Uitslagen Zeeuwse Comp #4, 24-03-2002, Goes

Programma 1: 200 m. Rugslag Dames Senioren Open
5Zoë BraalLuctor et Emergo2:54:78
6Petrie OpeneerZ.V.Zeelandia Afgemeld2:57:04
10Caroline BoonmanZ.V. Zeelandia3:07:46PR -1.83 (3:09:29)
13Corina BaaijZ.V. Zeelandia3:12:34PR +1.21 (3:11:13)
15Marissa LamseZ.V.Zeelandia Afgemeld3:17:71
16Mirjam van ZunderenZ.V. Zeelandia3:18:97PR +3.36 (3:15:61)
18Hélen MeiboomZ.V.Zeelandia Afgemeld3:24:54
19Esther KakebeekeZ.V.Zeelandia Afgemeld3:34:54
20Millie VictorZ.V. Zeelandia3:35:63PR
22Els den ToonderZ.V. Zeelandia3:54:64PR -5.86 (4:00:50)

Programma 2: 200 m. Rugslag Heren Senioren Open
4Armand ButijnZ.V. Zeelandia2:48:51PR
5René van OudenaardeZ.V. Zeelandia2:52:19PR

Programma 3: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 el.
9Carla LindenbergZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:12

Programma 3T1: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 el.
Geen deelnemers gevonden

Programma 4: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el.
10Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:96
16Leo de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:15
17Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:41:70

Programma 4T1: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el.
Leo de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld42:77TT

Programma 5: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 2 el.
4Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:26
8Marissa LamseZ.V.Zeelandia Afgemeld1:45:58

Programma 6: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el.
3Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:17:84PR +0.73 (1:17:11)
11Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:40:84

Programma 7: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren Open
4Zoë BraalLuctor et Emergo1:25:02
6Millie VictorZ.V. Zeelandia1:30:44PR +7.84 (1:22:60)
9Corina BaaijZ.V. Zeelandia1:38:75PR +5.35 (1:33:40)
Els den ToonderZ.V. Zeelandia1:58:19VCPR +8.53 (1:49:66)
Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia46:39:00AAPR +9914.64 (1:24:36)

Programma 8: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren Open
2René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:13:90PR +1.21 (1:12:69)
5Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:31
6Armand ButijnZ.V. Zeelandia1:19:93PR -2.18 (1:22:11)
9Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:33:97PR +3.87 (1:30:10)

Programma 8T1: 50 m. Vlinderslag Heren Senioren Open
Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld35:04TT

Programma 9: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el.
8Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:99
9Caroline BoonmanZ.V. Zeelandia1:39:16PR +5.26 (1:33:90)
10Mirjam van ZunderenZ.V. Zeelandia1:39:75PR -0.16 (1:39:91)
12Hélen MeiboomZ.V.Zeelandia Afgemeld1:49:21

Programma 10: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el.
4Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:05:05PR +0.59 (1:04:46)
6Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:39
13Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:93

Programma 11: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 2 el.
11Carla LindenbergZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:79

Programma 12: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el.
10Rick van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:42:81
12Leo de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:46:81
Ricky van der BorgtZ.V.Zeelandia Afgemeld1:50:18VC

Programma 13: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el.
2Zoë BraalLuctor et Emergo1:21:08
8Leonie van den BergeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:74
10Marissa LamseZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:15
12Esther KakebeekeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:38:90

Programma 14: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el.
5Martijn SchuijsZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:88
6Stefan NieuwenhuizeZ.V. Onderdak1:20:75PR +2.52 (1:18:23)
11Erik de JongZ.V.Zeelandia Afgemeld1:42:05

Programma 15: 5x 50 m. Vrijeslag Dames Senioren Open
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 5x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren Open
Geen deelnemers gevonden

Terug