Uitslagen Speedo #3, 08-02-2004, Kapelle

Programma 1: 25 m. Schoolslag Mix Minioren 1 en 2 (i)
1Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel23:51
2Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust25:88
3Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx26:07
4Levy KortZ.V. de Stormvogel26:47
5Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust27:61
6Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx27:79
7Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx27:82
8Lizzy De FeijterZ.V. OnderdakEx27:93
9Tineke van DortZ.V. de Stormvogel27:97
10Cynthia KoopmanZ.V. OnderdakEx27:98
11Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:16
12Dion PriesterZ. & P.C. de Ganze32:15

Programma 2: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 3 en 4 (i)
1Pim BootZ.V. OnderdakEx52:68
2Bas KlompeZ.V. de Stormvogel55:27
3Mark VaaneZ.V. OnderdakEx56:69
4Sjakko BekkersZ.V. de Stormvogel57:05
5Raymond TaxZ.V. de Stormvogel58:38
6Dennis de BildeZ.V. OnderdakEx1:03:14
Lennard BreelZ.V. de Stormvogel52:16SL
Patrick WisseLuctor et Emergo1:03:82SA
Sebastiaan TromperZ.V. OnderdakEx1:07:16SL

Programma 3: 50 m. Schoolslag Meisjes Minioren 3 en 4 (i)
1Aster KroonZ.V. OnderdakEx52:23
2Celine SmalingZ.V. OnderdakEx52:90
3Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx54:74
4Karen VossenZ.V. OnderdakEx55:05
5Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze55:16
6Laura SchoulsZ.V. OnderdakEx56:56
7Natacha HennequinZ.V. de Stormvogel56:97
8Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust57:22
9Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel57:46
10Kayleigh SchaafsmaZ. & P.C. de Ganze59:28
11Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx59:94
12Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:00:26
13Charlotte van der VeldeZ.V. OnderdakEx1:01:57
Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel1:00:93SA
Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel1:06:73SL

Programma 4: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 5 (i)
1Stefan van ZuylenZ.V. de Stormvogel51:08
2Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust53:86
3John PadmosZ. & P.C. de Ganze54:19
4Remco VisserZ. & P.C. de Ganze56:38
5Michiel RockxZ.V. de Stormvogel56:41
6Rick PietersZ.V. de Stormvogel57:34
7Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel58:09
8Ramon De FeijterZ.V. OnderdakEx1:02:83

Programma 5: 50 m. Schoolslag Meisjes Minioren 5 (i)
1Samantha van de BergZ. & P.C. de Ganze55:54
2Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel1:01:65

Programma 6: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 (i)
1Robbert PietersZ.V. de Stormvogel52:99
2Rachid AburabayaLuctor et Emergo59:88
Thijs GeschiereZ.V. de Stormvogel46:39:00AA

Programma 7: 50 m. Schoolslag Meisjes Minioren 6 (i)
1Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust51:71
Chantal VisserZ.V. de Stormvogel1:11:73SJ

Programma 8: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 5 (v)
1Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:25:05
2Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:30:96
3Yoshi BreukersZ.V. de Bevelanders1:33:59
4Frank de BruijnZ.V. de Stormvogel1:38:54
5Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel1:41:54
6Mark RoosZ.V. OnderdakEx1:41:99
7Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:44:82
8Timo SchouwenaarZ.V. de Bevelanders1:47:43
9Thomas OosterhuisLuctor et Emergo1:47:78
10Joep KlijnZ.V. de Stormvogel1:49:44
11Jean-Paul KostenZ.V. de Bevelanders1:51:17
12Bart PeetersZ.V. de Bevelanders2:05:26
Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx1:54:15RD

