Uitslagen ZWK #2, 11-01-2004, Vlissingen

Programma 27: 200 m. Wisselslag Heren all in
1Stefan de DieZ. & P.C. de Schelde2:15:28
2Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:19:47
3Charles PotinLuctor et Emergo2:20:35
4Michiel SoolsmaZ.V. de Stormvogel2:21:69
5Robert StrooZ.V. de Stormvogel2:24:19
6Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:24:26
7Thijs den HamerZ.V. Scheldestroom2:25:99
8Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:26:16
9Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde2:28:31
10Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis2:31:28
11Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders2:31:76
12Rick VisserZ.V. de Stormvogel2:31:81
13Robbert Jan ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel2:33:00
14Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel2:33:18
15Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde2:34:91

Programma 28: 100 m. Schoolslag Dames senioren
1Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:14:58
2Ellen van de VeldeZ.V. Scheldestroom1:17:40
3Maartje van KeulenSBC20001:17:51
4Selena van HoekZ.V. de Stormvogel1:23:67
5Lotte ten BraakZ.V. Scheldestroom1:24:55
6Caroline van TiggelenZ.V. Scheldestroom1:25:78
7Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:26:85
8Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:27:10
9Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:27:28PR +1.34 (1:25:94)
10Linda VinkZ.V. de Honte1:28:02
11Cynthia PotinLuctor et Emergo1:29:72
12Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:30:04
13Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis1:30:28
14Ingeborg FranckeZ.V. Scheldestroom1:32:94
Ineke GoossensSBC200046:39:00AA

Programma 29: 100 m. Schoolslag Dames senioren 1 en 2
1Sabine WielandZ. & P.C. de Schelde1:22:33
2Anneloek SchrijvershofLuctor et Emergo1:22:49
3Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:23:58
4Rianne SchutteZ. & P.C. de Schelde1:25:36
5Anne MortierZ.C. Koewacht1:25:89
6Pien ten BraakZ.V. Scheldestroom1:27:12
7Kim van AvermaeteZ.V. de Honte1:27:16
8Zoë BraalLuctor et Emergo1:29:55
9Christel van de GuchteLuctor et Emergo1:31:18
10Marieke BalZ.V. de Stormvogel1:31:95
11Petra VinkZ.V. de Honte1:35:67
12Tamara NordinZPC De Zeeuwse Kust1:36:98
13Tessa WisseZ.V. de Bevelanders1:36:99
14Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:64
15Petra GoenseZ.V. de Honte1:38:80

Programma 30: 100 m. Schoolslag Meisjes jeugd 1 en 2
1Stephanie RomboutPSV1:19:06
2Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:19:52
3Eline NijskensZ.C. Koewacht1:21:87
4Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:24:64
5Mariska HamelinkZ.V. de Bruinvis1:24:94
6Ilse SnaayerLuctor et Emergo1:26:28
7Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde1:26:58
8Ilona NeelsZ. & P.C. de Schelde1:26:62
9Sacha van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:26:85
10Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:27:63
11Suzanne ThoenZ.V. de Bevelanders1:27:85
12Tamarah LoppiesZ.V. de Stormvogel1:27:91
13Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:29:60
14Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx1:32:14
15Manon KnulstZ.V. de Stormvogel1:32:60
16Kim ErpelinckZ.V. de Honte1:33:41

Programma 31: 100 m. Vrijeslag Jongens junioren 1 en 2
1Yair KlazenZ.V. de Stormvogel59:88
2Robert van de LindenZ. & P.C. de Schelde1:00:55
3Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel1:02:15
4Mike OdenthalLuctor et Emergo1:04:42
5Daniël KunneUZSC1:04:58
6Dies van GorselZ.C. Koewacht1:07:59
7Edwin de JongZ. & P.C. de Schelde1:08:25
8Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:08:78
9Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:08:84
10John de JongeZ.V. Scheldestroom1:08:90
11Lorenzo van PoeleZ. & P.C. de Schelde1:09:34
12Marlon van GrembergheZ.C. Koewacht1:09:59
13Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:09:78
14Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:10:02
15Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:11:36
16Peter CornelisZ.V. Scheldestroom1:11:39

