Uitslagen Zeeuwse Winterkampioenschappen 2008, 05-01-2008, Vlissingen

Programma 1: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV2:25:13
2Judith StapZ.V. de Stormvogel2:31:97
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:33:38
4Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom2:35:46
5Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel2:36:47
6Linda VinkZ.V. de Honte2:39:50
7Eline NijskensDe Marlijn SG2:41:54
8Monique de HaardLuctor et Emergo2:41:74
9Mieke van DortZ.V. de Stormvogel2:42:11
10Anouk MeesenZ.C. Koewacht2:42:35
11Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust2:42:88
12Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel2:43:22
13Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:44:95
14Talitha RuissenZ.C. Koewacht2:45:30
15Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht2:47:52
16Cynthia PotinLuctor et Emergo2:51:83

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:08:58
2Eelco van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:12:94
3Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:12:95
4Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:13:38
5Charles PotinLuctor et Emergo1:14:11
6Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:14:47
7Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:16:98
8René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:18:78PR +3.01 (1:15:77)
9Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:19:37
10Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:19:75
11Bert van WaesDe Marlijn SG1:22:16
12Arjan DekkerDe Marlijn SG1:25:46
13Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:27:40
14Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:28:71
999Remy van de GuchteZ.V. de Bevelanders----

Programma 3: 100 m. Schoolslag Heren Senioren 1 en 2
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:08:09
2Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:08:59
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:12:08
4Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:15:95
5Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders1:17:72
6Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:18:76
7Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:20:58
8Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:25:93
9Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:26:39
999Tobias HaakZ.V. de Otters----

Programma 4: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:09:64
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:12:01
3Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:13:18
4Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:14:38PR
5Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde1:15:38
6Yair KlazenZ.V. de Stormvogel1:15:94
7Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:20:53
8Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:21:17
9Jorg PortegiesLuctor et Emergo1:22:00
10Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:22:51
11Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:22:56
12Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:22:99
13Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:26:11
14Marlon van GrembergheZ.C. Koewacht1:26:92
15Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:28:44
Tom ErpelinckDe Marlijn SG----AB
999Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel----

Programma 5: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 3 en 4
1Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:08:78PR
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:11:66
3Christoph BralDe Marlijn SG1:12:87
4Sonny CorréZ.V. Onderdak1:13:67PR
5Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:17:27
6Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:17:94
7Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde1:18:58
8Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:18:67
9Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:20:91
10Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:21:40
11Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:22:68
12Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:23:00
13Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel1:24:16
14Paul vd DriestLuctor et Emergo1:24:64
15Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:26:74
Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:21:15SP

Programma 6: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:05:06
2Larissa JansenPSV1:06:63
3Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:07:51
4Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:08:48
5Saskia de HaardLuctor et Emergo1:08:61
6Eline van MollLuctor et Emergo1:09:22
7Yoshi CorrZ.V. de Stormvogel1:11:81
8Melissa van AsselZ.C. Koewacht1:12:77
9Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:13:29
10Bodine CorrZ.V. de Stormvogel1:13:81
11Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust1:13:81
12Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:14:36
13Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:15:00
14Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:15:05
15Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:16:48
Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis----ng
999Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde----
999Amira FathiZ.V. de Stormvogel----

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
1Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:20:28
2Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:20:44
3Robin HermansTRB-RES1:22:34
4Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:27:02
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:27:72
6Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:29:25
7Dylan van OpdurpZ.C. Koewacht1:29:77
8Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom1:31:59
9Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:32:20
10Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:32:26
11Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:35
12Bob WabekeZ. & P.C. de Ganze1:34:23
13Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde1:34:26
14Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:34:86
15Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:38:92
16Joost GevaertZ.V. de Bevelanders1:40:93

Programma 7T50: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 1 en 2
Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld43:75TT

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust34:38
2Kelly BergezZ.C. Koewacht34:95
3Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust35:02
4Lotte DalmeijerLuctor et Emergo35:81
5Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde35:92
6Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust36:51
7Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel36:61
8Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze37:27
9Sophie BonteZ.C. Koewacht37:58
10Charlotte BralZ.C. Koewacht38:52
11Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom41:60
12Manon KloostermanZwemlust-den Hommel42:26
13Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde42:41
14Eileen van BunderZ.C. Koewacht42:54
15Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde46:51
Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde41:65AA

