Uitslagen Zeeuwse Comp #4, 21-03-2004, Kapelle

Programma 1: 200 m. Rugslag Dames Senioren Open
1Cynthia PotinLuctor et Emergo2:37:63
2Marieke SmedingLuctor et Emergo2:37:71
3Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo2:42:90
4Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom2:50:48
5Zoë BraalLuctor et Emergo2:54:30
6Liesbeth HaarboschLuctor et Emergo2:55:43
7Maayke BarkhuijsenLuctor et Emergo2:58:61
8Laura BrinkmanLuctor et Emergo3:01:70
9Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis3:02:77
10Margreta JansenSg ZOC3:04:07PR +2.97 (3:01:10)
11Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld3:05:71
12Stephanie KostenZ.V. de Bevelanders3:06:47
13Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld3:11:50
14Caroline van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld3:13:03
15Amanda LindenbergZ.V. de Bevelanders3:15:11
16Tessa WisseZ.V. de Bevelanders3:15:19
17Marissa LamseZ.V.Zeelandia Afgemeld3:21:67
18Jessica DellaertZ.V. de Bruinvis3:24:10
19Esther KakebeekeZ.V.Zeelandia Afgemeld3:26:24
20Patricia van PoppelZ.V. de Bevelanders3:27:47
21Elze EertinkZ.V. de Bevelanders3:29:10
22Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld3:51:36

Programma 2: 200 m. Rugslag Heren Senioren Open
1Charles PotinLuctor et Emergo2:26:38
2Rob VermeulenLuctor et Emergo2:28:44
3Roel DellaertZ.V. de Bruinvis2:30:47
4Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis2:33:34
5Tim RoebZ.V. de Bruinvis2:34:36
6Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak2:37:32PR +0.52 (2:36:80)
7Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders2:38:08
8Roel v/d VeldeZ.V. de Bruinvis2:38:22
9Gert-Jan RamondtZ.V. de Bruinvis2:39:37
10Richard van OostenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:42:79
11Jan-Willem RamondtZ.V. de Bruinvis2:43:34
12Dennis RutzeZ.V. de Bevelanders2:43:47
13René van OudenaardeSg ZOC2:44:86PR +1.96 (2:42:90)
14Bram vd VeldeZ.V. de Bruinvis2:50:33
15Brian OostingZ.V. de Bruinvis2:52:67
16Remy van de GuchteZ.V. de Bevelanders2:53:13
17Rias JansenZ.V. de Bevelanders2:54:71
18Michiel VermueZ.V. de Bevelanders3:07:42
19Remon LavrijssenZ.V. de Bevelanders3:08:01
20Yorick BreukersZ.V. de Bevelanders3:08:95
21Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld3:20:58

Programma 3: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 el.
1Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:06:33
2Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:10:31
3Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:33
4Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:11:20
5Roxanne HuibregtseZ.V. de Bevelanders1:17:20
6Iris van BovenLuctor et Emergo1:17:26
7Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:18:84
8Yara BreukersZ.V. de Bevelanders1:19:95
9Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:64
10Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:24:09
11Marloes KrijnsenZ.V. de Bevelanders1:24:59
12Marielle WisseLuctor et Emergo1:25:82
13Joany LavrijssenZ.V. de Bevelanders1:26:73
14Tessa DekkerZ.V. de Bevelanders1:28:72
15Melanie BarentsenZ.V. de Bevelanders1:29:70
16Kimberley van EijkZ.V. de Bevelanders1:31:07
17Stephanie MaasLuctor et Emergo1:31:29
18Ilse JanssenLuctor et Emergo1:32:57
19Marinca HaarboshLuctor et Emergo1:33:83
20Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:67
21Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis2:09:08
BMLaura BrinkmanLuctor et Emergo1:24:05BM

Programma 4: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el.
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:05:64
2Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:07:40
3Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:08:17
4Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders1:09:95
5Christian van BommelSg ZOC1:11:47PR -6.02 (1:17:48)
6Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:15:08
7Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:58
8Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:20:28
9Jeroen de GroeneZ.V. de Bruinvis1:23:81
10Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:24:55
11Paul vd DriestLuctor et Emergo1:26:26
12Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:30:56
13Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:29
14Marco MaasLuctor et Emergo1:35:54