Programma 32: 100 m. Schoolslag Meisjes junioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:22:80
2Naomi GelderlandZ.C. Koewacht1:23:82
3Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:24:46
4Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:26:48
5Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom1:28:19
6Milou GeensenZ. & P.C. de Schelde1:29:06
7Varda WagterZ. & P.C. de Schelde1:30:18
8Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:30:92
9Melissa StrooZ.V. de Stormvogel1:31:44
10Marit BalleduxZ.V. de Bruinvis1:32:01
11Dorien WirtzZ.V. de Stormvogel1:34:47
12Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:35:13
13Yara BreukersZ.V. de Bevelanders1:41:89

Programma 33: 50 m. Vlinderslag Jongens minioren 6 en jonger
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom34:36
2Hajo KokZ.V. de Bevelanders36:96
3Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde37:02
4Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde37:89
5Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust39:86
6Mitchel KappeteinZ. & P.C. de Schelde40:10
7Timethy van den BrandeZ.C. Koewacht40:74
8Christoph BralZ.C. Koewacht41:37
9Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust41:75
10Yoshi BreukersZ.V. de Bevelanders42:73
11Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde43:88
12Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde43:98
13Michiel PaterZ.V. Scheldestroom44:60
14Stefan du BoisZ.V. Scheldestroom45:30
15Bernd VermorkenZ.V. Scheldestroom46:68
Sander BoidinZ.V. Scheldestroom46:39:00AA

Programma 34: 100 m. Schoolslag Meisjes minioren 6 en jonger
1Monique de HaardLuctor et Emergo1:29:14
2Michelle PicavetZ.C. Koewacht1:30:84
3Judith StapZ.V. de Stormvogel1:32:26
4Bianca de PooterZ.V. de Honte1:33:02
5Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:33:13
6Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:36:78
7Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:37:84
8Eline VermueZ.V. de Bevelanders1:39:91
9Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:40:91
10Lisa AlewijnseZ. & P.C. de Schelde1:41:57
11Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:41:95
12Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel1:41:99
13Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht1:44:36
14Claire PicavetZ.C. Koewacht1:44:54
15Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:46:45
16Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:48:42

Programma 35: 100 m. Vrijeslag Heren senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo55:36
2Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde56:02
3Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel56:29
4Jasper van BochoveLuctor et Emergo57:44
5Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust57:65
6Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis57:78
7Bert van WaesZ.C. Koewacht57:91
8Frans VermeulenLuctor et Emergo59:11
9Tim RoebZ.V. de Bruinvis59:59
10Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom59:93
11Erik de GrooteZ.V. Scheldestroom1:00:12
12Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:00:33
13Jan-Willem RamondtZ.V. de Bruinvis1:01:53
14Ruud HamelinkZ.C. Koewacht1:02:06
15Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom1:02:84

Programma 36: 100 m. Vrijeslag Heren senioren 1 en 2
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis55:21
2Roel v/d VeldeZ.V. de Bruinvis57:41
3Sven SchiemanZ. & P.C. de Schelde58:74
4Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:00:16
5Thijs den HamerZ.V. Scheldestroom1:00:40
6Ronald BaksZ.V.Zeelandia Afgemeld1:00:59
7Bas v.d. KorputZ. & P.C. de Ganze1:00:61
8Jos SchrijverZ. & P.C. de Ganze1:01:49
9Jeroen BleijenbergZ. & P.C. de Schelde1:03:03
10Dennis van AntwerpenZ.V. OnderdakEx1:04:75
11Jark ZilverentantZ.V. de Stormvogel1:05:87
11Steven BraemZ.V. Scheldestroom1:05:87

Programma 37: 100 m. Vrijeslag Jongens jeugd 1 en 2
1Stefan de DieZ. & P.C. de Schelde54:26
2Michiel SoolsmaZ.V. de Stormvogel57:21
3Kaj ScholtZ.V. de Stormvogel58:12
4Jeroen van GastelLuctor et Emergo59:12
5Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:01:10PR +0.13 (1:00:97)
6Dillon HilbrinkZ. & P.C. de Schelde1:02:71
7Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:02:74
8Jelle TerpstraZ.V. OnderdakEx1:02:83
9Dennis RutzeZ.V. de Bevelanders1:02:92
10Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:03:18
11Yorick BreukersZ.V. de Bevelanders1:03:27
12Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:03:76
13Sven GeensenZ. & P.C. de Schelde1:04:18
14Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom1:04:89
15Gino van DammeZ.C. Koewacht1:05:27
16Yaus LekatompessyZPC De Zeeuwse Kust1:05:41