Programma 9: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:26:74
2Levy KortZ.V. de Stormvogel1:32:22
3Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:34:61
4Mariano KamoenZ.C. Koewacht1:34:86
5Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:41:46
6Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:42:71
7Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:43:82
8Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:44:41
9Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:44:72
10Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:45:00
11Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:45:41
12Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:47:16
13Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:49:26
14Jochem BeumerZ. & P.C. de Schelde1:50:30
15Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:52:00
16Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:52:85
999Carlo FieretZ.V. Scheldestroom----
999Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde----

Programma 10: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV59:22
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:01:60
3Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:02:14
4Nikita KruisNayade1:03:43
5Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:03:88
6Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:04:09
7Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:04:50
8Zoë BraalLuctor et Emergo1:05:15
9Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:05:93
10Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:06:19
11Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:08:00
12Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom1:08:61
13Eline NijskensDe Marlijn SG1:08:69
14Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:08:80
15Cynthia PotinLuctor et Emergo1:13:39
16Linda VinkZ.V. de Honte1:13:64

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:02:50
2Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:03:59
3Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:03:75
4Emelie BralZ.C. Koewacht1:05:17
5Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:05:40
6Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:06:09
7Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:06:18
8Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:06:97
9Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:07:48
10Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:08:05
11Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:08:17
12Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom1:09:14
13Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:09:53
14Yessica WoutersLuctor et Emergo1:14:22
15Talitha Romkes Le ClercqZ.C. Koewacht1:14:59

Programma 12: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:00:44
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:02:36
3Judith StapZ.V. de Stormvogel1:02:45
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:02:70
5Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:04:56
6Monique de HaardLuctor et Emergo1:04:94
7Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:06:90
8Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:07:34
9Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:07:40
10Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:08:61
11Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:08:89
12Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:08:98
13Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:09:41
14Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:09:87
15Celine van RoeyenZ.C. Koewacht1:10:02
16Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht1:12:38

Programma 13: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo1:04:45
2Eelco van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:05:06
3Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:05:06
4Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:05:65
5Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:06:75
6Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:06:90
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:09:84
8Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:12:23
9Bert van WaesDe Marlijn SG1:13:48
10Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:13:69
11Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:14:25
12Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:15:05
13Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:17:59
14André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:20:56
15Arjan DekkerDe Marlijn SG1:27:82
999Remy van de GuchteZ.V. de Bevelanders----

Programma 14: 100 m. Rugslag Heren Senioren 1 en 2
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:02:16
2Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders1:02:39
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:05:26
4Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:06:11
5Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:11:40
6Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:14:68
7Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:21:19
8Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:28:14
Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:18:04RC
999Tobias HaakZ.V. de Otters----

Programma 15: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak1:02:08PR
2Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:05:04
3Yair KlazenZ.V. de Stormvogel1:07:45
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:07:61
5Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:09:72
6Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:10:28
7Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde1:11:37
8Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:11:73
9Marlon van GrembergheZ.C. Koewacht1:14:53
10Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:14:81
11Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:15:01
12Arjan van BovenZ.V. de Otters1:16:01
13Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:19:54
14Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:20:20
Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:07:73RA
Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:11:50RC
999Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel----

Programma 16: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:04:79
2Sonny CorréZ.V. Onderdak1:06:56PR
3Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:07:54
4Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:07:78PR
5Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:08:09
6Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:08:93
7Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:09:23
8Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde1:11:95
9Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:13:38
10Paul vd DriestLuctor et Emergo1:13:84
11Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:14:41
12Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:14:47
13Robin BreelZ.V. de Stormvogel1:14:84
14Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:15:19
15Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:16:89
16Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel1:18:20

Programma 17: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:04:73
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:06:92
3Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:12:25
4Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:12:29
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:14:01
6Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:81
7Linda VinkZ.V. de Honte1:15:27
8Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:16:63
9Cynthia PotinLuctor et Emergo1:18:81
10Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:19:09
11Eline NijskensDe Marlijn SG1:19:94
12Nikita KruisNayade1:20:17
13Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom1:22:04
14Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom1:22:51
15Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:23:82
16Veronique VasseurZ.V. Scheldestroom1:25:02

