Uitslagen Landelijke Competitie 1, 03-10-2004, Vlissingen

Programma 1.1: 4x 50 m. Vrijeslag Dames senioren open
Ploeg Stzw: Esther Kakebeeke2:22:79
Ploeg Stzw: Saskia Jansen2:23:63

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Dames senioren open
Ploeg Stzw: Joanne Schutte4:52:20
Ploeg Stzw: Krista Vaes4:58:01
Ploeg Stzw: Tekla van Gils5:07:32
Ploeg Stzw: Sandra van der Helm5:56:68

Programma 2: 4x 50 m. Wisselslag Jongens junioren4 ej
Ploeg Stzw: Bonno Jansen2:43:57
Ploeg Stzw: Robert Steendijk2:54:59
Ploeg Stzw: Jeffrey de Vos46:39:00EA

Programma 3: 25 m. Rugslag Mix minioren4 ej
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders21:94
2Lennard BreelZ.V. de Stormvogel22:10
3Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust22:14
4Levy KortZ.V. de Stormvogel22:45
5Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel22:52
6Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze22:65
7Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx22:77
8Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust24:35
8Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld24:35
10Sjakko BekkersZ.V. de Stormvogel24:93
11Lotte DalmeijerLuctor et Emergo25:82
12Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel26:13
12Chelsea SchildSG de Zeeuwse Kust26:13
14Yoni BolsterZ.V. OnderdakEx26:98
15Lois van den BergZ.V. de Stormvogel27:10
16Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel27:29
17Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx27:60
18Cynthia KoopmanZ.V. OnderdakEx28:99
19Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx30:08
20Enya van GilsZ.V. OnderdakEx31:74

Programma 4: 100 m. Schoolslag Meisjes minioren6 ej
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:37:47
2Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:41:53
3Saskia de HaardLuctor et Emergo1:43:64
4Marouscha MeermanZ.V. de Stormvogel1:44:49
5Kelly LievenseZ.V. de Stormvogel1:45:14
6Amira FathiZ.V. de Stormvogel1:47:28
7Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel1:59:18
8Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel1:59:26
9Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust2:04:46
10Saskia RiddersmaZ.V. de Stormvogel2:04:88
11Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel2:09:50
12Alissa van de WerfZ.V. de Stormvogel2:10:50

Programma 4.1: 50 m. Schoolslag Meisjes minioren6 ej
1Inge VossenZ.V. OnderdakEx43:42
2Aster KroonZ.V. OnderdakEx49:40
3Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx51:94
4Esther PootZ. & P.C. de Ganze52:04
5Fya PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld52:42
6Samantha van de BergZ. & P.C. de Ganze52:70
7Kayleigh SchaafsmaZ. & P.C. de Ganze54:67
8Isla MacKayZ.V. OnderdakEx55:85
9Karen VossenZ.V. OnderdakEx56:01
10Judith SchuijsSg ZOC56:10PR -0.15 (56:25)
11Daira JansenSg ZOC59:87PR -0.78 (1:00:65)
Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze52:09SL

Programma 5: 100 m. Schoolslag Jongens minioren6 ej
1Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust1:46:35
2Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:46:55
3Joep KlijnZ.V. de Stormvogel1:50:58
4Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel1:56:66
5Michiel RockxZ.V. de Stormvogel1:57:54
Stefan van ZuylenZ.V. de Stormvogel1:54:19AA
Rick PietersZ.V. de Stormvogel1:57:92SL
Raymond TaxZ.V. de Stormvogel2:05:41AA

Programma 5.1: 50 m. Schoolslag Jongens minioren6 ej
1Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx49:36
2Tibor JansenZ.V. de Bevelanders50:71
3Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx51:32
4John PadmosZ. & P.C. de Ganze51:85
5Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze53:62
6Jorn de KlerkSg ZOC56:36PR +5.39 (50:97)
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld57:01
8Dennis de BildeZ.V. OnderdakEx59:16
9Sebastiaan TromperZ.V. OnderdakEx1:11:34
Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust53:20SK