Programma 38: 100 m. Vrijeslag Jongens junioren 3 en 4
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde56:15
2Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust57:05
3Robbert Jan ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel58:18
4Rick VisserZ.V. de Stormvogel59:27
5Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders59:44
6Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde59:84
7Sander van HoeveZ. & P.C. de Schelde1:00:51
8Robert StrooZ.V. de Stormvogel1:00:93
9Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:01:01
10Jonas de MaetZ.V. de Bruinvis1:02:29
11Leon WagterZ. & P.C. de Schelde1:02:44
12Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:02:80
13Remco BrinkmanLuctor et Emergo1:05:84
14Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:05:92
15Zjen GeensenZ. & P.C. de Schelde1:05:98

Programma 39: 100 m. Rugslag Dames senioren
1Maartje van KeulenSBC20001:08:16
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:09:51
3Ellen van de VeldeZ.V. Scheldestroom1:10:20
4Ineke GoossensSBC20001:10:84
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:12:81
6Cynthia PotinLuctor et Emergo1:13:81
7Sabine van WaesZ.C. Koewacht1:14:50
8Linda VinkZ.V. de Honte1:15:37
9Ingeborg FranckeZ.V. Scheldestroom1:16:58
10Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:17:17
11Lotte ten BraakZ.V. Scheldestroom1:17:22
12Caroline van TiggelenZ.V. Scheldestroom1:18:36
13Daisy de RidderZ.V. de Bruinvis1:20:65
14Liesbeth HaarboschLuctor et Emergo1:21:83
15Selena van HoekZ.V. de Stormvogel1:22:39
16Jessica GeldofZ.V. de Bruinvis1:23:60

Programma 40: 100 m. Rugslag Dames senioren 1 en 2
1Sabine WielandZ. & P.C. de Schelde1:11:90
2Christel van de GuchteLuctor et Emergo1:14:23
3Rianne SchutteZ. & P.C. de Schelde1:15:52
4Kim van AvermaeteZ.V. de Honte1:19:03
5Zoë BraalLuctor et Emergo1:19:20
6Petra VinkZ.V. de Honte1:20:62
7Pien ten BraakZ.V. Scheldestroom1:20:87
8Marieke BalZ.V. de Stormvogel1:23:34
9Tamara NordinZPC De Zeeuwse Kust1:23:35
10Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:24:90
11Amanda LindenbergZ.V. de Bevelanders1:27:22
12Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:43
13Anne MortierZ.C. Koewacht1:32:97

Programma 41: 100 m. Rugslag Meisjes jeugd 1 en 2
1Stephanie RomboutPSV1:09:73
2Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis1:12:20
3Valerie ManhaveZ.V. Scheldestroom1:14:09
4Michelle den HamerZ.C. Koewacht1:14:26
5Tamarah LoppiesZ.V. de Stormvogel1:15:04
6Nikita KruisNayade1:15:06
7Mariska HamelinkZ.V. de Bruinvis1:17:31
8Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:18:42
9Ilse SnaayerLuctor et Emergo1:18:51
10Suzanne ThoenZ.V. de Bevelanders1:18:56
11Ilona NeelsZ. & P.C. de Schelde1:18:63
12Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:18:95
13Sacha van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:19:98
14Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:20:16
15Leonie CornelisZ.V. Scheldestroom1:21:76
16Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:21:87

Programma 42: 100 m. Vlinderslag Heren senioren
1Charles PotinLuctor et Emergo1:01:85
2Eelco van GemertZ.V. de Stormvogel1:03:05
3Gert-Jan RamondtZ.V. de Bruinvis1:07:91
4Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:09:59
5Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:09:92
6Erik de GrooteZ.V. Scheldestroom1:10:06
7Jan-Willem RamondtZ.V. de Bruinvis1:10:17
7Steven van den BergheZ.C. Koewacht1:10:17
9Ruud HamelinkZ.C. Koewacht1:11:31
10Bert van WaesZ.C. Koewacht1:11:70
11Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:11:73
12Jeroen DellebekeZ.V. de Stormvogel1:11:80
13Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:15:64
14René van OudenaardeSg ZOC1:16:44PR +3.75 (1:12:69)
15Dennis EggermontZ.V. Scheldestroom1:22:27