Programma 18: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren 1 en 2
1Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:09:45
2Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:10:37
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:13:25
4Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:90
5Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:17:13
6Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom1:19:31
7Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:19:58
8Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:20:06
9Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:20:31
10Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:20:77
11Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:22:05
12Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:22:33
13Emelie BralZ.C. Koewacht1:22:92

Programma 19: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:09:16
2Judith StapZ.V. de Stormvogel1:09:17
3Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:11:92
4Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:12:97
5Monique de HaardLuctor et Emergo1:14:18
6Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:14:26
7Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:17:72
8Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht1:18:17
9Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:19:13
10Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:20:08
11Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:21:09
11Celine van RoeyenZ.C. Koewacht1:21:09
13Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:23:29
14Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:23:65
15Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:23:92
16Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:24:81

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:16:03
2Saskia de HaardLuctor et Emergo1:19:19
3Yoshi CorrZ.V. de Stormvogel1:23:23
4Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:24:25
5Larissa JansenPSV1:24:45
6Bodine CorrZ.V. de Stormvogel1:24:76
7Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:25:37
8Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:28:22
9Ilse HamelinkZ.V. de Bevelanders1:29:59
10Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:31:26
11Melissa van AsselZ.C. Koewacht1:31:38
12Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:32:06
13Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde1:32:93
14Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:33:62
Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde----ng
Laura ReymZ. & P.C. de Schelde----AB
999Amira FathiZ.V. de Stormvogel----
999Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde----

Programma 21: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:08:20
2Robin HermansTRB-RES1:15:59
3Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:16:75
4Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:16:84
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:19:59
6Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde1:19:88
7Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:20:81
8Joost GevaertZ.V. de Bevelanders1:20:95
9Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:21:19
10Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:22:45
11Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:22:52
12Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:22:58
13Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:26:49
14Jordy de KokZ.V. de Bevelanders1:26:51
15Raymond TaxZ.V. de Stormvogel1:26:74
16Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:33:19

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:06:50
2Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:09:55
3Sophie BonteZ.C. Koewacht1:13:58
4Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel1:13:86
5Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:14:12
6Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:14:33
7Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:14:34
8Charlotte BralZ.C. Koewacht1:15:23
9Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde1:17:41
10Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:18:20
11Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:18:84
12Tineke van DortZ.V. de Stormvogel1:19:81
13Eileen van BunderZ.C. Koewacht1:20:88
14Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:22:39
15Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:22:48
Kelly BergezZ.C. Koewacht----AA

Programma 23: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:15:94
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:20:56
3Levy KortZ.V. de Stormvogel1:20:93
4Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:23:31
5Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:28:68
6Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:29:77
7Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:30:58
8Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:31:96
9Mariano KamoenZ.C. Koewacht1:32:68
10Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:35:26
11Max EngelenZ.V. Scheldestroom1:35:36
12Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:35:90
13Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:36:87
14Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:37:24
15Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:42:55
Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:34:68RD
999Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde----

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders24:07
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde24:12
3Roel DellaertZ.V. de Bruinvis25:49
4Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde25:50
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis25:54
5Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust25:54
7Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde25:68
8Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak25:80PR
9Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde25:81
10Bert van WaesDe Marlijn SG25:94
10Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde25:94
12Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders25:95
13Charles PotinLuctor et Emergo26:06
14Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde26:27
15Nathan TramperZ.V. de Bevelanders26:40
16Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom26:47
17Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel26:62
18Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom27:21
19Tom ErpelinckDe Marlijn SG27:28
20Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde27:35
21Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom27:68
22Erik HoogendijkLuctor et Emergo27:78
23Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde27:92
Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust----AA
999Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel----

