Uitslagen Internationale master wedstrijd, 13-11-2004, Antwerpen (B)

Programma 1: 200 m. Vrijeslag Heren
1Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom2:46:71
2Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld2:59:34
3Peter KoemanZ.V. Zeelandia3:48:72PR

Programma 2: 200 m. Schoolslag Dames
2Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia3:18:31PR +9.43 (3:08:88)

Programma 3: 100 m. Schoolslag Heren
5Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:42:41PR +11.31 (1:31:10)
6François SmetSg ZOC1:43:58PR +22.78 (1:20:80)

Programma 4: 100 m. Vrijeslag Dames
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:15:06
2Margreta JansenSg ZOC1:17:83PR +2.26 (1:15:56)
4Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:43

Programma 5: 100 m. Vlinderslag Heren
Geen deelnemers gevonden

Programma 6: 50 m. Schoolslag Dames
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom44:97
2Maya van OudenaardeZ.V. Zeelandia54:57PR
3Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia40:29PR +1.06 (39:22)

Programma 7: 50 m. Schoolslag Heren
5Wim de MunckZ.V. Zeelandia1:02:99PR +2.13 (1:00:86)
6François SmetSg ZOC43:06PR +6.26 (36:79)
7Jaap de MunckZ.V. Zeelandia44:69PR +5.89 (38:79)

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Dames
1Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:61
2Bianca SmetSg ZOC42:24PR +6.84 (35:40)
3Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia50:17PR +12.17 (38:00)

Programma 9: 4x 50 m. Wisselslag Dames
Ploeg Stzw: Margreta Jansen2:35:34

Programma 10: 4x 50 m. Wisselslag Heren
Ploeg Stzw: Jaap de Munck46:39:00SB

Programma 11: 200 m. Vrijeslag Dames
1Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld2:55:19

Programma 12: 200 m. Wisselslag Heren
Geen deelnemers gevonden

Programma 13: 100 m. Schoolslag Dames
2Maya van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:56:91PR
3Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:30:48PR +4.63 (1:25:85)

Programma 14: 100 m. Vrijeslag Heren
1Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom1:13:42
2Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:14
3Peter KoemanZ.V. Zeelandia1:37:46PR +0.40 (1:37:06)

Programma 15: 50 m. Vlinderslag Dames
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom38:82
2Margreta JansenSg ZOC40:50PR +2.21 (38:29)
6Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld47:05

Programma 16: 50 m. Rugslag Heren
1Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom37:76

Programma 17: 50 m. Rugslag Dames
1Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom38:21
1Margreta JansenSg ZOC40:51PR +2.00 (38:51)
2Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld41:37
2Bianca SmetSg ZOC48:33PR +5.63 (42:70)
3Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia51:89PR +10.19 (41:70)

Programma 18: 50 m. Vrijeslag Heren
1Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom33:13
3Wim de MunckZ.V. Zeelandia49:22PR +5.51 (43:71)
4Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld33:90
6Jaap de MunckZ.V. Zeelandia33:86PR +1.79 (32:07)
6Peter KoemanZ.V. Zeelandia41:72PR +3.57 (38:15)

Programma 19: 4x 50 m. Vrijeslag Dames
Ploeg Stzw: Margreta Jansen2:23:13

Programma 20: 4x 50 m. Vrijeslag Heren
Ploeg Stzw: Peter Koeman2:45:10

Terug