Programma 6: 100 m. Wisselslag Meisjes junioren2 ej
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:03
2Rianne PootZ. & P.C. de Ganze1:25:39
3Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:25:59
4Saskia JansenZ.V. de Bevelanders1:25:77
5Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:28:09
6Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:28:41
7Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:75
8Femke van OorschotZ.V. de Stormvogel1:35:06
9Sharona VangeluweZ.V. de Stormvogel1:35:99
10Manisha PankowZ.V. OnderdakEx1:39:40
11Saskia DaleboutZ.V. OnderdakEx1:41:61
12Larissa MeermanZ.V. de Stormvogel1:42:69
13Mirrin SchotanusZ.V. de Stormvogel1:50:64
Chantal VisserZ.V. de Stormvogel2:20:56SL

Programma 7: 100 m. Wisselslag Jongens junioren2 ej
1Christian van BommelSg ZOC1:18:73PR -3.55 (1:22:29)
2Tom PelZ.V. de Stormvogel1:32:94
3Angelo PriesterZ. & P.C. de Ganze1:33:90
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:20
Robin BreelZ.V. de Stormvogel1:43:16RH
Robbert PietersZ.V. de Stormvogel1:51:82VB

Programma 8: 50 m. Vrijeslag Meisjes jeugd2 ej
1Lianne ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel31:77
2Dorien WirtzZ.V. de Stormvogel32:78
3Joanne SchutteSG de Zeeuwse Kust33:58
4Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:28
5Frenchie de KunderZ.V. OnderdakEx37:50
6Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx38:59
7Bernadette SchijfZ. & P.C. de Ganze39:04
8Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld40:25
9Natasja van de BergZ. & P.C. de Ganze46:07

Programma 9: 50 m. Vrijeslag Jongens junioren4 ej
1Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx31:81
2Jacob PootZ. & P.C. de Ganze32:33
3Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld32:39
4Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld33:04
5Demko BakkerZ.V. de Stormvogel34:57
6Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust36:49
7Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze38:11

Programma 10: 100 m. Vlinderslag Dames senioren2 ej
1Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:17:64
2Chynthia MeermanZ.V. de Stormvogel1:22:99
3Marieke BalZ.V. de Stormvogel1:28:70
4Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:29:38
5Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:37
6Anouk DaleboutZ.V. OnderdakEx1:41:11

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Jongens jeugd2 ej
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:13:84PR -2.68 (1:16:53)
2Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:15
3Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx1:24:76

Programma 12: 100 m. Schoolslag Dames senioren open
1Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:28:89PR +3.04 (1:25:85)
2Lianne ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel1:30:41
3Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis1:33:04
4Joanne SchutteSG de Zeeuwse Kust1:47:36

Programma 12.1: 50 m. Schoolslag Dames senioren open
1Rianne PootZ. & P.C. de Ganze43:50
2Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld44:93
3Caroline van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld45:80
4Sandra Van der HelmDe Rog46:14
5Antoinette SchijfZ. & P.C. de Ganze47:47
6Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust47:71
7Margreta JansenSg ZOC47:75PR +0.69 (47:06)
8Saskia van GastelLuctor et Emergo48:84
9Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld50:72
10Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld55:49

Programma 13: 100 m. Schoolslag Heren senioren open
1René van OudenaardeSg ZOC1:17:29PR +0.94 (1:16:34)
2Michel HerreboutZ.V. de Stormvogel1:25:49
3André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:28:91
4Jark ZilverentantZ.V. de Stormvogel1:33:35

Programma 13.1: 50 m. Schoolslag Heren senioren open
1Erik HoogendijkLuctor et Emergo34:56
2Dennis van AntwerpenZ.V. OnderdakEx35:61
3Evert SchiettekatteZ.V. OnderdakEx35:96
4Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld37:27
5Patrick BruinesZ. & P.C. de Ganze38:14
6Bas v.d. KorputZ. & P.C. de Ganze39:60
7Ruud van de LaarZ.V. Onderdak40:72PR
8Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak40:96PR +2.15 (38:81)
9Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld41:11
10Jaap de MunckZ.V. Zeelandia42:16PR +3.36 (38:79)
11Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze44:13
12Jacob PootZ. & P.C. de Ganze44:55
13Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze45:08
14Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze48:57