Programma 25: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:12:52
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:12:52
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:12:52
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:12:52
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:12:52
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:12:52
Manon Minneboo46:39:00
Merel van der Ent46:39:00
Judith Stap46:39:00
Nikita Kruis46:39:00
Ploeg Stzw: ZCKoewacht4:15:80
Sabine van Waes46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Talitha Ruissen46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:47
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:47
Ryan Verplanke46:39:00
Valerie Manhave46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Naomi Smits46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:47
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:47
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:47
Ploeg Stzw: De Honte4:25:08
Ploeg Stzw: De Honte4:25:08
Iris Erpelinck46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Linda Vink46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:25:08
Ploeg Stzw: De Honte4:25:08
Ploeg Stzw: De Honte4:25:08
Ploeg Stzw: De Honte4:25:08
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:25:35
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:25:35
Larissa Jansen46:39:00
Miriam van Noorden46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:25:35
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:25:35
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:25:35
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:25:35
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:25:42
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:25:42
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:25:42
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:25:42
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:25:42
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:25:42
Anniek Minderhoud46:39:00
Jaimy Kort46:39:00
Monique de Haard46:39:00
Mieke van Dort46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:26:39
Josje van Houwelingen46:39:00
Manon Boone46:39:00
Lieke Beezemer46:39:00
Lisanne de Jong46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:26:39
Ploeg Stzw: De Schelde4:26:39
Ploeg Stzw: De Schelde4:26:39
Ploeg Stzw: De Schelde4:26:39
Ploeg Stzw: De Schelde4:26:39
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:30:45
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:30:45
Zoë Braal46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Esther Brinkman46:39:00
Priscilla Meerman46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:30:45
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:30:45
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:30:45
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:30:45
Ploeg Stzw: ZCKoewacht4:31:60
Naomi Gelderland46:39:00
Sabina van Doeselaar46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Emelie Bral46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:41:05
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:41:05
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:41:05
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:41:05
Daphne Wiskerke46:39:00
Karen Coone46:39:00
Tamara van de Plasse46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:41:05
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:50:74
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:50:74
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:50:74
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:50:74
Kirsten de Boevere46:39:00
Leonie Cornelis46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:50:74
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:54:94ED
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:54:94ED
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:54:94ED
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:54:94ED
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:54:94ED
Nicky Vanhijfte46:39:00
Kelly Bergez46:39:00
Veronique Vasseur46:39:00
Vicky Vermeire46:39:00

Programma 26: 4x 100 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo4:03:70
Joeri van Wallenburg46:39:00
Simon Edenburg46:39:00
Charles Potin46:39:00
Toby Aarnoutse46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:10:46
Dennis Wolfert46:39:00
Kevin Hondsmerk46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Tommy van Overmeeren46:39:00
Tristan Loof46:39:00
Mertijn Loof46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Edwin de Jong46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis4:16:52
Roel Dellaert46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:24:02
Sonny Corré46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Robin Breel46:39:00
Martijn Mechielsen46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Eelco van Gemert46:39:00
Yannick Mol46:39:00
Jan Brink46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:30:52
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Florian Boekhorst46:39:00
Robin Hermans46:39:00
Jurjen Pater46:39:00
Dylan van Opdurp46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Davy Hermans46:39:00
Laurens Westerweele46:39:00
Michiel Pater46:39:00
Joris Boekhorst46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Ploeg Stzw: ZCKoewacht4:36:63
Marlon van Gremberghe46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Roderick van Doeselaar46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:55:38RC
Joost Gevaert46:39:00
Nathan Tramper46:39:00
Tim Tramper46:39:00
Dennis Boonman46:39:00

Programma 27: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:14:36
2Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:15:25
3Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders2:16:83
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis2:18:25
5Eelco van GemertZPC De Zeeuwse Kust2:20:62
6Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde2:22:12
7Simon EdenburgZ.V. Onderdak2:22:36PR
8Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom2:22:44
9Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:23:35
10Charles PotinLuctor et Emergo2:23:96
11Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde2:28:76
12Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde2:28:88
13Tom ErpelinckDe Marlijn SG2:29:58
14Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom2:35:66
15Roel DellaertZ.V. de Bruinvis2:38:04
Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak2:44:28SAPR
999Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel----
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----

Programma 28: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:15:77
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:16:91
3Eline NijskensDe Marlijn SG1:20:42
4Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:21:06
5Nikita KruisNayade1:22:78
6Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:24:20
7Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:25:77
8Linda VinkZ.V. de Honte1:26:24
9Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:26:52
10Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:28:97
11Anne MortierZ.C. Koewacht1:29:31
12Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:30:63
13Veronique VasseurZ.V. Scheldestroom1:31:64
14Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:32:73
15Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:33:64
16Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom1:36:16
999Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx----