Programma 43: 100 m. Vlinderslag Heren senioren 1 en 2
1Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:02:76
2Thijs den HamerZ.V. Scheldestroom1:04:38
3Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:11:36
4Bas v.d. KorputZ. & P.C. de Ganze1:15:59
5Dennis van AntwerpenZ.V. OnderdakEx1:18:89
6Jark ZilverentantZ.V. de Stormvogel1:19:03
7Steven BraemZ.V. Scheldestroom1:29:41

Programma 44: 100 m. Vlinderslag Jongens jeugd 1 en 2
1Stefan de DieZ. & P.C. de Schelde1:05:02
2Michiel SoolsmaZ.V. de Stormvogel1:07:30
3Kaj ScholtZ.V. de Stormvogel1:10:06
4Dennis RutzeZ.V. de Bevelanders1:10:70
5Ferdi BoeleeLuctor et Emergo1:12:09
6Jeroen van GastelLuctor et Emergo1:14:38
7Gino van DammeZ.C. Koewacht1:14:65
8Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:16:53PR -0.10 (1:16:63)
9Brian OostingZ.V. de Bruinvis1:16:94
10Sven GeensenZ. & P.C. de Schelde1:18:58
11Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:01
12Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom1:21:38
13Yorick BreukersZ.V. de Bevelanders1:22:56
14Dillon HilbrinkZ. & P.C. de Schelde1:23:18
15Jasper de JoodeZ. & P.C. de Ganze1:26:07
Cristiaan KrijnsenZ.V. de Bevelanders1:24:75VI

Programma 45: 100 m. Vlinderslag Jongens junioren 3 en 4
1Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:02:86
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:05:29
3Rick VisserZ.V. de Stormvogel1:05:78
4Robert StrooZ.V. de Stormvogel1:06:19
5Jurjen PaterZ.V. Scheldestroom1:11:11
6Niek KampmanZ. & P.C. de Schelde1:11:42
7Toby AarnoutseZ.V. de Bevelanders1:12:27
8Robbert Jan ZwijnenbergZ.V. de Stormvogel1:14:37
9Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:14:38
10Leon WagterZ. & P.C. de Schelde1:15:02
11Jonas de MaetZ.V. de Bruinvis1:15:92
12Sander van HoeveZ. & P.C. de Schelde1:17:78
13Zjen GeensenZ. & P.C. de Schelde1:25:96
14Florian BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:26:95
Robin DellaertZ.V. Scheldestroom46:39:00AA

Programma 46: 100 m. Vlinderslag Jongens junioren 1 en 2
1Yair KlazenZ.V. de Stormvogel1:10:54
2Robert van de LindenZ. & P.C. de Schelde1:11:08
3Mike OdenthalLuctor et Emergo1:14:54
4Sander v. NieuwenhuyzenZ.V. de Stormvogel1:15:23
5Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:16:19
6Mertijn LoofZ. & P.C. de Schelde1:20:53
7Daniël KunneUZSC1:20:59
8Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:20:81
9Lorenzo van PoeleZ. & P.C. de Schelde1:21:05
10Nathan TramperZ.V. de Bevelanders1:21:38
11Peter CornelisZ.V. Scheldestroom1:25:66
12John de JongeZ.V. Scheldestroom1:27:54
13Tom ErpelinckZ.V. de Honte1:28:05
14Marlon van GrembergheZ.C. Koewacht1:29:04
15Dominique RomboutZ.C. Koewacht1:32:04
16Dies van GorselZ.C. Koewacht1:36:92

