Uitslagen Invitatie Onderdak, 09-04-2004, Zierikzee

Programma 1: 100 m. Schoolslag Dames senioren open ej
1Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:24:97
2Ilse SnaayerLuctor et Emergo1:25:05
3Marloes NijhuisT & R Heidelberg1:25:30
4Zoë BraalLuctor et Emergo1:27:36
5Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:28:28
6Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:29:37
7Marieke SmedingLuctor et Emergo1:29:77
8Joyce BinnendijkT & R Heidelberg1:34:17
9Wendy VeldhuisT & R Heidelberg1:34:76
9Loes RoestT & R Heidelberg1:34:76
11Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:35:96
12Merel LankhorstLuctor et Emergo1:36:26
13Alide WijniaT & R Heidelberg1:37:86
14Lotte DijkinkT & R Heidelberg1:37:95
15Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:06
16Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:66
17Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:40:61
18Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:05
19Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:41:10
20Marielle WisseLuctor et Emergo1:42:44
21Margreta JansenSg ZOC1:43:23PR +2.80 (1:40:43)
22Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:43:57
23Ilse JanssenLuctor et Emergo1:46:40
24Anouk DaleboutZ.V. OnderdakEx1:46:54
25Roos van LiereZ.V. OnderdakEx1:49:02
26Marinca HaarboshLuctor et Emergo1:49:07
27Saskia DaleboutZ.V. OnderdakEx1:49:14
28Rachel DeppeT & R Heidelberg1:52:18
29Laura BrinkmanLuctor et Emergo1:58:98

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren senioren open
1Rob HulsT & R Heidelberg1:15:87
2René van OudenaardeSg ZOC1:16:34PR -1.20 (1:17:55)
3Joost ElderinkT & R Heidelberg1:18:20
4Geert LantinkPSV1:18:58
5Robin SnijdersT & R Heidelberg1:18:95
6Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:40
7Jeroen van GastelLuctor et Emergo1:20:75
8Robert WagenaarT & R Heidelberg1:20:84
9Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:23:20
10Frank MazelandT & R Heidelberg1:23:38
11Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx1:24:97
12Erik van DienstZ.V. OnderdakEx1:26:09
13Marcel RaatsLuctor et Emergo1:27:93
14Joost FiooleZ.V. OnderdakEx1:32:98
15Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:32:98
16Jurre NitertT & R Heidelberg1:33:16
17Maik SpekreyseT & R Heidelberg1:33:41
18Christian van BommelSg ZOC1:33:85PR -3.35 (1:37:20)
19Mike van PuffelenT & R Heidelberg1:33:90
20Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:34:46PR +3.36 (1:31:10)
21Remco BrinkmanLuctor et Emergo1:37:30
22Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:43:98
23Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:47:74
24Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:53:54
Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:24:89SDPR +0.37 (1:24:52)
Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:46:26SA

Programma 2T1: 50 m. Schoolslag Heren senioren open
Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak39:39TTPR -0.83 (40:22)

Programma 3: 50 m. Schoolslag Meisjes minioren4 en 5
1Romy SpekreyseT & R Heidelberg48:16
2Inge VossenZ.V. OnderdakEx49:16
3Aster KroonZ.V. OnderdakEx51:51
4Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld51:91
5Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx53:13
6Daira JansenSg ZOC1:03:07PR +2.42 (1:00:65)

Programma 4: 50 m. Schoolslag Jongens minioren4 en 5
1Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust40:56
2Melvin van PuffelenT & R Heidelberg47:97
3Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx50:20
4Jorn de KlerkSg ZOC53:23PR +2.26 (50:97)
5Mark RoosZ.V. OnderdakEx53:77
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld57:04
7Patrick WisseLuctor et Emergo1:01:70

Programma 5: 50 m. Schoolslag Meisjes minioren3 ej
1Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx52:87
2Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust53:61
3Tineke van DortZ.V. de Stormvogel55:39
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx55:74
5Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx1:01:74
6Nastenka MeermanZ.V. de Stormvogel1:04:86
7Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx1:05:59
8Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:05:78