Programma 29: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:19:84
2Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:21:33
3Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:23:61
4Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:25:51
5Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:27:51
6Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:28:07
7Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:28:19
8Emelie BralZ.C. Koewacht1:29:51
9Ellen CooneZ.V. de Bruinvis1:29:54
10Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:29:85
11Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:30:57
12Yessica WoutersLuctor et Emergo1:31:60
13Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:32:64
14Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom1:33:02
15Talitha Romkes Le ClercqZ.C. Koewacht1:35:33
999Nathalie BommeljeLuctor et Emergo----
999Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo----

Programma 30: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Judith StapZ.V. de Stormvogel1:20:77
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:20:97
3Monique de HaardLuctor et Emergo1:21:70
4Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:26:08
5Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:26:32
6Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:26:73
7Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht1:26:82
8Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:28:37
9Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:28:91
10Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:29:03
11Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:29:04
12Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:29:94
13Bianca de PooterDe Marlijn SG1:30:41
14Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:31:09
15Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:32:56
16Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:34:51

Programma 31: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze59:30
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:04:66
3Robin HermansTRB-RES1:05:86
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:06:13
5Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:08:89
6Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:09:59
7Joost GevaertZ.V. de Bevelanders1:10:03
8Jordy de KokZ.V. de Bevelanders1:10:15
9Raymond TaxZ.V. de Stormvogel1:10:30
10Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:10:31
11Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:10:59
12Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:10:75
13Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:10:84
14Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:12:98
15Ozzie HoogestegerZ.V. de Stormvogel1:13:27
16Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:13:41PR +0.67 (1:12:74)

Programma 32: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:24:03
2Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:24:64
3Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:25:12
4Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:25:14
5Larissa JansenPSV1:28:47
6Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:77
7Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:30:11
8Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:31:00
9Anouk BronZ.V. Scheldestroom1:31:47
10Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:32:59
11Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:32:99
12Saskia de HaardLuctor et Emergo1:33:65
13Lois van den BergZ.V. de Stormvogel1:33:87
14Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:35:75
15Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde1:35:97
Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel1:29:57SA
999Amira FathiZ.V. de Stormvogel----
999Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde----

Programma 32T50: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2 en 3
Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld42:33TT

Programma 33: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde31:75
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust35:89
3Levy KortZ.V. de Stormvogel38:25
4Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust38:83
5Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust39:11
6Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel40:65
7Mariano KamoenZ.C. Koewacht41:71
8Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust42:10
9Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel43:67
10Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze44:41
11Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel46:66
12Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom46:93
13Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders47:14
14Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust48:33
15Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom51:28
16Alex BreelZ.V. de Stormvogel51:83
999Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----
999Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde----

Programma 34: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:22:29
2Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel1:24:36
3Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:27:98
4Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:28:68
5Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde1:32:36
6Kelly BergezZ.C. Koewacht1:33:04
7Sophie BonteZ.C. Koewacht1:35:42
8Charlotte BralZ.C. Koewacht1:35:70
9Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:35:79
10Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:36:09
11Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:37:24
12Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:37:42
13Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:37:76
14Eileen van BunderZ.C. Koewacht1:37:81
15Tineke van DortZ.V. de Stormvogel1:40:41
16Manon KloostermanZwemlust-den Hommel1:42:15

Programma 35: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis55:12
2Charles PotinLuctor et Emergo55:98
3Eelco van GemertZPC De Zeeuwse Kust56:62
4Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust56:99
5Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde57:38
6Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde57:44
7Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis57:51
8Bert van WaesDe Marlijn SG59:83
9Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:00:61
10Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:01:16
11Ruud HamelinkZ.C. Koewacht1:05:84
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----
999Remy van de GuchteZ.V. de Bevelanders----
999Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom----

Programma 36: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren 1 en 2
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders52:71
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde53:21
3Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders57:20
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust57:40
5Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:00:55
6Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:00:73
7Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:00:96
8Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:03:24
9Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:03:65
10Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:12:81
11Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:19:26
999Tobias HaakZ.V. de Otters----

Programma 37: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak54:91PR
2Yair KlazenZ.V. de Stormvogel55:17
3Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel57:41
4Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde57:60
5Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis58:26
6Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust58:84
7Nathan TramperZ.V. de Bevelanders58:93
8Tom ErpelinckDe Marlijn SG59:35
9Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:00:74
10Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:01:71
11Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:02:98
12Arjan van BovenZ.V. de Otters1:03:21
13Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:03:93
14Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:04:86
15Jorg PortegiesLuctor et Emergo1:04:95
16Marlon van GrembergheZ.C. Koewacht1:05:31
999Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel----