Programma 14: 50 m. Vrijeslag Mix minioren4 ej
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders39:60
2Lennard BreelZ.V. de Stormvogel42:24
3Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel43:79
4Lois van den BergZ.V. de Stormvogel44:51
5Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust44:83
6Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze45:22
7Karen VossenZ.V. OnderdakEx45:37
8Sjakko BekkersZ.V. de Stormvogel45:48
9Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx45:58
10Levy KortZ.V. de Stormvogel45:72
11Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel46:11
12Chelsea SchildSG de Zeeuwse Kust49:36
13Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust49:92
14Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel52:23
15Cynthia KoopmanZ.V. OnderdakEx52:53
16Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld53:40
17Lotte DalmeijerLuctor et Emergo54:87
18Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx56:35
19Yoni BolsterZ.V. OnderdakEx1:01:95
20Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx1:03:19
21Enya van GilsZ.V. OnderdakEx1:11:06

Programma 15: 50 m. Rugslag Meisjes minioren6 ej
1Saskia de HaardLuctor et Emergo40:31
2Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust41:71
3Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust43:24
4Marouscha MeermanZ.V. de Stormvogel45:81
5Kelly LievenseZ.V. de Stormvogel46:73
6Inge VossenZ.V. OnderdakEx46:81
7Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel48:00
8Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel49:18
9Aster KroonZ.V. OnderdakEx50:76
10Daira JansenSg ZOC53:02PR -3.19 (56:21)
11Amira FathiZ.V. de Stormvogel53:24
12Fya PijpelinkZ.V.Zeelandia Afgemeld54:63
13Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust54:69
14Isla MacKayZ.V. OnderdakEx57:06
15Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx57:59
16Judith SchuijsSg ZOC59:67PR +2.42 (57:25)
17Alissa van de WerfZ.V. de Stormvogel1:00:58
18Demi DingemanseZ.V. de Stormvogel1:01:91
Saskia RiddersmaZ.V. de Stormvogel49:90RE

Programma 15.1: 25 m. Rugslag Meisjes minioren6 ej
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze20:86
2Kayleigh SchaafsmaZ. & P.C. de Ganze22:60
3Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze23:26
4Samantha van de BergZ. & P.C. de Ganze27:55

Programma 16: 50 m. Rugslag Jongens minioren6 ej
1Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust45:57
2Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust46:76
3Jorn de KlerkSg ZOC48:02PR +0.11 (47:91)
4Joep KlijnZ.V. de Stormvogel48:51
5Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx48:57
6Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel48:63
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld50:92
8Michiel RockxZ.V. de Stormvogel56:52
9Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust57:75
10Raymond TaxZ.V. de Stormvogel58:37
11Rick PietersZ.V. de Stormvogel59:03
12Sebastiaan TromperZ.V. OnderdakEx1:08:20
Stefan van ZuylenZ.V. de Stormvogel51:87RH
Dennis de BildeZ.V. OnderdakEx46:39:00AA

Programma 16.1: 25 m. Rugslag Jongens minioren6 ej
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze22:15
2John PadmosZ. & P.C. de Ganze22:32
3Tibor JansenZ.V. de Bevelanders23:75

Programma 17: 100 m. Vrijeslag Meisjes junioren2 ej
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:81
2Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:17:95
3Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust1:19:31
4Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:19:75
5Sharona VangeluweZ.V. de Stormvogel1:25:66
6Manisha PankowZ.V. OnderdakEx1:25:91
7Femke van OorschotZ.V. de Stormvogel1:26:35
8Inge VossenZ.V. OnderdakEx1:29:40
9Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:17
10Larissa MeermanZ.V. de Stormvogel1:33:54
11Saskia DaleboutZ.V. OnderdakEx1:35:13
12Mirrin SchotanusZ.V. de Stormvogel1:39:21
13Chantal VisserZ.V. de Stormvogel2:11:06

Programma 17.1: 50 m. Rugslag Meisjes junioren2 ej
1Saskia JansenZ.V. de Bevelanders41:38
2Bernadette SchijfZ. & P.C. de Ganze45:76
3Natasja van de BergZ. & P.C. de Ganze52:82

Programma 17T1: 50 m. Vrijeslag Meisjes junioren2 ej
Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld42:51TT