Programma 6: 50 m. Schoolslag Jongens minioren3 ej
1Mark VaaneZ.V. OnderdakEx54:54
2Danny van PuffelenT & R Heidelberg1:00:45

Programma 7: 100 m. Vrijeslag Dames senioren open
1Marieke SmedingLuctor et Emergo1:02:56
2Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:06:48
3Zoë BraalLuctor et Emergo1:07:40
4Marloes NijhuisT & R Heidelberg1:08:26
5Jose VeldhuisT & R Heidelberg1:08:64
6Karis SchweringT & R Heidelberg1:08:70
7Liesbeth HaarboschLuctor et Emergo1:09:62
7Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:09:62
9Mariel VeldhuisT & R Heidelberg1:09:98
10Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:10:06
11Katja GrundlehnerT & R Heidelberg1:10:59
12Ilse SnaayerLuctor et Emergo1:11:25
13Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:11:45
14Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:11:67
15Merel LankhorstLuctor et Emergo1:11:90
16Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:43
17Kim ProvoostLuctor et Emergo1:13:54
18Kim GrundlehnerT & R Heidelberg1:14:02
19Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:15:30
20Anouk DaleboutZ.V. OnderdakEx1:15:34
21Margreta JansenSg ZOC1:15:77PR +0.20 (1:15:56)
22Saskia van GastelLuctor et Emergo1:16:13
23Roos van LiereZ.V. OnderdakEx1:16:67
24Joyce BinnendijkT & R Heidelberg1:17:22
25Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:94
26Lotte DijkinkT & R Heidelberg1:20:06
27Yvonne vd GuchteLuctor et Emergo1:20:78
28Esther KakebeekeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:93
29Alide WijniaT & R Heidelberg1:22:22
30Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:56
31Laura BrinkmanLuctor et Emergo1:22:73
32Loes RoestT & R Heidelberg1:22:92
33Wendy VeldhuisT & R Heidelberg1:23:36
34Marielle WisseLuctor et Emergo1:25:63
35Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:32
36Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:33:74
37Rachel DeppeT & R Heidelberg1:34:85
38Saskia DaleboutZ.V. OnderdakEx1:35:72
39Ilse JanssenLuctor et Emergo1:37:15
40Elske van DortLuctor et Emergo1:37:22

Programma 8: 100 m. Vrijeslag Heren senioren open
1Geert LantinkPSV57:06
2Frans VermeulenLuctor et Emergo59:54
3Robin SnijdersT & R Heidelberg59:60
4Rob HulsT & R Heidelberg59:78
5Jeroen van GastelLuctor et Emergo59:98
6Rob VermeulenLuctor et Emergo1:00:53
7Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:01:24PR +0.40 (1:00:84)
8Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:01:45
9René van OudenaardeSg ZOC1:02:70PR -0.07 (1:02:77)
10Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:02:85
11Joost ElderinkT & R Heidelberg1:03:75
12Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx1:05:20
13Benjamin LaufferLuctor et Emergo1:05:55
14Robert WagenaarT & R Heidelberg1:05:94
15Frank MazelandT & R Heidelberg1:07:79
16Erik van DienstZ.V. OnderdakEx1:08:04
17Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:08:33
18Christian van BommelSg ZOC1:10:44PR -1.03 (1:11:47)
19Marcel RaatsLuctor et Emergo1:10:48
20Jurre NitertT & R Heidelberg1:11:06
21Joost FiooleZ.V. OnderdakEx1:13:98
22Frank de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:53
23Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:15:90PR +0.80 (1:15:09)
24Mike van PuffelenT & R Heidelberg1:16:08
25Maik SpekreyseT & R Heidelberg1:18:02
26Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:21:84
27Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:58
28Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:34:44

Programma 9: 50 m. Vrijeslag Meisjes minioren4 en 5
1Esther BrinkmanLuctor et Emergo35:26
2Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust38:39
3Inge VossenZ.V. OnderdakEx38:96
4Deanne JanssenLuctor et Emergo41:69
5Romy SpekreyseT & R Heidelberg41:81
6Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx47:88
7Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld48:51
8Daira JansenSg ZOC49:98PR +2.18 (47:80)
Aster KroonZ.V. OnderdakEx46:39:00AA