Programma 38: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 3 en 4
1Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde56:61
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom56:74
3Sonny CorréZ.V. Onderdak57:59PR
4Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust58:12
5Simon EdenburgZ.V. Onderdak58:26PR
6Michiel PaterZ.V. Scheldestroom59:77
7Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde1:00:00
8Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:00:25
9Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:00:79
10Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:01:13
11Christoph BralDe Marlijn SG1:01:19
12Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:02:35
13Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:04:81
14Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:04:84
15Paul vd DriestLuctor et Emergo1:05:34
16Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel1:05:77

Programma 39: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:09:94
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:11:78
3Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:12:80
4Linda VinkZ.V. de Honte1:13:08
5Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:42
6Nikita KruisNayade1:15:45
7Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:17:06
7Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom1:17:06
9Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom1:19:56
10Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:20:26
11Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:21:20
12Eline NijskensDe Marlijn SG1:21:86
13Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:22:00
14Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:22:26
15Veronique VasseurZ.V. Scheldestroom1:27:29
Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:16:77RC
999Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx----

Programma 40: 100 m. Rugslag Dames Senioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:08:38
2Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:13:70
3Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:23
4Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:14:33
5Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders1:15:20
6Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:16:01
7Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:17:30
8Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom1:18:36
9Emelie BralZ.C. Koewacht1:18:54
10Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:19:09
11Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:20:56
12Lieke BeezemerZ. & P.C. de Schelde1:22:36
13Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:22:71
14Ellen CooneZ.V. de Bruinvis1:26:87
15Talitha Romkes Le ClercqZ.C. Koewacht1:27:36
999Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo----

Programma 41: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 1 en 2
1Judith StapZ.V. de Stormvogel1:09:04
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:09:70
3Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:10:03
4Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:11:67
5Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:15:19
6Monique de HaardLuctor et Emergo1:15:61
7Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht1:16:18
8Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:16:33
9Manon BooneZ. & P.C. de Schelde1:18:31
10Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:19:26
11Celine van RoeyenZ.C. Koewacht1:20:84
12Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:21:72
13Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:21:94
14Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:23:85
15Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:25:48
16Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:25:96

Programma 42: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo59:87
2Eelco van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:04:11
3Tommy van OvermeerenZ. & P.C. de Schelde1:05:62
4Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:05:79
5Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:06:33
6Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:07:70
7Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:08:76
8Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:10:14
9Bert van WaesDe Marlijn SG1:14:56
10Ruud HamelinkZ.C. Koewacht1:14:83
11René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:16:55PR +6.65 (1:09:90)
12André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:25:50
13Arjan DekkerDe Marlijn SG1:28:46
999Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde----
999Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom----

Programma 43: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren 1 en 2
1Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders59:94
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:00:52
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:00:80
4Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:02:52
5Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:07:73
6Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:07:93
7Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:09:25
8Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:13:95
9Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:27:25
999Tobias HaakZ.V. de Otters----

Programma 44: 100 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 1 en 2
1Joeri van WallenburgZ.V. Onderdak59:39PR
2Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:03:18
3Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:03:58
4Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:04:58
5Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:05:18
6Martijn MechielsenZ.V. de Stormvogel1:07:08
7Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:07:70
8Davy HermansZ.V. Scheldestroom1:11:23
9Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde1:11:51
10Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:17:03
11Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:18:01
12Marlon van GrembergheZ.C. Koewacht1:18:73
13Sebastiaan HaakZ.V. de Otters1:20:63
14Matthijs DroesbekeZ.V. de Otters1:20:98
15Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:21:42
16Jorg PortegiesLuctor et Emergo1:24:32
999Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel----

Programma 45: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 3 en 4
1Simon EdenburgZ.V. Onderdak1:03:76PR
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:04:56
3Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:05:23
4Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:05:33
5Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde1:07:31
6Sonny CorréZ.V. Onderdak1:08:41PR
7Christoph BralDe Marlijn SG1:08:83
8Tristan LoofZ. & P.C. de Schelde1:09:47
9Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:12:08
10Niels SuyZ. & P.C. de Schelde1:13:09
11Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel1:13:19
12Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:13:30
13Paul vd DriestLuctor et Emergo1:13:54
14Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:14:51
15Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:17:06
16Mitchel KappeteinZ. & P.C. de Schelde1:20:14