Programma 5: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el.
1Ilse SnaayerLuctor et Emergo1:24:88
2Suzanne ThoenZ.V. de Bevelanders1:29:54
3Ingeborg den BandtZ.V. de Bevelanders1:32:05
4Adrienne JansenZ.V. de Bevelanders1:33:34
5Merel LankhorstLuctor et Emergo1:35:85
6Rachelle BerkelaarZ.V. de Bruinvis1:36:65
7Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:43:09
8Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:42
9Carla LindenbergZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:44
10Tanja SpuesensZ.V. de Bruinvis1:46:48
11Ilse JanssenLuctor et Emergo1:47:01
12Tessa FedermannZ.V. de Bruinvis1:48:57
13Marielle WisseLuctor et Emergo1:50:12
14Mei van de HaveZ.V. de Bevelanders1:50:78
15Stephanie MaasLuctor et Emergo1:51:96
16Marinca HaarboshLuctor et Emergo2:04:70

Programma 6: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el.
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:15:83
2Jonas de MaetZ.V. de Bruinvis1:17:40
3Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:19:62
4Christian van BommelSg ZOC1:20:13PR -2.07 (1:22:20)
5Remco BrinkmanLuctor et Emergo1:20:69
6Rens-Jan van DierenZ.V. de Bevelanders1:22:32
7Michael van EijkZ.V. de Bevelanders1:26:39
8Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:44
9Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:32:37
10Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:45:77
11Jeroen de GroeneZ.V. de Bruinvis1:47:27

Programma 7: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren Open
1Marieke SmedingLuctor et Emergo1:11:06
2Anneloek SchrijvershofLuctor et Emergo1:15:90
3Zoë BraalLuctor et Emergo1:16:34
4Jacintha van BovenLuctor et Emergo1:17:42
5Cynthia PotinLuctor et Emergo1:20:62
6Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:20:95
7Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:21:64
8Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:21:64
9Thérèse de MunckZ.V. Scheldestroom1:22:14
10Amanda LindenbergZ.V. de Bevelanders1:25:89
11Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:26:38
12Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:27:18
13Maayke BarkhuijsenLuctor et Emergo1:30:22
14Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:36
15Liesbeth HaarboschLuctor et Emergo1:33:22
16Elze EertinkZ.V. de Bevelanders1:33:75
17Kim ProvoostLuctor et Emergo1:37:67
18Margreta JansenSg ZOC1:37:92PR +7.88 (1:30:04)
19Rachelle BerkelaarZ.V. de Bruinvis1:41:12
20Jessica DellaertZ.V. de Bruinvis1:41:18
21Caroline van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:45
22Marissa LamseZ.V.Zeelandia Afgemeld1:49:01
23Els DommanschetZ.V.Zeelandia Afgemeld1:55:70

Programma 8: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren Open
1Charles PotinLuctor et Emergo1:02:25
2Roel v/d VeldeZ.V. de Bruinvis1:06:28
3Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:08:34
4Gert-Jan RamondtZ.V. de Bruinvis1:10:40
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:10:68
6Rob VermeulenLuctor et Emergo1:11:55
7Dennis RutzeZ.V. de Bevelanders1:12:70
8Jan-Willem RamondtZ.V. de Bruinvis1:13:95
9Richard van OostenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:03
10Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:14:48
11René van OudenaardeSg ZOC1:15:30PR +2.61 (1:12:69)
12Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:15:40
13Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:58
14Tim RoebZ.V. de Bruinvis1:19:33
15Bram vd VeldeZ.V. de Bruinvis1:21:52
16Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:25:04
17Remy van de GuchteZ.V. de Bevelanders1:25:39
18Paul vd DriestLuctor et Emergo1:50:35

Programma 9: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el.
1Anneloek SchrijvershofLuctor et Emergo1:23:02
2Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:26:24
3Ilse SnaayerLuctor et Emergo1:26:91
4Zoë BraalLuctor et Emergo1:28:09
5Suzanne ThoenZ.V. de Bevelanders1:32:02
6Adrienne JansenZ.V. de Bevelanders1:35:27
7Merel LankhorstLuctor et Emergo1:36:12
8Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:39
9Iris van BovenLuctor et Emergo1:38:49
10Tessa WisseZ.V. de Bevelanders1:39:95
11Stephanie KostenZ.V. de Bevelanders1:45:06
12Patricia van PoppelZ.V. de Bevelanders1:45:42
13Tanja SpuesensZ.V. de Bruinvis1:49:39
14Tessa FedermannZ.V. de Bruinvis1:50:09
Kim ProvoostLuctor et Emergo1:37:19SL