Programma 10: 50 m. Vrijeslag Jongens minioren4 en 5
1Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust34:15
2Melvin van PuffelenT & R Heidelberg35:33
3Mark RoosZ.V. OnderdakEx37:07
4Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx39:00
5Jorn de KlerkSg ZOC40:72PR -0.10 (40:83)
6Patrick WisseLuctor et Emergo41:18
7Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld45:51

Programma 11: 50 m. Vrijeslag Meisjes minioren3 ej
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust44:83
2Tineke van DortZ.V. de Stormvogel47:49
3Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx48:33
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx49:43
5Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld54:83
6Nastenka MeermanZ.V. de Stormvogel56:61
7Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx1:00:79
8Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx1:03:83

Programma 12: 50 m. Vrijeslag Jongens minioren3 ej
1Mark VaaneZ.V. OnderdakEx48:23
2Danny van PuffelenT & R Heidelberg1:05:06

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Dames senioren open
1Marieke SmedingLuctor et Emergo1:10:58
2Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:16:47
3Zoë BraalLuctor et Emergo1:17:09
4Marloes NijhuisT & R Heidelberg1:23:60
5Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:23:91
6Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:25:44
7Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:25:59
8Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:26:78
9Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:27:13
10Margreta JansenSg ZOC1:32:50PR +2.46 (1:30:04)
11Roos van LiereZ.V. OnderdakEx1:35:89
12Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:16
13Joyce BinnendijkT & R Heidelberg1:37:16
14Anouk DaleboutZ.V. OnderdakEx1:38:06
15Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:23
16Marielle WisseLuctor et Emergo1:41:97
17Saskia DaleboutZ.V. OnderdakEx2:05:22

Programma 14: 100 m. Vlinderslag Heren senioren open
1Robin SnijdersT & R Heidelberg1:05:34
2Geert LantinkPSV1:06:50
3Joost ElderinkT & R Heidelberg1:12:20
4Rob VermeulenLuctor et Emergo1:12:34
5Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:12:70
6René van OudenaardeSg ZOC1:12:70PR +0.02 (1:12:69)
7Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:29
8Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:16:50
9Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:17:19PR +0.66 (1:16:53)
10Jeroen van GastelLuctor et Emergo1:20:02
11Robert WagenaarT & R Heidelberg1:24:16
12Jurre NitertT & R Heidelberg1:26:35
13Erik van DienstZ.V. OnderdakEx1:26:95
14Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx1:27:30
15Christian van BommelSg ZOC1:29:47PR -4.16 (1:33:63)
16Joost FiooleZ.V. OnderdakEx1:39:66
17Mike van PuffelenT & R Heidelberg1:43:00
18Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:58:54
19Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:59:16

Programma 15: 50 m. Vlinderslag Meisjes minioren4 en 5
1Esther BrinkmanLuctor et Emergo42:75
2Romy SpekreyseT & R Heidelberg45:03
3Inge VossenZ.V. OnderdakEx48:69
4Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust51:54
5Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld56:06
6Aster KroonZ.V. OnderdakEx59:02
7Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx1:00:06
Deanne JanssenLuctor et Emergo56:09VE

Programma 16: 50 m. Vlinderslag Jongens minioren4 en 5
1Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust40:07
2Melvin van PuffelenT & R Heidelberg40:36
3Mark RoosZ.V. OnderdakEx50:63
4Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx52:26
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:07:45
Jorn de KlerkSg ZOC1:04:33VCPR -3.48 (1:07:81)

Programma 17: 25 m. Vlinderslag Meisjes minioren3 ej
1Tineke van DortZ.V. de Stormvogel26:12
2Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust26:44
3Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx27:22
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx28:14
Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx39:39VC

Programma 18: 25 m. Vlinderslag Jongens minioren3 ej
1Mark VaaneZ.V. OnderdakEx28:98