Programma 46: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1 en 2
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:09:17
2Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:12:63
3Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:17:14
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:19:01
5Robin HermansTRB-RES1:20:23
6Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:22:03
7Raymond TaxZ.V. de Stormvogel1:24:58
8Ozzie HoogestegerZ.V. de Stormvogel1:25:23
9Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:25:54
10Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:26:16
11Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:28:62
12Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:29:13
13Laurens WesterweeleZ.V. Scheldestroom1:30:99
14Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:33:24
15Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:35:86
Joost GevaertZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 47: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2 en 3
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:15:27
2Eline van MollLuctor et Emergo1:17:42
3Yoshi CorrZ.V. de Stormvogel1:17:94
4Willemijn VerhelstZ. & P.C. de Schelde1:20:92
5Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:21:78
6Melissa van AsselZ.C. Koewacht1:22:27
7Bodine CorrZ.V. de Stormvogel1:22:30
8Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:22:80
9Merel van DrongelenZ.V. de Honte1:23:16
10Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:23:58
11Renske ScholteLuctor et Emergo1:24:46
12Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:25:20
13Myriam BauteZ. & P.C. de Schelde1:25:89
14Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:26:32
15Laura ReymZ. & P.C. de Schelde1:29:17
Saskia de HaardLuctor et Emergo1:19:09RC
999Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde----
999Amira FathiZ.V. de Stormvogel----

Programma 48: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:05:36
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust1:09:33
3Levy KortZ.V. de Stormvogel1:11:11
4Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:11:81
5Mariano KamoenZ.C. Koewacht1:17:51
6Guimar van de WeeleZ.V. de Stormvogel1:18:80
7Gideon van EeZ. & P.C. de Schelde1:22:10
8Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:23:23
9Alex BreelZ.V. de Stormvogel1:23:40
10Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:24:15
11Jean-Paul de PooterZ.V. de Stormvogel1:24:28
12Pascal van VlietZ.V. de Stormvogel1:26:36
13Jeroen ReijnhoutZ.V. de Bevelanders1:28:08
14Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:28:95
15Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:28:97
Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust----AA
999Luka JaksicZ. & P.C. de Schelde----
999Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----

Programma 49: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:17:78
2Lotte DalmeijerLuctor et Emergo1:20:36
3Kelly BergezZ.C. Koewacht1:22:09
4Charlotte BralZ.C. Koewacht1:22:41
5Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:22:91
6Sophie BonteZ.C. Koewacht1:23:48
7Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:23:90
8Savannah LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:25:41
9Stephanie van der LindenZ. & P.C. de Schelde1:26:30
10Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel1:27:43
11Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:27:67
12Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:28:50
13Eileen van BunderZ.C. Koewacht1:30:95
14Tineke van DortZ.V. de Stormvogel1:31:03
15Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:31:55
16Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:32:71

Programma 50: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV27:24
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel27:97
3Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom28:01
4Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:37
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom28:49
6Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust28:77
7Sabine van WaesZ.C. Koewacht28:81
8Jacqueline BoonmanZ.V. de Bevelanders29:10
9Judith StapZ.V. de Stormvogel29:22
10Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis29:54
11Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld29:63
12Iris ErpelinckZ.V. de Honte29:75
13Nikita KruisNayade29:78
14Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders29:81
15Mieke van DortZ.V. de Stormvogel29:99
16Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel30:02
17Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde30:04
18Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom30:07
19Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust30:08
20Monique de HaardLuctor et Emergo30:10
21Emelie BralZ.C. Koewacht30:64
22Evi ErpelinckZ.V. de Honte31:39
23Emke ErpelinckDe Marlijn SG31:62
Larissa JansenPSV----AA
999Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx----
999Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo----