Programma 18: 100 m. Vrijeslag Jongens junioren2 ej
1Christian van BommelSg ZOC1:09:93PR -0.51 (1:10:44)
2Tom PelZ.V. de Stormvogel1:21:58
3Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx1:26:54
4Robin BreelZ.V. de Stormvogel1:32:29
5Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:85

Programma 18.1: 50 m. Rugslag Jongens junioren2 ej
1Angelo PriesterZ. & P.C. de Ganze45:84

Programma 19: 200 m. Schoolslag Meisjes jeugd2 ej
1Lianne ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel3:16:02
2Chynthia MeermanZ.V. de Stormvogel3:17:23
3Dorien WirtzZ.V. de Stormvogel3:26:49

Programma 19.1: 100 m. Schoolslag Meisjes jeugd2 ej
1Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:27:37
2Rianne PootZ. & P.C. de Ganze1:36:72
3Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:44
4Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:41:59
5Frenchie de KunderZ.V. OnderdakEx1:42:66
6Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:55
7Natasja van de BergZ. & P.C. de Ganze1:51:81

Programma 20: 200 m. Schoolslag Jongens junioren4 ej
1Demko BakkerZ.V. de Stormvogel3:36:32
2Robbert PietersZ.V. de Stormvogel3:56:32

Programma 20.1: 100 m. Schoolslag Jongens junioren4 ej
1Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:29:64
2Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:19
3Jacob PootZ. & P.C. de Ganze1:33:23
4Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:33:62
5Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze1:44:60

Programma 21: 200 m. Vrijeslag Dames senioren2 ej
1Marieke BalZ.V. de Stormvogel2:43:95
2Joanne SchutteSG de Zeeuwse Kust2:49:51
3Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld2:57:49
4Saskia van GastelLuctor et Emergo2:57:95

Programma 22: 200 m. Vrijeslag Jongens jeugd2 ej
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:15:76PR +2.31 (2:13:44)
2Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld2:28:96
3Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx2:36:57
4Tom PelZ.V. de Stormvogel3:09:75
5Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust3:22:34

Programma 23: 100 m. Wisselslag Dames senioren open
1Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:17:50
2Chynthia MeermanZ.V. de Stormvogel1:22:28
3Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis1:23:73
4Saskia JansenZ.V. de Bevelanders1:25:40
5Dorien WirtzZ.V. de Stormvogel1:25:56
6Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:26:22PR +2.02 (1:24:20)
7Margreta JansenSg ZOC1:27:20PR +0.17 (1:27:03)
8Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:78
9Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:38
10Antoinette SchijfZ. & P.C. de Ganze1:31:25
11Anouk DaleboutZ.V. OnderdakEx1:31:70
12Caroline van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:32
13Sandra Van der HelmDe Rog1:33:23
14Esther KakebeekeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:75
15Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust1:42:37
16Bernadette SchijfZ. & P.C. de Ganze1:44:94
17Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:48:51

Programma 24: 100 m. Wisselslag Heren senioren open
1Erik HoogendijkLuctor et Emergo1:11:50
2Evert SchiettekatteZ.V. OnderdakEx1:11:88
3René van OudenaardeSg ZOC1:12:02PR -1.18 (1:13:20)
4Bas v.d. KorputZ. & P.C. de Ganze1:12:53
5Michel HerreboutZ.V. de Stormvogel1:13:97
6Dennis van AntwerpenZ.V. OnderdakEx1:16:17
7André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:19:50
8Jark ZilverentantZ.V. de Stormvogel1:20:30
9Patrick BruinesZ. & P.C. de Ganze1:20:75
10Ruud van de LaarZ.V. Onderdak1:20:76PR
11Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:23:18
12Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:27:38PR +5.48 (1:21:90)
13Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:69
14Kevin DaneZ. & P.C. de Ganze1:36:82

Programma 25: 4x 50 m. Vrijeslag Meisjes junioren2 ej
Ploeg Stzw: Liliane Sole2:27:06
Ploeg Stzw: Bernadette Schijf2:41:68

Programma 26: 4x 100 m. Vrijeslag Jongens jeugd2 ej
Ploeg Stzw: Stefan Nieuwenhuize4:41:51
Ploeg Stzw: Demko Bakker6:07:50

Terug