Programma 47: 100 m. Rugslag Meisjes junioren 1 en 2
1Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:11:39
2Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom1:14:44
3Kelsey OnderdijkLuctor et Emergo1:14:77
4Anne PelZ.V. de Stormvogel1:15:70
5Monique LindenbergZ.V. de Bevelanders1:15:92
6Varda WagterZ. & P.C. de Schelde1:20:33
7Milou GeensenZ. & P.C. de Schelde1:22:05
8Emke ErpelinckZ.V. de Honte1:22:55
9Talitha RuissenZ.C. Koewacht1:23:02
10Melissa StrooZ.V. de Stormvogel1:23:10
11Krista VaesZ.V. OnderdakEx1:23:28
12Dorien WirtzZ.V. de Stormvogel1:23:71
13Anne van de VeldeZ. & P.C. de Schelde1:24:06
14Nadine de BruijneZ.C. Koewacht1:25:91

Programma 48: 100 m. Vrijeslag Jongens minioren 6 en jonger
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:06:59
2Bas van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:08:27
3Dennis WolfertZ. & P.C. de Schelde1:12:70
4Christoph BralZ.C. Koewacht1:14:66
5Mitchel KappeteinZ. & P.C. de Schelde1:15:83
6Michiel PaterZ.V. Scheldestroom1:16:08
7Ivar Jansen V RosendaalZ. & P.C. de Schelde1:16:20
8Timethy van den BrandeZ.C. Koewacht1:16:56
9Kevin DoomsZ. & P.C. de Schelde1:17:43
10Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:18:28
11Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:18:42
12Hajo KokZ.V. de Bevelanders1:18:83
13Tim TramperZ.V. de Bevelanders1:19:66
14Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:20:97
15Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:21:59
16Bernd VermorkenZ.V. Scheldestroom1:22:54

Programma 49: 100 m. Rugslag Meisjes minioren 6 en jonger
1Manon MinnebooZ.V. de Stormvogel1:17:23
2Monique de HaardLuctor et Emergo1:17:48
3Judith StapZ.V. de Stormvogel1:21:26
4Anniek MinderhoudZ.V. de Stormvogel1:22:56
5Sanne KlompeZ.V. de Stormvogel1:22:64
6Joy TramperZ.V. de Bevelanders1:22:65
7Danique van PeenenZ.V. de Stormvogel1:26:84
8Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:27:34
9Michelle PicavetZ.C. Koewacht1:27:35
10Iris DingemanseZ.V. de Stormvogel1:28:89
11Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:31:63
12Bianca de PooterZ.V. de Honte1:31:91
13Lisa AlewijnseZ. & P.C. de Schelde1:32:45
14Janneke van de PoeleZ.C. Koewacht1:33:41
15Sylvia DickieZ. & P.C. de Schelde1:33:92
Rowie van der VeldenZ. & P.C. de Schelde1:33:63RD

Programma 50: 50 m. Vrijeslag Dames all in
1Ineke GoossensSBC200027:54
2Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom27:61
3Sabine van WaesZ.C. Koewacht28:05
4Stephanie RomboutPSV28:24
5Maartje van KeulenSBC200028:26
6Ellen van de VeldeZ.V. Scheldestroom28:58
7Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom28:86
8Carmen de RidderZ.V. de Bruinvis29:14
9Sabine WielandZ. & P.C. de Schelde29:23
10Naomi SmitsZ.V. Scheldestroom29:67
10Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde29:67
12Nikita KruisNayade29:80
13Ingeborg FranckeZ.V. Scheldestroom29:93
14Lisanne de JongZ. & P.C. de Schelde30:06
15Evi ErpelinckZ.V. de Honte30:13
16Kim van AvermaeteZ.V. de Honte30:15
17Lotte ten BraakZ.V. Scheldestroom30:33
18Christel van de GuchteLuctor et Emergo30:56
19Zoë BraalLuctor et Emergo30:67
20Anneloek SchrijvershofLuctor et Emergo30:74
21Claudia TerpstraZ.V. OnderdakEx30:75
22Emke ErpelinckZ.V. de Honte31:40
23Selena van HoekZ.V. de Stormvogel32:67

Programma 51: 4x 100 m. Vrijeslag Heren all in
Geen deelnemers gevonden

Programma 52: 4x 100 m. Wisselslag Dames all in
Geen deelnemers gevonden

Terug