Programma 9: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 5 (v)
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:17:42
2Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:19:58
3Judith StapZ.V. de Stormvogel1:21:50
4Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:31:28
5Inge VossenZ.V. OnderdakEx1:55:21
6Judith BalZ.V. de Bevelanders1:56:98
7Daira JansenSg ZOC1:59:43PR -4.63 (2:04:06)
8Joann GriepZ.V. de Bevelanders2:00:34
Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:50:57RD
Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:50:68RD
Nicky GansemanZ.V. de Bevelanders1:51:10RD
Jill JonkersZ.V. de Bevelanders1:57:71RD

Programma 10: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 (v)
1Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:37:23
2Paul vd DriestLuctor et Emergo1:39:54
3Stefan GeersZ.V. de Bevelanders1:44:37
4Tom PelZ.V. de Stormvogel1:56:00
5Tom BootZ.V. OnderdakEx1:59:72
6Rowan van EijkZ.V. de Bevelanders2:06:30
Angelo PriesterZ. & P.C. de Ganze1:43:35SL
Alexander TopZ.V. de Bevelanders1:57:86SL

Programma 11: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 6 (v)
1Monique de HaardLuctor et Emergo1:29:84
2Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:36:66
3Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:40:01
4Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel1:40:37
5Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:40:72
6Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:44:31
7Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:45:58
8Anneloes van der MeerZ.V. de Bevelanders1:47:22
9Joany LavrijssenZ.V. de Bevelanders1:48:30
10Larissa MeermanZ.V. de Stormvogel1:55:83
11Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:57:78
12Elske van DortLuctor et Emergo1:58:48
13Sophie PeetersZ.V. de Bevelanders1:59:18
14Alise VermaireZ.V. de Bevelanders1:59:53
15Mirthe MarinissenZ.V. de Bevelanders2:05:15
Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:38:28SK
Femke van OorschotZ.V. de Stormvogel1:47:96SK
Stephanie MaasLuctor et Emergo1:48:78SA
Jorine VermaireZ.V. de Bevelanders1:56:89SL
Nina OosterboschZ.V. de Bevelanders2:08:82SL

Programma 11T1: 50 m. Schoolslag Meisjes Minioren 6 (v)
Nena BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld48:99TT

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 3 en 4 (v)
1Tim TramperZ.V. de Bevelanders42:96
2Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders46:25
Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx55:80VC
Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld58:69VB
Jorn de KlerkSg ZOC46:39:00VCPR +9931.19 (1:07:81)

Programma 13: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 3 en 4 (v)
1Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust47:13
2Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo52:89
3Marouscha MeermanZ.V. de Stormvogel53:23
Saskia de HaardLuctor et Emergo43:64VI
Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld53:37VC
Amira FathiZ.V. de Stormvogel58:68VC
Kimberley van der KraanZ.V. de Bevelanders1:03:18VC
Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders1:04:27VC
Nadine VermaireZ.V. de Bevelanders1:35:78VC

Programma 14: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 5 (v)
1Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust3:04:39
2Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust3:18:60
3Yoshi BreukersZ.V. de Bevelanders3:26:74
4Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel3:33:74
Frank de BruijnZ.V. de Stormvogel3:33:59VG
Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust3:48:89VC
Thomas OosterhuisLuctor et Emergo3:49:71VC
Joep KlijnZ.V. de Stormvogel3:52:51VI
Timo SchouwenaarZ.V. de Bevelanders3:56:21VC
Jean-Paul KostenZ.V. de Bevelanders4:15:33VC
Bart PeetersZ.V. de Bevelanders4:26:12VC

Programma 15: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 5 (v)
1Judith StapZ.V. de Stormvogel2:50:51
2Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel2:51:85
3Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel2:52:55
4Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust3:45:34
5Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders3:47:56
6Nicky GansemanZ.V. de Bevelanders3:54:36
7Inge VossenZ.V. OnderdakEx3:58:22
Esther BrinkmanLuctor et Emergo3:20:92SL
Judith BalZ.V. de Bevelanders4:12:46VC
Joann GriepZ.V. de Bevelanders4:21:97VC
Jill JonkersZ.V. de Bevelanders46:39:00VD