Programma 19: 100 m. Rugslag Dames senioren open
1Cynthia PotinLuctor et Emergo1:13:65
2Marieke SmedingLuctor et Emergo1:14:33
3Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:18:66
4Jose VeldhuisT & R Heidelberg1:18:73
5Karis SchweringT & R Heidelberg1:19:09
6Zoë BraalLuctor et Emergo1:20:84
7Liesbeth HaarboschLuctor et Emergo1:21:31
8Mariel VeldhuisT & R Heidelberg1:21:50
9Katja GrundlehnerT & R Heidelberg1:21:80
10Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:22:80
11Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:23:35
12Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:88
13Margreta JansenSg ZOC1:24:78PR +1.61 (1:23:17)
14Laura BrinkmanLuctor et Emergo1:25:65
15Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:65
16Kim GrundlehnerT & R Heidelberg1:25:67
17Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:73
18Saskia van GastelLuctor et Emergo1:26:52
19Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:27:57
20Anouk DaleboutZ.V. OnderdakEx1:27:65
21Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:64
22Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:31:14
23Joyce BinnendijkT & R Heidelberg1:32:52
24Esther KakebeekeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:35:20
25Yvonne vd GuchteLuctor et Emergo1:37:76
26Marielle WisseLuctor et Emergo1:38:94
27Roos van LiereZ.V. OnderdakEx1:39:06
28Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:39:60
29Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:32
30Ilse JanssenLuctor et Emergo1:53:46
31Saskia DaleboutZ.V. OnderdakEx1:55:02

Programma 20: 100 m. Rugslag Heren senioren open
1Geert LantinkPSV1:08:20
2Rob VermeulenLuctor et Emergo1:08:38
3Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:10:55
4Rob HulsT & R Heidelberg1:11:89
5Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:13:86PR +0.46 (1:13:40)
6Jeroen van GastelLuctor et Emergo1:14:28
7Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx1:16:19
8René van OudenaardeSg ZOC1:17:45PR +1.47 (1:15:98)
9Erik van DienstZ.V. OnderdakEx1:18:19
10Christian van BommelSg ZOC1:19:98PR -0.14 (1:20:13)
11Jurre NitertT & R Heidelberg1:20:77
12Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:21:47
13Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:69
14Robert WagenaarT & R Heidelberg1:22:15
15Maik SpekreyseT & R Heidelberg1:27:43
16Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:34:86PR +4.16 (1:30:70)
17Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:37:36
18Mike van PuffelenT & R Heidelberg1:39:28
19Joost FiooleZ.V. OnderdakEx1:40:44
20Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:78
Robin SnijdersT & R Heidelberg1:13:06RD

Programma 21: 50 m. Rugslag Meisjes minioren4 en 5
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust44:16
2Esther BrinkmanLuctor et Emergo44:29
3Romy SpekreyseT & R Heidelberg44:51
4Deanne JanssenLuctor et Emergo48:00
5Inge VossenZ.V. OnderdakEx51:12
6Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld53:07
7Aster KroonZ.V. OnderdakEx53:86
8Daira JansenSg ZOC1:00:14PR +3.93 (56:21)
9Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx1:08:76

Programma 22: 50 m. Rugslag Jongens minioren4 en 5
1Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust41:18
2Mark RoosZ.V. OnderdakEx48:16
3Jorn de KlerkSg ZOC51:13PR +3.22 (47:91)
4Patrick WisseLuctor et Emergo52:78
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld53:56
Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx50:29RH

Programma 23: 50 m. Rugslag Meisjes minioren3 ej
1Tineke van DortZ.V. de Stormvogel58:33
2Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx58:39
3Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:00:95
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx1:01:43
5Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:07:56
6Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx1:10:05
7Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx1:18:03

Programma 24: 50 m. Rugslag Jongens minioren3 ej
1Mark VaaneZ.V. OnderdakEx1:09:89
Danny van PuffelenT & R Heidelberg1:15:31RD

Programma 25: 4x 50 m. Vrijeslag Dames senioren open
Geen deelnemers gevonden

Programma 26: 4x 50 m. Vrijeslag Heren senioren open
Geen deelnemers gevonden

Terug