V. OnderdakEx----

Programma 22: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde1:42:30
2Jochem BeumerZ. & P.C. de Schelde1:53:87
3Dennis van LeemputZ. & P.C. de Schelde1:54:83
4Allard van 't WesteindeZ. & P.C. de Schelde1:56:39
5Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld1:56:80
6Noud van SpallZ.V. Zeelandia2:02:90PR -7.46 (2:10:36)

Programma 22T50: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
Noud van SpallZ.V. Zeelandia58:42TTPR -3.06 (1:01:48)

Programma 23: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust44:83
2Bob BoerZ.V. de Otters52:31
3Lars PlatjouwZ.V. de Otters55:40
4Mark PotappelZ.V. Zeelandia55:81PR -2.57 (58:38)

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde35:45
2Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde35:67
3Elise PlatjouwZ.V. de Otters35:81
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx36:96
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld37:47
6Isla MacKayZ.V. OnderdakEx39:04
7Nadine van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde39:36
8Roxan PietersZ. & P.C. de Schelde40:59
9Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:72
10Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx42:30
11Esmée SibenZ. & P.C. de Schelde42:99
Judith SchuijsSg ZOC46:39:00ZkPR +9961.64 (37:36)

Programma 25: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld32:67
2Jorn de KlerkSg ZOC32:74PR -0.79 (33:53)
3Casper HermansZ. & P.C. de Schelde34:45
4Bram van BolderikZ. & P.C. de Schelde35:54
5Jaymark DacatimbangZ. & P.C. de Schelde36:47
6Youran KockZ. & P.C. de Schelde39:74
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:19
8Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld40:34
9Roy PietersZ. & P.C. de Schelde41:34
10Marijn DonzeZ. & P.C. de Schelde41:67
11Ronald MoesZ. & P.C. de Schelde42:40
12Sander de RidderZ. & P.C. de Schelde48:00
13Jordy JohannZ.V.Zeelandia Afgemeld48:85

Programma 26: 200 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 27: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
1Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:26:17
2Manon van GeersdaeleZ. & P.C. de Schelde1:26:62
3Stephany de GruijterZ. & P.C. de Schelde1:30:37
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:15
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:77
6Karen VossenZ.V. OnderdakEx1:32:64
7Lisa GoenseZ.V. de Otters1:33:01
8Esmee van de VoordeZ.V. de Otters1:33:94
9Kirsti SlettenZ. & P.C. de Schelde1:44:64
10Anne SlettenZ. & P.C. de Schelde1:46:55
999Daira JansenSg ZOC----PR: (1:38:48)

Programma 28: 200 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 29: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
1Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:18
2Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde1:19:78
3Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde1:23:96
4Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:42
5Thijs van SpallZ.V.Zeelandia Afgemeld1:42:42
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:31
7Jos SchoonakkerZ.V. de Otters1:47:94
Mitchel KappeteinZ. & P.C. de Schelde----ng

Programma 30: 200 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 31: 100 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:29
2Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde1:25:32
3Tamara KockZ. & P.C. de Schelde1:33:04

Programma 32: 200 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 33: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
1Christian van BommelSg ZOC1:11:18PR +0.04 (1:11:14)
2Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:15:92
3Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:16:94
4Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde1:30:04
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:41
6Jeroen WezemanZ. & P.C. de Schelde1:48:27

Programma 34: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:09:52
2Geneviëve KunneZ. & P.C. de Schelde1:15:25
3Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:87
4Margreta JansenSg ZOC1:16:84PR +1.52 (1:15:31)
5Ingrid van AsscheZ. & P.C. de Schelde1:27:78
6Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:85
7Nellie van de ParelZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:24
8Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia1:54:24PR +30.94 (1:23:30)

Programma 35: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Jill VernimmenZ.V. de Otters32:76
2Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx35:60
3Anouk BurmZ.V. de Otters41:03
999Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx----

Programma 36: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:00:14PR +0.98 (59:16)
2Yorbin MoesZ. & P.C. de Schelde1:00:22
3Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:00:91
4René van OudenaardeSg ZOC1:06:68PR +4.07 (1:02:61)
5Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:12:34
6Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:70
7Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:87
8Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:22:04PR +6.94 (1:15:09)
999Tom van DuynZ. & P.C. de Schelde----

Programma 37: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde26:35
2Sebastiaan HaakZ.V. de Otters27:92
3Tobias HaakZ.V. de Otters29:99
999Evert SchiettekatteZ.V. OnderdakEx----

Programma 38: 4x 50 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia----
Daira Jansen46:39:00
Arjanne Bode46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde2:40:38
Myriam Baute46:39:00
Eline van der Werf46:39:00
Manon van Geersdaele46:39:00
Yentl Geelhoed46:39:00
Ploeg Stzw: De Otters Axel2:48:45
Elise Platjouw46:39:00
Lisa Goense46:39:00
Jill Vernimmen46:39:00
Esmee van de Voorde46:39:00
Ploeg Stzw: ZV Onderdak3:01:41
Isla MacKay46:39:00
Annemarie Verbiest46:39:00
Karen Vossen46:39:00
Inge Vossen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde3:06:58VE
Nadine van Geersdaele46:39:00
Anne Sletten46:39:00
Romy de Bruijne46:39:00
Esmée Siben46:39:00

Programma 39: 4x 25 m. Schoolslag Mix onbekend
Ploeg Stzw: De Schelde----EA
Jason van Boom46:39:00
Felicia Groenewold46:39:00
Ruben de Vos46:39:00
Jessie Eulink46:39:00
Ploeg Stzw: Z.V. Zeelandia----EA
Noud van Spall46:39:00
Eva Pijpelink46:39:00
Jordy Johann46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde1:36:49
Jochem Beumer46:39:00
Elise de Kwaadsteniet46:39:00
Gideon van Ee46:39:00
Manon Molewijk46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde1:45:12
Allard van 't Westeinde46:39:00
Quinty de Ritter46:39:00
Quinten de Putter46:39:00
Chloë Veenstra46:39:00

Terug