Programma 16: 100 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 (V)
1Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:26:75
2Paul vd DriestLuctor et Emergo1:52:02
3Angelo PriesterZ. & P.C. de Ganze1:52:71
Tom BootZ.V. OnderdakEx2:02:48VE
Tom PelZ.V. de Stormvogel2:06:35VB
Alexander TopZ.V. de Bevelanders2:08:50VB
Stefan GeersZ.V. de Bevelanders2:10:60VC

Programma 17: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 6 (v)
1Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:19:93
2Monique de HaardLuctor et Emergo1:24:09
3Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel1:25:30
4Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:36:68
5Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:41:81
6Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:44:87
7Joany LavrijssenZ.V. de Bevelanders1:52:10
8Larissa MeermanZ.V. de Stormvogel2:12:04
Femke van OorschotZ.V. de Stormvogel1:52:26VC
Anneloes van der MeerZ.V. de Bevelanders2:12:15VC
Jorine VermaireZ.V. de Bevelanders2:14:00VC
Alise VermaireZ.V. de Bevelanders2:16:41VC
Sophie PeetersZ.V. de Bevelanders2:20:55VC
Nina OosterboschZ.V. de Bevelanders2:39:38VC
Jaimy KortZ.V. de Stormvogel46:39:00VD
Mirthe MarinissenZ.V. de Bevelanders46:39:00VD

Programma 18: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 3 en 4 (v)
1Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:33:44
2Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:45:20
3Jorn de KlerkSg ZOC1:45:83PR -0.83 (1:46:66)
4Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:47:94
5Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx1:48:77
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:49:27
7Tibor JansenZ.V. de Bevelanders2:00:60
8Tjeu LindenberghZ. & P.C. de Ganze2:02:02

Programma 19: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 3 en 4 (v)
1Saskia de HaardLuctor et Emergo1:32:16
2Priscilla MeermanZPC De Zeeuwse Kust1:32:68
3Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:41:64
4Marouscha MeermanZ.V. de Stormvogel1:44:22
5Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:48:85
6Vivian NagelkerkeLuctor et Emergo1:50:49
7Kimberley van der KraanZ.V. de Bevelanders1:59:94
8Ilse van NoordenZ.V. de Bevelanders2:03:83
9Judith SchuijsSg ZOC2:07:90PR
10Nadine VermaireZ.V. de Bevelanders3:05:99
Amira FathiZ.V. de Stormvogel1:52:56RD
Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:54:67RF

Programma 19T1: 50 m. Rugslag Meisjes Minioren 3 en 4 (v)
Arjanne BodeZ.V.Zeelandia Afgemeld53:89TT

Programma 20: 25 m. Rugslag Mix Minioren 1 en 2 (i)
1Manon TerpstraZ.V. OnderdakEx24:38
2Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust24:75
3Tulany de WildeZ.V. de Stormvogel25:35
4Levy KortZ.V. de Stormvogel26:01
5Pedro MolZPC De Zeeuwse Kust26:08
6Lizzy De FeijterZ.V. OnderdakEx26:31
7Dion PriesterZ. & P.C. de Ganze27:88
8Tineke van DortZ.V. de Stormvogel28:77
9Tabitha MulderZ.V. OnderdakEx29:20
10Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld30:36
11Cynthia KoopmanZ.V. OnderdakEx31:22
12Eefje DaleboutZ.V. OnderdakEx33:60

Programma 21: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 3 en 4 (i)
1Pim BootZ.V. OnderdakEx48:84
2Patrick WisseLuctor et Emergo49:38
3Lennard BreelZ.V. de Stormvogel51:72
4Bas KlompeZ.V. de Stormvogel57:31
5Sjakko BekkersZ.V. de Stormvogel58:38
6Dennis de BildeZ.V. OnderdakEx1:01:52
Raymond TaxZ.V. de Stormvogel57:68RH
Mark VaaneZ.V. OnderdakEx46:39:00RE
Sebastiaan TromperZ.V. OnderdakEx46:39:00RE