Programma 10: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el.
1Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:00:85PR -0.12 (1:00:97)
2Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:01:50
3Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:02:54
4Yorick BreukersZ.V. de Bevelanders1:03:03
5Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:03:26
6Jonas de MaetZ.V. de Bruinvis1:04:09
7Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:05:19
8Rias JansenZ.V. de Bevelanders1:09:55
9Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:09:84
10Marcel RaatsLuctor et Emergo1:10:29
11Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:12:95
12Rens-Jan van DierenZ.V. de Bevelanders1:13:61
13Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:64
14Remon LavrijssenZ.V. de Bevelanders1:16:15
15Michiel VermueZ.V. de Bevelanders1:16:19
16Michael van EijkZ.V. de Bevelanders1:17:13
17Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:21:54
18Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:83

Programma 11: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 2 el.
1Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:16:76
2Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:01
3Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:22:49
4Mieke van DortZ.V. de Stormvogel1:23:92
5Iris van BovenLuctor et Emergo1:26:48
6Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:27:39
7Yara BreukersZ.V. de Bevelanders1:29:18
8Roxanne HuibregtseZ.V. de Bevelanders1:30:74
9Marloes KrijnsenZ.V. de Bevelanders1:32:77
10Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:33:04
11Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:35:44
12Marielle WisseLuctor et Emergo1:35:96
13Joany LavrijssenZ.V. de Bevelanders1:38:40
14Melanie BarentsenZ.V. de Bevelanders1:41:34
15Tessa DekkerZ.V. de Bevelanders1:41:76
16Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:21
17Stephanie MaasLuctor et Emergo1:46:32
18Kimberley van EijkZ.V. de Bevelanders1:47:22
19Marinca HaarboshLuctor et Emergo1:58:52
Laura BrinkmanLuctor et Emergo1:33:50RH
Ilse JanssenLuctor et Emergo1:41:47SA
Nikita PoppeZ.V. de Bruinvis2:12:35VC

Programma 12: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el.
1Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:14:61
2Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:16:47
3Yanick BreukersZ.V. de Bevelanders1:17:16
4Christian van BommelSg ZOC1:22:29PR -5.87 (1:28:16)
5Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:24:52
6Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:90
7Paul vd DriestLuctor et Emergo1:36:09
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:06
9Jeroen de GroeneZ.V. de Bruinvis1:43:33
Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:36:55VC
Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:37:12SL
Laurens FedermannZ.V. de Bruinvis1:40:09SL
Marco MaasLuctor et Emergo1:43:30VC

Programma 13: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el.
1Tekla van GilsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:64
2Suzanne ThoenZ.V. de Bevelanders1:19:58
3Jacintha van BovenLuctor et Emergo1:19:95
4Merel LankhorstLuctor et Emergo1:25:22
5Rachelle BerkelaarZ.V. de Bruinvis1:26:31
6Adrienne JansenZ.V. de Bevelanders1:26:55
7Joyca JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:29:32
8Stephanie KostenZ.V. de Bevelanders1:29:96
9Carla LindenbergZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:47
10Ingeborg den BandtZ.V. de Bevelanders1:32:74
11Tanja SpuesensZ.V. de Bruinvis1:36:01
12Tessa FedermannZ.V. de Bruinvis1:40:11
13Mei van de HaveZ.V. de Bevelanders1:43:50

Programma 14: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el.
1Jonas de MaetZ.V. de Bruinvis1:13:19
2Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:13:86
3Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:18:01
4Rens-Jan van DierenZ.V. de Bevelanders1:19:54
5Remco BrinkmanLuctor et Emergo1:20:94
6Michael RutzeZ.V. de Bevelanders1:24:72
7Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:67
8Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:40
9Michael van EijkZ.V. de Bevelanders1:32:40

Programma 15: 5x 50 m. Vrijeslag Dames Senioren Open
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 5x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren Open
Geen deelnemers gevonden

Programma 16ET: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren Open
Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld28:07ET

Terug