Programma 51: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:43:24
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:43:24
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:43:24
Rene van Wallenburg46:39:00
Joeri van Wallenburg46:39:00
Charles Potin46:39:00
Toby Aarnoutse46:39:00
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:43:24
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:43:24
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo3:43:24
Ploeg Stzw: De Schelde3:43:64
Ploeg Stzw: De Schelde3:43:64
Ploeg Stzw: De Schelde3:43:64
Ploeg Stzw: De Schelde3:43:64
Ploeg Stzw: De Schelde3:43:64
Tommy van Overmeeren46:39:00
Edwin de Jong46:39:00
Kevin Hondsmerk46:39:00
Bas van Houwelingen46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde3:43:64
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:45:27
Martijn Mechielsen46:39:00
Yair Klazen46:39:00
Jan Brink46:39:00
Eelco van Gemert46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:45:27
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:45:27
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:45:27
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:45:27
Ploeg Stzw: De Stormvogel3:45:27
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:45:56
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:45:56
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:45:56
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:45:56
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis3:45:56
Robbert Dellaert46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:02:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:02:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:02:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:02:00
Florian Boekhorst46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Michiel Pater46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:02:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:05:62
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:05:62
Sonny Corré46:39:00
Yannick Mol46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:05:62
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:05:62
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:05:62
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:05:62
Ploeg Stzw: ZCKoewacht4:06:79
Roderick van Doeselaar46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Ruud Hamelink46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:09:83
Ploeg Stzw: De Schelde4:09:83
Ploeg Stzw: De Schelde4:09:83
Ploeg Stzw: De Schelde4:09:83
Ploeg Stzw: De Schelde4:09:83
Mertijn Loof46:39:00
Niels Suy46:39:00
Niek Kampman46:39:00
Dennis Wolfert46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde4:09:83
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:13:30
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:13:30
Tim Tramper46:39:00
Joost Gevaert46:39:00
Dennis Boonman46:39:00
Nathan Tramper46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:13:30
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:13:30
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:13:30
Ploeg Stzw: De Bevelanders4:13:30
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:77
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:77
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:77
Joris Boekhorst46:39:00
Jurjen Pater46:39:00
Davy Hermans46:39:00
Robin Hermans46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:77
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:19:77
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:20:39
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:20:39
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:20:39
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:20:39
Ivan Dellaert46:39:00
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Laurens Westerweele46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom5:20:39

Programma 52: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Stzw: Luctor et Emergo----EA
Priscilla Meerman46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Marieke Smeding46:39:00
Zoë Braal46:39:00
Ploeg Stzw: De Stormvogel4:43:13
Sanne Klompe46:39:00
Judith Stap46:39:00
Monique de Haard46:39:00
Anniek Minderhoud46:39:00
Mieke van Dort46:39:00
Iris Dingemanse46:39:00
Manon Minneboo46:39:00
Merel van der Ent46:39:00
Ploeg Stzw: ZCKoewacht4:44:39
Janneke van de Poele46:39:00
Sabina van Doeselaar46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Naomi Gelderland46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Sabine van Waes46:39:00
Talitha Ruissen46:39:00
Ploeg Stzw: De Honte4:50:27
Linda Vink46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom4:52:41
Pauline Rootsaert46:39:00
Nicky Vanhijfte46:39:00
Valerie Manhave46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Dorien Vasseur46:39:00
Ryan Verplanke46:39:00
Leonie Cornelis46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Naomi Smits46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Vicky Vermeire46:39:00
Ploeg Stzw: De Bevelanders5:00:35
Miriam van Noorden46:39:00
Josephien Jansen46:39:00
Jacqueline Boonman46:39:00
Monique Lindenberg46:39:00
Ploeg Stzw: De Schelde5:06:66
Josje van Houwelingen46:39:00
Bianca de Pooter46:39:00
Manon Boone46:39:00
Lisanne de Jong46:39:00
Ploeg Stzw: SZ&PC De Bruinvis5:17:95
Karen Coone46:39:00
Ellen Coone46:39:00
Carmen de Ridder46:39:00
Daphne Wiskerke46:39:00
Ploeg Stzw: Scheldestroom6:01:30
Ploeg Stzw: Scheldestroom6:01:30
Ploeg Stzw: Scheldestroom6:01:30
Ploeg Stzw: Scheldestroom6:01:30
Ploeg Stzw: Scheldestroom6:01:30
Evelyn Verplanke46:39:00
Anouk Bron46:39:00
Lotte Boone46:39:00
Laura Hermans46:39:00

Terug