Programma 22: 50 m. Rugslag Meisjes Minioren 3 en 4 (i)
1Aster KroonZ.V. OnderdakEx51:64
2Natacha HennequinZ.V. de Stormvogel53:39
3Kayleigh SchaafsmaZ. & P.C. de Ganze54:40
4Celine SmalingZ.V. OnderdakEx55:56
5Lianda VervloedZ.V. de Stormvogel56:79
6Karen VossenZ.V. OnderdakEx59:86
7Annemarie VerbiestZ.V. OnderdakEx1:02:87
8Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:03:34
9Leanne v.d. BergZ.V. OnderdakEx1:05:45
10Charlotte van der VeldeZ.V. OnderdakEx1:09:59
11Zoe KallemeinZ.V. de Stormvogel1:12:22
Manon van der HeijdenZ. & P.C. de Ganze54:38RD
Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust54:39RD
Corline MeulmeesterZ.V. de Stormvogel57:32RD
Laura SchoulsZ.V. OnderdakEx57:48RD

Programma 23: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 5 (i)
1Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust47:08
2Stefan van ZuylenZ.V. de Stormvogel50:04
3Jeffrey de VosZ.V. de Stormvogel50:17
4Remco VisserZ. & P.C. de Ganze52:45
5John PadmosZ. & P.C. de Ganze52:82
6Ramon De FeijterZ.V. OnderdakEx59:80
Michiel RockxZ.V. de Stormvogel53:99RD
Rick PietersZ.V. de Stormvogel59:62RH

Programma 24: 50 m. Rugslag Meisjes Minioren 5 (i)
1Kirsten KramerZ.V. de Stormvogel52:07
2Samantha van de BergZ. & P.C. de Ganze1:07:47

Programma 25: 50 m. Rugslag Jongens Minioren 6 (i)
1Thijs GeschiereZ.V. de Stormvogel44:41
2Robbert PietersZ.V. de Stormvogel55:67
Rachid AburabayaLuctor et Emergo1:04:39RH

Programma 26: 50 m. Rugslag Meisjes Minioren 6 (i)
1Liliane SoléZPC De Zeeuwse Kust43:06
2Chantal VisserZ.V. de Stormvogel59:26

Programma 27: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5 (v)
1Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:16:95
2Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:19:72
3Rowan LeijnseZ.V. de Stormvogel1:24:18
4Yoshi BreukersZ.V. de Bevelanders1:25:91
5Frank de BruijnZ.V. de Stormvogel1:27:08
6Mark RoosZ.V. OnderdakEx1:27:51
7Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:31:07
8Thomas OosterhuisLuctor et Emergo1:31:62
9Fernando Novoa SacristanZ.V. OnderdakEx1:31:94
10Joep KlijnZ.V. de Stormvogel1:35:97
11Jean-Paul KostenZ.V. de Bevelanders1:46:57
12Timo SchouwenaarZ.V. de Bevelanders1:47:34
13Bart PeetersZ.V. de Bevelanders1:52:44

Programma 28: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5 (v)
1Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:11:04
2Judith StapZ.V. de Stormvogel1:12:17
3Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:12:59
4Esther BrinkmanLuctor et Emergo1:23:80
5Merel van der EntSG de Zeeuwse Kust1:30:98
6Inge VossenZ.V. OnderdakEx1:36:63
7Nicky GansemanZ.V. de Bevelanders1:43:16
8Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:43:21
9Judith BalZ.V. de Bevelanders1:48:98
10Joann GriepZ.V. de Bevelanders1:51:54
11Daira JansenSg ZOC1:55:63PR -0.70 (1:56:33)
12Jill JonkersZ.V. de Bevelanders2:07:30

Programma 28T1: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5 (v)
Daira JansenSg ZOC52:32TTPR -2.37 (54:69)

Terug